Модератори: Эфридика.

Сторінки: (4)  # 1 2 [3] 4  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Антифашизм

, за и против
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 5 2014, 07:07
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Землемер)
они сами не знают значения слова "фашизм" и используют его как политическое клише. Как говорил Джордж Оруэлл: "сейчас слово фашизм значит всё, что не нравится говорящему" - это как в России орут про фашистов-евроинтеграторов, а в Европе орут про русских гомофобов-фашистов. И то, и другое глупо.

А хтось на цьому має зиск, підігріваючи взаєму ненависть...
Орвел дав чудове визначення.
Цитатка з Черчилла про фашистів, які зватимуть себе антифашистами, мабуть уже в зубах зав'язла.
MizukiRin, а чим Україна для українців страшніша Америки для американців?
Дуже давно хочу дізнатись реальні факти, коли й за що у нашій країні після 1991го гнобили етнічних росіян? Тільки давайте зразу домовимось, що гноблення - не коли радіо й ТБ в Україні балакає українською, а коли людині не дають, наприклад, працювати, вчитись, творити, коли позбавляють майна, посади, нагород і т.п. просто за те, що росіянин. Щодо погроз і закликів - тонка грань, я, наприклад, небезпідставно вважаю, що як мінумум з 2010 року саме етнічні українці зазнали більших проблем і часто абсолютно безпідставних звинувачень у націоналізмі. А проблема "насильницької українізації" роздута умисно, щоб було кого звинувачувати, по ходу увесь час підміняючи поняття націоналізму й фашизму.
^
Три рубля
Відправлено: Apr 5 2014, 07:25
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
чим Україна для українців страшніша Америки для американців?

Американцы — это не этническая группировка.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 5 2014, 12:39
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Sir Gareth, так і українці теж... А то як почнемо ділитись на галичан-гуцулів-бойків-лемків, то ніколи не спинимось. Інша річ, що є російськомовні люди-українці, а є, на жаль, ті, кому країна, де вони 20+ років живуть - "ета- срана,- і т нє пропущено". Для них усе відмінне від російського, є зло і "зрада". Навіть коли у нас краще.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 5 2014, 16:50
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Sir Gareth @ Apr 5 2014, 07:25)
Американцы — это не этническая группировка

Звучить як "прєступная группіровка" =-O .
Просто хтось колись не у нас (?) раз і назавжди вирішив саме для України прирівняти захист інтересів нації (тобто всіх, хто мешкає в країні й працює для її розвитку, бодай просто платячи податки саме тут) і тупий націоналізм на рівні "бий жидів"-"москаляку-на-гілляку"-"всі-хохли-зрадники-мазепинці-бендерівці". (Даруйте, це не те, що я думаю, а те, що всі ми, на жаль, час від часу чуємо).
До речі, етнічна там вона чи ні, "американська группіровка", а іспанську чи китайську мову як другу державну американці чорта лисого дозволять найближчі 20-30 років, хоча відсоток іммігрантів росте, й саме з цих регіонів, здається, найбільше й приймають.
Та ми таки відхилились від теми, сплівши захист української національної спадщини і культури та тоталітаризм. А це значить, що технології КГБ СРСР і досі працюють на користь правонаступників радянської імперії, нє?:( .
Додано через 14 хвилин
Цитата (MizukiRin @ Jan 20 2014, 06:35)
Гасло, по-моему, свободовцев, "Украина для украинцев". Я же по национальности россиянка.

От до речі... За національнісю таки "русская", а от за громадянством - або росіянка, або українка, ні?

Ще раз повторю, мовне питання роздуте до непристойності, і говорити про державну двомовність, маючи на порозі окупантів - на мою думку, немудрий шлях. Дурніший лише - заборонити російську, (додаючи їй таким робом популярності). Але таких персонажів, хто про це говорив серйозно, я востаннє ще років із 10 тому зустрічала.
І ще, гасло "Україна для українців" старіше за "Свободу" й належить такому собі Миколі Міхновському... Родом з Полтавщини, "воював" на Харківщині й Донеччині, перші виступи почав ще до більшовиків, на зламі століть ,якщо не все забула... Отож, не все добре йде в Україну з Заходу, не все зле зі Сходу :P :D
^
Три рубля
Відправлено: Apr 5 2014, 20:27
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
іспанську чи китайську мову як другу державну американці чорта лисого дозволять найближчі 20-30 років

Однако как языки местного значения они узаконены даже сейчас(-:
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 6 2014, 06:20
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Sir Bediver, а в чому принципова різниця між статусом цих мов і статусом російської в Україні? Теж юридично регіональна, кому цього мало?
І повторю, чому це раптом тих, хто не хоче другої державної (мови окупанта частини України, станом на зараз) починають обзивати фашистами?

^
MizukiRin
Відправлено: Apr 6 2014, 09:14
Offline

Инфантильный комиссионер © Н.
**********
Стать:
Архімагістр VIII
Вигляд: --
Група: Модератори
Повідомлень: 33225
Користувач №: 80104
Реєстрація: 8-April 13





Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 5 2014, 07:07)

MizukiRin, а чим Україна для українців страшніша Америки для американців?

Лозунг "Америки для американців" мені також не подобається. А страшніше він тим, що в Америку не хочуть пускати емігрантів, в нас же бажають прогнати тих, сім'ї яких, живуть на цій землі вже багато років.
Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 06:20)
Sir Bediver, а в чому принципова різниця між статусом цих мов і статусом російської в Україні? Теж юридично регіональна, кому цього мало?
І повторю, чому це раптом тих, хто не хоче другої державної (мови окупанта частини України, станом на зараз) починають обзивати фашистами?

Доволі просто. Більшісь населення Донецької області розмовляє російською. Приклад з життя. Сидимо ми з вчителькою музики. Вона мучається з перекладом промови на українську мову, бо це обов'язково вести концерт на українській. Періодично питає в мене. Я, в міру своїх скромних знань, допомагаю.
Потім кажу: "Не переживайте, вон скоро, не надо будет ничего переводить"
Вона:" По-моему, скоро нам на русском даже думать запретят".
А ми не можемо не думати на російській мові...
Ну й про телебачення.
Я нічого не маю проти української мови, але ви всі прям такі демократи...
А наше телебачення зараз! Я не дивлюсь ТБ. Його дивиться мама. Я стою в коридорі, вирівнюю волоси. На кухні ввімкнен телевізор. Якась програма. Щось там женуть на колишню владу. Все норм.))
Я "великий політолог" не втримуюсь і супроводжую кожну фразу коментарями. Особливо мені сподобалось, коли сказали, що "клан Януковичей" тримав усю "партію регіонів" у страху. :lol:
І так все зараз "під копірку". І дуже "ня" в що нас відмикають російські канали. Але товарищі, в нас же демократія....Навіщо це робиться?Демократія же! :lol:
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 6 2014, 10:16
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





MizukiRin, з того, що я читаю, бачу одне: нас старанно нацьковують одне на одного.
А якою мовою думати - це вже, звиняйте... Хто має чим думати, не питає такого дозволу.
Ваш приклад з концертом цікавий, але не конкретний. Химерно якось виходить: регіональна російська у вас є, до державних органів документи російською подавати можете, а концерт у школі вести - ні? Підстави? "Нам сказали" не проходить.Хоча, якщо відверто, отут Ви навели мені розкішний приклад-аргумент на користь обов'язкового навчання українською мовою. Якщо людина з вищою педагогічною освітою має труднощі з формулюванням промови...

Просто згадується аналогічна ситуація. Кілька років тому на всю країну оголосили, що анотаціі до ліків випускають лише українською, й навіть навели приклад препарату, Харківського, здається, виробництва. Шукаю аналог Житомирського виробництва - і, диво ж яке! - є анотація і українською, і російською. Питання, яким то побитом "бандерівській" житомирщині "дозволено" те, що на російськомовних територіях заборонено? Воно, на жаль, лишилось без відповіді.

Щодо Америки, виправте, якщо я помиляюсь, але знання державної мови на мінімальному рівні для отримання громадянства там таки є? І підтверджувати кваліфікацію за іноземним дипломом теж мусять державною мовою? (Щастя багатьох, що у нас до такого не додумалися) .
Щодо України, назвіть хоч одну живу людину, яку виселяють з України за незнання мови! Інша річ, що коли чуєш (а трапляється, на жаль) щось на кшталт "задолбали-хохли-со-своєй-мовой", не у всіх вистачає терпіння не бути різкими.В тому числі й "на Росію" послати...

До речі, один мій прадід по матері з родом Донеччини, у 37му мусив покинути свій край, а як повернувсь після війни, не зміг там жити. Мати переказувала, поїхав на розвідку, вернувсь, сказав десь то, що їх село вимерло, й там тепер Росія. Сам, кажуть, усе життя українською спілкувався. Це про "ісконнорусскіє тєрріторії".
Додано через 2 хвилин
А щодо російських каналів і демократії.... Цікаво, якби Ви жили в СРСР, вимагали б ретрансляці німецького радіо після 22 червня?
^
MizukiRin
Відправлено: Apr 6 2014, 10:36
Offline

Инфантильный комиссионер © Н.
**********
Стать:
Архімагістр VIII
Вигляд: --
Група: Модератори
Повідомлень: 33225
Користувач №: 80104
Реєстрація: 8-April 13





Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 10:16)
MizukiRin, з того, що я читаю, бачу одне: нас старанно нацьковують одне на одного.
А якою мовою думати - це вже, звиняйте... Хто має чим думати, не питає такого дозволу.
Ваш приклад з концертом цікавий, але не конкретний. Химерно якось виходить: регіональна російська у вас є, до державних органів документи російською подавати можете, а концерт у школі вести - ні? Підстави? "Нам сказали" не проходить.Хоча, якщо відверто, отут Ви навели мені розкішний приклад-аргумент на користь обов'язкового навчання українською мовою. Якщо людина з вищою педагогічною освітою має труднощі з формулюванням промови...

Звісно має. Бо в її час обов'язкового вивчення української мови не було. Більш того вище навчання вона отримувавала в Росії. Раніше це було нормальною практикою. Вчитись в Росії, щоб потім повернутись на батьківщіну

Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 10:16)
Просто згадується аналогічна ситуація. Кілька років тому на всю країну оголосили, що анотаціі до ліків випускають лише українською, й навіть навели приклад препарату, Харківського, здається, виробництва. Шукаю аналог Житомирського виробництва - і, диво ж яке! - є анотація і українською, і російською. Питання, яким то побитом "бандерівській" житомирщині "дозволено" те, що на російськомовних територіях заборонено? Воно, на жаль, лишилось без відповіді.

Про таку ситуацію не чула, тому промовчу.

Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 10:16)
Щодо Америки, виправте, якщо я помиляюсь, але знання державної мови на мінімальному рівні для отримання громадянства там таки є? І підтверджувати кваліфікацію за іноземним дипломом теж мусять державною мовою? (Щастя багатьох, що у нас до такого не додумалися) .
Щодо України, назвіть хоч одну живу людину, яку виселяють з України за незнання мови! Інша річ, що коли чуєш (а трапляється, на жаль) щось на кшталт "задолбали-хохли-со-своєй-мовой", не у всіх вистачає терпіння не бути різкими.В тому числі й "на Росію" послати...

:lol:
Кумедно, що останнім часом в Росію шлють всіх, кто просто з чимось не згоден. Далеко за прикладами лізти не треба.
Вандализм (post #3611114)

Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 10:16)
До речі, один мій прадід по матері з родом Донеччини, у 37му мусив покинути свій край, а як повернувсь після війни, не зміг там жити. Мати переказувала, поїхав на розвідку, вернувсь, сказав десь то, що їх село вимерло, й там тепер Росія. Сам, кажуть, усе життя українською спілкувався. Це про "ісконнорусскіє тєрріторії". А щодо російських каналів і демократії.... Цікаво, якби Ви жили в СРСР, вимагали б ретрансляці німецького радіо після 22 червня?

Міні завжди цікаво почути різні думки. Почути чим живуть ті, хто "по іншу сторону фронту".До того ж... Не зважаючи на Другу світову війну, не всі німці погані, ви тут трохи утрируєте.=)
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 6 2014, 11:03
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (MizukiRin @ Apr 6 2014, 10:36)
Бо в її час обов'язкового вивчення української мови не було. Більш того вище навчання вона отримувавала в Росії. Раніше це було нормальною практикою. Вчитись в Росії, щоб потім повернутись на батьківщіну

Гаразд, та що ж, людина не збиралась викладати для українців українською? Чи то було так давно, що таке питання не здіймалось узагалі?
Просто зараз можливості отримати освіту іноземною мовою ширяться, але ж Ви не муситимете вивчити польську, чеську чи німецьку лише тому, що Ваш викладач отримав свій диплом у цій країні? Саме тому й вимога - викладати державною.
Цитата (MizukiRin @ Apr 6 2014, 10:36)
Кумедно, що останнім часом в Росію шлють всіх, кто просто з чимось не згоден

Прикро, що ім'я колись спорідненої країни помалу перетворюється на матюк. Путін помре, а неприязнь лишиться в поколіннях.
Цитата (MizukiRin @ Apr 6 2014, 10:36)
Міні завжди цікаво почути різні думки. Почути чим живуть ті, хто "по іншу сторону фронту".До того ж... Не зважаючи на Другу світову війну, не всі німці погані, ви тут трохи утрируєте.=)

Я не обирала жодної зі "сторін фронту", як, думаю, й Ви. Фронти створюють навкруг нас. Але в даному випадку ситуація з моєї точки зору рівно така. Частину країни окуповано. Ви наполягаєте на тому, щоб і надалі слухати офіційні ЗМІ країни-окупанта із закликами розвалити країну, де Ви живете?
До речі, у сусідній темі Албус підкинув суперовий сюжет.
Вам доводилось чути щось подібне від наших "нациків"?
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (4)  # 1 2 [3] 4  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0743 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 14:59:31, 20 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP