Модератори: Эфридика.

Сторінки: (4)  # « Перша ... 2 3 [4]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Антифашизм

, за и против
MizukiRin
Відправлено: Apr 6 2014, 11:44
Offline

Инфантильный комиссионер © Н.
**********
Стать:
Архімагістр VIII
Вигляд: --
Група: Модератори
Повідомлень: 33225
Користувач №: 80104
Реєстрація: 8-April 13





Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 11:03)
Гаразд, та що ж, людина не збиралась викладати для українців українською? Чи то було так давно, що таке питання не здіймалось узагалі?
Просто зараз можливості отримати освіту іноземною мовою ширяться, але ж Ви не муситимете вивчити польську, чеську чи німецьку лише тому, що Ваш викладач отримав свій диплом у цій країні? Саме тому й вимога - викладати державною.

Ви не правильно зрозуміли мою думку. До неї приходять учні, які не розмовляють українською. Ми розмовляємо російською. І концерт прийдуть слухати, російськомовні люди.
Вона доволі розумна людина, я її сильно поважаю. І якби була необхідність вчити українську мову, для дітей, вона би її з легкістю вивчила. Але діти не розмовляють на цій мові....
Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 11:03)
Прикро, що ім'я колись спорідненої країни помалу перетворюється на матюк. Путін помре, а неприязнь лишиться в поколіннях.

Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 11:03)
Я не обирала жодної зі "сторін фронту", як, думаю, й Ви. Фронти створюють навкруг нас. Але в даному випадку ситуація з моєї точки зору рівно така. Частину країни окуповано. Ви наполягаєте на тому, щоб і надалі слухати офіційні ЗМІ країни-окупанта із закликами розвалити країну, де Ви живете?

Вам доводилось чути щось подібне від наших "нациків"?

Мені доводилось "не дочувати" інформацію від наших ЗМІ. При тому, що я прекрасно знаю, що таке було знаходячись так сказати у місці подій.

Оффтоп.
Цитата
До речі, у сусідній темі Албус підкинув суперовий сюжет.

Албус шикарен, что уж там...
^
Rage
Відправлено: Apr 6 2014, 13:53
Offline

Мастер
******
Стать:
Чарівник VIII
Вигляд: --
Група: Забанені
Повідомлень: 882
Користувач №: 86555
Реєстрація: 6-April 14





Меня посетила такая мысль: скорее всего все люди которые здесь отписались, гипотетически, если бы оказались в гитлеровской Германии - то им или запудрили бы мозги, и они сами стали ярыми фашистыми, или они были бы расстреляны/отправлены в конц.лагеря. Отсюда мораль такова: фашизм хорош лишь для тех, кто сам является легитимным членом фашисткого сообщества. А вот те, кто не в ходит в это фашисткое сообщество во имя инстинкта самосохранения должно попытаться выпилить это фашисткое сообщество.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 6 2014, 14:00
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Призрак_Рейджа, Ваше зауваження справедливе і для тих, хто не відписався ;) . Коли приходять "рятувати націю", нищачи "для загального добра" її половину, й то не гіршу, це часто й є фашизм.
Біда у тім, що "випилити" важко, бо він, як пухлина, на ранніх стадіях тяжко діагностується.
Додано через 25 хвилин
MizukiRin, щодо концерту, вертаємось уже по колу. Хто сказав, що вона мусить проводити його російською? Є офіційний документ? Є автор? Є законна підстава для такого розпорядження? Я зараз мешкаю у двомовному регіоні, й таких обмежень жодного разу не бачила й не чула, навіть шкільні лінійки й урочисті заходи проходять так, що ніхто не мучиться, всі розуміють... Правда, російською говорить переважно старше покоління, 50+. То ж знову: хто нагнітає?

І ще. Даруйте, але можна докладніше, про те, яку правду Ви хочете чути з російських каналів? Бо коли я чую у виконанні Кисельова, що на Майдані зі священників на підтримку повстанців були самі уніати, (чомусь навіть не католики), знаючи якій конфесії належить Михайлівський... І то після того, як священники різних конфесій стали між Беркутом і майданівцями... Якось стає ясно, що за правдивим описом подій таки не туди: (
Думаю, під час 2ї світової радіо Вермахта теж роздувало коже випадок, коли німецьку армію місцеві зустрічали радо, й так само замовчували випадки опору.
Додано через 34 хвилин
І знов таки, домучивши сюжет від Албуса ("Ах, яка ж я вразлива, виявляється"), повторю: ви, російськомовні жителі Сходу, маєте від тих, хто зве себе українськими патріотами, рівно те ж ставлення до себе, що ми бачимо від російських фашистів? Якщо дивитись - надто тяжкий душевний труд, скажу: крім закликів нищити, бити, рвати усіх не те, що незгодних, а 'не таких' я у лозунгах російських "визволителів русскага міра" явним чином не почула нічого.
Додано через 36 хвилин
І ніяких "чемодан-вокзал...", нас збираються нищити.
^
Rage
Відправлено: Apr 6 2014, 15:24
Offline

Мастер
******
Стать:
Чарівник VIII
Вигляд: --
Група: Забанені
Повідомлень: 882
Користувач №: 86555
Реєстрація: 6-April 14





Кстати говоря, а ситуация на Украине повлияло как то на этот форум? В плане были ли какие-нибудь холливары или типа того?
^
MizukiRin
Відправлено: Apr 6 2014, 15:48
Offline

Инфантильный комиссионер © Н.
**********
Стать:
Архімагістр VIII
Вигляд: --
Група: Модератори
Повідомлень: 33225
Користувач №: 80104
Реєстрація: 8-April 13





Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 14:00)
Призрак_Рейджа, Ваше зауваження справедливе і для тих, хто не відписався ;) . Коли приходять "рятувати націю", нищачи "для загального добра" її половину, й то не гіршу, це часто й є фашизм.
Біда у тім, що "випилити" важко, бо він, як пухлина, на ранніх стадіях тяжко діагностується. MizukiRin, щодо концерту, вертаємось уже по колу. Хто сказав, що вона мусить проводити його російською? Є офіційний документ? Є автор? Є законна підстава для такого розпорядження?

Я не питала, хто в неї спитав. Мені, якщо чесно, це не цікаво. Але факт залишається фактом. Таке розпорядження було.))
Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 14:00)
Я зараз мешкаю у двомовному регіоні, й таких обмежень жодного разу не бачила й не чула, навіть шкільні лінійки й урочисті заходи проходять так, що ніхто не мучиться, всі розуміють... Правда, російською говорить переважно старше покоління, 50+. То ж знову: хто нагнітає?

Переважно старше покоління?+50? Ок ок.
Мені здається, навпаки, люди, яким за +50 багато дивляться ТБ і в них весь час проскакує суржик, через те, що вони дивляться переважно україномовні канали.

Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 6 2014, 14:00)
І ще. Даруйте, але можна докладніше, про те, яку правду Ви хочете чути з російських каналів? Бо коли я чую у виконанні Кисельова, що на Майдані зі священників на підтримку повстанців були самі уніати, (чомусь навіть не католики), знаючи якій конфесії належить Михайлівський... І то після того, як священники різних конфесій стали між Беркутом і майданівцями... Якось стає ясно, що за правдивим описом подій таки не туди: (
Думаю, під час 2ї світової радіо Вермахта теж роздувало коже випадок, коли німецьку армію місцеві зустрічали радо, й так само замовчували випадки опору. І знов таки, домучивши сюжет від Албуса ("Ах, яка ж я вразлива, виявляється"), повторю: ви, російськомовні жителі Сходу, маєте від тих, хто зве себе українськими патріотами, рівно те ж ставлення до себе, що ми бачимо від російських фашистів? Якщо дивитись - надто тяжкий душевний труд, скажу: крім закликів нищити, бити, рвати усіх не те, що незгодних, а 'не таких' я у лозунгах російських "визволителів русскага міра" явним чином не почула нічого. І ніяких "чемодан-вокзал...", нас збираються нищити.

Де я казала, що хочу чути правду з російськомовних каналів?! Цитату в студію, пліз. Я сказала що не хочу щоб в мене їх прибирали. Мені цікаво, що там кажуть і мені буває лінь щось шукати в інтернеті. До того ж їх новини бувають кумедними.)))
Але я не казала, що хочу чути з них правду. Не треба перекручувати.))
Додано через хвилину
Цитата (Призрак_Рейджа @ Apr 6 2014, 15:24)
Кстати говоря, а ситуация на Украине повлияло как то на этот форум? В плане были ли какие-нибудь холливары или типа того?

Да. Нашествие мультов. :lol:
А еще политику и "Любовь и отношение" от гостей закрыли.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 7 2014, 05:42
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





MizukiRin, про Вашу вчительку, ми з Вами, мабуть, не порозуміємося. Тут досвід підцензурних поколінь підказує розібратись, наскільки законне це розпорядження, і якщо немає загрози прямих санкцій (штрафи, звільнення, закриття школи), а є принципове бажання захистити рідну мову, то проігнорувати його нафіг. Та де взятись такому досвіду у носія лише панівної мови? Мені її жаль, перелякану.
Можу навести інший приклад. Коли після останніх виборів нам "прислали" губернатора, теж мали неофіційне розпорядження спілкуватись із ним російською. Думаєте, всі отак його й виконали?
І ще. Більшість "доказів" гноблення російськомовних приблизно на цьому рівні. Коли рахуємо тільки у нашій області десятки закритих українських шкіл (сільських, під маркою "укрупнення"), то чомусь не є державна антиукраїнська політика, а коли "хтось колись проти російської щось казав" - то є. Такий от подвійний стандарт. Розумію, не Ви його вигадали, та й я не завжди вчасно ловлю.
Цитата (MizukiRin @ Apr 6 2014, 15:48)
Мені здається, навпаки, люди, яким за +50 багато дивляться ТБ і в них весь час проскакує суржик

Я мала на увазі "культурну еліту", яка ще читає. Хоча масово ми, звичайно, нормальну наддніпрянську українську втратили.
Цитата (MizukiRin @ Apr 6 2014, 15:48)
Де я казала, що хочу чути правду з російськомовних каналів?! Цитату в студію, пліз. Я сказала що не хочу щоб в мене їх прибирали. Мені цікаво, що там кажуть і мені буває лінь щось шукати в інтернеті. До того ж їх новини бувають кумедними.)))
Але я не казала, що хочу чути з них правду. Не треба перекручувати.))

Вибачте за нечітке зопалу формулювання, перекручувати не хотіла. Але цінную Вашу щирість і розуміння, що правди там не знайдеш. Не всім, на жаль, це видно.

І, даруйте, на цьому зроблю довгу паузу. Тому що.
раз
Два
Три
"Антифашисти" йдуть. І обирати жителям цих регіонів між мовою й волею, як би пафосно це не звучало.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (4)  # « Перша ... 2 3 [4]  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0832 ]   [ 20 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 15:44:44, 28 Mar 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP