Сторінки: (8)  # 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Гаррі Поттер і Таємниця привидів

, СЬОМА КНИГА. МОЯ ВЕРСІЯ.

Гаррі Поттер і Таємниця привидів

І'мя автора: hellveen
E-mail автора: доступен только для зарегистрированных
Рейтинг: PG-13
Пейринг: Герої ті що й були, пару нових
Жанр: Экшн
Короткий зміст: Остання книга про Гаррі. Моя версія.
Нарешті все стане на свої місця. І загинуть багато людей...
Прочитать весь фанфик
Оценка: +5
hellveen
Відправлено: Apr 23 2006, 11:32
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Користувач №: 4493
Реєстрація: 3-June 05





Я не можу викласти нову главу!
^
Miledi
Відправлено: Apr 23 2006, 19:04
Offline

Профессионал
****
Стать:
Підмайстер II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 201
Користувач №: 13110
Реєстрація: 17-February 06





hellveen, глава виклалась в п'яти екземплярах. Хороша така, якісна, грунтовна глава. Мені сподобався стиль написання, котрий автор дуже і дуже вдало підібрав.
От тільки не розуію. Невже Дамблдор не здогадувавая про те, що Гаррі - горокракс? Невже навіть не думав про це? Для геніального старця-маразматика щось занадто легко...
Уявила собі Гаррі, котрий виказує обурення вазону з квітами. Дуже характерно :)

hellveen, сподіваюсь ви не дуже образились, що для наших дурних балачок ми з Fata Morgan-ою обрали вашу тему. Якщо так, то одне ваше слово і нас звідси видує :))

Fata Morgana, вельмишановна ти моя!!!! Я кажу тобі про час отримання, ні на секунду не сумнівалась, що відіслала ти його вчасно.
До речі, в оригіналі вислів звучав "до біса красива". Там ще було щось про повне лайно, але вважаю зараз недоцільним ( цензура, діти до 18 років і всяке таке) наводити його повністю.
^
hellveen
Відправлено: Apr 23 2006, 19:58
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Користувач №: 4493
Реєстрація: 3-June 05





Що це за жах? Мало того що не бачу ваших відповідей ( на мейл приходять рапорти ), та ще й якась чортівня з главами виходить. Мені хтось пояснить, що коїться?
^
Fata Morgana
Відправлено: Apr 23 2006, 20:17
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Користувач №: 14521
Реєстрація: 23-March 06





hellveen, пробач нам з Miledi наші балачки. Просто привикли говорити на парах, а тут канікули... Прочитала п'яту главу в п'яти екземплярах. Чому глави такі маленькі? Тільки розженешся читати, а тут кінець...Я так розумію, що розпочинається зав'язка. До речі, було б непогано трохи додати динаміки...А так глава добра... Ти написав, що буде багато смертей. Я сподіваюсь, помруть не лише злі герої, добрі будуть жити, цвісти і пахнути?... Але багато смерті наприкінці твору- це класно!!! Увага, я не садистка... Тільки моральна... Трішечки :)
Miledi, в первинній формі "до біса красива" і "повне лайно" були окремими висловами, але ти з Іркою з'єднали їх :lol:
^
Cathara Faul
Відправлено: Apr 23 2006, 20:26
Offline

Ева не виновата. Он сам пришел.
*******
Стать:
Кудесник IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1968
Користувач №: 12876
Реєстрація: 9-February 06





Пиши далі бо мені подобается))) але справді добре

Це повідомлення відредагував Емма Уотсон - Apr 23 2006, 20:27
^
Herry
Відправлено: Apr 23 2006, 22:25
Offline

Я не зовсім Cherry....я тільки цвіт....:)
*******
Стать:
Маг XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1269
Користувач №: 5755
Реєстрація: 19-July 05





Привітик... сьогодні таки прочитала всі розділи які викладені... =yahoo=
ну що ж ідейка така не погана.. мені подобається тому і буду продовжувати читати... =ponti= але маю одне зауваження ... =flirt= ти не розкриваєш свої ідеї...цікаві ідеї є і їх дуже багато =yahoo= але вони зовсім не розкриті і не розписані... =cryyy= деякі моменти тяжко сприймаються... :sweat: через не послідовність думок... :blink:
візьми до уваги зауваження.... і продовжуй писати... =wink1=
^
hellveen
Відправлено: Apr 24 2006, 11:22
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Користувач №: 4493
Реєстрація: 3-June 05





Хух... Нарешті!.... Я такий був сердитий на Пасху, бо не зміг з вами нормально поспілкуватися, та ще й 5 разів виклав нову главу! Це був якийсь жах!.. Тепер пишу вам не з дому, а з кафе. Нові глави перекинув на пошту та тепер скопіював їх і виклав. Лиш чомусь шоста йде перед п"ятою. Але це нічого. Головне, що ви зможете нарешті прочитати мою найбільшу поки главу. Надіюсь, задовольняться ті, хто хотів гігантських глав.
^
hellveen
Відправлено: Apr 24 2006, 11:41
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Користувач №: 4493
Реєстрація: 3-June 05





Міледі, щиро дякую за ваші теплі відгуки. Вже виправив помилки, котрі трапились на форумі, тож читайте і насолоджуйтесь. До речі, шоста глава мені видається найбільш вдалою, бо написалась так би мовити, на одному диханні. А щодо Дамблдора, то ви напевно не так зрозуміли. Волдеморт не хотів створити Гаррі-Горокракса, він створював звичайний горокракс, але, як бачите, все вийшло не так, як він хотів. Проте твердження правильне, Гаррі - це один з горокраксів. Пояснення, чому так сталось, ви знайдете в наступних главах ( хоча можливо я це зроблю лише під кінець, а до кінця ой як далеко).
Нічого, сперечайтесь собі на здоров"я, я не проти ;) B) Так потішно за вами спостерігати :)
Fata Morgana нічого, пробачаю :) Щодо смертей, то їх буде багато. Бо буде справжня війна - така, яка вона є - жахлива і кривава. Загинуть ті, котрих ви найбільше любите, і ніколи не сподівались, що вони загинуть... Про те, чи виживе Гаррі з Роном та Герміоною, я не буду говорити. Їхні долі, та й долі всіх персонажів я вже визначив, і намагатимусь тримати це все в таємниці аж до самого кінця. Буде щастя, буде й жах... І взагалі, щодо подальших подій - я намагатимусь придержуватись тих планів, котрих придержувалась сама Роулінг. Хоча я їй суперечу лише в одному - вона сама сказала, що Гаррі не горокракс.
Herry
Цитата
деякі моменти тяжко сприймаються... через не послідовність думок
вкажіть, будь ласка, які саме моменти тяжко сприймаються, щоб я знав, над чим працювати. Дякую за критику. Буду враховувати. :)
Єдине в чому суніваюся - що робити з Р.А.Б.?? Я хотів покласти сюди Регулуса Блека, але, бачу, він використовується в Хранилищі Часу, то чи не буде це плагіатом? Тому скоріш за все, це буде новий персонаж. Ну що? Я вам вже виклав половину своїх таємниць, тому більше не скажу нічого :P . Читайте і пишіть свої відгуки.
На жаль, я на цих вихідних їду на тиждень до родичів, тож не буде кому писати нові глави. В кінці тижня викладу ще одну, а потім... Не сумуйте тут без мене, буду старатись.
^
Miledi
Відправлено: Apr 24 2006, 16:14
Offline

Профессионал
****
Стать:
Підмайстер II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 201
Користувач №: 13110
Реєстрація: 17-February 06





hellveen Щодо нової глави. Багато вражень, як позитивних так і не дуже. Але почну з хорошого.
У автора виробився своєрідний стиль "аля Роулінг". Читаючи Таємницю привидів, часом забуваюсь, бо стильово ну дуже вже на канон подібне (хоча, не зовсім канон, а скоріш український переклад).
Шалено сподобалась тітонька Мюріель. Вона вийшла саме такою, як я собі уявляла.
Сподобались слова Артура Уізлі: "Нехай у цьому світі, травмованому війною, буде хоч трохи
любові і щастя!"
Не знаю чому, але ці слова мене зачепили.
Якщо говорити про негатив, то знову таки ріжуть очі стилістичні помилки, часті повтори, де не де синтаксичні помилки, неправильне вживання слів. Їх, звичайно, не так багато, але фік якісний, і мені хочеться, щоб він був якісним у всіх відношеннях.
Щодо сюжету. Весілля. Невже сам магічний обряд шлюбу у чарівників такий короткий і простий? Я розумію, непорушна клятва у полегшеній формі, так? Але, як на мене, замало пафосу, урочистості, царемоніальності, яку так люблять чарівники. Звичайно, це бачення автора, але мене трішки розчарувало.
Долорес Амбридж? Невже вона так швидко відійшла від пригоди з кентаврами, що змогла зайняти таку відповідальну посаду, як секретар ММ? Та й чи прийняли б її?
Чому Фред і Джордж викорисловували піротехніку Флібустьєра? У них ж справи йдуть чудово! Ти згадай "Візлівські вибухові вогні" у 5 книзі.

В загальному враження знову таки у більшості позитивне. Хочу і буду читати далі. Мені цікаво, а це головне. Бо помилочки і неточноті бувають у всіх, а от написати дійсно цікаво мало хто вміє.

Повертаючись до Гаррі-горокракса, я розумію, що у Лорда вс вийшло цілком випадково, але невже стариган-Дамблдор не запідозрив такої можливості? Чому? Невже фанати Роулінг ( котрі після виходу 6 книги не перестають упускати можливість про це поговорити, навіть після того, як Роулінг її заперечила) розумніші за Дамблдора? Хоча, знову таки, все на розсуд автора :)

Fata Morgana, от бачиш до чого докотилось? Ми з тобою потішні. А ще й Ірки немає, якби вона приєдналась до нас, то форум від сміху б тиждень відходив.
До речі, я памятаю, як звучали ці вислови в первинній формі. Але мені здається, що "до біса красиве повне лайно" звучить набагато ефектніше :)

hellveen, ти прото не дуже добре знаєш наші уподобання щодо героїв. Чомусь, я впевнена, що ті, кого ми любимо найбільше, залишаться живими. Особливо, якщо ти будеш дотримуватись сюжетів Роулінг :)))

Щодо Р.А.Б.,то це зовсім не плагіат. ІМХО, якщо Регулус тобі підходить, використову на здоров'я. Ти ж не сюжет крадеш, а лише канонічного персонажа :))
^
hellveen
Відправлено: Apr 24 2006, 18:54
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Користувач №: 4493
Реєстрація: 3-June 05





Ок, Міледі, буду уважніше редагувати глави, бо повтори - це моя слабість. Щодо весілля - я згоден, дещо замало, можна було краще розкрити це питання. Щодо Долорес Амбридж - кентаври були ще в п"ятій книзі, тому вона давно відійшла від цієї неприємної пригоди. І цілком відповідає Міністерству - бо, правду кажучи, нічого не змінилось. Руфус Скрімджер просто більший рішучий за Фаджа, але такий же неприємний. Тому посада Долорес - закономірність. Щодо близнюків: я вважаю, що ця піротехніка є їхньою найулюбленішою :). Щодо Дамба - подумаю детальніше над цим питанням, коли буду трястися на верхній полиці в поїзді :) якраз часу вистачить :)
Цитата
hellveen, ти прото не дуже добре знаєш наші уподобання щодо героїв. Чомусь, я впевнена, що ті, кого ми любимо найбільше, залишаться живими. Особливо, якщо ти будеш дотримуватись сюжетів Роулінг
оце дійсно правда :)
Іще раз сенкс за відгуки! :)
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (8)  # 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Нова тема

> Швидка відповідь


Показати смайлики у новому вікні |  Увімкнути смайлики |  Увімкнути підпис

 

 



[ Script Execution time: 0.0620 ]   [ 27 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 06:51:54, 19 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP