Модератори: Илекса.

Сторінки: (31)  % « Перша ... 5 6 [7] 8 9 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Готика

Risenshine
Відправлено: Oct 31 2005, 13:16
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Ethernal, і як з акою авкою можна таке писати????? папса мастдай!!!!!!!
^
Ethernal
Відправлено: Oct 31 2005, 14:22
Offline

Искатель
***
Стать:
Підмайстер XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Користувач №: 8750
Реєстрація: 24-October 05





horberdin, эх.... ну нравица мне Бритни... нравица Глюкоза... и еще пару попсовых девчонок... не музыка, а они сами)
^
Risenshine
Відправлено: Oct 31 2005, 17:17
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Ethernal, ну шо я можу тобі сказати? проблеми зі смаком на ліцо %) брись із готики.....
^
silvestris
Відправлено: Oct 31 2005, 19:00
Offline

Гуру
********
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4092
Користувач №: 140
Реєстрація: 5-March 04





Цитата (horberdin @ Oct 31 2005, 19:17)
Ethernal, ну шо я можу тобі сказати? проблеми зі смаком на ліцо %) брись із готики.....

Гы, вот уж в готике дурновкусия хоть отбавляй. :lol:
От одних черных одежд с Эдгаром По мутит. *sick*
^
Risenshine
Відправлено: Nov 1 2005, 08:24
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Felina, а ти колись готів живих бачила? оч даже ститльненько.... я не кажу шо всі, в сєм"є нє бєз урода, як то кажуть, але дуже часно народ вдягнутий дуже прикольно...
а взагалі не зхнаю як кого, але мене значно більше мутить від режевеньких кохточок в паєтках, стразах і прочих бльостках *sick*

Professor Snape, якшо для тебе брітня і глюкоза - красавиці, то мені тебе чесно шкода!

Professor Snape, креативно :D
^
Ethernal
Відправлено: Nov 1 2005, 08:44
Offline

Искатель
***
Стать:
Підмайстер XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Користувач №: 8750
Реєстрація: 24-October 05





horberdin, это нечесно, оскорблять низачто =cry1= ! И я негде не говорил что Бритни и Глюкоза красавицы =bebebe=
^
Risenshine
Відправлено: Nov 1 2005, 09:02
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Ethernal, мля, шо за дєцьки сад?!!!!!
Цитата
И я негде не говорил что Бритни и Глюкоза красавицы 

ну і в кого з нас після цього жіноча логіка?
^
silvestris
Відправлено: Nov 1 2005, 16:20
Offline

Гуру
********
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4092
Користувач №: 140
Реєстрація: 5-March 04





horberdin, да, бывают стильные готы, которые мне нравятся. Я картинку вставить не рискну, пришлю по почте ссылку. :D
^
Risenshine
Відправлено: Nov 1 2005, 20:35
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





правильно не ризикнула.... :) а то ту у декого нєокрєпша дєцька психіка.... :)
^
Maria Sana
Відправлено: Nov 4 2005, 21:56
Offline

Спостерігач
********
Стать:
Анімаг IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4421
Користувач №: 79
Реєстрація: 19-February 04





Цитата (horberdin @ Oct 31 2005, 10:05)
Цитата
Якщо серьйозно, всі поділи на жанри абсолютно умовні. Я ще жодного разу не бачив об'єктивного критерію попсовізму/алтернативізму. А якщо об'єктивних критеріїв немає (останнім часом схиляюся саме до такої думки), то слово "попса" є синонімом фрази "МЕНІ не подобається", а слово "альтернатива" - "МЕНІ подобається". Такий критерій, як комерційність, наприклад, теж якийсь дивний: ви мені можете назвати колектив, який НЕ заробляє гроші на своїй музиці? Лише уявіть, яким чудовим і ласим сегментом ринку є молодь у віці від 15 до 16 років, яка хоче вважати себе елітарною, і тому не слухає "дурну попсу", зате слухає "модну альтернативу", яку, до речі, у більшості випадків роблять так само, як і попсу - варто лише послухати деякі псевдоальтернативні твори, і починаєш розуміти, що це було написано за 5 хвилин цинічним деденькою, який захтів наших грошей.
Той самий Калугін - набагато альтернативніший за безліч "Крутих металістів", хоч він нічого з себе не корчить, не обвішується кайдАнами і чорною шкірою.

поділи умовні, так. але жанри ніяк не відносяться до попси чи альтернативи. чітких критеріїв немає, але мистецтво взагалі відрізняється відсутністю місцями чітких критеріїв....
щодо поділу на попсу і альтернативу... знаєш, як би мені не подобалась, скажімо, якась брітні спірс, альтернативою я її не назву. і хоч я на дух не переношу радіо хед, але попсою це назвати язик не повернеться. отже критерії певні є.
щодо комерційності. знаєш, є така український гур коум вниз. це легенда української готики. її лідер, андрій середа, заробляє собі на життя і на творчість тис, що озвучує всякі-там рекламні ролики. але не про це зараз мова. що таке комерційність? це коли роблять таку музику, на яку буде попит по-більше, шоб її краще продати і наварити на цьому більше грошей. є попит на дівочі колективи - штампуєм спайс гьорлз, є попит на соул чи R&B - бейонс ноуз, є попит на на рок - авріл лавін, на готику - хім, расмус, івенесенс. зараз така музика модна, того нате, получайте, їжте не обляпайтесь. я не думаю, що на такій музиці як сопор аетернус чи лакрімоза, можна буде колись заробити стільки ж грошей як на расмусі, але разом з тим така музика робиться.
щодо металу і псевдоальтернативи - ми тут взагалі то говоримо про готику, до того ж не якусь там псевдо чи кавазі, па про тур. того деякими людьми і просилось не згадувати расмусів, хімів та івенесенсів.... на пару з найтішами і ко, того шо приналежність цих колективів до готики доволі сумнівна.... :)

Дякую, багато на що очі відкрила :)
dust heaven і Fler одна і таж група! Може я відкриваю Україну через вікно, але різниця тільки в тому, що dust heaven - не під інструменталку (принаймні те, що на диску "Українська Готика"), а під оранжування :unsure: Власне, я її велика шанувальниця :) Чудове поєднання приємного голосу, хорошої музики і веселих пісень ;)

^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (31)  % « Перша ... 5 6 [7] 8 9 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0790 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 09:06:56, 19 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP