Список газет

> Випуск №2
 Позапланові канікули


Як ми всі знаємо, на даний момент на території України поширюється епідемія грипу A H1N1, більш відомого, як свинячий. Згадуючи минулі роки, маю сказати, що тоді карантин не викликав таких серйозних хвороб. Тоді не було всіляких порад-установ, накршталт, носити маски в громадських місцях і зокрема в громадському транспорті. Маю сказати, що сьогодні дуже багато людей піддались масовій істерії. Всі почали панічно скуповувати в аптеках усе, що називають “ліками”.
Це не могло не відобразитись на учнях 11-их класів. Адже вони, випускники, здають в цьому році Зовнішнє Незалежнє Оцінювання. Тому для них (і для мене теж) цей рік був особливо важливим, тому що у цьому році у школах проводилась підготовка, а також учні відвідували всеможливі курси з підготовки. Тому карантин не посприяв підготовці, адже багато, якщо не всі місця, де проводились курси, закриті, репететори теж не всі дають уроки. А всім відомо, що більшість дітей досить неохоче бере пiдручник в руки. Їм набагато цікавіше піти погуляти з друзями або залишитись вдома, читаючи. Але не твори з української літератури, а сучасну зарубіжну літературу. Я згоден, вона трохи цікавіша за “Слово о полку Ігоревім”, проте прочитавши перше, ви
матимете, про що поговорити з друзями, а прочитавши друге - більше шансів нормально здати ЗНО.
Проте не тільки у навчання карантин нам не догодив. Багато батьків, “накручені” постійними передачами по ТБ про смертельнi випадки, бояться за своїх дітей і не випускають їх. Тому, невипускники деколи не можуть піти з друзями погуляти, а що стосується кіно чи кафе - це взагалі табу! Тому, на відміну від минулорічних карантинів, цей вельми невдалий, адже, хоч ніхто і не ходить в школу, проте й погуляти здебільшого теж ніхто не ходить.
Також варто зазначити, що після карантину, доведеться наздоганяти програму за 3 тижні, тобто треба буде вчитись за ці 3 тижні, а можливо, що й відмінять зимові канікули або змусять нас вчитись по суботам (хто й так не вчиться).
Тому, на мою думку, цьогорічний карантин - скоріше негативне, ніж позитивне явище у шкільному житті.

Wyatt
[ Script Execution time: 0.2391 ]   [ 8 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 06:03:30, 27 Nov 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru