Сторінки: (8)  # 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Гаррі Поттер і Таємниця привидів

, СЬОМА КНИГА. МОЯ ВЕРСІЯ.

Гаррі Поттер і Таємниця привидів

І'мя автора: hellveen
E-mail автора: доступен только для зарегистрированных
Рейтинг: PG-13
Пейринг: Герої ті що й були, пару нових
Жанр: Экшн
Короткий зміст: Остання книга про Гаррі. Моя версія.
Нарешті все стане на свої місця. І загинуть багато людей...
Прочитать весь фанфик
Оценка: +5
Miledi
Відправлено: Apr 19 2006, 14:19
Offline

Профессионал
****
Стать:
Підмайстер II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 201
Користувач №: 13110
Реєстрація: 17-February 06





О! Це вже на щось подібне. Глава набагато краща за попереді. Головне, грамотніша, автор удосконалив свій стиль. і пунктуацію. Часом, пробиваються стильові помилочки, але вже не ріжуть очі так, як раніше.

Щодо сюжету, то як я зрозуміла, Гаррі - горокракс?

Сподобався опис сімейної ідилії. Джеймс, Лілі, маленький Гаррі, навіть не віриться, що на них чигає смертельна небезпека.
От тільки Лорд, ІМХО, якийсь нехарактерний, скоріш флегматичний... Звичайно, воля автора, хоча я його собі трохи не так уявляла.
^
hellveen
Відправлено: Apr 20 2006, 10:55
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Користувач №: 4493
Реєстрація: 3-June 05





А що, так легко здогадатись? Я про Гаррі-горокракса. Так, це правда, проте насправді не все так просто. Там буде багато деталей, котрі і визначатьт долю Гаррі. Як самі бачите по назві, привидам відводиться далеко не остання роль. І я намагатимусь нарешті пояснити, чому деякі люди стають привидами, а інші - ні... І ще - особливості весільної церемонії чарівників ви прочитаєте в наступних главах.
^
Miledi
Відправлено: Apr 20 2006, 13:40
Offline

Профессионал
****
Стать:
Підмайстер II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 201
Користувач №: 13110
Реєстрація: 17-February 06





Здогадатись не важко. Просто той опис дій Лорда говорить сам за себе. Щодо привидів, то у мене є своя теорія, цікаво, чи буде вона подібна до Вашого трактування :)
^
hellveen
Відправлено: Apr 21 2006, 07:39
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Користувач №: 4493
Реєстрація: 3-June 05





Нова глава. Я так бачу, що читає одна Міледі... Велике їй за це спасибі.
^
Fata Morgana
Відправлено: Apr 21 2006, 21:41
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Користувач №: 14521
Реєстрація: 23-March 06





Стає цікавим, що ж буде далі?.. Викладай нові глави. А деталі якого весілля будуть описані? Біла і Флер, чи Люпина з Тонкс? А може когось іншого, і я не вгадала? Я багато чого собі уявляла про той світ. Подивимось, чи зійдуться наші думки нацьому. Ти ще плануєш екскурс в минуле? До речі, не завжди читач коментує..Багатьом просто лінь...От я, наприклад, заходила разів п'ять, а написала лише два. Не суди по цьому :))
^
hellveen
Відправлено: Apr 21 2006, 21:48
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Користувач №: 4493
Реєстрація: 3-June 05





Ок, не буду :). Так, я неодноразово планую повернутись на одну главу в минуле. Це питання є досить влучним, бо веде прямо до сюжетів декількох наступних глав :). Щодо відгуків - то якби мені сподобався чийсь твір, я б вже таки щось писанув у "швидку відповідь" :) А щодо весілля - то у Люпина і Тонкс воно вже відбулось, і, як то кажуть - "нашвидкуруч". А от у Візлів буде інакше... Що ти багато уявляла собі? Про світ чарівницьких весіль? Напиши. І читай і пиши незабувай :)
^
Miledi
Відправлено: Apr 22 2006, 13:57
Offline

Профессионал
****
Стать:
Підмайстер II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 201
Користувач №: 13110
Реєстрація: 17-February 06





Fata Morgana, і чого це я не дивуюсь твоїй ліні? Ірка вже всі вуха мені протрубила про твого листа ( якого до речі я отримала лише сьогоні) а ти кажеш лінива :) Просто феноменальна лінтяйка :)

hellveen, остання глава дуже коротка ( я маю на увазі сюжетно) тому скласти якесь враження важко. Здається мені трохи мало динаміки, діалогів. Хоча, це тільки початок. Все ще може, і я думаю точно, зміниться. Знову таки сподобались описи :)
В загальному враження позитивне. З нетерпінням чекаю продовження.
^
hellveen
Відправлено: Apr 22 2006, 16:38
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Користувач №: 4493
Реєстрація: 3-June 05





Міледі, не переживай, одна з наступних глав буде дуже і дуже велика, майже така, як у Роулінг виходить по об"єму, так що встигнеш начитатись. :) А щодо діалогів - то я врахую всі зауваження і постараюсь писати краще. Головне - мати хороший сюжет.
^
hellveen
Відправлено: Apr 23 2006, 10:19
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Користувач №: 4493
Реєстрація: 3-June 05





Супер! Просто клас! На Пасху не можу викласти нову главу. Вітаю всіх, до речі...
^
Fata Morgana
  Відправлено: Apr 23 2006, 10:24
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Користувач №: 14521
Реєстрація: 23-March 06





Дорога моя Міледі, я писала того листа до півночі! І це я ліньтяйка?... Ну...трохи є...визнаю...
hellveen, я взагалі багато уявляла собі про чаклунський світ, а щодо весіль, то мені завжди здавалося, що це мусить бути щось грандіозне, готичне і до біса, перепрошую , але це один з моїх улюблених висловів, величне. Розписувати не буду, щоб не нав'язувати тобі своєї думки. Швидше викладай нові глави, і щоб були великі за об'ємом!
З Великоднем! Бажаю здоров'я та натхнення!!!
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (8)  # 1 [2] 3 4 ... Остання » Нова тема

> Швидка відповідь


Показати смайлики у новому вікні |  Увімкнути смайлики |  Увімкнути підпис

 

 



[ Script Execution time: 0.1052 ]   [ 27 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 07:02:23, 19 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP