Модератори: Мэри.

Сторінки: (3)  [#] 1 2 3 .  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Лесь Подерев'янський

, Український письменник
Відправлено: Sep 5 2005, 11:13
ну давайте, розказуйте. чи знаєте, чи чули.... і взагалі, шо ви думаєете, про цього класика українськго кітчу? :D :D


  i  

В путеводителе.

Відправлено: Sep 5 2005, 11:41
Чули!!! Супер!!! Хотіла б я так поетично лаятись... ;)
Відправлено: Sep 5 2005, 13:27
да, в нього в цьому плані таланті від бога :D :D :D
Відправлено: Sep 5 2005, 20:26
*sick* *sick* *sick*
хоч я його і не читав =megalol=
=russian=
але того шо чув, мені достатньо, аби скласти враження =megalol=
Відправлено: Sep 11 2005, 16:45
Dusk, його не читати треба а слухати. при чому у виконанні автора. і нєфіг тут балалайками розкидатись! ти уявляєш, яка у нього бурхлива фантазія?!! чого варті тільки "розбещені крики чайок"?! :D
Відправлено: Sep 11 2005, 19:09
Нє, я лайку не переношу фізично.
Відправлено: Sep 14 2005, 09:12
Dusk, а фізично, це як? :)
Відправлено: Sep 14 2005, 09:23
horberdin, це ті три зелених смайли напочатку його посту. ;)
А ти знаєш де в інеті його можна скачати?
Відправлено: Sep 14 2005, 10:47
Женечка, ой, я десь находила, але то дуже давно було... ти в пошуку задай, найтись має...
Lyo
Відправлено: Sep 14 2005, 11:40
Мені друг приніс, буду слухати! ;)
Відправлено: Sep 16 2005, 11:19
Тень, ну як, слухала? :D
Lyo
Відправлено: Sep 16 2005, 19:39
Ага!!! Ржала!!! :D :D :D Про масло дуже сподобалось!!! :lol: Але я ще не все послухала.
Відправлено: Sep 17 2005, 19:52
Трагедія "Гамлет" неперевершена у його виконанні.
Lyo
Відправлено: Sep 17 2005, 20:05
Обов'язково послухаю! :D
Відправлено: Sep 19 2005, 12:08
да, "гамлет" - це класика жанру :) хоча у нього більшість класика жанру. чого тільки "данко" вартий або "герой нашого часу", або про буратіно.... :) я досі не можу заспокоїтись від художника-кічмена :)
Відправлено: Sep 24 2005, 20:10
Глупый набор грубостей.
Відправлено: Sep 25 2005, 16:19
Згоден майже з усіма.. Класний дядько, браво.
Але починати його слухати потрібно з "Цікаві досліди" і "До..уя масла".
Щоб знати, що чекати від автора:) і скласти попередню думку.
Це не його найпродвинутіші творіння, але:)..як то кажуть, "за..бали бля...і ці питання":)
Відправлено: Sep 26 2005, 08:15
не знаю з чого треба починати, але я спершу почула "Гамлєта" і не сказала, шо сильно розчарувалась :D
Відправлено: Dec 18 2005, 13:50
Я и читала...и сетке у меня на днях разместили))0
Талант..что сказать+)
Відправлено: May 30 2006, 18:57
хачу...хачу но где взять....быть или не быть... B)
Відправлено: Jun 1 2006, 22:46
Клавдій гидотно плямка, ізображає вкусний не№%йовий тузік... Але на мою думку найсильніша фраза : Х№%йова мода, пробзділо шось у Датському князівстві, коли я був царем...
Відправлено: Jun 2 2006, 07:20
Когда прочла первый раз в старой подшивке питерских анархических газет начала девяностых смеялась. Тогда это веселило.
А года два назад мне подарили книжку. Я полистала и поняла, что уже не смешно. Переросла.
Відправлено: Aug 19 2008, 09:06
а,это просто истерика)))))) люблю его "Гамлета","Диану",....))
Відправлено: Aug 19 2008, 21:48
Його б єнергію та на користь батьківшині... Можно якось слухати лише "Гамлета". Звісно кожному своє але наприклад наша компанія добряче на підпитку може ще й не таке вигадати. І лайки значно меньше. Хоча кому щьо... А взагалі він не письменник як зазнчено в темі, а художник.
Відправлено: Oct 12 2008, 20:26
Познакомил меня друг один из его произведениями. Ехали мы в электричке. Я сначала прочел немножко, а потом в виде аудио формата слушал пьесы его. Я так смеялся, аж слёзы текли и соседи даже с другой сторонывагоня удивленно косили на меня)))))))))
" - Главное, не тіряйте человеческого ліца"
B)
Відправлено: Oct 25 2008, 12:34
Лесик рулить, в нас до сих пір коли стає нудно на парах, хтось з гальорки починає цитувати "Гамлєта або феномен датського кацапізму".

Ну і на плаванні в школі теж було "Купатись чи не купатись"))))
Ну і фраза про Датське князівство вже крилата))

Загалом, я не прихильниця такої кількості ненормативної лексики в творах, але тут можна зробити виняток.
Відправлено: Oct 25 2008, 13:57
Лесь Поддеревянський безперечно має до такого талант. Можна переслухувати його Гамлета або Дінамо або До.... масла велику кількість разів і вражатися кмітливості цеї людини)
Відправлено: Jun 9 2019, 15:17
Матко боска, які теми в нас тут є! Це ж неймовірно! Чесно кажучи, я роки чотири тому почула про такого автора. Ще й дуже здивовані були, як я сказала що нічого такого не чула. Так лаятись ще треба вміти. Я не вважаю його взірцем-носієм української культури, але він точно її невід'ємна частина. Не все мені у нього подобається, але маю визнати, пише він неймовірно кумедні речі. Багацько людей його напам'ять цитують, а не так як я, на рівні "знайомий голос, знайома манера, це часом не...?". Так що коротко - не фанат, але творчість поважаю.
Відправлено: Jun 9 2019, 15:22
Його п'єси — це, звісно, шедеври пострадянського андеграунду)) Навіть на мій смак, це дуже груба сатира, але в цьому щось є, тому що це зроблено навмисно.

Дуже подобається зовнішність Леся. Навіть зараз, у віці, він дуже вродливий. А що казати про часи, коли був молодим..? Бачили фото? Я б закохалася миттєво :wub:
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (3)  [#] 1 2 3 . Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0810 ]   [ 39 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 18:58:44, 28 Mar 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP