Модератори: Илекса.

Сторінки: (31)  [%] 1 2 3 ... Остання ».
Сторінки: (3)  [1] 2 3 
 ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення )
Нова тема

 

Готика

Відправлено: Feb 1 2005, 17:55
Это музыка так называется.

Когда-то в детстве (не далеком) слушал...

Ну, например, група Tiamat, альбом "A deeper kind of slumber" или Lacrimosa (но это уже наверно на любителя :)), Therion (похоже на рок с оперой, смотря какой альбом, с мифологическим смыслом)...
Відправлено: Feb 1 2005, 18:14
Да, Лакримосу слышала,и ещё что-то в этом стиле. В принципе неплохо, приятно послушать, но фанатизма за этой музыкой у мя не возникает.
Відправлено: Feb 1 2005, 18:17
Да я тоже слышала лакримосу...в принципе нормально...но тоже не фанатею...под настроение можно послушать
Відправлено: Feb 2 2005, 13:19
Lacrimosa это отличная группа.... Одни из моих любимых песен это Stolzes Herz и Not every pain hurts.
Відправлено: Feb 4 2005, 12:49
Lacrimosa и Therion очень люблю... очень!
Відправлено: Feb 8 2005, 00:43
Прикольна музика . Тільки рідко її почути можна .
Відправлено: Feb 8 2005, 03:31
А Мuse кто-нибудь слышал??? супермузыка! если настроение неочень :( может довести до безумства! :huh:


Приєднаний файл
Приєднаний файл  2c6.gif
Відправлено: Feb 8 2005, 06:45
Цитата (Ruby @ Feb 8 2005, 01:31)
А Мuse кто-нибудь слышал??? супермузыка! если настроение неочень :( может довести до безумства! :huh:

Слышали... =) Ну, порой можно послушать, но я почему-то люблю более тяжелую музыку.
Відправлено: Feb 8 2005, 12:24
Muse мне очень нравицца у них некоторые песни
Відправлено: Oct 11 2005, 10:54
Эта тема про ГОТИЧЕСКИЕ коллективы! Прошу вас не надо писать про Эванесенс Хим Расмус и Найтвиш. Ну не готика это! А? А теперь: Обсуждаем свои любимые готические коллективы! :)
Відправлено: Oct 11 2005, 10:56
ик...огласити пжлста...ик...полный спысок...ик...
Відправлено: Oct 11 2005, 10:58
Есть такие группы как After Forever, Bauhaus, Crematory, EverEve, Fields of The Nephilim, Inkubus Sukkubus, Lacrimosa, Lacuna Coil, London After Midnight, Moonspell, The Sins of Thy Beloved, The Sisters of Mercy, Theatre of Tragedy, ,To/Die/For, Type O Negative, Within Temptation...
...Ну,и многие другие
Відправлено: Oct 11 2005, 11:01
мдя...дожился...из всего списка знаю только про одну группу...и то пробегом...
Відправлено: Oct 11 2005, 11:04

STOA - готика в чистом виде, красивая и... красивая.
Dreadful Shadows - ну, нельзя сказать, чтоб идеал готики, затрудняюсь со стилем, но работают они неплохо...
Dead Can Wait - славно...
Tristania - готик-метал, неплохой, если не сказать - хороший
Tvangesika - неплохой готик-рок, ну, может, в стиле ошибаюсь, веселенький вокал а-ля Cookie Monster...
Lucifire - ну, может, и не готика в чистом виде, но тоже нечто, и нечто неплохое
L'ame Immortelle - дарк-вэйв... слегка готичный дарк-вэйв... песня Life Will Never Be the Same Again - один из моих самых любимых медляков
Autumn Tears - готика, красивая, колоритная
Sopor Aeternus - вот это для меня где-то рядом с идеалом готики вообще, замечательная музыка
Ataraxia - славная, красивая музыка, также почитаемая мной за готику.
Umbra et Imago - и не надо меня спрашивать, какого черта они делают в этом списке. А чем не готика?
Moonspell - вовсе не готика, но группа неплохая, хотя однообразная, но DevilRed и Repaces ценю
Theatre of Tragedy - местами дум, местами даже индастриал =)) , но я бы охарактеризовал как готик-дум, группа неплохая, композиции тоже есть очень даже ничего
Gothica - мрачно, грустно, красиво... наверное, готика.
Sirenia - готик-метал, неплохой,
Lillith - красиво, похоже на слабое дуновение ветра, уносящее стон, полный боли и счастья...
Вот.
Відправлено: Oct 11 2005, 11:09
Я вижу, ты полюбляешь готику послушать, да?....А я вот больше какой нить...даже не знаю как стиль назвать rock+hiphop что ли?...готы конечно тоже хорошо, но только вначале...потом мозги немного пухнут...но это только моё мнение...
Відправлено: Oct 11 2005, 11:11
Конечно это твое мнение! Я просто очень много стилей слушаю. rock+hiphop - типа кирпичей?

Це повідомлення відредагував Corey Taylor - Oct 11 2005, 11:12
Відправлено: Oct 11 2005, 11:19
Не я такое не перевариваю! Так опять от темы ушли! Народ! Давай про готику!

Додано через 48 хвилин
Кстати простите опять за офф топ SIRIUS этот жанр называется rapcore. Вот тебе его исполнители:
Linkin Park
Limp Bizkit
Papa Roach
The Bloodhound Gang
Rage Against The Machine
Кирпичи
Jay-Z & Linkin Park
(Hed) Planet Earth
E-Town Concrete
Biohazard
Crazy Town
Methods Of Mayhem
P.O.D.
Слушай!
Відправлено: Oct 12 2005, 07:02
Цитата (Corey Taylor @ Oct 11 2005, 08:04)
Moonspell - вовсе не готика, но группа неплохая, хотя однообразная, но DevilRed и Repaces ценю

ну это вопрос спорный.
если первые альбомы (Wolfheart, Irreligious) были doom metal в чистейшем виде, то в последних альбомах музыка таки стала набирать готическицй оттенок.


Додано через хвилину
Цитата (Corey Taylor @ Oct 11 2005, 08:04)
Gothica - мрачно, грустно, красиво... наверное, готика.

гы... а мне когдато говорили что это группа треш играет... по типу Metallica 1984-1988
Відправлено: Oct 12 2005, 07:14
Цитата (Corey Taylor @ Oct 11 2005, 08:19)
Не я такое не перевариваю! Так опять от темы ушли! Народ! Давай про готику!
Кстати простите опять за офф топ SIRIUS этот жанр называется rapcore. Вот тебе его исполнители:
Linkin Park
Limp Bizkit
Papa Roach
The Bloodhound Gang
Rage Against The Machine
Кирпичи
Jay-Z & Linkin Park
(Hed) Planet Earth
E-Town Concrete
Biohazard
Crazy Town
Methods Of Mayhem
P.O.D.
Слушай!

Немного отклонюсь от темы...
Я это всё и слушаю...ну, кроме кирпичей...
Відправлено: Oct 12 2005, 07:17
Добавлю от себя список украинский готических групп:

КОМУ ВНИZ - готик рок с элементами фолка. Считаеться легендой украинсмкой готики. Основная тема песен - скорбь по темным страницам истории Украины. В текстах - национальная идея украинского народа. Она даже положили на музыку стихи Т.Шевченка (надеюсь , все знают, кто это ;)) "Розрита могила", "Стоїть в селі суботові", "Микитина швачка"

"Холодне сонце" - gothic hard rock с элементами love metal. В сузіке угадываеться нечто похожее на HIM, однако в отличие от "горячих финский парней" у них абсолютно отсутствует позерство. Они играют не ради денег.

"Тінь Сонця" - gothic hard rock с элементами фолка. Тоде неплохая группа, был на их концерт, пондравилось, даже несмотря на то, что я люблю музыку потяжелее.

"Malinconia" - gothic metal с красивым женским вокалом. Неплохая группа, только им не хватает хорошго звукорежжисера :(

"Grimfaith" - начинали играть хэвиметал, потом написали песню "Vampire to become", которая тсала неким переходным вариантом от хэви к готике (мызыка - от хэви, вокал - от готик-дума), сейчас играют в стиле последних альбомов MoonSpell.

"Inferno" - начинали как жесткий gothic/death metal с женским гроулингом, потом играли heavy metal с элементами готики, сейчас в их песнях присутствуют элементы industrial. Официально они себя называют gothic metal командой.

"Fleur" - акустическая готика. Это неплохая одесская группа. кроме акустических гитар и барабанов играют нап скрипках и флейтах. Тематика песен разнообразна. Рекомендую послушать.

"Temporary Sufferings" - gothic/doom metal. Группа начинающая. В составе одна гитара, баc, скрипка(!), барабаны, 2 вокала (гроул/чистый и скрим). Тексты на христианскую тематику.
Відправлено: Oct 12 2005, 17:18
ЛИМП БИЗКИТ РУЛЯТ!!!
Відправлено: Oct 12 2005, 17:20
Алин при чем тут лимп бизкит? Это тема про готику!

Це повідомлення відредагував Corey Taylor - Oct 12 2005, 17:21
Відправлено: Oct 12 2005, 17:26
Я знаю, но ты их в списке перечислил, просто нравятся они мне...)))
Відправлено: Oct 12 2005, 17:31
Это же офф был я СИРИУСу про rapcore писал!
Відправлено: Oct 14 2005, 12:44
готика... о!!!!!:) *потираю ручки*
сьогодні залізу додому, гляну як називаються деякі колективи.... а так із покищо згаданих:
tiamat - такий-собі класний готик-рок.
lacrimosa - це святе:)
lake of tears - від недавна це теж святе. по духу нагадує тіамат трохи. тільки від тіамату починає плющити зразу, а в лофт треба трохи втягнуться. зате потім починає не тільки плющити, але і розмазувати по стінам. %) :)
within tamptetion - класно і сумно. приємний жіночий вокал.
qntal - готика. прчому атмосфера таки тої готики, яка середьовічна. мені подобається :) але з назвою я могла наплутати. прийду додому - перевірю.
in extremo - готичний фольк-рок з тяжкими гітарами і рульними волинками.

із української готики, крім названої професором, мені іще подобаються dust heaven, gray/scale, вій (джуе непоганий у них фольк получається). а із юних мені дуже сподобались бомбад. хоча поки я їх тільки на дітях ночі і чула....

2 Professor Snape, у кому внизіввців іще до вього є пару класних пісень на слова олеся. а іна слова середи теж класні пісні получаються :)
Відправлено: Oct 14 2005, 12:48
Товарищи! Спасибо что поддерживаете тему! horberdin, Professor Snape - респект!

Це повідомлення відредагував Corey Taylor - Oct 14 2005, 12:49
Відправлено: Oct 14 2005, 13:19
Corey Taylor, мерсі :) ти пагодь, поки я додому долізу. от звідти прочнеться все саме цікаве :D правда це якшо мене не ламане і якшо буде з ким тут потриндіти....
Пи.Си. а як далекот ти дозволяєш залазити в дєбрі?:)
Відправлено: Oct 14 2005, 13:24
Я вообще создавал тему для обсуждения истинно готических коллективов без всяких расмусов и эванесенсов! Дебри поддерживаются!
Відправлено: Oct 14 2005, 14:24
ну дєбрі - так дєбрі :D
unheilig - не знаю готика чи не готика, не попса явно. у мужика просто отпадни голос. музика... елекронщина якась, але дуже тягова.
umberta et imago - не знаю чи писали. яку музику грають - забула наповал, але це готика стопудова. а іще у них дуже класне оформлення альбоімв і сайту, хоча дуже відверте. одним словом, перед носом у батьків раджу туди не лазитьт....
sopor aeternus - музика дуже специфічна з величезним нальотом театральност, більше ніяк я це назвати не можуі. слухається під настрій. специфічний настрій. джуе специфічний настрій.

Це повідомлення відредагував horberdin - Oct 14 2005, 14:26
Відправлено: Oct 14 2005, 15:39
татр трагедии достойны внимания ну ешё беладонна
Відправлено: Oct 15 2005, 08:27
15 октября выходит новый альбом украинской готик метал группы "Инферно".
Называеться он "Воскресни"
в этот день с 14 до 16 в киевском рок-шопе "Кор" можно будет поговорить с самой группой и получить автограф.
Відправлено: Oct 15 2005, 08:42
аби іще згадати шо вони грають, то можна було б і сходити.... :D :D
Відправлено: Oct 15 2005, 12:45
Мне из готики больше всего нравится Within Temptation и L'ame Immortelle, ну и Lacrimosa тоже.
Відправлено: Oct 15 2005, 13:38
а в мене виникло питання до автора: нафіг тема створена? для прочистки комусь мозгів, шоб поназивали кому шо подобається, для відшукування браттів по разуму? а то так багато хочеться написати, але все якось наче і не в тему получається.... %)

This post was wrote under the influence of Littera Italicus spell(s).
Відправлено: Oct 15 2005, 13:52
Тема созданна для обсуждения готических коллективов чтоб люди узнавали новые менее известные что для вас готическая музыка и тд
Відправлено: Oct 16 2005, 16:57
Цитата (Professor Snape @ Oct 15 2005, 05:27)
15 октября выходит новый альбом украинской готик метал группы "Инферно".
Называеться он "Воскресни"
в этот день с 14 до 16 в киевском рок-шопе "Кор" можно будет поговорить с самой группой и получить автограф.

Инферно мне очень нравится,но в магазинах моего города(Одесса) я их найти не смогла,довольствуюсь одним-единственным альбомчиком-"Не ангелы",но всеравно в полном восторге =rulezz=
из готики еще люблю Within temptation,Nightwish,69 eyes,Charon,Lacrimosa,а в основном увлекаюсь более тяжелыми коллективами типа Cradle of filth,To no avail,Children of bodom,иии.......так можно продолжать до бесконечности!!!!
Відправлено: Oct 16 2005, 17:15
Блин! Опять! Ну че это такое а? Ну не Готика Найтвиш а! Не готика!
Відправлено: Oct 17 2005, 06:35
Цитата (Вампирша @ Oct 16 2005, 13:57)
Цитата (Professor Snape @ Oct 15 2005, 05:27)
15 октября выходит новый альбом украинской готик метал группы "Инферно".
Называеться он "Воскресни"
в этот день с 14 до 16 в киевском рок-шопе "Кор" можно будет поговорить с самой группой и получить автограф.

Инферно мне очень нравится,но в магазинах моего города(Одесса) я их найти не смогла,довольствуюсь одним-единственным альбомчиком-"Не ангелы",но всеравно в полном восторге =rulezz=
из готики еще люблю Within temptation,Nightwish,69 eyes,Charon,Lacrimosa,а в основном увлекаюсь более тяжелыми коллективами типа Cradle of filth,To no avail,Children of bodom,иии.......так можно продолжать до бесконечности!!!!

девушка, если в последних альбомах Cradle Of Filth и проклевываються какие-то зерна готики, то Chidren Of Bodom представляет собой Melodic Death Metal смешапнный с power metal

Додано через хвилину
Цитата (Corey Taylor @ Oct 16 2005, 14:15)
Блин! Опять! Ну че это такое а? Ну не Готика Найтвиш а! Не готика!

угу... .как заколебали меня тем что Найтіиш к готике относят
Відправлено: Oct 17 2005, 11:25
а от я змирилась... ну точніше як, я просто відношу їх до готичної/шварцової сцени. так же як і якийсь індатріал. а далі мені вже плювать. ніколи не любила ритись в напрямах і прочих фігнях....

This post was wrote under the influence of Littera Italicus spell(s).
Відправлено: Oct 21 2005, 11:17
для меня Найтвиш-это готика...мне всеравно что этот коллектив представляет для других,главное что в нем чувтсвую я.
а про Чилдрен оф бодом и Крэйдл я не говорила что это готка,я наоборот сказала что предпочитаю готичным группам более тяжелые и перечислила несколько штук.
Відправлено: Oct 21 2005, 15:43
Цитата (Вампирша @ Oct 21 2005, 08:17)
для меня Найтвиш-это готика...мне всеравно что этот коллектив представляет для других,главное что в нем чувтсвую я.

ну и где же там готику чуствуеш ??? ;)
Відправлено: Oct 21 2005, 15:47
Цитата (Professor Snape @ Oct 21 2005, 16:43)
Цитата (Вампирша @ Oct 21 2005, 08:17)
для меня Найтвиш-это готика...мне всеравно что этот коллектив представляет для других,главное что в нем чувтсвую я.

ну и где же там готику чуствуеш ??? ;)

когда я их слушаю у меня состояние гатишное..на душе...и мне этого хватит чтоб сказать что у них готчная музыка.... а что ответят другие на этот счет мне всеравно. :menace:
Відправлено: Oct 21 2005, 16:01
терпеть её не могу, нудные песни, и на душе плохо-плохо
Відправлено: Oct 21 2005, 16:22
а мне наоборот когда песни грустные на душе легче....
Відправлено: Oct 24 2005, 05:18
Как по-вашему the Rasmus это готика? Лично я думаю, что да! Готика - это не просто стидь, это состояние души!!
Відправлено: Oct 24 2005, 06:12
Цитата (Somnia @ Oct 24 2005, 02:18)
Как по-вашему the Rasmus это готика? Лично я думаю, что да! Готика - это не просто стидь, это состояние души!!

Это обыкновенный коммерческий поп-рок
Відправлено: Oct 24 2005, 07:17
расмус - то знущання над людьми! а до готики йому десь так само далеко, як пішки від києва до альфа центавра.... %)
Відправлено: Oct 24 2005, 09:55
Цитата (Somnia @ Oct 24 2005, 02:18)
Как по-вашему the Rasmus это готика? Лично я думаю, что да! Готика - это не просто стидь, это состояние души!!

Ну вот! Я этого больше всего и ждал! Почему Расмус готика? По каким критериям? Только из-за того что они так одеваются? Лично у меня когда я слышу музыку расмуса противно на душе становится! Народ! Это не готика!
Відправлено: Oct 24 2005, 11:15
Corey Taylor, расмус готика, того шо в соліста пір"я в голові у кліпах. це єдине, шо може їх об"єднувати....
Відправлено: Oct 26 2005, 10:05
Согласно определению самих готов (я имею в виду такое западноевропейское течение :), а не диких варваров начала нашей эры), готика - это всё то, что они слушают. Так вот, по ИХ мнению, HIM - это как раз готика. Вообще они очень толерантное движение - каждый слушает, что хочет, никто ни к кому претензий не имеет, все уважают мнение других.

Лично я для себя готику открыл недавно :(, из перечисленного Corey Taylor'ом знаю только Fleur и Within Temptation, обе группы нравятся, последнюю слушаю сейчас :)
Відправлено: Oct 26 2005, 14:45
Цитата
Согласно определению самих готов (я имею в виду такое западноевропейское течение , а не диких варваров начала нашей эры), готика - это всё то, что они слушают. Так вот, по ИХ мнению, HIM - это как раз готика. Вообще они очень толерантное движение - каждый слушает, что хочет, никто ни к кому претензий не имеет, все уважают мнение других.

ржу німагу!!!! ні, ладно, згодна, хімів до готики відносять, але вони не тру. вони - попса. так само, як і рамштайни. це за визнаяенням тих самих готів...
ну а щодо толерантності... гм... а ти з готами колись спілкувався? якшо нє, то раджу зайти на форум українського готичного порталу і створити тему а-ля "я тут недавно послухайв хім і івенісенс, і вирішив шо я гот. а як вам ці групки?" і ти зразу ж зрозумієш, які готи толерантні. кожен слухає шо хоче - так, можливо. але думку фреша там ніхто і ніколи поважати не буде. я звичайно не знаю, як у інших суб культурах, але серед готів до новеньких ставлення дуже негативне.... я знаю максимум 2-3 чоловік, які на питання фреша можуть відповісти дійсно толерантно, і то, якшо у них настрій гарний. а решта - посміються, поізмиваються, а то і пошлють кудись далеко і надовго.... не знаю як в реалі, але в інеті точно....
Відправлено: Oct 28 2005, 21:06
У меня подруга одна из лучших- готичька, хотя и очень весёлая. Она The 69 Eyes и HIM слушает и ещо очень много всего...да хотя НIM и я слушаю, короче ето не готская группа.

Це повідомлення відредагував Sinistra - Oct 28 2005, 21:10
Відправлено: Oct 29 2005, 09:38
Sinistra, тю... ну і шо?

Додано через 2 хвилин
і вони не готички, а готеси, якшо вже на це пішло....
Відправлено: Oct 29 2005, 10:20
Готы. Да, сама из таких
Відправлено: Oct 29 2005, 11:54
Катенок, і нік дуже гатичний..... :D а картинку на авці, я кажись десь уже бачила.......... прикольна вона.... :)
Відправлено: Oct 29 2005, 12:01
Ну я послала запрос, чтобы мне ник поменяли. Катенок - так парень хотел, чтобы у меня этот ник был. Он тоже на этом форуме сидел, правда недолго. А теперь мы с ним расстались, и я могу все изменить
Відправлено: Oct 30 2005, 21:09
Цитата
ржу німагу!!!!
Вже під столом?
Цитата
думку фреша там ніхто і ніколи поважати не буде

Хм, як і завжди. (замріяно) от би знайти таку спільноту, щоб до тебе там відразу відносилися я к до людини. Власне, це не для себе - ми легких шляхів не шукаємо. А от щоб було. Та це всьо жьосткій афтоп.

Якщо серьйозно, всі поділи на жанри абсолютно умовні. Я ще жодного разу не бачив об'єктивного критерію попсовізму/алтернативізму. А якщо об'єктивних критеріїв немає (останнім часом схиляюся саме до такої думки), то слово "попса" є синонімом фрази "МЕНІ не подобається", а слово "альтернатива" - "МЕНІ подобається". Такий критерій, як комерційність, наприклад, теж якийсь дивний: ви мені можете назвати колектив, який НЕ заробляє гроші на своїй музиці? Лише уявіть, яким чудовим і ласим сегментом ринку є молодь у віці від 15 до 16 років, яка хоче вважати себе елітарною, і тому не слухає "дурну попсу", зате слухає "модну альтернативу", яку, до речі, у більшості випадків роблять так само, як і попсу - варто лише послухати деякі псевдоальтернативні твори, і починаєш розуміти, що це було написано за 5 хвилин цинічним деденькою, який захтів наших грошей.
Той самий Калугін - набагато альтернативніший за безліч "Крутих металістів", хоч він нічого з себе не корчить, не обвішується кайдАнами і чорною шкірою.

ЗІ: Прошу не вважати вищенаписане як заклик слухати Юру Шатунова з групою Ласковий Май, бо то - таки попса :)

Це повідомлення відредагував *Я* - Oct 30 2005, 21:10
Відправлено: Oct 31 2005, 09:05
Цитата
Вже під столом?

уже і вилізти встигла.... :)

Цитата
Якщо серьйозно, всі поділи на жанри абсолютно умовні. Я ще жодного разу не бачив об'єктивного критерію попсовізму/алтернативізму. А якщо об'єктивних критеріїв немає (останнім часом схиляюся саме до такої думки), то слово "попса" є синонімом фрази "МЕНІ не подобається", а слово "альтернатива" - "МЕНІ подобається". Такий критерій, як комерційність, наприклад, теж якийсь дивний: ви мені можете назвати колектив, який НЕ заробляє гроші на своїй музиці? Лише уявіть, яким чудовим і ласим сегментом ринку є молодь у віці від 15 до 16 років, яка хоче вважати себе елітарною, і тому не слухає "дурну попсу", зате слухає "модну альтернативу", яку, до речі, у більшості випадків роблять так само, як і попсу - варто лише послухати деякі псевдоальтернативні твори, і починаєш розуміти, що це було написано за 5 хвилин цинічним деденькою, який захтів наших грошей.
Той самий Калугін - набагато альтернативніший за безліч "Крутих металістів", хоч він нічого з себе не корчить, не обвішується кайдАнами і чорною шкірою.

поділи умовні, так. але жанри ніяк не відносяться до попси чи альтернативи. чітких критеріїв немає, але мистецтво взагалі відрізняється відсутністю місцями чітких критеріїв....
щодо поділу на попсу і альтернативу... знаєш, як би мені не подобалась, скажімо, якась брітні спірс, альтернативою я її не назву. і хоч я на дух не переношу радіо хед, але попсою це назвати язик не повернеться. отже критерії певні є.
щодо комерційності. знаєш, є така український гур коум вниз. це легенда української готики. її лідер, андрій середа, заробляє собі на життя і на творчість тис, що озвучує всякі-там рекламні ролики. але не про це зараз мова. що таке комерційність? це коли роблять таку музику, на яку буде попит по-більше, шоб її краще продати і наварити на цьому більше грошей. є попит на дівочі колективи - штампуєм спайс гьорлз, є попит на соул чи R&B - бейонс ноуз, є попит на на рок - авріл лавін, на готику - хім, расмус, івенесенс. зараз така музика модна, того нате, получайте, їжте не обляпайтесь. я не думаю, що на такій музиці як сопор аетернус чи лакрімоза, можна буде колись заробити стільки ж грошей як на расмусі, але разом з тим така музика робиться.
щодо металу і псевдоальтернативи - ми тут взагалі то говоримо про готику, до того ж не якусь там псевдо чи кавазі, па про тур. того деякими людьми і просилось не згадувати расмусів, хімів та івенесенсів.... на пару з найтішами і ко, того шо приналежність цих колективів до готики доволі сумнівна.... :)
Відправлено: Oct 31 2005, 11:59
Готика это кул! но иногда можна и Бритни послушать :D
Відправлено: Oct 31 2005, 12:41
Цитата (Ethernal @ Oct 31 2005, 09:59)
Готика это кул! но иногда можна и Бритни послушать :D

Блин удалите это сообщение а? Ужас.....
Відправлено: Oct 31 2005, 13:16
Ethernal, і як з акою авкою можна таке писати????? папса мастдай!!!!!!!
Відправлено: Oct 31 2005, 14:22
horberdin, эх.... ну нравица мне Бритни... нравица Глюкоза... и еще пару попсовых девчонок... не музыка, а они сами)
Відправлено: Oct 31 2005, 17:17
Ethernal, ну шо я можу тобі сказати? проблеми зі смаком на ліцо %) брись із готики.....
Відправлено: Oct 31 2005, 19:00
Цитата (horberdin @ Oct 31 2005, 19:17)
Ethernal, ну шо я можу тобі сказати? проблеми зі смаком на ліцо %) брись із готики.....

Гы, вот уж в готике дурновкусия хоть отбавляй. :lol:
От одних черных одежд с Эдгаром По мутит. *sick*
Відправлено: Nov 1 2005, 08:24
Felina, а ти колись готів живих бачила? оч даже ститльненько.... я не кажу шо всі, в сєм"є нє бєз урода, як то кажуть, але дуже часно народ вдягнутий дуже прикольно...
а взагалі не зхнаю як кого, але мене значно більше мутить від режевеньких кохточок в паєтках, стразах і прочих бльостках *sick*

Professor Snape, якшо для тебе брітня і глюкоза - красавиці, то мені тебе чесно шкода!

Professor Snape, креативно :D
Відправлено: Nov 1 2005, 08:44
horberdin, это нечесно, оскорблять низачто =cry1= ! И я негде не говорил что Бритни и Глюкоза красавицы =bebebe=
Відправлено: Nov 1 2005, 09:02
Ethernal, мля, шо за дєцьки сад?!!!!!
Цитата
И я негде не говорил что Бритни и Глюкоза красавицы 

ну і в кого з нас після цього жіноча логіка?
Відправлено: Nov 1 2005, 16:20
horberdin, да, бывают стильные готы, которые мне нравятся. Я картинку вставить не рискну, пришлю по почте ссылку. :D
Відправлено: Nov 1 2005, 20:35
правильно не ризикнула.... :) а то ту у декого нєокрєпша дєцька психіка.... :)
Відправлено: Nov 4 2005, 21:56
Цитата (horberdin @ Oct 31 2005, 10:05)
Цитата
Якщо серьйозно, всі поділи на жанри абсолютно умовні. Я ще жодного разу не бачив об'єктивного критерію попсовізму/алтернативізму. А якщо об'єктивних критеріїв немає (останнім часом схиляюся саме до такої думки), то слово "попса" є синонімом фрази "МЕНІ не подобається", а слово "альтернатива" - "МЕНІ подобається". Такий критерій, як комерційність, наприклад, теж якийсь дивний: ви мені можете назвати колектив, який НЕ заробляє гроші на своїй музиці? Лише уявіть, яким чудовим і ласим сегментом ринку є молодь у віці від 15 до 16 років, яка хоче вважати себе елітарною, і тому не слухає "дурну попсу", зате слухає "модну альтернативу", яку, до речі, у більшості випадків роблять так само, як і попсу - варто лише послухати деякі псевдоальтернативні твори, і починаєш розуміти, що це було написано за 5 хвилин цинічним деденькою, який захтів наших грошей.
Той самий Калугін - набагато альтернативніший за безліч "Крутих металістів", хоч він нічого з себе не корчить, не обвішується кайдАнами і чорною шкірою.

поділи умовні, так. але жанри ніяк не відносяться до попси чи альтернативи. чітких критеріїв немає, але мистецтво взагалі відрізняється відсутністю місцями чітких критеріїв....
щодо поділу на попсу і альтернативу... знаєш, як би мені не подобалась, скажімо, якась брітні спірс, альтернативою я її не назву. і хоч я на дух не переношу радіо хед, але попсою це назвати язик не повернеться. отже критерії певні є.
щодо комерційності. знаєш, є така український гур коум вниз. це легенда української готики. її лідер, андрій середа, заробляє собі на життя і на творчість тис, що озвучує всякі-там рекламні ролики. але не про це зараз мова. що таке комерційність? це коли роблять таку музику, на яку буде попит по-більше, шоб її краще продати і наварити на цьому більше грошей. є попит на дівочі колективи - штампуєм спайс гьорлз, є попит на соул чи R&B - бейонс ноуз, є попит на на рок - авріл лавін, на готику - хім, расмус, івенесенс. зараз така музика модна, того нате, получайте, їжте не обляпайтесь. я не думаю, що на такій музиці як сопор аетернус чи лакрімоза, можна буде колись заробити стільки ж грошей як на расмусі, але разом з тим така музика робиться.
щодо металу і псевдоальтернативи - ми тут взагалі то говоримо про готику, до того ж не якусь там псевдо чи кавазі, па про тур. того деякими людьми і просилось не згадувати расмусів, хімів та івенесенсів.... на пару з найтішами і ко, того шо приналежність цих колективів до готики доволі сумнівна.... :)

Дякую, багато на що очі відкрила :)
dust heaven і Fler одна і таж група! Може я відкриваю Україну через вікно, але різниця тільки в тому, що dust heaven - не під інструменталку (принаймні те, що на диску "Українська Готика"), а під оранжування :unsure: Власне, я її велика шанувальниця :) Чудове поєднання приємного голосу, хорошої музики і веселих пісень ;)

Відправлено: Nov 5 2005, 15:48
Maria Sana, танемазашо :D
а dust heaven і Fler - не одна і та сама група. взагалі то dust heaven - сайд проект GRAY/SCALE, з участю вокалісти Ольги Пулатової, яка, здається з Fler. і то останнім часом вона призупинила свою участь в проекті. а пісні таки ДУЖЕ веселі. хоча дастхевенівську я чула тільки недевимки, а Fler взагалі не чула, але виходячи з готичості обох гуртів, можу зробити певні висновки :D

так от, повертаючись до готичних гуртів *Professor Snape, Corey Taylor не відривайте мені голову зе деяких.... просто пишу сюди все шо мені сильно сподобалось (і не сильно теж) за останній час*

Beseech
Sonata arctica
The 69 eyes
l'Ame immortelle
Zeromancer
Subway to Sally
Letzte Instanz
Ewigheim
Entwine
Deine Lakaien
Darkseed
Cruachan
Amorphis

хто знає - сам все зрозуміє, хто не знає - питайте шо зацікавило, я розкажу.... або спочатку послухаю, а потім розкажу.... :)

П.С. може вже шось і писала раніше, звиняйте, облом лізти шукати....
Відправлено: Nov 5 2005, 17:25
Цитата (horberdin @ Oct 29 2005, 08:38)
Sinistra, тю... ну і шо?
і вони не готички, а готеси, якшо вже на це пішло....

А ну да ладно , тебе лучше знать, ты ж ГОТЕСА..........а моя подруга готичька.
Відправлено: Nov 5 2005, 20:30
Sinistra, я готеса???? =megalol= =lolbuagaga=

Це повідомлення відредагував horberdin - Nov 5 2005, 20:33
Відправлено: Nov 6 2005, 09:43
Цитата (horberdin @ Nov 5 2005, 20:30)
Sinistra, я готеса???? =megalol= =lolbuagaga=

Наверное я погарячилась...ты у нас просто \[color=red\]великий \[/color\]знаток готской культуры...
Відправлено: Nov 6 2005, 10:20
Вот решил внести свою лепту. Позволите?


Beseech - Неплохая группа. Sunless Days ждал с нетерпением. Группа отличная!
Sonata arctica - Ecliptica неплохой альбом но не очень нравится весь их сумбур в группе. Особенно случай с басистами. А так уважаю их за то как они пробились.
The 69 eyes - Это даже не Готика! Ваще не перевариваю!
l'Ame immortelle - дарк-вэйв... слегка готичный дарк-вэйв... песня Life Will Never Be the Same Again - один из моих самых любимых медляков
Zeromancer - Слышал альбом Zzyzx - совсем неплохо. Особенно Mosquito Coil.
Subway to Sally - О! Хорошая группа! Метал! Старый альбом Bannkreis - лучший!
Ewigheim - Мало знаком с группой. Есть альбом Mord Nicht Ohne Grund вполне ничего. По моему даже готика.
Entwine - Неплохая группа но мне не очень... Мне там девушка нравится)))
Deine Lakaien - Во! Отлично! Альбом Acoustic... обожаю...
Darkseed - Первый раз когда услышал - обалдел! Вот это отличная группа! Есть одна песенка... I Deny You... да...
Cruachan - к сожалению не слышал. Но обязательно найду...
Amorphis - Аморфис он и в Африке Аморфис! Отличная группа!

Відправлено: Nov 6 2005, 15:24
Sinistra, гуляй... по-хорошому....

Corey Taylor, а шо ти так на 69 очі? мене прикололо. пісенька про берлін.... =biggrin= а іще у них соліст прикольний.... =biggrin= =biggrin=
Cruachan грають зовсім фольк. на кельтських мотивах...
Відправлено: Nov 6 2005, 17:24
Цитата (horberdin @ Nov 6 2005, 13:24)
Corey Taylor, а шо ти так на 69 очі? мене прикололо. пісенька про берлін.... =biggrin= а іще у них соліст прикольний.... =biggrin= =biggrin=
Cruachan грають зовсім фольк. на кельтських мотивах...

Ну не нравится мне. Вокал так тем более. А про группу спасибо. Постараюсь найти.
Відправлено: Nov 7 2005, 08:14
Цитата (Corey Taylor @ Nov 6 2005, 08:20)
Sonata arctica - Ecliptica неплохой альбом но не очень нравится весь их сумбур в группе. Особенно случай с басистами. А так уважаю их за то как они пробились.

Это не готика !! это жеодна из первый power metal групп... :unsure:
Відправлено: Nov 7 2005, 08:35
Цитата (Professor Snape @ Nov 7 2005, 06:14)
Цитата (Corey Taylor @ Nov 6 2005, 08:20)
Sonata arctica - Ecliptica неплохой альбом но не очень нравится весь их сумбур в группе. Особенно случай с басистами. А так уважаю их за то как они пробились.

Это не готика !! это жеодна из первый power metal групп... :unsure:

Ну там же написано было что это не список готичных групп!
Відправлено: Nov 7 2005, 09:42
Цитата
Ну не нравится мне. Вокал так тем более. А про группу спасибо. Постараюсь найти.

яссссно.... =biggrin=
а за групу - нема за шо =biggrin=

Цитата
Это не готика !! это жеодна из первый power metal групп...

я знаю. лае з визначенням стилів у мене м"яко кажучи проблеми.... я ж просила, боляче не бить по голові за таке.... =wink=
Відправлено: Nov 10 2005, 19:35
Цитата (horberdin @ Nov 5 2005, 16:48)
Maria Sana, танемазашо :D
а dust heaven і Fler - не одна і та сама група. взагалі то dust heaven - сайд проект GRAY/SCALE, з участю вокалісти Ольги Пулатової, яка, здається з Fler. і то останнім часом вона призупинила свою участь в проекті. а пісні таки ДУЖЕ веселі. хоча дастхевенівську я чула тільки недевимки, а Fler взагалі не чула, але виходячи з готичості обох гуртів, можу зробити певні висновки :D


Хто такі GRAY/SCALE? Звідки знаєшь? (допрос с пристрастием :)
Ольга Пулатова не "здається", а з Fler :) але в "дастхевен" (я теж тільки "Неведики" чула - альбом "Українська готика"?) і друга "половинка" Fler: Олена Войнаровська (у них же вокальний дуєт! :D) Так шо "как корабль не назови..."

Fler послухати можна: 19 ноября 2005 Киев, клуб "Пивная Бочка", Московский проспект,17\1, начало 21:00
Офіційний сайт гурту:
http://fleurmusic.com/
просто хороший сайт :)
http://www.fleur.kiev.ua/main.html


Хм... http://i-radio.com.ua/
17 Декабря
Therion (Швеция)
ДК НАУ

Відправлено: Nov 11 2005, 18:19
Цитата
Хто такі GRAY/SCALE? Звідки знаєшь? (допрос с пристрастием

GRAY/SCALE - є на все тому ж диску української готики (трек №7) =biggrin= грають synth pop / dark wave / индастриал (ну так на угп сказано). звідки? з одеси =biggrin=
їхній оф. сайт www.grayscale.gothic.com.ua

Цитата
Хм... http://i-radio.com.ua/
17 Декабря
Therion (Швеция)
ДК НАУ

ніфігасі =blink=
Відправлено: Nov 11 2005, 21:44
Цитата (horberdin @ Nov 6 2005, 15:24)
Sinistra, гуляй... по-хорошому....


Я что-то не то написала?..или тебя мои высказивания чем-то смутили.......если тебе что-то не нравится нипиши об это, и постарайся здерживатса...потому-что для тебя это может плохо закончится.
Відправлено: Nov 11 2005, 22:26
ні, я просто вирішила, шо наша розмова беззмістовна....
а поясни мені, в якому місці я не стрималась? мені дуже цікаво? чесно....
Відправлено: Nov 14 2005, 11:11
Цитата (horberdin @ Nov 11 2005, 22:26)
ні, я просто вирішила, шо наша розмова беззмістовна....
а поясни мені, в якому місці я не стрималась? мені дуже цікаво? чесно....

Надо было так и написать......мол , разговор без смысла так что сори, а гулять будешь кого-то другого посылать. Всё!
Відправлено: Nov 21 2005, 07:01
Цитата
а в мене виникло питання до автора: нафіг тема створена? для прочистки комусь мозгів, шоб поназивали кому шо подобається, для відшукування браттів по разуму? а то так багато хочеться написати, але все якось наче і не в тему получається....


Щоб поділитися спогадами дитинства :D

Цитата
Когда-то в детстве (не далеком) слушал...

Відправлено: Nov 21 2005, 11:31
вау, Dewei! создатєль посітів свою темку! =biggrin= шось ТВОЇХ спогадів я тут і не бачу... =unsure= ану колись, шо слухав! =biggrin=
Відправлено: Nov 21 2005, 16:04
horberdin, ну так я ж написав основні групи коли тему створював :)...

Tiamat
Як вже сказав - там в них готік-думом є альбом "A deeper kind of slumber". На цьму я колись завіс. Ще в них готика Wildhoney (а може і ще якісь, яких не чув :unsure:), а найперші їх альбоми - це був death metal...

Therion
Слухав альбом Theli і ще деякі, але вони не такі мелодійні).

Lacrimosa
Слухав... подобалось... але трохи одноманітно :bebebe:

Haggard
Ну це треба мені було декілька раз прослухать шоб внікнуть. А потім подобалось). Там і на скрипці грають і на органі і на всьму іншому (рокерському), два вокали (жіночий оперний і той, що ричить, гровлінг наче називається :unsure:)

Серед вищеназваних прослуховував по-бистрєнькому: Amorphis, Moonspell, Tristania, Theatre of Tragedy, Darkseed. Краще - Tristania, трохи гірше - Theatre of Tragedy і Amorphis, Darkseed - ацтой і мрак :bebebe: (хоча може не ті альбоми були :unsure:), а Moonspell наче чув, але вже не пам'ятаю...
Відправлено: Nov 21 2005, 16:35
Цитата
(жіночий оперний і той, що ричить, гровлінг наче називається
Печальное настроение, дух вампирского средневековья... :)
Гроулинг+женский оперный = Готика... :) А кто-то слушает Sisters of Mercy и Dreadful Shadows? (мне просто лень всю тему перелистывать :) )
Відправлено: Nov 21 2005, 16:51
Цитата (Золоторог @ Nov 21 2005, 14:35)
Гроулинг+женский оперный = Готика... :)

это не вся готика. это особенность только gothic metal или gothic/doom metal
Відправлено: Nov 21 2005, 17:05
Цитата
это особенность только gothic metal или gothic/doom metal

Я и имею в виду готик-металл. Просто Gothic или с чем она там еще бывает - не слушаю. Я люблю металл :)
Відправлено: Nov 21 2005, 17:27
Цитата (Золоторог @ Nov 21 2005, 15:05)
Цитата
это особенность только gothic metal или gothic/doom metal

Я и имею в виду готик-металл. Просто Gothic или с чем она там еще бывает - не слушаю. Я люблю металл :)

аналогично

дали мне както труЪ электронную готику.. меня чуть не вырвало
Відправлено: Nov 21 2005, 17:32
Была на концерте Frleur, в суботу. я так понимаю "люди (девушки) в черном" - это готы? у меня риторический вопрос: зачем платить 50 грн за вход если приходишь обсуждать своего парня? м-да... Fleur такая же готика, как и романтика... :) вывод: елси люди слушают, то значит это кому-нибудь надо...
Відправлено: Nov 21 2005, 17:35
Цитата
электронную готику

Фигасе... и такое бывает??? Для меня подобные смеси - все равно что (пусть не обижаются поклонники китайской кухни) свинина под сладким соусом :) ИМХО, готика лучше всего идет как раз в компании с дум-металлом :)
Самое прикольное, что корни готики уходят в "депрессивный пост-панк" (цитата)
Відправлено: Nov 21 2005, 17:54
Цитата (Золоторог @ Nov 21 2005, 15:35)
Цитата
электронную готику

Фигасе... и такое бывает??? Для меня подобные смеси - все равно что (пусть не обижаются поклонники китайской кухни) свинина под сладким соусом :) ИМХО, готика лучше всего идет как раз в компании с дум-металлом :)
Самое прикольное, что корни готики уходят в "депрессивный пост-панк" (цитата)

єто правда...

готика началась когда панки начали красить ирокезі гуталином в черній цвет. :lol:

ты Агату Кристи помниш ?

"я крашу губы гуталином, я обожаю черный цвет"

это как раз про готов ;)
Відправлено: Nov 22 2005, 07:31
Цитата
"я крашу губы гуталином, я обожаю черный цвет"

Под вампирские завывания на сцене появляется наше гАтичное трио :)


Приєднаний файл
Приєднаний файл  gothtrio.jpg
Відправлено: Nov 22 2005, 11:13
2 Создатєль
нє, аморфіс рулить! мене на попередні вихідні під нього так круто заковбасило.... =biggrin= і ДаркСід теж... дуже змахує на останній альбом Парадайс Лосітв, якшо я його ні з чим не плутаю...
і лакрімоза ніфіга не одноманітна!

Золоторог, Professor Snape, а я сприймаю метал тільки в поєднанні з готикою... і то не завжди...

Maria Sana, ну всякого в світі буває.... =biggrin= а з приводу готики - не знаю, я їх не чула....
Відправлено: Nov 22 2005, 11:21
Цитата
нє, аморфіс рулить! мене на попередні вихідні під нього так круто заковбасило.... і ДаркСід теж... дуже змахує на останній альбом Парадайс Лосітв, якшо я його ні з чим не плутаю...
і лакрімоза ніфіга не одноманітна!

Ну згоден в аморфісі є пара мелодій прикольних, а вокал - одне сичання та ричання, надоїдає *hmmm*.
Відправлено: Nov 22 2005, 11:25
Цитата
Золоторог, Professor Snape, а я сприймаю метал тільки в поєднанні з готикою... і то не завжди...

А я наоборот - воспринимаю готику только в поєднанні з металом :) да, и тоже не завжди :)
Відправлено: Nov 22 2005, 11:26
Цитата
Ну згоден в аморфісі є пара мелодій прикольних, а вокал - одне сичання та ричання, надоїдає

ніфіга подібного! останній альбом (кажись) навіть очень і очень...

і Тіамату альбом prey, який 2005 року теж дуже класний. у них цікаві речі, імхо, взагалі тільки після 99 року...

Додано через хвилину
Золоторог, така наша доля.... =lol=
Відправлено: Nov 22 2005, 11:30
Цитата
ніфіга подібного! останній альбом (кажись) навіть очень і очень...

і Тіамату альбом prey, який 2005 року теж дуже класний. у них цікаві речі, імхо, взагалі тільки після 99 року...

Останніх альбомів не чув просто :). Пошукаю десь, щоб качнути на ua-ix...


This post was wrote under the influence of Littera Italicus spell(s).
Відправлено: Nov 22 2005, 11:33
Dewei, вони, задється, єсть на ftp універу шевчекна.... можливо, на дозі... і стопудово на моїх дисках, які зараз у Тєні =biggrin=

Це повідомлення відредагував horberdin - Nov 22 2005, 11:33
Відправлено: Nov 22 2005, 11:53
Цитата
така наша доля....

Ага... і шлях широкий... :) Кстати, о Tiamat - слушал пару песен, очень даже ничего! Но мне из готик-металла больше нравится Theatre of Tragedy, там женский вокал приятный.
Відправлено: Nov 22 2005, 19:54
а мені театр - не дуже... тіамат поплющив сильніше... а про lake of tears я взагалі мовчу.... =biggrin=
Відправлено: Nov 22 2005, 20:34
Мне театр haggard напомнил (только во втором инструментов больше)...
Відправлено: Nov 22 2005, 20:39
haggard не чула....
Відправлено: Nov 22 2005, 20:47
Цитата
haggard не чула....


Можемо дисками гатічними помінятись :D
Відправлено: Nov 22 2005, 21:24
нє, в мене дисків трохи не лишилось.... =blink= вони всі у Тєні осіли... а нові писать не сильно получицця.... =cry1= але як тільки, так зразу... =biggrin=
Відправлено: Nov 24 2005, 15:57
Цитата
а про lake of tears я взагалі мовчу.... 

Да, это ваще... меня прет и плющит, и колбасит, и уносит... под такую музыку хочется умереть молодым и красивым, на солнечной поляне, усеянной душистыми лесными цветами... и последним, что поймает взор, это будет причудливая форма облака, медленно и величественно плывущего в пронзительно-синем небе.... Эх... :) Такие у меня эмоции вызывает "Озеро слез" :)
Відправлено: Dec 5 2005, 14:14
Поклонники 69 eyes - расскажите несведущему, с каких именно пор эта група считается гАтишной???? Тут мне диск дали послушать, так там первые альбомы - вообще самый что ни на есть рок-н-ролл (прослушав Lucy Juicy, я два часа смеялся и катался по полу) :) Неужели же песня Gothic Girl преломила мировое восприятие этой группы, и все начали тащиться от гАтишного Юрки? Или у это него вокал такой, мрачный и загробный, гАтишный? :) Чур, фанаты, без наездов и праведного гнева, мне тоже нравятся этти сапаффные фиинны :), вот просто интересно, что же стало отправным пунктом гАтишности 69 глаз :)
Відправлено: Dec 5 2005, 14:18
Цитата (Золоторог @ Dec 5 2005, 15:14)
Поклонники 69 eyes - расскажите несведущему, с каких именно пор эта група считается гАтишной???? Тут мне диск дали послушать, так там первые альбомы - вообще самый что ни на есть рок-н-ролл (прослушав Lucy Juicy, я два часа смеялся и катался по полу) :) Неужели же песня Gothic Girl преломила мировое восприятие этой группы, и все начали тащиться от гАтишного Юрки? Или у это него вокал такой, мрачный и загробный, гАтишный? :) Чур, фанаты, без наездов и праведного гнева, мне тоже нравятся этти сапаффные фиинны :), вот просто интересно, что же стало отправным пунктом гАтишности 69 глаз :)

Вот мне тоже интересно... А вокал солиста я вообще не перевариваю... И готики там совершенно не нахожу... Хотя себя они считают готами, когда в Москву приезжали и интервью давали говорили про гАтичность и т.д.
Відправлено: Dec 5 2005, 14:18
horberdin, а ты все альбомы Lake of Tears слышала? Блин, я так тащусь от этой группы!!!! У меня любимые песни - Burn Fire Burn и Sweetwater... хотя "Озеро слез" - это ж вродь не готика.... ;)
Відправлено: Dec 5 2005, 14:37
Группа The 69 Eyes начинала свою карьеру как обчная хард-рок группа. Ее музыка представляла собой довольно интересную смесь из панк-рока, рок-н-ролла и хард-н-хэви. Первые 2 альбома являються очнь хорошим примером ;) Именно они мне больше всего нравятсся. Правда плагиата в них хватает.. например в той же песне "Stop bitching" из "Motor City Ressurection" музіка (особенно вступление) почти полностю передрані с "Freewhell Burning" (Judas Priest, "Defenders Of The Faith").

Потом, очевидно следуя моде и обращая мнение на своих колег-соотечиственников , которіе назвали себя 3мя буквами латинского алфавита, первая "H" (вы поняли про кого я ;)) "глазки" решили изменить свой стиль чтобы заработать денежек. Вот.. и теперь они чаруют 14 девочек своим гАтишным видом и смазливыми песенками. Хотя хорошие вещи попадаютсья у них и сейчас, например та же песня "Lost Boys", в которой хорошо чуствуеться рок-н-рольное прошлое команды

Чистім готик-роком их творчество не назовеш. Скорее ето лав-метал по образу и подобию сами-знаете-какой-группі. Себя же они гордо величают "goth'n'roll" :)
Відправлено: Dec 5 2005, 15:24
спасибо... можно было и догадаться... они мне как раз и напомнили этих... ХМов :) Лав-метал - и хто это придумал??? Отстой полный. Все равно что "нежный хэви" :)
Тут на одном металл-форуме спор возник по поводу славных готик-металл-банд Theatre of Tragedy и Lacrimosa, один дядя (провокатор, думаю) попсой их назвал за присутствие множества медляков... :) Псих :)
А вы слышали, что в Киев THERION приезжает???
Відправлено: Dec 5 2005, 15:26
Цитата (Золоторог @ Dec 5 2005, 13:24)
спасибо... можно было и догадаться... они мне как раз и напомнили этих... ХМов :) Лав-метал - и хто это придумал??? Отстой полный. Все равно что "нежный хэви" :)
Тут на одном металл-форуме спор возник по поводу славных готик-металл-банд Theatre of Tragedy и Lacrimosa, один дядя (провокатор, думаю) попсой их назвал за присутствие множества медляков... :) Псих :)
А вы слышали, что в Киев THERION приезжает???

user posted image
Відправлено: Dec 5 2005, 15:32
НУ??? Кто идет???
Відправлено: Dec 5 2005, 15:33
Цитата (Золоторог @ Dec 5 2005, 13:32)
НУ??? Кто идет???

я раньше хотел.. но после Джудасов перехотелось :D
Відправлено: Dec 5 2005, 15:36
Цитата
я раньше хотел.. но после Джудасов перехотелось

А че так? Хэлфорд сильно по ушам поездил? :) Кстати, а где фотоотчет? :)
Відправлено: Dec 7 2005, 16:32
Золоторог, група счітається гатишною з тих самих часів, як вони вирішили трохи змінити стиль музіки, а деякі готи це почули і їм сподобалось. ну ви ж знаєте готів, вони ж люблять всяку ху..рму в субкультуру свою тягнути... :) і папаршу не наїзжати на Юркі, симпотний пацик.... ну принаймні значно краще за Вілі Вало... =lol=

ЛофТ (Lake of Tears) чула з альбому "A Crimson Cosmos" (1997) і всі наступні... ранньої творчості не маю, але мені казали, шо вони не дуже. та й взагалі, я не великий прихильник ранніх альбомів... які пісні дуже сильно люблю? When My Sun Comes Down, Devil's Diner, So Fell Autumn Rain, Hold On Tight, Forever Autumn, The Shadowshires, Leave A Room, Sister Sinister, Rainy Day Away. це із того, шо змогла згадати по назвах...

Цитата
Theatre of Tragedy и Lacrimosa, один дядя (провокатор, думаю) попсой их назвал за присутствие множества медляков...

він би іще сопор аетернус попсою назвав =lol=
Відправлено: Dec 7 2005, 16:45
Цитата
папаршу не наїзжати на Юркі, симпотний пацик.... ну принаймні значно краще за Вілі Вало...

Мне они одинаково п...астов напоминают :) и музыка похожая... диск недавно обменял, заместо этих гАтишных взял себе Crematory :)
Цитата
які пісні дуже сильно люблю? When My Sun Comes Down, Devil's Diner, So Fell Autumn Rain, Hold On Tight, Forever Autumn, The Shadowshires, Leave A Room, Sister Sinister, Rainy Day Away. це із того, шо змогла згадати по назвах...

а я - Burn Fire Burn и Sweetwater больше ценю :)) ИМХО, альбом 1994-го, Greater Art - очень мощный, и все остальные тоже классные, а вот Forever Autumn мне не очень.... ну да ладно :) Кстати, а ЛофТ - це ж не готика! Це ж павер! :)
Цитата
він би іще сопор аетернус попсою назвав
хотел, кстати, но мы его там задавили :) морально :) такие удоды на всех форумах есть, везде лазют и на все гонят :)
Відправлено: Dec 7 2005, 16:57
Золоторог, да мені пофіг кого вони там нагадують, але губи у Юркі класні. заявляю авторитетно =biggrin=

з пиводу визначення стилів - я в цьому дуб дубом. я можу сказати де попса, а де не попса. це максимум. та й взагалі, яка нах різниця, гоику вони граю чи павер, якшо воно тобі подбається? =cool=

да, імбіцилів всяких давить треба... або банити =biggrin=
Відправлено: Dec 7 2005, 17:20
Цитата
яка нах різниця, гоику вони граю чи павер, якшо воно тобі подбається?

1000% правда :) сам не люблю этих всяких, которые тебе начинают доказывать, что то, что ты слушаешь - это вовсе даже не то, что ты думал :) как кто-то сказал: мир делится на попсу и непопсу :)

на губы Юрки как-то не обратил внимания... :)
А не знаешь часом, где можно скачать L'ame Immortele? нигде не могу достать диск... хоцца послуфать.. :) а еще Сопор Аэтернус - тоже б хотелось не две песни иметь, а хотя бы с десяток... :)
Відправлено: Dec 7 2005, 17:27
Цитата
на губы Юрки как-то не обратил внимания... :)
ну і слава богу! =biggrin=

іммортелів... гм... в мене десь брат в неті нарив, але не уявляємо ні я ні він. до того ж там глюк з назвами.

сопор аетернус можеш пошукати на doza.com.ua чи на ftp.univ.kiev.ua
Відправлено: Dec 8 2005, 03:27
во-первых, хочу извиниться если повторюсь... прочитать все предыдущие посты не смог... ниасилил, потамушта многа букав, как говорят не оч любимые мной пАдонки...
во-вторых, собсно к готике...
Сразу же огорчу всех "новоиспеченых" готов... ХИМ - это не готика... это Love Metal...
про готику писать могу много, ибо гот, но ограничусь группами, которые нчал слушать первыми, и которые безумно понравились... The Cure, Lacrimosa, Bauhaus(кстати, именно эта группа считаеться родоначальником готики в музыке... их песня Bela Lugosi's dead считаеться ПЕРВОЙ, хотя по этому поводу можно и поспорить)...
вот...
огромный респект Corey Taylor за пост в начале с отличным лаконичным описанием групп... тру...
Відправлено: Dec 8 2005, 07:55
Цитата
Сразу же огорчу всех "новоиспеченых" готов... ХИМ - это не готика... это Love Metal...

А мы в курсе... :) если я сказал, что 69 глаз мне напомнили хим, это ни в коей мере не значит (как вы могли подумать! :), что я отношу этих... крашеных *астов к готике :)

Додано через хвилину
Цитата
сопор аетернус можеш пошукати на doza.com.ua чи на ftp.univ.kiev.ua

спасибки, будем искать! :)
Відправлено: Dec 22 2005, 11:01
Внимание! Поплавский - старый гот! :D


Приєднаний файл
Приєднаний файл  popl_goth.jpg
Відправлено: Dec 22 2005, 11:07
Золоторог, вах! гигиги
тіки розмір надто маленький, деалей зовсім не видно...
Відправлено: Dec 22 2005, 11:14
Мерси, старалась :) Так этого дядьки большие фото найти не удалось :) Я его пикселями, пикселями! :)
Відправлено: Dec 22 2005, 11:16
ну ти і маньяк! це ж можна заманатись пікселями.......... подвійний респект! :)
Відправлено: Dec 22 2005, 11:30
Рада стараться :)
Я тут послухала Sopor Aeternus - пару пісеньок скачала... Шось воно мені не той.... не до смаку :) Я більше по металу :)
Відправлено: Dec 23 2005, 16:58
Золоторог, чесно кажучи, я знаюдуже моло людей, якому воно до смаку. я хоч і по готиці, але більше ніж пів години таке витримувати не можу.... то вже імхо, для зовсім навернутих людей....

а от я страшенно хочу останній альбом l'ame immortelle. цікаво, і де ото його взять?
Відправлено: Dec 23 2005, 17:11
Цитата
то вже імхо, для зовсім навернутих людей....

Cool :) Для тих, що ночують на цвинтарі і пють кров :)

Цитата
а от я страшенно хочу останній альбом l'ame immortelle. цікаво, і де ото його взять?

Я взагалі хочу ХОЧ ОДНУ ЇХ ПІСНЮ послухати :)

Я оце з твоєї подачі :) зацікавилась In Extremo :) Сьогодні скачала собі крутий кліп - Erdbeermund... Гарно, чортяка їх бери.... :)

Відправлено: Dec 23 2005, 17:14
Золоторог, можу якось принести іммортелів, тіки там трабли з назвами.... і ін екстремів теж. я сьогодні якраз закинула їх на роботу :) а от кліпу їхнього жодного не бачила....
Відправлено: Dec 23 2005, 17:16
Я звідси качала:

http://www.metalvideos.ru/download.html
Відправлено: Dec 23 2005, 17:18
я з роботи не можу, а з дому зараз немає можливості :(
Відправлено: Dec 26 2005, 14:11
Цитата
можу якось принести іммортелів, тіки там трабли з назвами.... і ін екстремів теж.

Пані horberdin, буду вам дуже вдячна! :D
А я накачала собі кліпів (на роботі :lol: ), треба їх якось додому перекинуть, поки ніхто не бачив... Хоч уже й так я на першому місці по трафіку :D

А ти взагалі, крім готики, Doom-Metal не цікавишся? Це тіпа Crematory, My Dying Bride, Cathedral, та й той же Beseech... :unsure: І, до речі, Paradise Lost і Tiamat теж більш відносяться до готик-дум-металу :)
(Щас Проффесор шось буде коментувати :lol: )
Відправлено: Dec 26 2005, 17:08
ги, я до речі в суботу купила собі іммортеліський альбомчик, правда він давній (99 року) і музика мені там не дуже, але пару речей там вартих є однозначно)))

а про дум-метал... розумієш, в мене просто з визначенням стилів дуже великі проблеми. та й взагалі мене більше цікавить не до якого стилю воно відноситься, а чи подобається воно мені. а то буває дуже часто так, наче в одному стилі грають і взагалі багато чого схожого в музиці є, але від одного конкретно пре, а інше на дух не переносиш...
зазвичай або брат музику якусь дивну нариває, або мені приносять послухати, або я читаю якусь рецензійку на шось-там, а потім риюсь в пошуках до потєрі пульсу, поки не найду (так з лем іммортель було). а далі вже як карта ляже - якшо сподобається - то слухаю, якшо нє - не слухаю....)
Відправлено: Dec 26 2005, 17:37
Цитата
або я читаю якусь рецензійку на шось-там, а потім риюсь в пошуках до потєрі пульсу, поки не найду (так з лем іммортель було).

О! А в мене так було з готик-металом :) Сподобались Theatre of Tragedy :) А ЛофТ придбала після того, як почитала історію групи :) Об'єднались колишні Death-металісти і почали грати такий собі "психоделический дарк-готик-металл" :)
Відправлено: Dec 26 2005, 17:46
а мені лофт взагалі спочатку не пішли (вони у нас з"явились якраз після тіамату, від якого мене круто плющило). потім я почула пісеньку Sister Sinister, від якої почало зносити дах, але решта всеодно якось не сильно подобалась. а далі одного прекрасного осіннього вечора братєльник поставив пісеньку Forever Autumn (а цеякраз було восени і було це дуже втему), і я відчула, шо це таки тяга))))))
Відправлено: Dec 26 2005, 18:13
Цитата
одного прекрасного осіннього вечора братєльник поставив пісеньку Forever Autumn

Слухай, класний в тебе братєльнік! Скільки років? ;)
А то моєму вже за 30, а й досі від CC Catch балдєєть... :) Хоча я йому вдячна, що саме він притарабанив вперше Helloween, Judas Priest і Manowar :) Але то вже ліріческіє отступлєнія... :)
А мені альбом Forever Autumn не дуже, вже надто він мрачний. Я люблю The Neonai (2002) і Headstones (1995). Там металу більше :)
Відправлено: Dec 26 2005, 18:28
^_^ люблю готику
можно слушать хоть целыми днями
Відправлено: Dec 27 2005, 07:42
Цитата (cool rap girl @ Dec 26 2005, 16:28)
^_^ люблю готику
можно слушать хоть целыми днями

а что ты имееш в виду под готикой ? небось ХИМ :lol:
Відправлено: Dec 27 2005, 07:47
Или 69 eyes (извини, horberdin :D ), ибо чтобы слушать real Gothic целыми днями, нужно быть совсем того... :blink:
Відправлено: Dec 27 2005, 11:18
Цитата
Слухай, класний в тебе братєльнік! Скільки років? ;)
А то моєму вже за 30, а й досі від CC Catch балдєєть... :) Хоча я йому вдячна, що саме він притарабанив вперше Helloween, Judas Priest і Manowar :) Але то вже ліріческіє отступлєнія... :)

брат на 2 роки старший. але у нас двосторонній вплив. він мене на одне садить, я його на інше)

Цитата
А мені альбом Forever Autumn не дуже, вже надто він мрачний. Я люблю The Neonai (2002) і Headstones (1995). Там металу більше :)

ну а я ж більше по готиці і мрачняку всякому)))))

Цитата
Или 69 eyes (извини, horberdin :D ), ибо чтобы слушать real Gothic целыми днями, нужно быть совсем того... :blink:

да ладно вам, я уже навіть трохи попустилась з 69 очима)))))))
шоб слухать справжню готику цілими днями треба, шоб було або зовсім хріново, або просто шоб якась меланхолія налетіла...
в мене часом буває, шо всю лакрімозу в один список (там годин 6-7 получається) і на цілий день....
Відправлено: Dec 27 2005, 11:27
Цитата
да ладно вам, я уже навіть трохи попустилась з 69 очима)))))))

Есть Бог на свете ))))

Цитата
шоб слухать справжню готику цілими днями треба, шоб було або зовсім хріново, або просто шоб якась меланхолія налетіла...

Або просто для понту ))))



Відправлено: Dec 27 2005, 11:42
Цитата
Есть Бог на свете ))))

хочеш про це поговорити?:)

Цитата
Або просто для понту ))))

ну для понту довго такого не наслухаєшся. це себе в таку депресуху можна загнати, шо потім тіки і лишиться вени різати)))))

для понту можна послухати годинку в колі готів, типу да, це тру, а вертаючись додому врубати расмус на всю хату....
Відправлено: Dec 27 2005, 14:19
Цитата
хочеш про це поговорити?

Та ні, дякую, якось іншим разом... За пляшкою коньяку :)

Цитата
для понту можна послухати годинку в колі готів, типу да, це тру, а вертаючись додому врубати расмус на всю хату....

Так я ж про це й кажу :) Готи не розказують всім, яку вони класну слухають музичку цілими днями :) Вони собі мовчки депресують :) Я їх взагалі не розумію, цей дивний стан душі і схибленого розуму...
Відправлено: Dec 28 2005, 11:47
думаю, шо коньяк краще замінити на верму, а то я через пів години втрачу можливість розмовляти)

ой, да нічого вони не депресують. нє, є звичайно такі перці, але їх порівняно небагато. а переважна більшість народу там досить весела, хоча коли вони збираються разом,до звізда во лбу у деяких таки загорається...
Відправлено: Dec 29 2005, 10:22
69 Eyes
Part2:

user posted image

This post was wrote under the influence of Antimatus spell(s).
Відправлено: Dec 29 2005, 10:30
Кто-нибудь слышал песни таких групп, как: THE SISTERS OF MERCY, BAUHAUS, THE CULT, FIELDS OF THE NEPHILIM, THE CURE
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (31)  [%] 1 2 3 ... Остання ».
Сторінки: (3)  [1] 2 3 
Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1952 ]   [ 161 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 01:12:15, 07 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP