Сторінки: (8)  [#] 1 2 3 ... Остання ».  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Гаррі Поттер і Таємниця привидів

, СЬОМА КНИГА. МОЯ ВЕРСІЯ.

Гаррі Поттер і Таємниця привидів

І'мя автора: hellveen
E-mail автора: доступен только для зарегистрированных
Рейтинг: PG-13
Пейринг: Герої ті що й були, пару нових
Жанр: Экшн
Короткий зміст: Остання книга про Гаррі. Моя версія.
Нарешті все стане на свої місця. І загинуть багато людей...
Прочитать весь фанфик
Оценка: +5
Відправлено: Apr 17 2006, 12:20
Чекаю ваших відгуків.
Відправлено: Apr 17 2006, 13:10
Як захочете, пишіть, викладу інші глави.
Відправлено: Apr 17 2006, 15:05
Не можу ще скласти свого враження, бо дуже мало написано.
Але величезний плюс у тому, що фік - українською. Для мене це одиа з причин читати цей фік. Отож, викладай нові глави, тоді і буде більш конкретна критика або похвали :)
Відправлено: Apr 17 2006, 17:24
виставляй наступні розділи... з цього може вийти щось дуже цікаве....:)
Відправлено: Apr 17 2006, 17:45
Нова глава.
Міледі, до речі, цей фік я вперше викладав на ГП клубі, але, на жаль наш сайт поки не працює. Тому я вирішив і тут викласти.
Відправлено: Apr 17 2006, 20:08
Безумовно, стиль вишуканий і невимушений. Про цікавість сюжету говорити зарано, мабуть, буде цікаво. Чимскоріш викладай нові глави. Натхнення та успіху!
Відправлено: Apr 18 2006, 11:37
Цитата
Дієти Петунії Дурслі не мали абсолютно ніякого ефекту. Дядько Вернон через це лише кожного дня ходив дуже роздратований, що, мовляв, уже й вдома неможливо нормально поїсти. Його вуса настовбурчились, наче колючки у сердитого їжака, а обличчя мало незмінний буряковий колір. Дадлі щодня скиглив, що його морять голодом вдома, і показував свою одежу, яка вже була не по його розміру, бо той значно схуд


Автор протирічить сам собі. Якщо дієти не мали ефекту, то як Дадлі схуд?? :))

Цитата
З таким виглядом вона вже походила більше на африканську зебру, ніж на коняку, бо ще й вдягнена була в картатий полосатий халат


То яким був той халат? Картатий ( це в клітинку) чи полосатий? ;)

В загальному мені подобається, але автору не завадила б хороша бета. Текст досить чистий, але є помилки в пунктуації, та й щодо правильності вживання певних слів є деякі зауваження.

Але сюжет обіцяє бути цікавим, непогані описи :))

Чекаю нових глав :)
Відправлено: Apr 18 2006, 12:55
Ну, з Дадлі - дійсно невеликий промах. Просто через ці дієти, що морили його, він схуд, так би мовити від морального виснаження, а не від споживання малокалорійної їжі. Не мали ніякого ефекту тому, що Дадлі так і не захотів схуднути - коли вони припинилися, він знову почав жерти так як і раніше. Не буду заглиблюватися в подробиці.
Щодо халата - то тут картатий вжито в значенні яскравий, незвичайний. Все ж таки він був у полоску. :)
Ок, якщо вам сподобалось, буду старатись себе редагувати і викладати нові глави. Просто не завжди вистачає часу - потрібно багато вчитися, то ж не дивуйтесь, якщо довго не буде нової глави. Щодо планів - зараз пишу 5 главу, яка вийшла дуже величезна, тому, можливо, розіб"ю її на дві.
А щоб вас зацікавити, ось стисло що буде далі - повноліття Гаррі, весілля Білла і Флер, битва з інферіями на цвинтарі, долина Годрика, і взагалі, все виявиться не так, як всі думали... Ще ми зустрінемо привидів... Здогадуйтесь, кого...
Відправлено: Apr 18 2006, 13:05
Нова глава. Читайте, і пишіть, які саме моменти вам сподобались, а які ні. Так мені буде легше орієнтуватись у читацьких уподобаннях.
Відправлено: Apr 19 2006, 12:23
Вчора цілу ніч писав... і вийшов гігантський розділ - такий як у Роулінг... Проте я бачу лише декілька чоловік залишають свої відгуки. Пишіть! Буду чекати і заодно писати нові глави.
Відправлено: Apr 19 2006, 14:19
О! Це вже на щось подібне. Глава набагато краща за попереді. Головне, грамотніша, автор удосконалив свій стиль. і пунктуацію. Часом, пробиваються стильові помилочки, але вже не ріжуть очі так, як раніше.

Щодо сюжету, то як я зрозуміла, Гаррі - горокракс?

Сподобався опис сімейної ідилії. Джеймс, Лілі, маленький Гаррі, навіть не віриться, що на них чигає смертельна небезпека.
От тільки Лорд, ІМХО, якийсь нехарактерний, скоріш флегматичний... Звичайно, воля автора, хоча я його собі трохи не так уявляла.
Відправлено: Apr 20 2006, 10:55
А що, так легко здогадатись? Я про Гаррі-горокракса. Так, це правда, проте насправді не все так просто. Там буде багато деталей, котрі і визначатьт долю Гаррі. Як самі бачите по назві, привидам відводиться далеко не остання роль. І я намагатимусь нарешті пояснити, чому деякі люди стають привидами, а інші - ні... І ще - особливості весільної церемонії чарівників ви прочитаєте в наступних главах.
Відправлено: Apr 20 2006, 13:40
Здогадатись не важко. Просто той опис дій Лорда говорить сам за себе. Щодо привидів, то у мене є своя теорія, цікаво, чи буде вона подібна до Вашого трактування :)
Відправлено: Apr 21 2006, 07:39
Нова глава. Я так бачу, що читає одна Міледі... Велике їй за це спасибі.
Відправлено: Apr 21 2006, 21:41
Стає цікавим, що ж буде далі?.. Викладай нові глави. А деталі якого весілля будуть описані? Біла і Флер, чи Люпина з Тонкс? А може когось іншого, і я не вгадала? Я багато чого собі уявляла про той світ. Подивимось, чи зійдуться наші думки нацьому. Ти ще плануєш екскурс в минуле? До речі, не завжди читач коментує..Багатьом просто лінь...От я, наприклад, заходила разів п'ять, а написала лише два. Не суди по цьому :))
Відправлено: Apr 21 2006, 21:48
Ок, не буду :). Так, я неодноразово планую повернутись на одну главу в минуле. Це питання є досить влучним, бо веде прямо до сюжетів декількох наступних глав :). Щодо відгуків - то якби мені сподобався чийсь твір, я б вже таки щось писанув у "швидку відповідь" :) А щодо весілля - то у Люпина і Тонкс воно вже відбулось, і, як то кажуть - "нашвидкуруч". А от у Візлів буде інакше... Що ти багато уявляла собі? Про світ чарівницьких весіль? Напиши. І читай і пиши незабувай :)
Відправлено: Apr 22 2006, 13:57
Fata Morgana, і чого це я не дивуюсь твоїй ліні? Ірка вже всі вуха мені протрубила про твого листа ( якого до речі я отримала лише сьогоні) а ти кажеш лінива :) Просто феноменальна лінтяйка :)

hellveen, остання глава дуже коротка ( я маю на увазі сюжетно) тому скласти якесь враження важко. Здається мені трохи мало динаміки, діалогів. Хоча, це тільки початок. Все ще може, і я думаю точно, зміниться. Знову таки сподобались описи :)
В загальному враження позитивне. З нетерпінням чекаю продовження.
Відправлено: Apr 22 2006, 16:38
Міледі, не переживай, одна з наступних глав буде дуже і дуже велика, майже така, як у Роулінг виходить по об"єму, так що встигнеш начитатись. :) А щодо діалогів - то я врахую всі зауваження і постараюсь писати краще. Головне - мати хороший сюжет.
Відправлено: Apr 23 2006, 10:19
Супер! Просто клас! На Пасху не можу викласти нову главу. Вітаю всіх, до речі...
Відправлено: Apr 23 2006, 10:24
Дорога моя Міледі, я писала того листа до півночі! І це я ліньтяйка?... Ну...трохи є...визнаю...
hellveen, я взагалі багато уявляла собі про чаклунський світ, а щодо весіль, то мені завжди здавалося, що це мусить бути щось грандіозне, готичне і до біса, перепрошую , але це один з моїх улюблених висловів, величне. Розписувати не буду, щоб не нав'язувати тобі своєї думки. Швидше викладай нові глави, і щоб були великі за об'ємом!
З Великоднем! Бажаю здоров'я та натхнення!!!
Відправлено: Apr 23 2006, 11:32
Я не можу викласти нову главу!
Відправлено: Apr 23 2006, 19:04
hellveen, глава виклалась в п'яти екземплярах. Хороша така, якісна, грунтовна глава. Мені сподобався стиль написання, котрий автор дуже і дуже вдало підібрав.
От тільки не розуію. Невже Дамблдор не здогадувавая про те, що Гаррі - горокракс? Невже навіть не думав про це? Для геніального старця-маразматика щось занадто легко...
Уявила собі Гаррі, котрий виказує обурення вазону з квітами. Дуже характерно :)

hellveen, сподіваюсь ви не дуже образились, що для наших дурних балачок ми з Fata Morgan-ою обрали вашу тему. Якщо так, то одне ваше слово і нас звідси видує :))

Fata Morgana, вельмишановна ти моя!!!! Я кажу тобі про час отримання, ні на секунду не сумнівалась, що відіслала ти його вчасно.
До речі, в оригіналі вислів звучав "до біса красива". Там ще було щось про повне лайно, але вважаю зараз недоцільним ( цензура, діти до 18 років і всяке таке) наводити його повністю.
Відправлено: Apr 23 2006, 19:58
Що це за жах? Мало того що не бачу ваших відповідей ( на мейл приходять рапорти ), та ще й якась чортівня з главами виходить. Мені хтось пояснить, що коїться?
Відправлено: Apr 23 2006, 20:17
hellveen, пробач нам з Miledi наші балачки. Просто привикли говорити на парах, а тут канікули... Прочитала п'яту главу в п'яти екземплярах. Чому глави такі маленькі? Тільки розженешся читати, а тут кінець...Я так розумію, що розпочинається зав'язка. До речі, було б непогано трохи додати динаміки...А так глава добра... Ти написав, що буде багато смертей. Я сподіваюсь, помруть не лише злі герої, добрі будуть жити, цвісти і пахнути?... Але багато смерті наприкінці твору- це класно!!! Увага, я не садистка... Тільки моральна... Трішечки :)
Miledi, в первинній формі "до біса красива" і "повне лайно" були окремими висловами, але ти з Іркою з'єднали їх :lol:
Відправлено: Apr 23 2006, 20:26
Пиши далі бо мені подобается))) але справді добре

Це повідомлення відредагував Емма Уотсон - Apr 23 2006, 20:27
Відправлено: Apr 23 2006, 22:25
Привітик... сьогодні таки прочитала всі розділи які викладені... =yahoo=
ну що ж ідейка така не погана.. мені подобається тому і буду продовжувати читати... =ponti= але маю одне зауваження ... =flirt= ти не розкриваєш свої ідеї...цікаві ідеї є і їх дуже багато =yahoo= але вони зовсім не розкриті і не розписані... =cryyy= деякі моменти тяжко сприймаються... :sweat: через не послідовність думок... :blink:
візьми до уваги зауваження.... і продовжуй писати... =wink1=
Відправлено: Apr 24 2006, 11:22
Хух... Нарешті!.... Я такий був сердитий на Пасху, бо не зміг з вами нормально поспілкуватися, та ще й 5 разів виклав нову главу! Це був якийсь жах!.. Тепер пишу вам не з дому, а з кафе. Нові глави перекинув на пошту та тепер скопіював їх і виклав. Лиш чомусь шоста йде перед п"ятою. Але це нічого. Головне, що ви зможете нарешті прочитати мою найбільшу поки главу. Надіюсь, задовольняться ті, хто хотів гігантських глав.
Відправлено: Apr 24 2006, 11:41
Міледі, щиро дякую за ваші теплі відгуки. Вже виправив помилки, котрі трапились на форумі, тож читайте і насолоджуйтесь. До речі, шоста глава мені видається найбільш вдалою, бо написалась так би мовити, на одному диханні. А щодо Дамблдора, то ви напевно не так зрозуміли. Волдеморт не хотів створити Гаррі-Горокракса, він створював звичайний горокракс, але, як бачите, все вийшло не так, як він хотів. Проте твердження правильне, Гаррі - це один з горокраксів. Пояснення, чому так сталось, ви знайдете в наступних главах ( хоча можливо я це зроблю лише під кінець, а до кінця ой як далеко).
Нічого, сперечайтесь собі на здоров"я, я не проти ;) B) Так потішно за вами спостерігати :)
Fata Morgana нічого, пробачаю :) Щодо смертей, то їх буде багато. Бо буде справжня війна - така, яка вона є - жахлива і кривава. Загинуть ті, котрих ви найбільше любите, і ніколи не сподівались, що вони загинуть... Про те, чи виживе Гаррі з Роном та Герміоною, я не буду говорити. Їхні долі, та й долі всіх персонажів я вже визначив, і намагатимусь тримати це все в таємниці аж до самого кінця. Буде щастя, буде й жах... І взагалі, щодо подальших подій - я намагатимусь придержуватись тих планів, котрих придержувалась сама Роулінг. Хоча я їй суперечу лише в одному - вона сама сказала, що Гаррі не горокракс.
Herry
Цитата
деякі моменти тяжко сприймаються... через не послідовність думок
вкажіть, будь ласка, які саме моменти тяжко сприймаються, щоб я знав, над чим працювати. Дякую за критику. Буду враховувати. :)
Єдине в чому суніваюся - що робити з Р.А.Б.?? Я хотів покласти сюди Регулуса Блека, але, бачу, він використовується в Хранилищі Часу, то чи не буде це плагіатом? Тому скоріш за все, це буде новий персонаж. Ну що? Я вам вже виклав половину своїх таємниць, тому більше не скажу нічого :P . Читайте і пишіть свої відгуки.
На жаль, я на цих вихідних їду на тиждень до родичів, тож не буде кому писати нові глави. В кінці тижня викладу ще одну, а потім... Не сумуйте тут без мене, буду старатись.
Відправлено: Apr 24 2006, 16:14
hellveen Щодо нової глави. Багато вражень, як позитивних так і не дуже. Але почну з хорошого.
У автора виробився своєрідний стиль "аля Роулінг". Читаючи Таємницю привидів, часом забуваюсь, бо стильово ну дуже вже на канон подібне (хоча, не зовсім канон, а скоріш український переклад).
Шалено сподобалась тітонька Мюріель. Вона вийшла саме такою, як я собі уявляла.
Сподобались слова Артура Уізлі: "Нехай у цьому світі, травмованому війною, буде хоч трохи
любові і щастя!"
Не знаю чому, але ці слова мене зачепили.
Якщо говорити про негатив, то знову таки ріжуть очі стилістичні помилки, часті повтори, де не де синтаксичні помилки, неправильне вживання слів. Їх, звичайно, не так багато, але фік якісний, і мені хочеться, щоб він був якісним у всіх відношеннях.
Щодо сюжету. Весілля. Невже сам магічний обряд шлюбу у чарівників такий короткий і простий? Я розумію, непорушна клятва у полегшеній формі, так? Але, як на мене, замало пафосу, урочистості, царемоніальності, яку так люблять чарівники. Звичайно, це бачення автора, але мене трішки розчарувало.
Долорес Амбридж? Невже вона так швидко відійшла від пригоди з кентаврами, що змогла зайняти таку відповідальну посаду, як секретар ММ? Та й чи прийняли б її?
Чому Фред і Джордж викорисловували піротехніку Флібустьєра? У них ж справи йдуть чудово! Ти згадай "Візлівські вибухові вогні" у 5 книзі.

В загальному враження знову таки у більшості позитивне. Хочу і буду читати далі. Мені цікаво, а це головне. Бо помилочки і неточноті бувають у всіх, а от написати дійсно цікаво мало хто вміє.

Повертаючись до Гаррі-горокракса, я розумію, що у Лорда вс вийшло цілком випадково, але невже стариган-Дамблдор не запідозрив такої можливості? Чому? Невже фанати Роулінг ( котрі після виходу 6 книги не перестають упускати можливість про це поговорити, навіть після того, як Роулінг її заперечила) розумніші за Дамблдора? Хоча, знову таки, все на розсуд автора :)

Fata Morgana, от бачиш до чого докотилось? Ми з тобою потішні. А ще й Ірки немає, якби вона приєдналась до нас, то форум від сміху б тиждень відходив.
До речі, я памятаю, як звучали ці вислови в первинній формі. Але мені здається, що "до біса красиве повне лайно" звучить набагато ефектніше :)

hellveen, ти прото не дуже добре знаєш наші уподобання щодо героїв. Чомусь, я впевнена, що ті, кого ми любимо найбільше, залишаться живими. Особливо, якщо ти будеш дотримуватись сюжетів Роулінг :)))

Щодо Р.А.Б.,то це зовсім не плагіат. ІМХО, якщо Регулус тобі підходить, використову на здоров'я. Ти ж не сюжет крадеш, а лише канонічного персонажа :))
Відправлено: Apr 24 2006, 18:54
Ок, Міледі, буду уважніше редагувати глави, бо повтори - це моя слабість. Щодо весілля - я згоден, дещо замало, можна було краще розкрити це питання. Щодо Долорес Амбридж - кентаври були ще в п"ятій книзі, тому вона давно відійшла від цієї неприємної пригоди. І цілком відповідає Міністерству - бо, правду кажучи, нічого не змінилось. Руфус Скрімджер просто більший рішучий за Фаджа, але такий же неприємний. Тому посада Долорес - закономірність. Щодо близнюків: я вважаю, що ця піротехніка є їхньою найулюбленішою :). Щодо Дамба - подумаю детальніше над цим питанням, коли буду трястися на верхній полиці в поїзді :) якраз часу вистачить :)
Цитата
hellveen, ти прото не дуже добре знаєш наші уподобання щодо героїв. Чомусь, я впевнена, що ті, кого ми любимо найбільше, залишаться живими. Особливо, якщо ти будеш дотримуватись сюжетів Роулінг
оце дійсно правда :)
Іще раз сенкс за відгуки! :)
Відправлено: Apr 24 2006, 20:19
Шоста глава, мабуть, найкраща. Поки що. :P Страшенно сподобалась тітонька Мюріель. Щодо весілля, то вийшло якось дуже коротко, але це твій погляд. Гарна ідея з жорстокою війною. Чомусь мені здається, що троє моїх улюблених героя помруть, але, як кажуть, час покаже...
hellveen, використовуй Регулуса Блека. Це ніякий не плагіат. І ще одне: у тебе виходять добрі описи, то ж зверни увагу на діалоги.
Miledi, дякую. Якщо "до біса красиве повне лайно" тобі подобається більше, то хай буде так ;)
Відправлено: Apr 25 2006, 07:09
hellveen, та нема за що. Люблю коментувати, якщо воно варте того. Якщо хочеш, то можу допомогти з вичиткою шостої глави :)))
Відправлено: Apr 25 2006, 16:03
Нова глава. Читайте і пишіть відгуки! Скоро буде ще одна!
Відправлено: Apr 25 2006, 19:17
Ти прогресуєш на очах. Чим далі, тим краще, на жаль, мало...Але це так....Довше будемо читати. У всьму є свої хороші сторони :P
Відправлено: Apr 26 2006, 07:30
Сенкс, радий старатися. :D ;) До від"їзду планую викласти ще дві-три глави, остання буде дуже велика, тож начитаєтесь вдосталь. B)
Відправлено: Apr 26 2006, 11:41
Хм, досить добре. Навіть дуже добре. Глава цікава, якісна, стисла але містка. Онам словом, мені сподобалось :)
І, здається, я здогадуюсь що зрозуміла Герміона. :)))
Відправлено: Apr 26 2006, 21:33
Цитата
І, здається, я здогадуюсь що зрозуміла Герміона. ))

Ну і про що, як ти думаєш? :)
Відправлено: Apr 27 2006, 10:49
Можливо, я помиляюсь, але мені здається, що у главі ти хотів закцентувати увагу на тому, що Грінденваьд ( до речі, не впевнена, що його ім'я саме так звучить в оригіналі) не чистокровний. На тому, що людина, котра розпочла першу в магічному світі війну проти маглів і брудокровців сама була такою. Хіба не де жавю?

Це повідомлення відредагував Miledi - Apr 27 2006, 10:49
Відправлено: Apr 27 2006, 12:10
СКОРІШЕ ВИКЛАДУЙ НОВУ ГЛАВУ! МИ ВСІ ЧЕКАЄМО!
Відправлено: Apr 27 2006, 13:24
Цитата
Грінденваьд ( до речі, не впевнена, що його ім'я саме так звучить в оригіналі)
всюди, де мені зустрічалось його ім"я, то було написано Гріндельвальд. Тому і я так пишу. Щодо війни, то дійсно, все ніби повторюється. Таким чином виникає паралель між Гріндельвальдом і Волдемортом. Ну, як і обіцяв, нова глава. В суботу, надіюсь, буде ще одна.
Відправлено: Apr 27 2006, 13:31
Ну раз так написано, значить добре :))
Дуже рада, що правильно побачила паралель :)

Хм, а де сам текст глави?
Відправлено: Apr 27 2006, 19:19
hellveen, на мій погляд у чаклунському світі майже вся історія йшла за схемою: появився темний маг, згуртував навколо себе армію, розпочав боротьбу за владу, втрутилися інші чарівники, котрим прихід до влади того мага був дуже небажаний, далі жорстока війна і поразка чорного чаклуна. Плюс гобліни, велети, дементори, перевертні та вампіри. Принаймні мені саме такою видається їхня історія. Щодо 8 глави, то ти розпочинаєш основні дії твору, і це дуже добре. Зав'яжи якомога більше інтриг, а потім якнайнесподіваніше та динамічніше розв'яжи їх....Просто малесенька порада :)
Відправлено: Apr 28 2006, 09:07
Прочитала. Сподобалось. Детальні коментарі і ще дещо в приватному повідомленні.
Відправлено: Apr 29 2006, 11:13
Виклав нову гігантську главу. Пишіть відгуки, і якщо хочете, на hellveen@mail.ru бо мене тиждень не буде. А через пошту можу спілкуватись будь-де. Тому не забувайте мене, я скоро повернусь з новою главою, від якої вам волосся стане дибки. :o Ось так. ;) Пишіть!
Відправлено: May 7 2006, 10:51
Я повернувся. Вибачайте за затримку, скоро ( або не дуже, бо ще й комп"ютер поламався) будуть нові глави. Сподіваюсь, ви мене ще не забули?
Відправлено: May 7 2006, 11:04
Чому не було відгуків на останню главу?
Відправлено: May 8 2006, 11:25
Як це чому не було? Просто тебе не було, а писати в прірву не хотілось :)

До речі, на мою скромну думку, остання глава - найкраща з тих, що вже викладені. Як завжди незначні помарочки, але вони не псують загальної картини.
Відправлено: May 8 2006, 12:18
Напиши вже нову главу. ХОЧЕМО ПРОЧИТАТИ!
Відправлено: May 9 2006, 07:49
Цитата (Tineger @ May 8 2006, 12:18)
Напиши вже нову главу. ХОЧЕМО ПРОЧИТАТИ!
З радістю написав би, але немає поки на чому. Як полагодять комп ( а це буде в найближчі дні ) - тоді робота піде.
Відправлено: May 15 2006, 11:36
Хм, хм.... щось я не розумыю, де це забарилась нова глава?
Чи то з компом такі страшні проблеми?


До речі, коли в тебе вступні? Ти по пільгах чи на загальних підставах?
Відправлено: May 15 2006, 17:24
Так, були серйозні проблеми, все що було в Моих документах, пропало. Добре, що хоч встиг викласти все написане. Недавно забрав його з ремонту. Шкода дуже, бо там були всі мої заготовки щодо подальшого сюжету фанфіка. Але вже почав роботу над наступною главою, тож найближчим часом сподіваюся викласти.
Щодо екзаменів, тотепер я нічого не знаю, бо згідно з постановою Міністерства освіти все перенеслось на інший термін - випускні та шкільні екзамени. До Ужгорода вступаю на пільгових засадах, до Львову - на загальних. Ось так.
П.С. Дякую, що турбуєшся і не забула про мене. :)
Відправлено: May 15 2006, 19:38
Це дійсно, дкже погано і образливо, коли от так летить комп. В мене було щось подібне, але, на щастя, хоч частина файлів збереглася. Насправді дуже тобі співчуваю, але рада, що взявся за нову главу. Чекаю з нетерпінням.

А що то за нова постанова така? Щось пов'язане з незалежним тестуванням?

P.S. Нема за що дякувати :)))
Відправлено: May 15 2006, 19:53
hellveen, успіху тобі!Чи то зараз, чи у липні. Чекаю на нову главу ;)
Відправлено: May 15 2006, 20:08
Цитата
Насправді дуже тобі співчуваю

Цитата
hellveen, успіху тобі!Чи то зараз, чи у липні

Я дуже радий, що є такі хороші люди. :) Дякую!
Miledi, так, кажуть щось про тестування, але достеменно нічого не відомо. Скоро буду знати.
Ось, за годину написав нову главу. Хоч вона і коротка, а, можливо ще й корява після тривалої мовчанки. Але вона написана. Я повернувся! :) Як завжди, чекаю відгуків. :)
Відправлено: May 15 2006, 20:15
І мало не забув, Міледі, форум hpclub.com.ua нарешті запрацював. Тому викладай хранилище і там (звісно, якшо хочеш).
Відправлено: May 15 2006, 20:17
У мене чомусь 10 глава не відкривається
Відправлено: May 15 2006, 20:41
Все вже добре. Класні вийшли у тебе Дурслі. А вони ще будуть причетні до розвитку подій?
Відправлено: May 16 2006, 07:07
Напевно, що ні. Ви побачили їх востаннє.
Відправлено: May 16 2006, 10:42
Цікава глава, от тільки не зрозуміло, чому перехожі на Діагон були здивовані роз'явленням Гаррі і Рона? Для чарівників це звичайнісінька річ.
До речі, ліхтарики ж їм дійсно пригодяться, правда? Бо моя, трохи схиблена, уява вже намалювала собі цілу картину, до чого можна було б приспособити ті ліхтарики. Корисна річ, знаєш...

І ще, як будеш мати час, перечитай на свіже око ту главу і спробуй чуть-чуть її відкоректувати :)
Відправлено: May 17 2006, 15:53
Ну я ж казав, що вийшло дещо коряво - через довгий "застій" у писемництві. До речі, прошу зайти і поглянути на ось цю сторіночку:
http://www.hpclub.com.ua/forumhp/index.php...=20&#entry16122 :)
Відправлено: May 17 2006, 17:12
Вітаю з титулом :))
Відправлено: May 29 2006, 16:42
Ух! Нарешті запрацював інтернет, і я зміг викласти нову главу. Тепер у мене екзамени, тому написання йде не так швидко, як хотілось би. Але, думаю що за місяць процес піде скоріше. Чекаю відгуків!
Відправлено: May 29 2006, 16:55
Вітаю з поверненням! Остання глава, мабуть, найкраща. Не можу дочекатися, коли Гаррі потрапить в Долину Годрика.
А щодо іспитів...не можна себе дуже напружувати, бо воно того не варте...
Відправлено: May 30 2006, 16:02
Дякую! Залишилось вже недовго. Там (у Долині) буде справжній жах!
Відправлено: Jun 1 2006, 15:23
Цікаво, куди ж це Міледі поділася? Вона ж зазвичай оцінює мої твори:)
Відправлено: Jun 4 2006, 08:32
hellveen
Кльовий фік! :) Просто супер!
Відправлено: Jun 4 2006, 09:36
Цитата
hellveen
Кльовий фік! Просто супер!

Дякую!! Лиш чомусь мало відгуків...
Відправлено: Jun 4 2006, 13:30
hellveen,
знаєш, фан-фик став би кращим, як би ти не вплів у смертижери Олівера.
Відправлено: Jun 4 2006, 19:17
hellveen, у Міледі невеличкі технічні проблеми
Відправлено: Jun 4 2006, 20:12
Комп поламався?
Відправлено: Jun 4 2006, 20:13
Комп поламався?
Відправлено: Jun 11 2006, 16:36
Мені дуже сподобалось. Приемно, що написано дуже грамотно. Є кілька лексичних помилок, але це не суттєво.
Пиши далі!!! =)


This post was wrote under the influence of Simulacrum spell(s).
Відправлено: Jun 19 2006, 13:08
Дякую. Але часу тепер практично немає. Тому не дивуйтесь, що нові глави з"являються дуже рідко (2-3 на місяць) :((((. От здам усі екзамени, тоді візьмуся за написання нових.
Відправлено: Aug 2 2006, 15:35
Дуже прикольний Фан-фік, особливо сподобалося те що Олівер став смертежером (від нього цього я аж ніяк не очікував ;( )
P.S: ти про нас не забув?
P.P.S: сподіваюсь ти усе добре здав?

Це повідомлення відредагував Bart Simpson - Aug 2 2006, 15:39
Відправлено: Dec 24 2006, 12:01
Додано дві глави... Більше немає:( І не знаю чи буде...
Відправлено: Feb 11 2007, 08:51
Сюжет мене захопив, чекаю з нетерпінням продовження історії!!!
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (8)  [#] 1 2 3 ... Остання ». Нова тема

> Швидка відповідь


Показати смайлики у новому вікні |  Увімкнути смайлики |  Увімкнути підпис

 

 



[ Script Execution time: 0.1570 ]   [ 89 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 06:02:37, 19 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP