Модератори: Мэри.

Сторінки: (3)  # 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Лесь Подерев'янський

, Український письменник
Avada KeDarya
Відправлено: Jun 1 2006, 22:46
Offline
Опытный пользователь
***
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Користувач №: 4881
Реєстрація: 18-June 05





Клавдій гидотно плямка, ізображає вкусний не№%йовий тузік... Але на мою думку найсильніша фраза : Х№%йова мода, пробзділо шось у Датському князівстві, коли я був царем...
^
мята
Відправлено: Jun 2 2006, 07:20
Offline

Мудрец
*******
Учень I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1594
Користувач №: 16247
Реєстрація: 8-May 06





Когда прочла первый раз в старой подшивке питерских анархических газет начала девяностых смеялась. Тогда это веселило.
А года два назад мне подарили книжку. Я полистала и поняла, что уже не смешно. Переросла.
^
Heathcliff
Відправлено: Aug 19 2008, 09:06
Offline


****
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 195
Користувач №: 41816
Реєстрація: 19-August 08





а,это просто истерика)))))) люблю его "Гамлета","Диану",....))
^
Албус
Відправлено: Aug 19 2008, 21:48
Offline

Всеведающий
*********
Стать:
Чарівник початківець VI
Вигляд: --
Група: Забанені
Повідомлень: 8178
Користувач №: 6220
Реєстрація: 29-July 05





Його б єнергію та на користь батьківшині... Можно якось слухати лише "Гамлета". Звісно кожному своє але наприклад наша компанія добряче на підпитку може ще й не таке вигадати. І лайки значно меньше. Хоча кому щьо... А взагалі він не письменник як зазнчено в темі, а художник.
^
Qqq7
Відправлено: Oct 12 2008, 20:26
Offline

Всеведающий
*********
Стать:
Чудотворець IX
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 5704
Користувач №: 20621
Реєстрація: 2-September 06





Познакомил меня друг один из его произведениями. Ехали мы в электричке. Я сначала прочел немножко, а потом в виде аудио формата слушал пьесы его. Я так смеялся, аж слёзы текли и соседи даже с другой сторонывагоня удивленно косили на меня)))))))))
" - Главное, не тіряйте человеческого ліца"
B)
^
19thNervousBreakdown
Відправлено: Oct 25 2008, 12:34
Offline

Мастер
******
Чародій V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 836
Користувач №: 29717
Реєстрація: 23-June 07





Лесик рулить, в нас до сих пір коли стає нудно на парах, хтось з гальорки починає цитувати "Гамлєта або феномен датського кацапізму".

Ну і на плаванні в школі теж було "Купатись чи не купатись"))))
Ну і фраза про Датське князівство вже крилата))

Загалом, я не прихильниця такої кількості ненормативної лексики в творах, але тут можна зробити виняток.
^
Sovereign
Відправлено: Oct 25 2008, 13:57
Offline

ангил(с)Ірма
*******
Стать:
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 2193
Користувач №: 29648
Реєстрація: 20-June 07





Лесь Поддеревянський безперечно має до такого талант. Можна переслухувати його Гамлета або Дінамо або До.... масла велику кількість разів і вражатися кмітливості цеї людини)
^
freefly
Відправлено: Jun 9 2019, 15:17
Offline

Гуру
********
Стать:
Великий чародій II
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3181
Користувач №: 27432
Реєстрація: 8-March 07





Матко боска, які теми в нас тут є! Це ж неймовірно! Чесно кажучи, я роки чотири тому почула про такого автора. Ще й дуже здивовані були, як я сказала що нічого такого не чула. Так лаятись ще треба вміти. Я не вважаю його взірцем-носієм української культури, але він точно її невід'ємна частина. Не все мені у нього подобається, але маю визнати, пише він неймовірно кумедні речі. Багацько людей його напам'ять цитують, а не так як я, на рівні "знайомий голос, знайома манера, це часом не...?". Так що коротко - не фанат, але творчість поважаю.
^
Зарезанный одуванчик
Відправлено: Jun 9 2019, 15:22
Offline

Мастер двойной игры ©
**********
Стать:
Великий маг III
Вигляд: Animagus Nyan Cat
Група: Користувачі
Повідомлень: 15496
Користувач №: 39665
Реєстрація: 28-May 08





Його п'єси — це, звісно, шедеври пострадянського андеграунду)) Навіть на мій смак, це дуже груба сатира, але в цьому щось є, тому що це зроблено навмисно.

Дуже подобається зовнішність Леся. Навіть зараз, у віці, він дуже вродливий. А що казати про часи, коли був молодим..? Бачили фото? Я б закохалася миттєво :wub:
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (3)  # 1 2 [3]  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1052 ]   [ 23 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 16:29:51, 24 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP