Список газет

> Новорічний випуск
 

Новий рік, ялинка і сніг, ГП нам припас сюрприз до свята!..

Наш Форум добре і з розмахом відсвяткував Новий рік. Це було, напевне, одне з найяскравіших святкувань за всю історію ГП. Серце переповнювало справжнє відчуття свята – цікаві конкурси, змагання та подарунки допомогли в цьому.

Першим кроком до створення святкової атмосфери стало створення новорічного скіну, що милував око і був по-справжньому зимовим. Хоча, власне кажучи, 2007 зустрічали з падаючими сніжинками, що вражали куди більше. Та не можна не подякувати адміністрації і за такий подарунок.

1 січня кожен мав змогу побачити в своєму інвентарі «Золотого тельца». Форум не зрадив традиції дарувати унікальні речі своїм користувачам, за що йому низько кланяємося і дякуємо за такий чудовий сюрприз!

Та головною подією свят стали різноманітні заходи і конкурси, що один за одним проходили в межах різних розділів.

«Зимняя сказка» стартувала однією з найперших. Це був конкурс на найкращий профіль, де визначали «найзимовіші» аватар, підпис, «внутрішнє» оформлення. Багато форумчан прийняли участь і в проекті, і в голосуванні і ось що з цього вийшло:

В номінації «Кращий аватар» перемога дісталася [user]Michiru Kaioh[/user].

Кращий підпис був у Никс.
«Внутрішнє» оформлення найкращим було в Дейдра.

А взагалі кращий профіль, на думку, наших форумчан, у сами знаете кто.

Також організатори конкурсу відзначили кращого коментатора – Милена Ринти.
Всі отримали гарні подарунки та багато позитиву, ми в свою чергу теж вітаємо переможців та всіх учасників.

Тим часом Художній форум, наші сусіди, порадували форумчан конкурсом «А у нас новый год!», де учасники мали можливість показати свої уміння в роботі у Фотошопі. Захід ще триває, і бажаючі можуть залишити свої голоси на користь того чи іншого учасника. Ідея дуже цікава, тому радимо не пройти повз неї і долучитися до голосування.

Не залишився осторонь новорічного марафону і наш Інститут. Оновлене керівництво вирішило зарекомендувати себе якомога краще і можна бачити результат цього – на високому рівні проведено квест «Різдвяна ніч». Події розгортаються в Святвечір, коли група колядників збирається на площі і вирушає у подорож хатами з різдвяними піснями. Умови і загадки видалися інтригуючими та непередбачуваними. Дякуємо вам, рольові модератори, було дуже цікаво!

Ще однією важливою деталлю стали поздоровлення в щоденниках користувачів. Журнали рясніли щирими побажаннями і яскравим картинками на новорічну тематику. Тому для тих, кому не ліньки копатися в записах місячної давності радимо перечитати ці привітання.

Всіх ще раз вітаємо з минувшими новорічними святами!
Чекаємо на нові конкурси та свята.

З вами була [user]Bon Bon[/user][ Script Execution time: 0.0485 ]   [ 15 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 23:13:59, 16 Apr 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru