Модератори: Эфридика.

Сторінки: (4)  [#] 1 2 3 ... Остання ».  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Антифашизм

, за и против
Відправлено: Jan 19 2014, 11:49
В последние годы проблема борьбы с фашизмом всех мастей стала очень и очень актуальна. Сегодня фашизм стал неким общим определением для различных форм нетерпимости по произвольно выбранным признакам. Наверное это правильно и борьба с этим явлением ведется на государственном уровне во всех развитых странах мира. и даже во многих развивающихся странах. В неразвитых странах - наоборот подобные явления взращиваются и культивируются. К сожалею многих лидеров история ни чему не учит. На сегодняшний день оплотом фашизма на государственном уровне стала Российская Федерация. Примерно такого же развития событий следует ожидать и в Украине... Как метко выразился один журналист "Фашизм - это не где-то в одна тысяча девятьсот сорок затертом году, а там, где колючая проволока и рвы с трупами". Я не до конца согласен с этим радикальным утверждением, но зерно истины в нем есть. А как считаете вы: надо ли бороться с фашизмом на всех уровнях или может стоит все же построить очередной рейх и воплотить в жизнь мечты тов. Грубера?
Відправлено: Jan 19 2014, 11:56
Албус, я считаю, что нужно бороться с антифашизмом. Его представители - наиболее отсталые и неразвитые особи, которых стоит отсеять из общества. К примеру, один недоросль мне давеча рассказывал, что голод в Украине в двадцатых годах прошлого столетия произошел оттого, что украинские крестьяне поголовно бухали и забыли посадить хлеб. Позиционирует себя как антифашист
Відправлено: Jan 19 2014, 12:11
постой в прихожей, Кстати да, ты задвинул очень и очень интересную тему. Если мы посмотри на неформальные общественные объединения например антифа и русских неонацистоив, то интеллектуальный уровень активистов будет примерно одинаков. Приведенный тобою пример это явственно показывает. На одн этот пример я могу привести полтора два десятка отборной невменяемости людей, позиционирующих себя как патриоты. Доказывает ли это что-то? По-моему нет. Кстати сегодня пять лет назад были убиты русскими неонацистами Станислав Маркелов, адвокат и Анастасия Бабурова, журналистка "Новой газеты". Вот как-то весьма неглупые люди.
Відправлено: Jan 19 2014, 12:34
Гхм... Вот я придерживаюсь идеологии, диаметрально противоположной и враждебной фашизму. Наверное, я антифашист.
...И что?
Відправлено: Jan 20 2014, 06:35
Я надеюсь, мне простят, если я влезу в ваш сугубо мужской, судя по значкам в профилях, разговор.

Я не имею ничего против "разумного" фашизма. Когда каждый уважает свою нацию, знает ее историю.
Но с другой стороны. Банальный пример. Гасло, по-моему, свободовцев, "Украина для украинцев". Я же по национальности россиянка. У меня и папа, и мама русские. Что ж мне нужно собирать вещи и ехать в Россию? Ведь Украина для украинцев.
Відправлено: Jan 20 2014, 06:46
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 06:35)
Я не имею ничего против "разумного" фашизма.

А это как, простите? Сегрегация? Апартеид?
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 06:35)
Когда каждый уважает свою нацию, знает ее историю.

Что означает "уважает свою нацию"? В чем это должно выражаться? И какую из версий истории нужно знать? Советскую? Демократическую? Национал-патриотическую? "История - это наука о том, каким должно было быть прошлое"(с).
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 06:35)
Гасло, по-моему, свободовцев, "Украина для украинцев". Я же по национальности россиянка. У меня и папа, и мама русские. Что ж мне нужно собирать вещи и ехать в Россию? Ведь Украина для украинцев.

Вот еще одно отличие нашей страны от России. У нас и национальность и житель страны - обозначаются одинаково и противопоставление невозможно. В то же время в РФ раздувают гражданскую войну путем агрессивного противопоставления русских ("ярусских" даже можно сказать) россиянам.
Відправлено: Jan 20 2014, 07:17
Цитата
Когда каждый уважает свою нацию, знает ее историю.

Это не фашизм, и даже не национал-социализм. Это простой национализм, и при некоторой доле терпимости в нём ничего плохого нет(хотя я его и не поддерживаю).
Опять же, сложность в нашей стране понятия "русский".
Цитата
И какую из версий истории нужно знать? Советскую? Демократическую? Национал-патриотическую?

Все, кроме откровенно маразматических, и выстраивать своё мнение.
Відправлено: Jan 20 2014, 07:37
Цитата (Албус @ Jan 20 2014, 06:46)
А это как, простите? Сегрегация? Апартеид?

Ну, я же сказала разумной. Как отделение какой-то одной группы можно назвать таковым? Тем более принудительное? Если я и википедия правильно поняла то что ты имел ввиду.
Показати текст спойлеру

Цитата (Албус @ Jan 20 2014, 06:46)
Что означает "уважает свою нацию"? В чем это должно выражаться? И какую из версий истории нужно знать? Советскую? Демократическую? Национал-патриотическую? "История - это наука о том, каким должно было быть прошлое"(с).

Прежде всего в просто знании истории своей страны. Зачастую многие, к сожалению, не знают ни одной из версий ее истории. А ты говоришь о нескольких.
Три рубля, не буду спорить и пожалуй соглашусь даже. Немного.)
Відправлено: Jan 20 2014, 08:04
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 07:37)
Ну, я же сказала разумной. Как отделение какой-то одной группы можно назвать таковым? Тем более принудительное? Если я и википедия правильно поняла то что ты имел ввиду.

Правильно поняла. Но что тут неразумного? С какой стати голос бомжа, наркомана, алкаша, сантехника или религиозного фанатика должен весть столько же, сколько голос академика, врача, бизнесмена, литератора? Это тоже по своему разумно.
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 07:37)
Прежде всего в просто знании истории своей страны. Зачастую многие, к сожалению, не знают ни одной из версий ее истории.

Вот я и спрашиваю какую версию ты предлагаешь? Не существует объективной и не заангажированной версии.И уж тем более мы уже никогда не узнаем правды.
Цитата (Три рубля @ Jan 20 2014, 07:17)
Все, кроме откровенно маразматических, и выстраивать своё мнение.

Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 07:37)
Зачастую многие, к сожалению, не знают ни одной из версий ее истории. А ты говоришь о нескольких.

Відправлено: Jan 20 2014, 08:12
А щито поделать? Их проблемы.
Відправлено: Jan 20 2014, 08:51
Цитата (Албус @ Jan 20 2014, 08:04)
Правильно поняла. Но что тут неразумного? С какой стати голос бомжа, наркомана, алкаша, сантехника или религиозного фанатика должен весть столько же, сколько голос академика, врача, бизнесмена, литератора? Это тоже по своему разумно.

Я немного идеалист. Это сейчас он бомж/ наркоман/алкаш но может пройдя лечение он станет геиальным врачем/ученым/политиком. Почему бы нет. Откуда знать какой в нем потенциал. А мы его в утилизацию.)
Почему в этом синонимичном ряду оказался сантехник, я откровенно не понимаю. То, что человек выбрал такую профессию, еще не значит, что он тупой. Возможно в его регионе, работая сантехником, можно заработать больше чем учителем или врачем. Возмжно у него душа лежит к этой професии. А мы его снова же в утиль. Не надо так.)
И последнее. Фанатик. Да еще религиозный. На самом деле, они не такие уж плохие. Некоторые даже имеют образование и могут дать дельный совет. Лишь бы фанатели в одиночку и насильно в свою религию никого не пихали.
Цитата (Албус @ Jan 20 2014, 08:04)
Вот я и спрашиваю какую версию ты предлагаешь? Не существует объективной и не заангажированной версии.И уж тем более мы уже никогда не узнаем правды.

Не существует. Да.)
Что касается вопросов. Я не могу, да и не хочу предлагать никакую. Прежде всего не люблю навязывать свое мние. Затем. У меня в семье отец всегда делал акцент на просоветской, даже скорее пророссийской версии. Ну,как бы объяснить, что я имею вуиду.Если сводить до банальщины. Бендера и Мазепа предатели. Последнего даже отлучили от церкви.
В школе же я слышала проукраинскую версию. Т.е. ф Бендера и Мазепа герои. Не пожалени ичего во блага свлей страны.
Какая версия ближе мне? Бандера и Мазепа существовали. В их биографии есть хорошие и плохие поступки. Для кого-то они герои, для кого то предатели. Но они повлияли на ход истории и этого не изменить.
Цитата (Три рубля @ Jan 20 2014, 08:12)
А щито поделать? Их проблемы.

Еще это проблемы государства, системы образования и родителей таких детей. Но, да, в основном их.
Відправлено: Jan 20 2014, 08:57
Цитата
Это сейчас он бомж/ наркоман/алкаш но может пройдя лечение он станет геиальным врачем/ученым/политиком.

*Глас пессимиста*Или наоборот.
Відправлено: Jan 20 2014, 08:59
Цитата (Три рубля @ Jan 20 2014, 08:57)
*Глас пессимиста*Или наоборот.

Или так. :skype_giggle:
Відправлено: Jan 20 2014, 09:17
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 08:51)
Я немного идеалист. Это сейчас он бомж/ наркоман/алкаш но может пройдя лечение он станет геиальным врачем/ученым/политиком. Почему бы нет. Откуда знать какой в нем потенциал. А мы его в утилизацию.)

Ага. "Любой английский аристократ может в этой жизни стать Буддой"(с) Ну да, ну да. Вот когда станут, тогда пусть и приходят.
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 08:51)
Почему в этом синонимичном ряду оказался сантехник, я откровенно не понимаю. То, что человек выбрал такую профессию, еще не значит, что он тупой. Возможно в его регионе, работая сантехником, можно заработать больше чем учителем или врачем. Возмжно у него душа лежит к этой професии. А мы его снова же в утиль. Не надо так.)

Все так, но в силу понятных причин он не может оценить что хорошо и что плохо для страны.
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 08:51)
Да еще религиозный. На самом деле, они не такие уж плохие

Да? Ну про исламский терорризм все знают, но это где-то далеко. Возьмем примеры поближе. Дмитрий Энтео со своими дружками выслеживает и избивает "врагов церкви". Брейвик вообще убил 80 человек из лучших христианских побуждений.
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 08:51)
В их биографии есть хорошие и плохие поступки. Для кого-то они герои, для кого то предатели. Но они повлияли на ход истории и этого не изменить.

Это здраво весьма.
Цитата (Три рубля @ Jan 20 2014, 08:57)
Это сейчас он бомж/ наркоман/алкаш но может пройдя лечение он станет геиальным врачем/ученым/политиком.

*Глас пессимиста*Или наоборот.

" - Подумать только, судьба страны в руках отбросов общества.
- А обычно не так???" (с) х/ф "ХХХ-2 Новый уровень"
Відправлено: Jan 20 2014, 10:54
Цитата (Албус @ Jan 20 2014, 09:17)
Ага. "Любой английский аристократ может в этой жизни стать Буддой"(с) Ну да, ну да. Вот когда станут, тогда пусть и приходят.

Нее. Так нельзя делать. Ведь если мы отгородим любую группу населения от общества то шансы на ее изменеия станут минимальными.
Цитата (Албус @ Jan 20 2014, 09:17)
Все так, но в силу понятных причин он не может оценить что хорошо и что плохо для страны.

Да чем тебе так эта профессия не понравилась?) Может у него 2 высших образования и он бывший депутат гос.думы. Но решил, что работая сантехником сможет обрести себя. А так вообще он умный мужик и может дать дельный совет.
Цитата (Албус @ Jan 20 2014, 09:17)
Да? Ну про исламский терорризм все знают, но это где-то далеко. Возьмем примеры поближе. Дмитрий Энтео со своими дружками выслеживает и избивает "врагов церкви". Брейвик вообще убил 80 человек из лучших христианских побуждений.

Ну, здесь как раз пытаются убедить в правильности своей веры. Я же имею ввиду почти безобидных верующих, что собираются в группы, соблюдают все посты, молятся, спят только с целью продолжения рода. Они тоже фанатики. И то что я/кто-то другой не понимает их образа жизни еще не значит, что среди них нет врача, что когда-то, возможно, спасет мне жизнь.
Цитата (Албус @ Jan 20 2014, 09:17)
" - Подумать только, судьба страны в руках отбросов общества.
- А обычно не так???" (с) х/ф "ХХХ-2 Новый уровень"

))
Відправлено: Jan 20 2014, 11:44
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 10:54)
Может у него 2 высших образования и он бывший депутат гос.думы.

Тогда он не сантехник, а инженер или кто он там.
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 10:54)
Ну, здесь как раз пытаются убедить в правильности своей веры.

Так это и есть фанатизм, а не когда
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 10:54)
собираются в группы, соблюдают все посты, молятся, спят только с целью продолжения рода.

Відправлено: Jan 20 2014, 12:00
Цитата (Албус @ Jan 20 2014, 11:44)
Тогда он не сантехник, а инженер или кто он там.

Нет, он сантехник. Так как конкретно в этот момент занимается ремонтом сан узлов и прочего.
А даже и если без высшего образования. Это еще не показатель, что человек тупой.:skype_dull:
Цитата (Албус @ Jan 20 2014, 11:44)
Так это и есть фанатизм, а не когда

У нас с тобой,вероятно, разное восприятие слова "фанатизм". Но для меня ключевым моментом в этом понятии является отсутствие у фанатика критического восприятия своих убеждений.
Чтобы объяснить детальней, возьмем такого вот неистового верующего человека. У которого по его n-й религии строгий пост. Допустим хлеб и вода. А ему нельзя так, ибо в организме,к примеру, дефицит витаминов, которые есть в фруктах и отсутствуют в хлебе. И врач ему: "Уважаемый, ну, вы же сами себе вредите. Вам необходимо полноценное питание, а не такая строгая диета.". И в ответ: "У меня пост". И не в какую.Разве это не фанатизм вредить самому себе таким способом? Но с другой же стороны, этот человек не заставляет того же врача отказаться от всего кроме хлеба и воды.
Відправлено: Mar 4 2014, 13:05
Как раз в тему. Форумчане, проголосуйте плиз, поддержите Украину, внесите свою маленькую лепту в хорошее дело:
https://petitions.whitehouse.gov/petition/s...kraine/wmrjrP3r

там жать на кнопку c галочкой:
sign this petition
Відправлено: Mar 4 2014, 17:57
Несерьёзно. Там даже мыла не требуют, никакой силы это не имеет.
Відправлено: Mar 5 2014, 15:40
Такие же придурки как и т.н. "неонацисты". Тем более, что они сами не знают значения слова "фашизм" и используют его как политическое клише. Как говорил Джордж Оруэлл: "сейчас слово фашизм значит всё, что не нравится говорящему" - это как в России орут про фашистов-евроинтеграторов, а в Европе орут про русских гомофобов-фашистов. И то, и другое глупо.
Відправлено: Apr 5 2014, 07:07
Цитата (Землемер)
они сами не знают значения слова "фашизм" и используют его как политическое клише. Как говорил Джордж Оруэлл: "сейчас слово фашизм значит всё, что не нравится говорящему" - это как в России орут про фашистов-евроинтеграторов, а в Европе орут про русских гомофобов-фашистов. И то, и другое глупо.

А хтось на цьому має зиск, підігріваючи взаєму ненависть...
Орвел дав чудове визначення.
Цитатка з Черчилла про фашистів, які зватимуть себе антифашистами, мабуть уже в зубах зав'язла.
MizukiRin, а чим Україна для українців страшніша Америки для американців?
Дуже давно хочу дізнатись реальні факти, коли й за що у нашій країні після 1991го гнобили етнічних росіян? Тільки давайте зразу домовимось, що гноблення - не коли радіо й ТБ в Україні балакає українською, а коли людині не дають, наприклад, працювати, вчитись, творити, коли позбавляють майна, посади, нагород і т.п. просто за те, що росіянин. Щодо погроз і закликів - тонка грань, я, наприклад, небезпідставно вважаю, що як мінумум з 2010 року саме етнічні українці зазнали більших проблем і часто абсолютно безпідставних звинувачень у націоналізмі. А проблема "насильницької українізації" роздута умисно, щоб було кого звинувачувати, по ходу увесь час підміняючи поняття націоналізму й фашизму.
Відправлено: Apr 5 2014, 07:25
Цитата
чим Україна для українців страшніша Америки для американців?

Американцы — это не этническая группировка.
Відправлено: Apr 5 2014, 12:39
Sir Gareth, так і українці теж... А то як почнемо ділитись на галичан-гуцулів-бойків-лемків, то ніколи не спинимось. Інша річ, що є російськомовні люди-українці, а є, на жаль, ті, кому країна, де вони 20+ років живуть - "ета- срана,- і т нє пропущено". Для них усе відмінне від російського, є зло і "зрада". Навіть коли у нас краще.
Відправлено: Apr 5 2014, 16:50
Цитата (Sir Gareth @ Apr 5 2014, 07:25)
Американцы — это не этническая группировка

Звучить як "прєступная группіровка" =-O .
Просто хтось колись не у нас (?) раз і назавжди вирішив саме для України прирівняти захист інтересів нації (тобто всіх, хто мешкає в країні й працює для її розвитку, бодай просто платячи податки саме тут) і тупий націоналізм на рівні "бий жидів"-"москаляку-на-гілляку"-"всі-хохли-зрадники-мазепинці-бендерівці". (Даруйте, це не те, що я думаю, а те, що всі ми, на жаль, час від часу чуємо).
До речі, етнічна там вона чи ні, "американська группіровка", а іспанську чи китайську мову як другу державну американці чорта лисого дозволять найближчі 20-30 років, хоча відсоток іммігрантів росте, й саме з цих регіонів, здається, найбільше й приймають.
Та ми таки відхилились від теми, сплівши захист української національної спадщини і культури та тоталітаризм. А це значить, що технології КГБ СРСР і досі працюють на користь правонаступників радянської імперії, нє?:( .
Додано через 14 хвилин
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 06:35)
Гасло, по-моему, свободовцев, "Украина для украинцев". Я же по национальности россиянка.

От до речі... За національнісю таки "русская", а от за громадянством - або росіянка, або українка, ні?

Ще раз повторю, мовне питання роздуте до непристойності, і говорити про державну двомовність, маючи на порозі окупантів - на мою думку, немудрий шлях. Дурніший лише - заборонити російську, (додаючи їй таким робом популярності). Але таких персонажів, хто про це говорив серйозно, я востаннє ще років із 10 тому зустрічала.
І ще, гасло "Україна для українців" старіше за "Свободу" й належить такому собі Миколі Міхновському... Родом з Полтавщини, "воював" на Харківщині й Донеччині, перші виступи почав ще до більшовиків, на зламі століть ,якщо не все забула... Отож, не все добре йде в Україну з Заходу, не все зле зі Сходу :P :D
Відправлено: Apr 5 2014, 20:27
Цитата
іспанську чи китайську мову як другу державну американці чорта лисого дозволять найближчі 20-30 років

Однако как языки местного значения они узаконены даже сейчас(-:
Відправлено: Apr 6 2014, 06:20
Sir Bediver, а в чому принципова різниця між статусом цих мов і статусом російської в Україні? Теж юридично регіональна, кому цього мало?
І повторю, чому це раптом тих, хто не хоче другої державної (мови окупанта частини України, станом на зараз) починають обзивати фашистами?

Відправлено: Apr 6 2014, 09:14
Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 5 2014, 07:07)

MizukiRin, а чим Україна для українців страшніша Америки для американців?

Лозунг "Америки для американців" мені також не подобається. А страшніше він тим, що в Америку не хочуть пускати емігрантів, в нас же бажають прогнати тих, сім'ї яких, живуть на цій землі вже багато років.
Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 06:20)
Sir Bediver, а в чому принципова різниця між статусом цих мов і статусом російської в Україні? Теж юридично регіональна, кому цього мало?
І повторю, чому це раптом тих, хто не хоче другої державної (мови окупанта частини України, станом на зараз) починають обзивати фашистами?

Доволі просто. Більшісь населення Донецької області розмовляє російською. Приклад з життя. Сидимо ми з вчителькою музики. Вона мучається з перекладом промови на українську мову, бо це обов'язково вести концерт на українській. Періодично питає в мене. Я, в міру своїх скромних знань, допомагаю.
Потім кажу: "Не переживайте, вон скоро, не надо будет ничего переводить"
Вона:" По-моему, скоро нам на русском даже думать запретят".
А ми не можемо не думати на російській мові...
Ну й про телебачення.
Я нічого не маю проти української мови, але ви всі прям такі демократи...
А наше телебачення зараз! Я не дивлюсь ТБ. Його дивиться мама. Я стою в коридорі, вирівнюю волоси. На кухні ввімкнен телевізор. Якась програма. Щось там женуть на колишню владу. Все норм.))
Я "великий політолог" не втримуюсь і супроводжую кожну фразу коментарями. Особливо мені сподобалось, коли сказали, що "клан Януковичей" тримав усю "партію регіонів" у страху. :lol:
І так все зараз "під копірку". І дуже "ня" в що нас відмикають російські канали. Але товарищі, в нас же демократія....Навіщо це робиться?Демократія же! :lol:
Відправлено: Apr 6 2014, 10:16
MizukiRin, з того, що я читаю, бачу одне: нас старанно нацьковують одне на одного.
А якою мовою думати - це вже, звиняйте... Хто має чим думати, не питає такого дозволу.
Ваш приклад з концертом цікавий, але не конкретний. Химерно якось виходить: регіональна російська у вас є, до державних органів документи російською подавати можете, а концерт у школі вести - ні? Підстави? "Нам сказали" не проходить.Хоча, якщо відверто, отут Ви навели мені розкішний приклад-аргумент на користь обов'язкового навчання українською мовою. Якщо людина з вищою педагогічною освітою має труднощі з формулюванням промови...

Просто згадується аналогічна ситуація. Кілька років тому на всю країну оголосили, що анотаціі до ліків випускають лише українською, й навіть навели приклад препарату, Харківського, здається, виробництва. Шукаю аналог Житомирського виробництва - і, диво ж яке! - є анотація і українською, і російською. Питання, яким то побитом "бандерівській" житомирщині "дозволено" те, що на російськомовних територіях заборонено? Воно, на жаль, лишилось без відповіді.

Щодо Америки, виправте, якщо я помиляюсь, але знання державної мови на мінімальному рівні для отримання громадянства там таки є? І підтверджувати кваліфікацію за іноземним дипломом теж мусять державною мовою? (Щастя багатьох, що у нас до такого не додумалися) .
Щодо України, назвіть хоч одну живу людину, яку виселяють з України за незнання мови! Інша річ, що коли чуєш (а трапляється, на жаль) щось на кшталт "задолбали-хохли-со-своєй-мовой", не у всіх вистачає терпіння не бути різкими.В тому числі й "на Росію" послати...

До речі, один мій прадід по матері з родом Донеччини, у 37му мусив покинути свій край, а як повернувсь після війни, не зміг там жити. Мати переказувала, поїхав на розвідку, вернувсь, сказав десь то, що їх село вимерло, й там тепер Росія. Сам, кажуть, усе життя українською спілкувався. Це про "ісконнорусскіє тєрріторії".
Додано через 2 хвилин
А щодо російських каналів і демократії.... Цікаво, якби Ви жили в СРСР, вимагали б ретрансляці німецького радіо після 22 червня?
Відправлено: Apr 6 2014, 10:36
Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 10:16)
MizukiRin, з того, що я читаю, бачу одне: нас старанно нацьковують одне на одного.
А якою мовою думати - це вже, звиняйте... Хто має чим думати, не питає такого дозволу.
Ваш приклад з концертом цікавий, але не конкретний. Химерно якось виходить: регіональна російська у вас є, до державних органів документи російською подавати можете, а концерт у школі вести - ні? Підстави? "Нам сказали" не проходить.Хоча, якщо відверто, отут Ви навели мені розкішний приклад-аргумент на користь обов'язкового навчання українською мовою. Якщо людина з вищою педагогічною освітою має труднощі з формулюванням промови...

Звісно має. Бо в її час обов'язкового вивчення української мови не було. Більш того вище навчання вона отримувавала в Росії. Раніше це було нормальною практикою. Вчитись в Росії, щоб потім повернутись на батьківщіну

Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 10:16)
Просто згадується аналогічна ситуація. Кілька років тому на всю країну оголосили, що анотаціі до ліків випускають лише українською, й навіть навели приклад препарату, Харківського, здається, виробництва. Шукаю аналог Житомирського виробництва - і, диво ж яке! - є анотація і українською, і російською. Питання, яким то побитом "бандерівській" житомирщині "дозволено" те, що на російськомовних територіях заборонено? Воно, на жаль, лишилось без відповіді.

Про таку ситуацію не чула, тому промовчу.

Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 10:16)
Щодо Америки, виправте, якщо я помиляюсь, але знання державної мови на мінімальному рівні для отримання громадянства там таки є? І підтверджувати кваліфікацію за іноземним дипломом теж мусять державною мовою? (Щастя багатьох, що у нас до такого не додумалися) .
Щодо України, назвіть хоч одну живу людину, яку виселяють з України за незнання мови! Інша річ, що коли чуєш (а трапляється, на жаль) щось на кшталт "задолбали-хохли-со-своєй-мовой", не у всіх вистачає терпіння не бути різкими.В тому числі й "на Росію" послати...

:lol:
Кумедно, що останнім часом в Росію шлють всіх, кто просто з чимось не згоден. Далеко за прикладами лізти не треба.
Вандализм (post #3611114)

Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 10:16)
До речі, один мій прадід по матері з родом Донеччини, у 37му мусив покинути свій край, а як повернувсь після війни, не зміг там жити. Мати переказувала, поїхав на розвідку, вернувсь, сказав десь то, що їх село вимерло, й там тепер Росія. Сам, кажуть, усе життя українською спілкувався. Це про "ісконнорусскіє тєрріторії". А щодо російських каналів і демократії.... Цікаво, якби Ви жили в СРСР, вимагали б ретрансляці німецького радіо після 22 червня?

Міні завжди цікаво почути різні думки. Почути чим живуть ті, хто "по іншу сторону фронту".До того ж... Не зважаючи на Другу світову війну, не всі німці погані, ви тут трохи утрируєте.=)
Відправлено: Apr 6 2014, 11:03
Цитата (MizukiRin @ Apr 6 2014, 10:36)
Бо в її час обов'язкового вивчення української мови не було. Більш того вище навчання вона отримувавала в Росії. Раніше це було нормальною практикою. Вчитись в Росії, щоб потім повернутись на батьківщіну

Гаразд, та що ж, людина не збиралась викладати для українців українською? Чи то було так давно, що таке питання не здіймалось узагалі?
Просто зараз можливості отримати освіту іноземною мовою ширяться, але ж Ви не муситимете вивчити польську, чеську чи німецьку лише тому, що Ваш викладач отримав свій диплом у цій країні? Саме тому й вимога - викладати державною.
Цитата (MizukiRin @ Apr 6 2014, 10:36)
Кумедно, що останнім часом в Росію шлють всіх, кто просто з чимось не згоден

Прикро, що ім'я колись спорідненої країни помалу перетворюється на матюк. Путін помре, а неприязнь лишиться в поколіннях.
Цитата (MizukiRin @ Apr 6 2014, 10:36)
Міні завжди цікаво почути різні думки. Почути чим живуть ті, хто "по іншу сторону фронту".До того ж... Не зважаючи на Другу світову війну, не всі німці погані, ви тут трохи утрируєте.=)

Я не обирала жодної зі "сторін фронту", як, думаю, й Ви. Фронти створюють навкруг нас. Але в даному випадку ситуація з моєї точки зору рівно така. Частину країни окуповано. Ви наполягаєте на тому, щоб і надалі слухати офіційні ЗМІ країни-окупанта із закликами розвалити країну, де Ви живете?
До речі, у сусідній темі Албус підкинув суперовий сюжет.
Вам доводилось чути щось подібне від наших "нациків"?
Відправлено: Apr 6 2014, 11:44
Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 11:03)
Гаразд, та що ж, людина не збиралась викладати для українців українською? Чи то було так давно, що таке питання не здіймалось узагалі?
Просто зараз можливості отримати освіту іноземною мовою ширяться, але ж Ви не муситимете вивчити польську, чеську чи німецьку лише тому, що Ваш викладач отримав свій диплом у цій країні? Саме тому й вимога - викладати державною.

Ви не правильно зрозуміли мою думку. До неї приходять учні, які не розмовляють українською. Ми розмовляємо російською. І концерт прийдуть слухати, російськомовні люди.
Вона доволі розумна людина, я її сильно поважаю. І якби була необхідність вчити українську мову, для дітей, вона би її з легкістю вивчила. Але діти не розмовляють на цій мові....
Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 11:03)
Прикро, що ім'я колись спорідненої країни помалу перетворюється на матюк. Путін помре, а неприязнь лишиться в поколіннях.

Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 11:03)
Я не обирала жодної зі "сторін фронту", як, думаю, й Ви. Фронти створюють навкруг нас. Але в даному випадку ситуація з моєї точки зору рівно така. Частину країни окуповано. Ви наполягаєте на тому, щоб і надалі слухати офіційні ЗМІ країни-окупанта із закликами розвалити країну, де Ви живете?

Вам доводилось чути щось подібне від наших "нациків"?

Мені доводилось "не дочувати" інформацію від наших ЗМІ. При тому, що я прекрасно знаю, що таке було знаходячись так сказати у місці подій.

Оффтоп.
Цитата
До речі, у сусідній темі Албус підкинув суперовий сюжет.

Албус шикарен, что уж там...
Відправлено: Apr 6 2014, 13:53
Меня посетила такая мысль: скорее всего все люди которые здесь отписались, гипотетически, если бы оказались в гитлеровской Германии - то им или запудрили бы мозги, и они сами стали ярыми фашистыми, или они были бы расстреляны/отправлены в конц.лагеря. Отсюда мораль такова: фашизм хорош лишь для тех, кто сам является легитимным членом фашисткого сообщества. А вот те, кто не в ходит в это фашисткое сообщество во имя инстинкта самосохранения должно попытаться выпилить это фашисткое сообщество.
Відправлено: Apr 6 2014, 14:00
Призрак_Рейджа, Ваше зауваження справедливе і для тих, хто не відписався ;) . Коли приходять "рятувати націю", нищачи "для загального добра" її половину, й то не гіршу, це часто й є фашизм.
Біда у тім, що "випилити" важко, бо він, як пухлина, на ранніх стадіях тяжко діагностується.
Додано через 25 хвилин
MizukiRin, щодо концерту, вертаємось уже по колу. Хто сказав, що вона мусить проводити його російською? Є офіційний документ? Є автор? Є законна підстава для такого розпорядження? Я зараз мешкаю у двомовному регіоні, й таких обмежень жодного разу не бачила й не чула, навіть шкільні лінійки й урочисті заходи проходять так, що ніхто не мучиться, всі розуміють... Правда, російською говорить переважно старше покоління, 50+. То ж знову: хто нагнітає?

І ще. Даруйте, але можна докладніше, про те, яку правду Ви хочете чути з російських каналів? Бо коли я чую у виконанні Кисельова, що на Майдані зі священників на підтримку повстанців були самі уніати, (чомусь навіть не католики), знаючи якій конфесії належить Михайлівський... І то після того, як священники різних конфесій стали між Беркутом і майданівцями... Якось стає ясно, що за правдивим описом подій таки не туди: (
Думаю, під час 2ї світової радіо Вермахта теж роздувало коже випадок, коли німецьку армію місцеві зустрічали радо, й так само замовчували випадки опору.
Додано через 34 хвилин
І знов таки, домучивши сюжет від Албуса ("Ах, яка ж я вразлива, виявляється"), повторю: ви, російськомовні жителі Сходу, маєте від тих, хто зве себе українськими патріотами, рівно те ж ставлення до себе, що ми бачимо від російських фашистів? Якщо дивитись - надто тяжкий душевний труд, скажу: крім закликів нищити, бити, рвати усіх не те, що незгодних, а 'не таких' я у лозунгах російських "визволителів русскага міра" явним чином не почула нічого.
Додано через 36 хвилин
І ніяких "чемодан-вокзал...", нас збираються нищити.
Відправлено: Apr 6 2014, 15:24
Кстати говоря, а ситуация на Украине повлияло как то на этот форум? В плане были ли какие-нибудь холливары или типа того?
Відправлено: Apr 6 2014, 15:48
Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 14:00)
Призрак_Рейджа, Ваше зауваження справедливе і для тих, хто не відписався ;) . Коли приходять "рятувати націю", нищачи "для загального добра" її половину, й то не гіршу, це часто й є фашизм.
Біда у тім, що "випилити" важко, бо він, як пухлина, на ранніх стадіях тяжко діагностується. MizukiRin, щодо концерту, вертаємось уже по колу. Хто сказав, що вона мусить проводити його російською? Є офіційний документ? Є автор? Є законна підстава для такого розпорядження?

Я не питала, хто в неї спитав. Мені, якщо чесно, це не цікаво. Але факт залишається фактом. Таке розпорядження було.))
Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 14:00)
Я зараз мешкаю у двомовному регіоні, й таких обмежень жодного разу не бачила й не чула, навіть шкільні лінійки й урочисті заходи проходять так, що ніхто не мучиться, всі розуміють... Правда, російською говорить переважно старше покоління, 50+. То ж знову: хто нагнітає?

Переважно старше покоління?+50? Ок ок.
Мені здається, навпаки, люди, яким за +50 багато дивляться ТБ і в них весь час проскакує суржик, через те, що вони дивляться переважно україномовні канали.

Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 14:00)
І ще. Даруйте, але можна докладніше, про те, яку правду Ви хочете чути з російських каналів? Бо коли я чую у виконанні Кисельова, що на Майдані зі священників на підтримку повстанців були самі уніати, (чомусь навіть не католики), знаючи якій конфесії належить Михайлівський... І то після того, як священники різних конфесій стали між Беркутом і майданівцями... Якось стає ясно, що за правдивим описом подій таки не туди: (
Думаю, під час 2ї світової радіо Вермахта теж роздувало коже випадок, коли німецьку армію місцеві зустрічали радо, й так само замовчували випадки опору. І знов таки, домучивши сюжет від Албуса ("Ах, яка ж я вразлива, виявляється"), повторю: ви, російськомовні жителі Сходу, маєте від тих, хто зве себе українськими патріотами, рівно те ж ставлення до себе, що ми бачимо від російських фашистів? Якщо дивитись - надто тяжкий душевний труд, скажу: крім закликів нищити, бити, рвати усіх не те, що незгодних, а 'не таких' я у лозунгах російських "визволителів русскага міра" явним чином не почула нічого. І ніяких "чемодан-вокзал...", нас збираються нищити.

Де я казала, що хочу чути правду з російськомовних каналів?! Цитату в студію, пліз. Я сказала що не хочу щоб в мене їх прибирали. Мені цікаво, що там кажуть і мені буває лінь щось шукати в інтернеті. До того ж їх новини бувають кумедними.)))
Але я не казала, що хочу чути з них правду. Не треба перекручувати.))
Додано через хвилину
Цитата (Призрак_Рейджа @ Apr 6 2014, 15:24)
Кстати говоря, а ситуация на Украине повлияло как то на этот форум? В плане были ли какие-нибудь холливары или типа того?

Да. Нашествие мультов. :lol:
А еще политику и "Любовь и отношение" от гостей закрыли.
Відправлено: Apr 7 2014, 05:42
MizukiRin, про Вашу вчительку, ми з Вами, мабуть, не порозуміємося. Тут досвід підцензурних поколінь підказує розібратись, наскільки законне це розпорядження, і якщо немає загрози прямих санкцій (штрафи, звільнення, закриття школи), а є принципове бажання захистити рідну мову, то проігнорувати його нафіг. Та де взятись такому досвіду у носія лише панівної мови? Мені її жаль, перелякану.
Можу навести інший приклад. Коли після останніх виборів нам "прислали" губернатора, теж мали неофіційне розпорядження спілкуватись із ним російською. Думаєте, всі отак його й виконали?
І ще. Більшість "доказів" гноблення російськомовних приблизно на цьому рівні. Коли рахуємо тільки у нашій області десятки закритих українських шкіл (сільських, під маркою "укрупнення"), то чомусь не є державна антиукраїнська політика, а коли "хтось колись проти російської щось казав" - то є. Такий от подвійний стандарт. Розумію, не Ви його вигадали, та й я не завжди вчасно ловлю.
Цитата (MizukiRin @ Apr 6 2014, 15:48)
Мені здається, навпаки, люди, яким за +50 багато дивляться ТБ і в них весь час проскакує суржик

Я мала на увазі "культурну еліту", яка ще читає. Хоча масово ми, звичайно, нормальну наддніпрянську українську втратили.
Цитата (MizukiRin @ Apr 6 2014, 15:48)
Де я казала, що хочу чути правду з російськомовних каналів?! Цитату в студію, пліз. Я сказала що не хочу щоб в мене їх прибирали. Мені цікаво, що там кажуть і мені буває лінь щось шукати в інтернеті. До того ж їх новини бувають кумедними.)))
Але я не казала, що хочу чути з них правду. Не треба перекручувати.))

Вибачте за нечітке зопалу формулювання, перекручувати не хотіла. Але цінную Вашу щирість і розуміння, що правди там не знайдеш. Не всім, на жаль, це видно.

І, даруйте, на цьому зроблю довгу паузу. Тому що.
раз
Два
Три
"Антифашисти" йдуть. І обирати жителям цих регіонів між мовою й волею, як би пафосно це не звучало.
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (4)  [#] 1 2 3 ... Остання ». Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1433 ]   [ 46 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 12:02:45, 25 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP