Модератори: простая прохожая, Мэри.

Сторінки: (11)  [#] 1 2 3 ... Остання ».  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Закрита тема Нова тема

 

Dewei и Марся Хотем

, Добро пожаловать!
Відправлено: Jul 3 2010, 15:55


Место, где общаются Dewei и Марся Хотем

Остальным участникам и наблюдателям, писать тут категорически воспрещается!

Удачного вам флуда общения! ^_^


Відправлено: Jul 3 2010, 17:14
*думает, что написать*
Привет, Марся :hey:
*шаманит призывая к приходу =boy_kacheli= *
Відправлено: Jul 4 2010, 07:51
*Прокинулася, вижата як лимон через вчорашню рибалку, і згадала про каноэ*
// утож з ким попала =girl_blush= //
=girl_goody= дароооофффф!!11
*витягнула бубен і прикликає Творця в тему*
Додано через 15 хвилин
Творець, ти шо, спиш? =cry3=
Додано через 27 хвилин
Фстафаааай :nya_voodoo:
Відправлено: Jul 4 2010, 08:51
:hystericss: Ну скільки можна спати?
Відправлено: Jul 4 2010, 09:06
Вже прокинувся :-[

Де рибалила? :D Успішно? :rabbit_costume2:
Відправлено: Jul 4 2010, 09:18
Сонько =vnmln=
Певно щось солодке снилося, якщо стільки дрихнув. =girl_eyebrows=

На ставку. Грибник з мене кращий, ніж рибалка :nea:
Відправлено: Jul 4 2010, 09:25
Лиш не засинай знову =cry2=
Відправлено: Jul 4 2010, 09:26
Як встав - майже одразу забув, таке часто буває). З мене теж рибак не дуже, це в мене батько любитель, на озері ловить :skype_giggle:. А ти гриби збираєш? =scratch=
Додано через хвилину
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 09:25)
Лиш не засинай знову =cry2=

Я виспався =eyebrows=
Відправлено: Jul 4 2010, 09:34
Мене батьки з собою тягають лісами, бо я вмію знаходити справжні білі гриби, а до них в руки стрибають лиш якісь несправжні))
На рахунок риби, то я взагалі лиш за компанію йшла, щоб відпочити, але потім вирішила спробувати щось зловити. То не лише сама не зловила, але і всім навколо рибу розлякала :constraint:

Добре, що виспався, а то нам весь день говорити треба. До речі, про що будемо говорити? Бо рибалка рибалкою, а на весь день її не розтягнеш.
Відправлено: Jul 4 2010, 09:43
Я такий мультик знайшла, просто няяяяя :nya_nya:
Ще трошки і я повністю полюблю аніме ^___^
Відправлено: Jul 4 2010, 09:44
Поговоримо про різне, на те, що першим на думку спадатиме =crazy1=. Рідко яку тему ми зможемо розтягнути на весь день. Чи ти такі знаєш? =unsure=
Додано через хвилину
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 09:43)
Я такий мультик знайшла, просто няяяяя :nya_nya:
Ще трошки і я повністю полюблю аніме ^___^

Точно, про аніме можна довго говорити :D

Що за мультик?)
Відправлено: Jul 4 2010, 09:48
Про кота =) Називається ніби "Дом милого Чи". Від сміху аж сльози виступили) А якщо додати гоблінський переклад, то... :-[
Не знаю, чи можна весь день, я стільки анімешок не дивилася) хіба що будеш вести монолог =loly=
Відправлено: Jul 4 2010, 09:56
Таку анімешку не дивився). А що взагалі тоді дивилась? Серіали дивишся?)
Відправлено: Jul 4 2010, 09:59
То маленька анімешка) Там серія декілька хвилин йде)
Якщо чесно, то телик у мене асоціюється з новинами))) Останній серіал, що дивилася, - "Анатомія Грей". Цікаво так. Особливо, коли інтерн зашивала якомусь чоловіку голову прямо на місці катастрофи, без наркозу нестерильними інструментами, а лікарі їй по телефону казали, що робити. Люблю брєд =)
Відправлено: Jul 4 2010, 10:02
Я не про ті, що по телеку, а по типу ДОктора Хауса чи ЛОСТ, хоча вони йдуть по телеку, в основном їх десь качають)).

А death note дивилась? ))
Відправлено: Jul 4 2010, 10:07
Щоденники вампіра підійдуть? :D
Лост бачила початок першої серії. Не витримала, коли когось чи то розірвало, чи то відірвало кінцівку...

Так, death note цікава річ)) Я ще дивилася Oran Hight School Host Club, там герої такі каваайні =girl_in_love=

З мультику про кота =) Буду тепер його дивитися щоранку =)
user posted image
Відправлено: Jul 4 2010, 10:10
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 10:07)
Щоденники вампіра підійдуть? :D
Лост бачила початок першої серії. Не витримала, коли когось чи то розірвало, чи то відірвало кінцівку...

Не повіриш, я щоденники вампіра перестав дивитись ще з першої серії, коли комусь відірвали кінцівку =crazy1=

Oran Hight School Host Club теж бачив). Дуже смішне)))

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 10:07)
З мультику про кота =) Буду тепер його дивитися щоранку =)

Треба буде якось глянути
Відправлено: Jul 4 2010, 10:14
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 10:10)
Не повіриш, я щоденники вампіра перестав дивитись ще з першої серії, коли комусь відірвали кінцівку =crazy1=

:constraint:

Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 10:10)
Треба буде якось глянути

То легке аніме, і ним не захопиться людина, у котрої не було маленького котика))
Я взагалі фан тваринок і люблю дивитися смішні моменти з ними =) Ти "Вусолапохвіст" колись бачив? По СТБ показують.
Відправлено: Jul 4 2010, 10:17
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 10:14)
То легке аніме, і ним не захопиться людина, у котрої не було маленького котика))

В мене не було...)

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 10:14)
Ти "Вусолапохвіст" колись бачив? По СТБ показують.

Ні, я бачив тільки кіт-пес, злюки бобри =crazy1=. Про що там?)
Відправлено: Jul 4 2010, 10:24
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 10:17)
В мене не було...)

Тоді ти не зрозумієш глибокої моралі мультику, особливо в тому місці, де кошеня вилежується в коробці з туалетним папером, а в туалет іде на коврик у вітальні =smile_cry=
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 10:17)
Ні, я бачив тільки кіт-пес, злюки бобри =crazy1=. Про що там?)

То не мультик =lol= То передача про тварин) іноді бувають неймовірно смішні сюжети, а іноді якась вода...
http://video.bigmir.net/show/135374/
Відправлено: Jul 4 2010, 10:25
А злюки-бобри і кітпес - мультики мого дитинства. Тепер дивлюся на них, і не розумію, чого мене не могли від того відтягнути o_O
Відправлено: Jul 4 2010, 10:28
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 10:25)
А злюки-бобри і кітпес - мультики мого дитинства. Тепер дивлюся на них, і не розумію, чого мене не могли від того відтягнути o_O

Мого дитинства теж, я вже і не пам'ятаю точно про що там. Просто тоді не було інтернету =lol=
Відправлено: Jul 4 2010, 10:29
Якщо занурюватися ще глибше, то до них були покемони. Ти дивився покемони? Пікачууууу ^____^
Відправлено: Jul 4 2010, 10:38
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 10:29)
Якщо занурюватися ще глибше, то до них були покемони. Ти дивився покемони? Пікачууууу ^____^

От цього точно не дивився, зате дивився вольтрон і трансформери).

З третьою сторінкою нас :rabbit_costume2:
Відправлено: Jul 4 2010, 10:42
Ми не безнадійні флудери :runing:
Ще трішки, і ми захопимо конкурс, потім весь форум, а тоді весь світ =pooh_lol= Хоча, можна переходити одразу до світу.
Відправлено: Jul 4 2010, 10:48
Тю, тільки заговорила про захоплення світу, як погода погіршилася( А щоб їй добре. Я ще в басейні не побулькалася :fists1:
Відправлено: Jul 4 2010, 10:50
О чорд, дощова вода в басейн потрапила. Тепер чистити треба. Ну не щастить - значить не щастить. :teeth:
Відправлено: Jul 4 2010, 10:59
Вай, тут влючений лічильник повідомлень? Я люблю цей конкурс ще більше =yo=
Відправлено: Jul 4 2010, 11:00
Заїла кнопка "Редагувати" :obmorok: У мене певно усі повідомлення відредаговані тут будуть
Відправлено: Jul 4 2010, 11:01
А тут анти-флуд не стоїть? Можна в флудний квід грати =loly= Хто кого перефлудить за хвилину
Відправлено: Jul 4 2010, 11:07
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 10:42)
Ще трішки, і ми захопимо конкурс, потім весь форум, а тоді весь світ =pooh_lol= Хоча, можна переходити одразу до світу.

Ми вже його захопили, тільки цього ніхто не знає =secret=

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 10:50)
О чорд, дощова вода в басейн потрапила. Тепер чистити треба. Ну не щастить - значить не щастить. :teeth:

А що, багато потрапило, що треба чистити?) Я не розбираюсь в басейнах :-[

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:01)
А тут анти-флуд не стоїть? Можна в флудний квід грати =loly= Хто кого перефлудить за хвилину

Ой, я одразу програю... =crazy1=
Відправлено: Jul 4 2010, 11:11
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 11:07)
Ми вже його захопили, тільки цього ніхто не знає =secret=

Ми крутііііі =girl_goody=
Стоп. А чого не знає? Це так не цікаво! =girl_parting=
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 11:07)
А що, багато потрапило, що треба чистити?) Я не розбираюсь в басейнах :-[

Не знаю) Але в нас такі дощі лили, що усе можливо) Скаламутилася просто) Але той насос, що чистить, такий повільний, що це розтягнеться на дууже довго))
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 11:07)
Ой, я одразу програю... =crazy1=

Вчися, поки я жива :girlbebebe:
Головне швидкість думки.
Відправлено: Jul 4 2010, 11:11
Ну і ще, звичайно, швидкість друкування (мало не написала дуркування, гг)
Відправлено: Jul 4 2010, 11:14
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:11)
Стоп. А чого не знає? Це так не цікаво! =girl_parting=

Щоб не перехопили світ :-[.

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:11)
Вчися, поки я жива :girlbebebe:

Ну давай, показуй як флудити O:-). Візьму пару уроків :D
Відправлено: Jul 4 2010, 11:19
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 11:14)
Щоб не перехопили світ :-[.

Перечиш сам собі. Він вже наш! Чи... чи ні? :girl_gygy:
Ану зізнавайся - ти мене надурив? Світ не наш? Га? Га?
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 11:14)
Ну давай, показуй як флудити O:-). Візьму пару уроків :D

Нєє, так не кате. Я не буду за двох віддуватися. Наша мета - перефлудити інших. А чи це буде з уроками, чи без уроків - не має значення.
Головне писати те, що приходить на думку, прочитавши останнє відправлене повідомлення. Асоціятивний ряд однако. =lol=
Відправлено: Jul 4 2010, 11:24
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:19)
Перечиш сам собі. Він вже наш! Чи... чи ні? :girl_gygy:
Ану зізнавайся - ти мене надурив? Світ не наш? Га? Га?

Наш, але його можуть захопити інші, якщо зрохуміють, якщо він не їх... якось так =unsure=

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:19)
Наша мета - перефлудити інших.

До речі, а тут що, кількість повідомленнь має значення? Чи суть також має значення?)
Відправлено: Jul 4 2010, 11:28
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 11:24)
Наш, але його можуть захопити інші, якщо зрохуміють, якщо він не їх... якось так =unsure=

Буууу... Це нецікаво - мати щось, і не мати змоги похвалитися цим.
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 11:24)
До речі, а тут що, кількість повідомленнь має значення? Чи суть також має значення?)

А я хз. В правилах написано "флудити" =lol=
А ті, хто голосує, дивляться не так на суть, як на кількість повідомлень, і чи то схоже на флуд, чи якась високоінтелектуальна бесіда.

Все-таки добре, що хоч десь можна пофлудити вільно :yn_in_love:
Відправлено: Jul 4 2010, 11:29
До речі про флуд... Якось прикольно буде, якщо ґарант правил форуму стане переможцем конкурсу флуду. З одного боку, нізянізянізя, а з іншого - ну не можу ж я програти :D
Кароч, це був ліричний відступ, флудимо далі.
Відправлено: Jul 4 2010, 11:33
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:28)
Буууу... Це нецікаво - мати щось, і не мати змоги похвалитися цим.

=pardon=

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:28)
Все-таки добре, що хоч десь можна пофлудити вільно :yn_in_love:

Єстєствєнная потрєбность :clever: (ту олл: не копирайтить и юзики не делать!)

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:29)
До речі про флуд... Якось прикольно буде, якщо ґарант правил форуму стане переможцем конкурсу флуду. З одного боку, нізянізянізя, а з іншого - ну не можу ж я програти :D
Кароч, це був ліричний відступ, флудимо далі.

Хитра :D
Відправлено: Jul 4 2010, 11:39
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 11:33)
Єстєствєнная потрєбность :clever: (ту олл: не копирайтить и юзики не делать!)

Навіть якби хотіла, та фотошоп крякнув)
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 11:33)
Хитра :D

Нєнуашо? :constraint:

Так, якщо я протягом п*яти хвилин нічо не напишу, значить я об*їлася згущонкою і помираю =stunned=
Відправлено: Jul 4 2010, 11:43
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:39)
Так, якщо я протягом п*яти хвилин нічо не напишу, значить я об*їлася згущонкою і помираю =stunned=

Смачного :D

А я вже понямав, п*ю чайок :yn_tea:
Відправлено: Jul 4 2010, 11:45
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 11:43)
Смачного

Дякую, але коли я писала те повідомлення, то доїдала останню ложку =loly=
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 11:43)
А я вже понямав, п*ю чайок :yn_tea:

Не повіриш, але я помітила, коли тебе не було. Щось ти швидко) Чи в тебе теж є дурна звичка їсти біля компа?
Відправлено: Jul 4 2010, 11:48
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:45)
Не повіриш, але я помітила, коли тебе не було. Щось ти швидко) Чи в тебе теж є дурна звичка їсти біля компа?

Ні, я швидко їм просто =crazy1=
Додано через хвилину
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:45)
Дякую, але коли я писала те повідомлення, то доїдала останню ложку =loly=

ти жива ^_^
Відправлено: Jul 4 2010, 11:53
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 11:48)
Ні, я швидко їм просто =crazy1=

Хто довго жує - той довго живе :ded: Будеш їсти скоро, станеш схожим на рослину.
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 11:48)
ти жива ^_^

Ура? :skype_happy:
Відправлено: Jul 4 2010, 11:55
Мені ще декілька повідомлень і буде 3100 штук. Уряяяя :runing:
Відправлено: Jul 4 2010, 12:03
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:53)
Хто довго жує - той довго живе :ded: Будеш їсти скоро, станеш схожим на рослину.

Та знаю :-[

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:53)
Ура? :skype_happy:

Ну а як же?))

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 11:55)
Мені ще декілька повідомлень і буде 3100 штук. Уряяяя :runing:

Наб*єм). В мене вже майже 9к...
Відправлено: Jul 4 2010, 12:42
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 12:03)
Наб*єм). В мене вже майже 9к...

Довгожитель =)

Виперли мене від компа на пів години, а нас вже перефлудили. Нєзачот!
Швиденько вигадуй тему для флуду.
Відправлено: Jul 4 2010, 12:54
Ну добре, я сама вигадаю. Ти любиш комах? Усяких жучків? Я їх просто ненавиджу, тому все більше люблю зиму - взимку їх просто не буває. До речі, ти зиму любиш? Я ото чула нещодавно, що нас чекає міні-льодовиковий період. Я щось не дуже і проти нього, якщо всяка нечисть буде сидіти десь глибоко в землі. Хоча, з іншого боку, сонце і чисте синє небо - це теж приємно і гарно, а сніг іноді аж на мозги давить, бо зелень і квіти виглядають чарівніше, та, знову ж таки, комахи і всякі жучки... Це брр...
Відправлено: Jul 4 2010, 12:55
Ем... Горішки! Ти любиш горішки? :skype_squirrel:
Додано через хвилину
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 12:54)
Ну добре, я сама вигадаю. Ти любиш комах? Усяких жучків? Я їх просто ненавиджу, тому все більше люблю зиму - взимку їх просто не буває. До речі, ти зиму любиш? Я ото чула нещодавно, що нас чекає міні-льодовиковий період. Я щось не дуже і проти нього, якщо всяка нечисть буде сидіти десь глибоко в землі. Хоча, з іншого боку, сонце і чисте синє небо - це теж приємно і гарно, а сніг іноді аж на мозги давить, бо зелень і квіти виглядають чарівніше, та, знову ж таки, комахи і всякі жучки... Це брр...

Якщо не кусаються, я до них байдужий...

Що за міні-льодовиковий період? Коли? =scratch=
Відправлено: Jul 4 2010, 13:00
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 12:55)
Ем... Горішки! Ти любиш горішки? :skype_squirrel:

Люююблю. Особливо в шоколаді. Я страшенна солодкоїжка.
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 12:55)
Що за міні-льодовиковий період? Коли? =scratch=

Типу дуже холоні довгі зими упродовж 30 років, кажуть, що він буває раз в 500 чи 600 років, і має початися десь в 2014 році. Ніби під час попереднього такого періоду замерзало якесь море. Ми станем чуууукчами :runing:
Відправлено: Jul 4 2010, 13:06
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 13:00)
Типу дуже холоні довгі зими упродовж 30 років, кажуть, що він буває раз в 500 чи 600 років, і має початися десь в 2014 році. Ніби під час попереднього такого періоду замерзало якесь море. Ми станем чуууукчами :runing:

Ууу... А ще обіцяли глобальне потепління. І апокаліпсис... Робимо ставки коли буде? :rabbit_costume2:
Відправлено: Jul 4 2010, 13:12
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 13:06)
Ууу... А ще обіцяли глобальне потепління. І апокаліпсис... Робимо ставки коли буде? :rabbit_costume2:

А ніхто їх не відміняв))) Сказали тако - глобальне потепління вже почалося, але воно на 30 років перерветься міні-льодовиковим періодном, потім знов продовжиться. А апокаліпсис... Та ну. У деяких народів вже семитисячний рік, і у 2012 у них нічого не сталося, то чому у нас щось має статися через два роки?)))
Відправлено: Jul 4 2010, 13:22
Ага, поживемо, побачимо :D
Відправлено: Jul 4 2010, 14:29
Ну, поживемо чи ні, а з такою нагрузкою на очі, як маємо зараз, не факт, що побачимо =loly=
Але то буде потім, зараз цікавіше =)
Ти в гороскопи віриш?
Відправлено: Jul 4 2010, 14:32
Уііі, в мене 3100 повідомлень =) Я люблю цей конкурс)) :yn_mexicano:
Відправлено: Jul 4 2010, 14:42
Бу, знов збирається дощ... Це, як мінімум, жорстоко, бо під час дощу я хочу спати. І взагалі, дощ - це погано, дуже погано. Звичайно, час від часу це дуже, дуже добре, але коли дощ лиє тиждень, два дні ясно, а потім знову дощ - це дуже, дуже погано. Не люблю дощі в такій кількості. Набагато краще сніг, від снігу не промокнеш, хіба що дуже постараєшся. А промокати, якщо бути відвертою, найкраще у морі. О, я люблю море, тільки не наше Чорне. Воно мені здається занадто брудним... Хоча, мені щастило потрапляти вранці на кришталево чисту воду, та це було в Криму.
Відправлено: Jul 4 2010, 14:44
О, а яка до Криму класна дорога! Мається на увазі Київська траса. Бо поки до Умані доїдеш, щоб виїхати туди, можна вбитися. Звичайно, поїздом теж варіант, але це просто жахливий варіант у жарку погоду. Пам'ятаю, як їхала поїздом в липні, здається, то в Криму вже палили поля після збору зерна (нуанє, нафіг тратитися, шоб залишки викошувати і культивувати заново, ога), то поїзд нагрівся так, що я боялася стати подобою курки-гриль. Хоча найкраще, звичайно, літати літаками - вони швидкі, зручні, і просто приємні. Хоча то дивлячись якої свіжості літак, бо мені одного разу попався настільки жахливий, що турбіна бахнула при взльоті. Хоча в ідеалі літаки - дуже, дуже хороша річ.
Відправлено: Jul 4 2010, 14:47
Нє, ну в літаків є і мінус - вони не літають, коли в повітрі дуже хмарно, чи хмари попелу, як через вулкани. І тоді доводиться наземними видами транспорту, але це жахливо, коли розпланував відпустку, і така неприємність - літак не летить.
А вулкани - це класно. Це просто неймовірно класно. Вони такі небезпечні, і разом з тим загадкові, що ними просто не можна не захоплюватися. Я люблю природу, особливо такі її види, як вулкани, хмари, навіть страшнючі грозові, на них неможливо надивитися. І блискавку люблю, таку, що як світомузика. Звичайно, воно може лякати, але це не заважає захопленню. Взагалі людям властиво захоплюватися тими речами, котрі лякають, бо вони здаються такими далекими, і водночас надзвичайно притягують до себе.
Відправлено: Jul 4 2010, 14:50
До речі про притягання... Не люблю грім і блискавки хіба що за те, що їх можна притягнути чимось... І металевим, і неметалевим. А кульова блискавка то взагалі притягається до рухів, чи є на тобі метал, чи нема. Я взагалі цікавлюся кульовими блискавками. Дід розказував, що він був ще малим, коли у них в старій хаті повз вікно пропливла кульова блискавка. Нас колись, класі в третьому, вчили, як себе поводити під час землетрусу, сильного вітру, війни, і особливо під час кульової блискавки. Як сьогодні то пам'ятаю. І хоча то таке дивне невивчене явище, воно страшенно притягає уяву. Мою, як мінімум.
Відправлено: Jul 4 2010, 14:51
Ого, який монолог... Зараз прочитаю.
Відправлено: Jul 4 2010, 14:52
Ой, щось я розговорилася... Чи то моя уява і ген флуду зарядилися зміною погоди =) Дурна зміна погоди. Саме через неї вчора риба не ловилася. Я і так знала, що риба - тварини настрою, але щоб настільки. Просто жах( Дощ же йшов сьогодні вдень, а вони ще звечора і навіть вчора вдень не клювали. Хз чим вони то відчувають. Щось я погано біологію в 8 класі вчила... Хоча, здається, вчила добре... Проїхали, але точно не бічною лінією. Чи бічною? Хм... Треба буде в вересні запитати нашої біологічки...
Відправлено: Jul 4 2010, 14:53
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 14:51)
Ого, який монолог... Зараз прочитаю.

Та нема шо читати, то мене на блабла пробило O:-)
Відправлено: Jul 4 2010, 14:55
О, згадуючи про рибу, я згадала, як нас готували до ДПА з біології... Там анекдот був. Я його певно ніколи не забуду, бо в мене у білеті було питання про кліщів і вошей. То анекдот був про учня, чи студента, котрий здавав біологію, а не знав нічого, крім вошей. І попадається йому риба. Ну він і каже, що риба - тварина, котра живе у воді. Тіло риби вкрите лускою. Але якби тіло риби було вкрите шерстю, то в неї були б воші. А воші - це...
То я йшла здавати і думала не так про питання, як про те, щоб не почати за рибу і плавно перейти на своє питання =)
Відправлено: Jul 4 2010, 14:57
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 14:29)
Ти в гороскопи віриш?

Не вірю... А що?
Відправлено: Jul 4 2010, 14:59
Мене екзамени якось не дуже налякали. Я, звичайно, тряслася перед першим усним, якраз перед біологією, і потім перед останнім, бо вірш забула той, що запитали, але то така дурня... У випускному класі треба буде трястися перед шкільними екзами, ЗНО і вступними... Шкільні то, швиде за все, дурня, хоча, з нашою програмою, не така вже і дурня, але нас готують непогано, тому, все-таки, дурня. А ЗНО... Ну, до ЗНО можна підготуватися, якщо мати чуйку розпізнавати все, що треба, і, звичайно, щастя на метод тику мати... А вступні екзи... Дивлячись, куди і що здавати, і від вчителів, звичайно, залежить. Але наш випуск, сподіваюся, буде не таким великим, щоб дуже абітурієнтами перебирали, більша частина все ж з 9 класу тікає. Але то поживем та й побачим, поки що я в неті ЗНО здавала непогано, плюси і мінуси своїх знань оцінила і буду покращувати їх в сторону плюсів =)
Відправлено: Jul 4 2010, 15:00
А як ти відносишся до вегетаріанства? =crazy1=
Відправлено: Jul 4 2010, 15:00
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 14:57)
Не вірю... А що?

Та цікаво. Апокаліпсис все-таки календар Майя передрікає, а всі ці календарі надзвичайно схожі до гороскопів, і гороскопи за такими ж методиками, здається, виводяться, і це одна з найдавніших наук... І шарлатанство також, але то вже не та опера =)
Відправлено: Jul 4 2010, 15:02
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 15:00)
А як ти відносишся до вегетаріанства? =crazy1=

Добре відношуся. Вегетаріанці - здорові щасливі люди, котрі не засмічують свої організми. Я особисто влітку намагаюся їсти якнайменше м'яса. Воно навіть фізично в таку жару погано переноситься. Така важкість всередині, жах. А трави наїшся і ходиш щасливий))) Хоча я б не змогла бути справжньою вегетаріанкою, особливо взимку. Взимку хочеться справжнього українського червоного борщу зі шматком м'яска)) :constraint:
Відправлено: Jul 4 2010, 15:05
Ааа, ми пройшли далі, ми пройшлиии. Ми молодці. :dance:
Відправлено: Jul 4 2010, 15:07
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 15:00)
Та цікаво. Апокаліпсис все-таки календар Майя передрікає, а всі ці календарі надзвичайно схожі до гороскопів, і гороскопи за такими ж методиками, здається, виводяться, і це одна з найдавніших наук... І шарлатанство також, але то вже не та опера =)

Ну я не вірю, що він випаде по гороскопу, а просто так здається через екологію і тд))

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 15:02)
Добре відношуся. Вегетаріанці - здорові щасливі люди, котрі не засмічують свої організми. Я особисто влітку намагаюся їсти якнайменше м'яса. Воно навіть фізично в таку жару погано переноситься. Така важкість всередині, жах. А трави наїшся і ходиш щасливий))) Хоча я б не змогла бути справжньою вегетаріанкою, особливо взимку. Взимку хочеться справжнього українського червоного борщу зі шматком м'яска)) :constraint:

Я 5 років був вегетаріанцем, зараз покинув трохи :-[. А от борщ точно без м*яса їм)))

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 15:05)
Ааа, ми пройшли далі, ми пройшлиии. Ми молодці. :dance:

А шо? Вже?
Відправлено: Jul 4 2010, 15:11
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 15:07)
Ну я не вірю, що він випаде по гороскопу, а просто так здається через екологію і тд))

Тут швидше люди, котрі цю екологію створюють власноруч, і не каються... Рано чи пізно кінець настане, і виживуть лише китайці %)
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 15:07)
Я 5 років був вегетаріанцем, зараз покинув трохи :-[. А от борщ точно без м*яса їм)))

Ого! Та ти крутий =) І чого покинув? МакДак?))
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 15:07)
А шо? Вже?

Надя вже написала, що дві пари вибули сьогодні. Уря =) Певно підрахунок ведеться за Московським часом))
Відправлено: Jul 4 2010, 15:15
До речі про здорових людей. Яким спортом ти захоплюєшся більше - глядацьким чи тим, де треба брати участь? А то я швидше учасник, якось сидіти і дивитися, як, наприклад, 20 людей за м'ячем бігають - не дуже для мене. Я краще буду однією з тих двадцяти))
Відправлено: Jul 4 2010, 15:19
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 15:11)
Ого! Та ти крутий =) І чого покинув? МакДак?))

Звідки ти знаєш? =-O =-O =-O Ага, спочатку я подумав, що там все одно воно соєве... Потім і просте почав їсти)
Додано через хвилину
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 15:15)
До речі про здорових людей. Яким спортом ти захоплюєшся більше - глядацьким чи тим, де треба брати участь? А то я швидше учасник, якось сидіти і дивитися, як, наприклад, 20 людей за м'ячем бігають - не дуже для мене. Я краще буду однією з тих двадцяти))

Я командні не дуже люблю))
Відправлено: Jul 4 2010, 15:22
Я екстрасенс =curtsey= =)
Не вір своїм здогадкам) То в тобі чоловічі інстинкти прокинулися) Чоловіки повинні їсти м'ясо - це вже генетично закодована інформація))))
Відправлено: Jul 4 2010, 15:24
Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 15:19)
Я командні не дуже люблю))

А які є некомандні? Гімнастика? Брейк-данс? Ну ще плавання знаю, ну велосипед-ролики-ковзани... Все, більше нічо в голову не лізе =scratch=
Відправлено: Jul 4 2010, 15:39
Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 15:24)
А які є некомандні? Гімнастика? Брейк-данс? Ну ще плавання знаю, ну велосипед-ролики-ковзани... Все, більше нічо в голову не лізе =scratch=

Тенніс, ходив грати раніше =crazy1=. А дивитись спорт якось взагалы не люблю :-[
Відправлено: Jul 4 2010, 15:44
Для мене теніс - щось з області малоімовірного і взагалі фантастичного)))
Я люблю дивитися олімпійські ігри з фігурного катання) Це моя слабкість) І з танців ще, мабуть, але танці на льоду краще)
Відправлено: Jul 4 2010, 16:17
О, я згадала ще один вид некомандного спорту. Мій улююююблений. Спортивне лежання пупом вверх =) Хоча я б не назвала себе любителем пасивного відпочинку... Але хіба таке маленьке задоволення - гріх?)
Відправлено: Jul 4 2010, 16:31
Отдых - это тоже надо B)
Відправлено: Jul 4 2010, 17:27
Я тут їла борщик, і згадала анекдот про китайську дієту, суть якої те, що суп треба їсти китайськими паличками =)
Я ніколи не їла китайську їжу, і, відповідно, не вмію користуватися паличками, але це, мабуть, прикольно) Китайці взагалі оригінальний народ =) І про їхні палички і імена також легендарні анекдоти ходять, хоча ця нація - дуже розумна культура у них більша, ніж наша. Я б хотіла поїхати в Китай і заявити комусь з китайців своє "ніхао" =loly= Лиш боюся, що вони мені б щось відповіли, а я лиш це і знаю. Хоча не впевнена навіть, що зрозуміла б, якби це слово сказав носій мови =)
Відправлено: Jul 4 2010, 17:30
А якщо говорити про поїздки в загальному, то я дуже люблю подорожувати. Дізнаватися щось нове, фотографувати цікаве і не дуже, а потім по світлинах відновлювати у пам'яті загальну картину місця, в якому побувала. Особливо люблю подорожувати з метою екскурсій. Це взагалі щось дуже класне =) Бо навіть на Чернівці подивилася інакше, коли прослухала екскурсію про його історію і культуру, хоча багато що про місто вже знала, але йти вулицями і поринати в історію - це круто =) І зовсім не люблю подорожі з метою відпочинку. Хіба що відпочинок буде дуже змішаний з екскурсіями і активними видами відпочинку, навіть спортом =)
Відправлено: Jul 5 2010, 07:34
Доброго раночку! :runing:
Яка хороша погодка, ляпота)) В хорошу погодку хороше варення - бальзам для душі)) :yn_in_love:
Відправлено: Jul 5 2010, 10:17
Варення їм зазвичай в зимку)
Відправлено: Jul 5 2010, 11:28
Ти шо? Як так можна? Варення - одна з найкращих українських традицій! А традицій треба дотримуватися круглий рік :D
Відправлено: Jul 5 2010, 13:26
Втрачаємо рейтинг флудочинства.
Дайош флууууууд! :runing:
Відправлено: Jul 5 2010, 13:29
Про шо б пофлудити?
О, я вигадала. Про ігри вконтакті. =prievetd= Про них можна флудити аж до три тисячі двохсотого повідомлення.
А ще про смайли, котрі мені терміново треба пересортувати і залишити тільки вживані.
Ой як зразу тем знайшлося багато. =girl_crazy=
Відправлено: Jul 5 2010, 13:33
Тю, нема з ким демагогію розводити...
І отак завжди - лиш бажання пофлудити з'явиться, як творець щезає. :nu-nu:
Відправлено: Jul 5 2010, 13:34
Щось мені дуже захотілося побачити світлячка... Ніколи не бачила світлячків, і не розпитувала нікого, що то таке є і чому вони світяться. Треба буде помучити вікіпедію трішки. Так, смайли, я пам'ятаю O:-)
Відправлено: Jul 5 2010, 13:43
Смачнюче "eat me" постійно приносить мені камінчик. Люблю ту добавку. =orange=
Ой, щось так бісквіта захотілося, жах( І не знайдеш ніде нормального, а пекти впадлу( Буууу(
Відправлено: Jul 5 2010, 13:49
Знайти б ще одну іграшку собі? Тільки б згадати, як її назва... Пам'ятаю головне - там була функція "Пожертвувати Ктулху" =girl_haha= Мені одразу сподобалося =)
Відправлено: Jul 5 2010, 13:51
Вааай, я дізналася, що в мене комп 64-bit. Залишилося дізнатися, що це означає. =teeth_without=
Відправлено: Jul 5 2010, 13:55
Чим далі в літо, тим більше люблю зиму =cry1= *пішла на город*
Відправлено: Jul 5 2010, 15:58
Цитата (Марся Хотем @ Jul 5 2010, 13:29)
О, я вигадала. Про ігри вконтакті. =prievetd= Про них можна флудити аж до три тисячі двохсотого повідомлення.

Крім ферми ні в що не грав особливо, і ту покинув =crazy1=

Цитата (Марся Хотем @ Jul 5 2010, 13:26)
Втрачаємо рейтинг флудочинства.

До речі, а чому покидають деякі команди гру, в яких багато повідомленнь? =scratch=

Цитата (Марся Хотем @ Jul 5 2010, 13:55)
Чим далі в літо, тим більше люблю зиму =cry1= *пішла на город*

Жарко, чи що? =scratch=
Відправлено: Jul 5 2010, 16:04
Цитата (Dewei @ Jul 5 2010, 15:58)
Крім ферми ні в що не грав особливо, і ту покинув =crazy1=

Та ферма то взагалі окрема історія) Там іноді таке можна було посадити, що аж за голову берешся))
Цитата (Dewei @ Jul 5 2010, 15:58)
До речі, а чому покидають деякі команди гру, в яких багато повідомленнь? =scratch=

А ти хотів, шоб вигнали нас? :skype_happy:
Певно якість флуду не задовільнила організаторів, хз
Цитата (Dewei @ Jul 5 2010, 15:58)
Жарко, чи що? =scratch=

Та все стає готовим до вживання, а, отже, треба то все швиденько обривати-мити-варити/закручувати на зиму))
Взагалі, не жарко, у нас тут трошки цейво, потопи =) Дощі другий тиждень лиють, тому сонечко з'являється максимум на день, а вночі знов лиє. А це ще більше підганяє, бо треба встигнути до дощу на городі справитися =) Але то дурня, просто зиму люблю =)

А де ти пропадав весь день? Я нас тут своїм одноосібним флудом витягала в третій конкурсний день, аж не знала, про шо б ще плюркнути :soap_bubbles:
Відправлено: Jul 5 2010, 16:32
Цитата (Марся Хотем @ Jul 5 2010, 16:04)
А де ти пропадав весь день? Я нас тут своїм одноосібним флудом витягала в третій конкурсний день, аж не знала, про шо б ще плюркнути :soap_bubbles:

Їздив по справах =crazy1=.

А ти читала інші теми? Цікаво? =crazy1=
Відправлено: Jul 5 2010, 16:35
Цитата (Dewei @ Jul 5 2010, 16:32)
А ти читала інші теми? Цікаво? =crazy1=

Читала, і виявила, що майже всі вже завоювали світ, тільки нікому про це не кажуть, щоб не перехопили =) Флуд він і в Африці флуд, але заради розвідки читати навіть корисно)
Відправлено: Jul 5 2010, 16:44
Трясця =) Тато щось з газом наплутав і замість того, щоб гріти воду, гріється вся хата. +25 надворі і +30 в хаті =megalol=
Відправлено: Jul 5 2010, 17:22
Цитата (Марся Хотем @ Jul 5 2010, 16:44)
У нас так файнооо =) Сонце світить, грім гримить. Ляпотааа :runing:

Гроза?)) Мені взагалі подобається гроза... як блимане... і ховайтесь жалюгідні смертні, хахахаха!!!
Відправлено: Jul 5 2010, 17:24
У нас так файнооо =) Сонце світить, грім гримить. Ляпотааа :runing:
Додано через хвилину
:wall: шоб мозілу качка копнула з її глюками

Цитата (Dewei @ Jul 5 2010, 17:22)
Гроза?)) Мені взагалі подобається гроза... як блимане... і ховайтесь жалюгідні смертні, хахахаха!!!

Не гроза, дощу ще нема) Я теж люблю блискавиці) Світомузика форева)
Відправлено: Jul 5 2010, 17:33
Блискає, блискаєєє =girl_goody=
Відправлено: Jul 5 2010, 21:20
Ля-ля-ля
Гривня краща рубля
Ля-ля-ля
Лавра ближче Кремля
:crazy_jump:
Показати текст спойлеру
Відправлено: Jul 6 2010, 19:01
Відміниливідміниливідмінили!11111 :crazy_jump: :crazy_jump: :crazy_jump:
Залишилося два роки школи, двааа, урааааааа. Життя прекрасне. :soap_bubbles:
Відправлено: Jul 6 2010, 19:08
О чорд, це ж мені тепер не два роки дурнею маятися, а рік і готуватися до зна. Ууууу(
Відправлено: Jul 6 2010, 19:10
Та йой, думки не в ту сторону лізуть. Трясця =) Це ж ще два роки і свобода. Свободаааааа. :runing:
Відправлено: Jul 6 2010, 19:11
Доведеться-таки починати думати про те, ким ставати і куди поступати...
Так, це вже взагалі дурня. Вчитися тільки два роки, два рокиии!!111 =girl_goody=
Відправлено: Jul 6 2010, 19:15
А що відмінили? :what_is_it:
Відправлено: Jul 8 2010, 08:12
Дванадцятий рік навчання. От ввели вони колись дванадцятирічну школу замість десятирічної, і вчилися ми, не перестрибуючи 4 клас, і мали вчитися ще 12. І тут парламентаріям в голову прийшла геніальна мисля про те, що то не добре і навіть не вигідно, тому легше той 12 рік навчання забрати. І забрали. Тепер в Україні 11річна школа =)
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (11)  [#] 1 2 3 ... Остання ». Закрита тема Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1061 ]   [ 117 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 17:33:55, 05 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP