Модератори: простая прохожая, Мэри.

Сторінки: (11)  # « Перша ... 5 6 [7] 8 9 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Закрита тема Нова тема

 

Dewei и Марся Хотем

, Добро пожаловать!
la melancolie
Відправлено: Jul 4 2010, 14:52
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





Ой, щось я розговорилася... Чи то моя уява і ген флуду зарядилися зміною погоди =) Дурна зміна погоди. Саме через неї вчора риба не ловилася. Я і так знала, що риба - тварини настрою, але щоб настільки. Просто жах( Дощ же йшов сьогодні вдень, а вони ще звечора і навіть вчора вдень не клювали. Хз чим вони то відчувають. Щось я погано біологію в 8 класі вчила... Хоча, здається, вчила добре... Проїхали, але точно не бічною лінією. Чи бічною? Хм... Треба буде в вересні запитати нашої біологічки...
^
la melancolie
Відправлено: Jul 4 2010, 14:53
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 14:51)
Ого, який монолог... Зараз прочитаю.

Та нема шо читати, то мене на блабла пробило O:-)
^
la melancolie
Відправлено: Jul 4 2010, 14:55
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





О, згадуючи про рибу, я згадала, як нас готували до ДПА з біології... Там анекдот був. Я його певно ніколи не забуду, бо в мене у білеті було питання про кліщів і вошей. То анекдот був про учня, чи студента, котрий здавав біологію, а не знав нічого, крім вошей. І попадається йому риба. Ну він і каже, що риба - тварина, котра живе у воді. Тіло риби вкрите лускою. Але якби тіло риби було вкрите шерстю, то в неї були б воші. А воші - це...
То я йшла здавати і думала не так про питання, як про те, щоб не почати за рибу і плавно перейти на своє питання =)
^
Dewei
Відправлено: Jul 4 2010, 14:57
Offline

...
*********
Стать:
Чудотворець XI
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Творець
Повідомлень: 9552
Користувач №: 1
Реєстрація: 6-January 04





Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 14:29)
Ти в гороскопи віриш?

Не вірю... А що?
^
la melancolie
Відправлено: Jul 4 2010, 14:59
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





Мене екзамени якось не дуже налякали. Я, звичайно, тряслася перед першим усним, якраз перед біологією, і потім перед останнім, бо вірш забула той, що запитали, але то така дурня... У випускному класі треба буде трястися перед шкільними екзами, ЗНО і вступними... Шкільні то, швиде за все, дурня, хоча, з нашою програмою, не така вже і дурня, але нас готують непогано, тому, все-таки, дурня. А ЗНО... Ну, до ЗНО можна підготуватися, якщо мати чуйку розпізнавати все, що треба, і, звичайно, щастя на метод тику мати... А вступні екзи... Дивлячись, куди і що здавати, і від вчителів, звичайно, залежить. Але наш випуск, сподіваюся, буде не таким великим, щоб дуже абітурієнтами перебирали, більша частина все ж з 9 класу тікає. Але то поживем та й побачим, поки що я в неті ЗНО здавала непогано, плюси і мінуси своїх знань оцінила і буду покращувати їх в сторону плюсів =)
^
Dewei
Відправлено: Jul 4 2010, 15:00
Offline

...
*********
Стать:
Чудотворець XI
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Творець
Повідомлень: 9552
Користувач №: 1
Реєстрація: 6-January 04





А як ти відносишся до вегетаріанства? =crazy1=
^
la melancolie
Відправлено: Jul 4 2010, 15:00
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 14:57)
Не вірю... А що?

Та цікаво. Апокаліпсис все-таки календар Майя передрікає, а всі ці календарі надзвичайно схожі до гороскопів, і гороскопи за такими ж методиками, здається, виводяться, і це одна з найдавніших наук... І шарлатанство також, але то вже не та опера =)
^
la melancolie
Відправлено: Jul 4 2010, 15:02
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





Цитата (Dewei @ Jul 4 2010, 15:00)
А як ти відносишся до вегетаріанства? =crazy1=

Добре відношуся. Вегетаріанці - здорові щасливі люди, котрі не засмічують свої організми. Я особисто влітку намагаюся їсти якнайменше м'яса. Воно навіть фізично в таку жару погано переноситься. Така важкість всередині, жах. А трави наїшся і ходиш щасливий))) Хоча я б не змогла бути справжньою вегетаріанкою, особливо взимку. Взимку хочеться справжнього українського червоного борщу зі шматком м'яска)) :constraint:
^
la melancolie
Відправлено: Jul 4 2010, 15:05
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





Ааа, ми пройшли далі, ми пройшлиии. Ми молодці. :dance:
^
Dewei
Відправлено: Jul 4 2010, 15:07
Offline

...
*********
Стать:
Чудотворець XI
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Творець
Повідомлень: 9552
Користувач №: 1
Реєстрація: 6-January 04





Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 15:00)
Та цікаво. Апокаліпсис все-таки календар Майя передрікає, а всі ці календарі надзвичайно схожі до гороскопів, і гороскопи за такими ж методиками, здається, виводяться, і це одна з найдавніших наук... І шарлатанство також, але то вже не та опера =)

Ну я не вірю, що він випаде по гороскопу, а просто так здається через екологію і тд))

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 15:02)
Добре відношуся. Вегетаріанці - здорові щасливі люди, котрі не засмічують свої організми. Я особисто влітку намагаюся їсти якнайменше м'яса. Воно навіть фізично в таку жару погано переноситься. Така важкість всередині, жах. А трави наїшся і ходиш щасливий))) Хоча я б не змогла бути справжньою вегетаріанкою, особливо взимку. Взимку хочеться справжнього українського червоного борщу зі шматком м'яска)) :constraint:

Я 5 років був вегетаріанцем, зараз покинув трохи :-[. А от борщ точно без м*яса їм)))

Цитата (Марся Хотем @ Jul 4 2010, 15:05)
Ааа, ми пройшли далі, ми пройшлиии. Ми молодці. :dance:

А шо? Вже?
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (11)  # « Перша ... 5 6 [7] 8 9 ... Остання » Закрита тема Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0684 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 21:54:21, 18 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP