Модератори: Илекса.

Сторінки: (31)  % « Перша ... 12 13 [14] 15 16 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Готика

Risenshine
Відправлено: Dec 23 2005, 16:58
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Золоторог, чесно кажучи, я знаюдуже моло людей, якому воно до смаку. я хоч і по готиці, але більше ніж пів години таке витримувати не можу.... то вже імхо, для зовсім навернутих людей....

а от я страшенно хочу останній альбом l'ame immortelle. цікаво, і де ото його взять?
^
Золоторог
Відправлено: Dec 23 2005, 17:11
Offline

The Queen Of Metal World
******
Стать:
Учень IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 628
Користувач №: 4620
Реєстрація: 8-June 05





Цитата
то вже імхо, для зовсім навернутих людей....

Cool :) Для тих, що ночують на цвинтарі і пють кров :)

Цитата
а от я страшенно хочу останній альбом l'ame immortelle. цікаво, і де ото його взять?

Я взагалі хочу ХОЧ ОДНУ ЇХ ПІСНЮ послухати :)

Я оце з твоєї подачі :) зацікавилась In Extremo :) Сьогодні скачала собі крутий кліп - Erdbeermund... Гарно, чортяка їх бери.... :)

^
Risenshine
Відправлено: Dec 23 2005, 17:14
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Золоторог, можу якось принести іммортелів, тіки там трабли з назвами.... і ін екстремів теж. я сьогодні якраз закинула їх на роботу :) а от кліпу їхнього жодного не бачила....
^
Золоторог
Відправлено: Dec 23 2005, 17:16
Offline

The Queen Of Metal World
******
Стать:
Учень IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 628
Користувач №: 4620
Реєстрація: 8-June 05





Я звідси качала:

http://www.metalvideos.ru/download.html
^
Risenshine
Відправлено: Dec 23 2005, 17:18
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





я з роботи не можу, а з дому зараз немає можливості :(
^
Золоторог
Відправлено: Dec 26 2005, 14:11
Offline

The Queen Of Metal World
******
Стать:
Учень IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 628
Користувач №: 4620
Реєстрація: 8-June 05





Цитата
можу якось принести іммортелів, тіки там трабли з назвами.... і ін екстремів теж.

Пані horberdin, буду вам дуже вдячна! :D
А я накачала собі кліпів (на роботі :lol: ), треба їх якось додому перекинуть, поки ніхто не бачив... Хоч уже й так я на першому місці по трафіку :D

А ти взагалі, крім готики, Doom-Metal не цікавишся? Це тіпа Crematory, My Dying Bride, Cathedral, та й той же Beseech... :unsure: І, до речі, Paradise Lost і Tiamat теж більш відносяться до готик-дум-металу :)
(Щас Проффесор шось буде коментувати :lol: )
^
Risenshine
Відправлено: Dec 26 2005, 17:08
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





ги, я до речі в суботу купила собі іммортеліський альбомчик, правда він давній (99 року) і музика мені там не дуже, але пару речей там вартих є однозначно)))

а про дум-метал... розумієш, в мене просто з визначенням стилів дуже великі проблеми. та й взагалі мене більше цікавить не до якого стилю воно відноситься, а чи подобається воно мені. а то буває дуже часто так, наче в одному стилі грають і взагалі багато чого схожого в музиці є, але від одного конкретно пре, а інше на дух не переносиш...
зазвичай або брат музику якусь дивну нариває, або мені приносять послухати, або я читаю якусь рецензійку на шось-там, а потім риюсь в пошуках до потєрі пульсу, поки не найду (так з лем іммортель було). а далі вже як карта ляже - якшо сподобається - то слухаю, якшо нє - не слухаю....)
^
Золоторог
Відправлено: Dec 26 2005, 17:37
Offline

The Queen Of Metal World
******
Стать:
Учень IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 628
Користувач №: 4620
Реєстрація: 8-June 05





Цитата
або я читаю якусь рецензійку на шось-там, а потім риюсь в пошуках до потєрі пульсу, поки не найду (так з лем іммортель було).

О! А в мене так було з готик-металом :) Сподобались Theatre of Tragedy :) А ЛофТ придбала після того, як почитала історію групи :) Об'єднались колишні Death-металісти і почали грати такий собі "психоделический дарк-готик-металл" :)
^
Risenshine
Відправлено: Dec 26 2005, 17:46
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





а мені лофт взагалі спочатку не пішли (вони у нас з"явились якраз після тіамату, від якого мене круто плющило). потім я почула пісеньку Sister Sinister, від якої почало зносити дах, але решта всеодно якось не сильно подобалась. а далі одного прекрасного осіннього вечора братєльник поставив пісеньку Forever Autumn (а цеякраз було восени і було це дуже втему), і я відчула, шо це таки тяга))))))
^
Золоторог
Відправлено: Dec 26 2005, 18:13
Offline

The Queen Of Metal World
******
Стать:
Учень IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 628
Користувач №: 4620
Реєстрація: 8-June 05





Цитата
одного прекрасного осіннього вечора братєльник поставив пісеньку Forever Autumn

Слухай, класний в тебе братєльнік! Скільки років? ;)
А то моєму вже за 30, а й досі від CC Catch балдєєть... :) Хоча я йому вдячна, що саме він притарабанив вперше Helloween, Judas Priest і Manowar :) Але то вже ліріческіє отступлєнія... :)
А мені альбом Forever Autumn не дуже, вже надто він мрачний. Я люблю The Neonai (2002) і Headstones (1995). Там металу більше :)
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (31)  % « Перша ... 12 13 [14] 15 16 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1048 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 12:11:33, 19 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP