Список газет

> Випуск №2
 



user posted image
:yn_nowhy:

Зачинений кабінет.=escapejar= Душно. Самотньо. Страшно. Довкола тільки N-на кількість таких самих як ти. Але ж ви різні? Зайшовши в це приміщення, ви стали абсолютно однаковими.
Перед обличчям містера «мозку» майорить страва, що ніяк не підпорядковується столовому стандарту: на перше немає ні борщику, ні супчику, котлетки та гарнір ніяк не є другим, ну а де ж компот? Апетит на данний момент можна задовольнити лише одним – відповіддю. Коли? У 1985? А може у 1991?:hmmmmm:
Ця страва – кулінарний шедевр нашої свідомості. У ній перемішалося все: історія, література, математика, і навіть хімія, а вона тут яким боком?
Спокійно, тільки спокійно. Десь тут повинна бути відповідь. Відповідь на останнє питання.:tuk-tuk: На жаль є ще один гравець, який грає проти тебе - годинник. Тік-так – збіг час.
Ти хочеш щось зробити, хочеш щось сказати, але тебе не почують, не приймуть до уваги.:bum: Тут конвеєр. І ти починаєш задихатися, тобі хочеться впасти, тут і зараз. Невідома, ефемерна, ірреальна хвороба бере гору, і ця хвороба називається ЗНО. =declare=
Потім ти прокидаєшся, за хвилину остаточно приходиш до тями, чимдуж біжиш до школи, переконаний у тому, що сьогодні ж підеш до бібліотеки і візьмеш потрібні для підготовки підручники.

=run_shuh=
Ласкаво просимо у новий світ!

Але не такий страшний чорт, яким його малюють. Не віриться? Я й не збираюсь вам доводити, панове.:nail: Моя думка – це моя думка. Я спираюся на факти – результати минулого тестування. Серед «жертв» є й наші форумчани. Можливо, вони вас заспокоять?

«ЗНО - не такий вже й страшний процес, як його описували вчителі у школі. Як на мене, то той самий вступний екзамен у ВНЗ чи співбесіда були б набагато страшніші і несли б за собою стрес куди більший. Тим паче, є пробне тестування, яке дозволяє чітко уявити, що учнів очікує, є певні програми, в яких вказано теми, за якими необхідно готуватись. Загалом, головне - це підготовка. Від себе можу сказати, що реально підготуватися до тестів за місяць, але приклад брати все ж не раджу». © Jackie Daniels
Ціною смачної молочної шоколадки (в обмін на шарлотку за мої старання) я вивідала результати її ЗНО – вони вражають:
-Українська мова – 198,5
-Історія України- 192
-Англійська мова – 191
Ваші амбіції вже зачеплено? =eyebrows=

Але якщо ЗНО 2010 будуть радикально відрізнятися від минулих?=sceptic= А не будуть. Адже учбова программа у нас одна єдина. (Warning! Без казусів нікуди, так що не відпускайте далеко свою «вгадалку»:bum_head:). До того ж уже відомий ряд змін, внесених до тестування.

-Вже не буде перекладу тестів мовами національних меншин. Завдання друкуватимуть українською, а бажаючим додаватимуть словник основних термінів, які використовуються в цьому тесті з перекладом відповідною мовою.
Я вважаю, це не дуже зручне нововведення, адже сама не люблю працювати із словником. Там як почнеш щось шукати..:read:. До того ж в стані хвилювання будь-яка справа важко вирішується.Так що набивайте кишені валер’янкою. А ще краще - починайте пити її прямо зараз, адже еффект спостерігається тільки після місяців прийому. =the_fly=

- 2010 року обов’язковими будуть два тести: перший - з української мови та літератури, другий – на вибір або ж математика, або ж історія України.

- Результати тестів не будуть зараховуватись як результати державної підсумкової атестації. :yn_yes3:
Так що медалістів в цьому році буде більше, звичайно, якщо вчителі не уподібняться газонокосаркам і не скосять половину знаючих.:chainsaw:

-Зменьшиться кількість пунктів, де буде проводитися тестування.

Також обіцяють внести зміни до самої технології проведення ЗНО, але вони ж нам завчасно не скажуть.:bla_bla:

Я впевнена, що майже в кожного з майбутніх абітурієнтів вже є жовта книжечка, а в декого й дві. Так от, щоб потім не пороти гарячку, потрібно приймати по половині варіанту протягом дня.:army: Міністерство освіти рекомендує. А якщо ви вже закінчили, не переживайте, скоро вийдуть завдання до ЗНО 2010. Особисто я бажаю всім наснаги і трудоголізму у вирішенні завдань. =sunny=
Забудьте слово «ліньки», друзі мої. А ось слово «форум» можете не забувати, особливо уважно придивіться до підфоруму «Інститут Української мови». Саме там ви можете знайти ще одні вітамінки для покращення готовності до майбутнього ЗНО. Туди можна звертатися з будь-якими питаннями щодо української мови, а тепер вже й історії України.
А якщо ви впевнені в своїх знаннях і не проти поділитися ними з нами – бігом записуватись у вчителі і викладати лекції, :professor: адже народ не дрімає, він чекає!

Пам’ятайте, що вірити афоризму: «Вчення – світло, а невчення – приємна напівтемрява» можна, але не варто.:yn_no-no:


Nickname search











[ Script Execution time: 0.0401 ]   [ 10 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 05:07:34, 26 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP