Модератори: Илекса.

Сторінки: (31)  % « Перша ... 4 5 [6] 7 8 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Готика

Risenshine
Відправлено: Oct 26 2005, 14:45
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Цитата
Согласно определению самих готов (я имею в виду такое западноевропейское течение , а не диких варваров начала нашей эры), готика - это всё то, что они слушают. Так вот, по ИХ мнению, HIM - это как раз готика. Вообще они очень толерантное движение - каждый слушает, что хочет, никто ни к кому претензий не имеет, все уважают мнение других.

ржу німагу!!!! ні, ладно, згодна, хімів до готики відносять, але вони не тру. вони - попса. так само, як і рамштайни. це за визнаяенням тих самих готів...
ну а щодо толерантності... гм... а ти з готами колись спілкувався? якшо нє, то раджу зайти на форум українського готичного порталу і створити тему а-ля "я тут недавно послухайв хім і івенісенс, і вирішив шо я гот. а як вам ці групки?" і ти зразу ж зрозумієш, які готи толерантні. кожен слухає шо хоче - так, можливо. але думку фреша там ніхто і ніколи поважати не буде. я звичайно не знаю, як у інших суб культурах, але серед готів до новеньких ставлення дуже негативне.... я знаю максимум 2-3 чоловік, які на питання фреша можуть відповісти дійсно толерантно, і то, якшо у них настрій гарний. а решта - посміються, поізмиваються, а то і пошлють кудись далеко і надовго.... не знаю як в реалі, але в інеті точно....
^
Sinistra
Відправлено: Oct 28 2005, 21:06
Offline

I’ll stand on my own
*******
Стать:
Сквиб VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1776
Користувач №: 616
Реєстрація: 21-June 04





У меня подруга одна из лучших- готичька, хотя и очень весёлая. Она The 69 Eyes и HIM слушает и ещо очень много всего...да хотя НIM и я слушаю, короче ето не готская группа.

Це повідомлення відредагував Sinistra - Oct 28 2005, 21:10
^
Risenshine
Відправлено: Oct 29 2005, 09:38
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Sinistra, тю... ну і шо?

Додано через 2 хвилин
і вони не готички, а готеси, якшо вже на це пішло....
^
Strix
Відправлено: Oct 29 2005, 10:20
Offline

...
*******
Стать:
Метаморфомаг VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1459
Користувач №: 431
Реєстрація: 25-May 04





Готы. Да, сама из таких
^
Risenshine
Відправлено: Oct 29 2005, 11:54
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Катенок, і нік дуже гатичний..... :D а картинку на авці, я кажись десь уже бачила.......... прикольна вона.... :)
^
Strix
Відправлено: Oct 29 2005, 12:01
Offline

...
*******
Стать:
Метаморфомаг VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1459
Користувач №: 431
Реєстрація: 25-May 04





Ну я послала запрос, чтобы мне ник поменяли. Катенок - так парень хотел, чтобы у меня этот ник был. Он тоже на этом форуме сидел, правда недолго. А теперь мы с ним расстались, и я могу все изменить
^
*Я*
Відправлено: Oct 30 2005, 21:09
Offline

Павилитиль звьоздных сестем
****
Стать:
Чарівник VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 140
Користувач №: 8806
Реєстрація: 25-October 05





Цитата
ржу німагу!!!!
Вже під столом?
Цитата
думку фреша там ніхто і ніколи поважати не буде

Хм, як і завжди. (замріяно) от би знайти таку спільноту, щоб до тебе там відразу відносилися я к до людини. Власне, це не для себе - ми легких шляхів не шукаємо. А от щоб було. Та це всьо жьосткій афтоп.

Якщо серьйозно, всі поділи на жанри абсолютно умовні. Я ще жодного разу не бачив об'єктивного критерію попсовізму/алтернативізму. А якщо об'єктивних критеріїв немає (останнім часом схиляюся саме до такої думки), то слово "попса" є синонімом фрази "МЕНІ не подобається", а слово "альтернатива" - "МЕНІ подобається". Такий критерій, як комерційність, наприклад, теж якийсь дивний: ви мені можете назвати колектив, який НЕ заробляє гроші на своїй музиці? Лише уявіть, яким чудовим і ласим сегментом ринку є молодь у віці від 15 до 16 років, яка хоче вважати себе елітарною, і тому не слухає "дурну попсу", зате слухає "модну альтернативу", яку, до речі, у більшості випадків роблять так само, як і попсу - варто лише послухати деякі псевдоальтернативні твори, і починаєш розуміти, що це було написано за 5 хвилин цинічним деденькою, який захтів наших грошей.
Той самий Калугін - набагато альтернативніший за безліч "Крутих металістів", хоч він нічого з себе не корчить, не обвішується кайдАнами і чорною шкірою.

ЗІ: Прошу не вважати вищенаписане як заклик слухати Юру Шатунова з групою Ласковий Май, бо то - таки попса :)

Це повідомлення відредагував *Я* - Oct 30 2005, 21:10
^
Risenshine
Відправлено: Oct 31 2005, 09:05
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Цитата
Вже під столом?

уже і вилізти встигла.... :)

Цитата
Якщо серьйозно, всі поділи на жанри абсолютно умовні. Я ще жодного разу не бачив об'єктивного критерію попсовізму/алтернативізму. А якщо об'єктивних критеріїв немає (останнім часом схиляюся саме до такої думки), то слово "попса" є синонімом фрази "МЕНІ не подобається", а слово "альтернатива" - "МЕНІ подобається". Такий критерій, як комерційність, наприклад, теж якийсь дивний: ви мені можете назвати колектив, який НЕ заробляє гроші на своїй музиці? Лише уявіть, яким чудовим і ласим сегментом ринку є молодь у віці від 15 до 16 років, яка хоче вважати себе елітарною, і тому не слухає "дурну попсу", зате слухає "модну альтернативу", яку, до речі, у більшості випадків роблять так само, як і попсу - варто лише послухати деякі псевдоальтернативні твори, і починаєш розуміти, що це було написано за 5 хвилин цинічним деденькою, який захтів наших грошей.
Той самий Калугін - набагато альтернативніший за безліч "Крутих металістів", хоч він нічого з себе не корчить, не обвішується кайдАнами і чорною шкірою.

поділи умовні, так. але жанри ніяк не відносяться до попси чи альтернативи. чітких критеріїв немає, але мистецтво взагалі відрізняється відсутністю місцями чітких критеріїв....
щодо поділу на попсу і альтернативу... знаєш, як би мені не подобалась, скажімо, якась брітні спірс, альтернативою я її не назву. і хоч я на дух не переношу радіо хед, але попсою це назвати язик не повернеться. отже критерії певні є.
щодо комерційності. знаєш, є така український гур коум вниз. це легенда української готики. її лідер, андрій середа, заробляє собі на життя і на творчість тис, що озвучує всякі-там рекламні ролики. але не про це зараз мова. що таке комерційність? це коли роблять таку музику, на яку буде попит по-більше, шоб її краще продати і наварити на цьому більше грошей. є попит на дівочі колективи - штампуєм спайс гьорлз, є попит на соул чи R&B - бейонс ноуз, є попит на на рок - авріл лавін, на готику - хім, расмус, івенесенс. зараз така музика модна, того нате, получайте, їжте не обляпайтесь. я не думаю, що на такій музиці як сопор аетернус чи лакрімоза, можна буде колись заробити стільки ж грошей як на расмусі, але разом з тим така музика робиться.
щодо металу і псевдоальтернативи - ми тут взагалі то говоримо про готику, до того ж не якусь там псевдо чи кавазі, па про тур. того деякими людьми і просилось не згадувати расмусів, хімів та івенесенсів.... на пару з найтішами і ко, того шо приналежність цих колективів до готики доволі сумнівна.... :)
^
Ethernal
Відправлено: Oct 31 2005, 11:59
Offline

Искатель
***
Стать:
Підмайстер XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Користувач №: 8750
Реєстрація: 24-October 05





Готика это кул! но иногда можна и Бритни послушать :D
^
Капитан Африка
Відправлено: Oct 31 2005, 12:41
Offline

Директор пляжа
********
Стать:
Метаморфомаг I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4616
Користувач №: 7089
Реєстрація: 23-August 05





Цитата (Ethernal @ Oct 31 2005, 09:59)
Готика это кул! но иногда можна и Бритни послушать :D

Блин удалите это сообщение а? Ужас.....
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (31)  % « Перша ... 4 5 [6] 7 8 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0846 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 10:22:58, 19 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP