Список газет

> Випуск №2
 Зміни і розширення інституту: чи на краще?


Я вважаю, що зміни – це завжди на краще. Можливо, їх хтось не схвалює, але життя завжди повинно змінюватись, адже, якщо воно стоїть на місці, без змін, це означає, що воно не розвивається, не еволюціонує.
Те саме можна сказати і про наш улюблений інститут. За останні декілька місяців у ньому відбулось декілька змін. Проте, на превелийкий жаль, я беру участь у житті інституту нещодавно, тому мені важко робити якісь висновки про ці зміни. Саме тому я вирішив взяти інтерв'ю у декількох учнів інституту, які «живуть» тим життя набагато довше, ніж я. Ось, що сказала про зміни у інституті одна з учениць, Дзвінка Хотем: «Останнім часом в інституті сталось багато змін. Але чи всі вони на краще? Обох модераторів призначили без загального набору. За гарні очі? Заходила я частенько, але теми «стояли». Прийшов Абдулла, підняла я тему про газету і враз всі оживились. Що ж нехай буде. Рольовий інститут не на високому рівні, але це вже хоч щось . Жанна старається, як може, чого я не бачу від другого модератора, а саме Кальяна. Бути модером лише заради галеонів дуже непогано, я вам скажу. Рольовий інститут, безумовно, на кращому рівні ніж тоді, коли я його залишала. Знову відкрився набір на квест й оживилась альтанка. Створено багато нових тем, а саме - підготовка до ЗНО й уроки української для російськомовних. Щодо дуельного клубу. Там завжди було багато відвідувачів. З’явився новий конкурс, на кращого коментатора і навіть придумали новий артефакт «калину». Мушу визнати, що український дуельний клуб працює досить непогано. Хоча модератором мене там вперто бачити не хочуть.
Це суто моя думка. Тому прошу не сильно ображатись чутливих до критики вушок».
Взявши у неї інтерв'ю, я вже міг зробити декілька висновків про ті речі, які потрібно покращувати:
  • Учні хочуть проводити вибори на різні посади.
На мою думку, така політика, незважаючи на політику “реальних” інститутів, де учні не обирають деканів і т.д., повинна проводитись і в нашому Інституті, адже саме таким чином на постах будуть люди, які мають підтримку серед учнів, а отже буде легше співпрацювати.
  • Учні не вельми задоволені адміністрацією, а точніше роботою деяких модераторів.
На мою думку, людина, яка поважає себе та інших, повинна буде зробити якісь висновки і або відмовитись від займаної посади, або виправитись.
  • Учні прагнуть розвитку Рольового розділу Інституту.
Така ініціатива похвальна, адже прагнення прогресу краще, ніж відсутність потягу до кращого, ніж є. Тому, адміністрація повинна всіляко прислухатись до думки народу і допомагати реалізувати їхні ідеї, адже у всіх є безмежний потенціал, необхідно лиш направити його у правильне русло

Проте Інститут розвивається, і плюси також є:
  • Учні задоволені розвитком навчального розділу (підготовка до ЗНО, українська мова для російськомовних).
Це, безумовно, великий вклад у розвиток Інституту, адже багато учнів в найближчі роки здаватимуть тестування, а декому просто хочеться підвищити свій рівень знань української мови.
  • Учні задоволені роботою дуельного клубу.
Це великий плюс, адже, на мою думку, саме там учні знайомляться, адже для багатьох, зокрема для мене, дуельний клуб – це не спосіб отримати конфедератку або калину, а просто спосіб цікаво провести час, можливо, знайти нових знайомих і, звичайно ж, перевірити свої сили.

Тому, Інститут, а саме його керівництво, яке вже пережило багато змін, в найближчому майбутньому матиме над чим подумати, адже те, чим не задоволені, потрібно виправляти.
Wyatt
[ Script Execution time: 0.1426 ]   [ 8 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 04:54:00, 27 Nov 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru