Список газет

> Новорічний випуск
 

З новими кадрами в нове майбутнє та зліт і падіння «диктаторів»

Життя Інституту останнім часом стає все жвавішим та дедалі більше нагадує славнозвісні «напружені» моменти бразильських серіалів. Така собі буря у стакані молока. Тільки в Інституті, на відміну від кінематографу Латинської Америки всі актори справжні. Відвідувачі з нетерпінням чекають нових серій, але, поки на знімальному майданчику спостерігається тиша я спробую розповісти про останню драму, що розгорталася в трьох діях.

Дія перша. «Диктатори»

Конкурс «Диктатори» мав стати першим в історії форуму поєдинком у ораторському мистецтві, майстерності говорити і переконувати. Ідея народилася ще у березні 2008, але час на продумування проекту пішов немалий і набір учасників стартував лише 11 червня того ж року. Ніщо не передбачало біди. Повільно, але впевнено йшов набір учасників, хоча не так вже й впевнено. До 25 вересня вдалося набрати лише дев'ятьох з 12 конкурсантів. Але трьохмісячна затримка викликала бунт на кораблі:

Цитата
Ем.Невже так довго можна шукати учасників? Чи й ця ідея накрилась?


Цитата
до вересня про цю тему вже забудуть... : (


Цитата
Маю надію, данний конкурс таки відбудеться.


Цитата
Абдулла, щось я не зрозуміла коли почнеться конкурс чи змагання чи що воно там? Га? А то вже пече, а новин ніяких.


І змусила починати перший тур не у повному складі. Це стало початком кінця. Умови першого туру виявилися нездійсненними з двох основних причин. Перша: неможливість зібрати усіх учасників в один час. На цьому наполягав
Цитата
Spar
, що не скупився на «компліменти» організатору конкурсу та його умовам:

Цитата
Та не зберуться усі разом в один час тут заради конкурса.


Цитата
Ну все, моє терпіння лопнуло. Я відмовляюся брати участь в конкурсі, який веде людина, що не в змозі самостійно провести його. Спершу мені доводилося чекати п'ять місяців, поки проект почнеться. Навіть в найтерплячіших не вистачить сил чекати. Потім безліч разів ведучого тикати носом в те, що треба зробити. А тепер я заходжу і бачу листа з ссилкой на цю тему. Здавалося б, радій, нарешті він, початок, прийшов, але ні. А чи подумав ведучий про те, що не всі могли бачити телепроект? Мабуть, не подумав. Тому і не написав подробиць ведення диспуту. А про що нам тут сперечатися-те? Я взагалі не зрозумів. Мені треба тупо твердити, що Ленін є добро? Я розумію, що треба мотивувати, але дайте ж нормальний старт, а то нічого не ясно взагалі.
І ще питання до ведучого: Ви знаєте, що таке закрите голосування? Мабуть ні. Так я Вас освічу, закрите - це теж саме, що і таємне голосування. А тепер головне питання: як таємне голосування може проходіть в темі у всіх на очах? Ви узяли чужу ідею і навіть не попрацювали над нею, щоб адаптувати під форум. Так чи варто було починати?
Так, я погано володію українською, так що прохання мене в це не тикати.


Далі він викрив друге слабке місце, що мов кинджал у сердце поранило конкурс і зруйнувало його вщент:

Цитата
І взагалі, як можна порівнювати таких особистостей як Ленін, Єлизавета та Бісмарк? Ці люди жили у різні епохи, в різних державах, та при різних устроях. На мій погляд, це перетворюється в оцінку цих людей, а не їх "адвокатів".


Зауваження було слушним, але я намагався дати «Диктаторам» останній ковток повітря:

Цитата
Саме адвокатів, бо їх майстерність в захисті чи нападі оцінюється. А напад чи захист зумовлені особистістю. Єлизаветі краще парувати удари, Бісмарку з Леніним їх наносити (моє ІМХО).


Та долю конкурсу вже було вирішено і цей пост не врятував ситуації. Всього лише 3 зауваження Спара перетворили перспективний проект на груду попелу, цікаву ідею на бездарний плагіат. Той, хто весь цей час провів би у темці першого туру, де йшла дискусія (моїй з Шейд), немало б здивувався інформації про закриття конкурсу, адже ніщо про це не віщувало. Але, що зроблено, то зроблено. Ледве спалахнувши, зірка «Диктаторів» назавжди погасла на небі форумських проектів.

Дія друга. Дуельний клуб.

Коли в дуельному клубі розпочався плановий набір секундантів ніхто не знав, що відбуваються історичні для нього події. Заявки розглядалися звичайним скептичним поглядом, який, напевне, нічого не вирішував, бо все вже було написано за нас долею. Як ще пояснити, що і Spar І [user]Пэйджик[/user], чиї заявки не були схвалені нині модерують ДК, в той час, як [user]Lucky 13[/user], яку було прийнято на роботу нині «відпочиває на лаврах», якщо такі в неї є. Як тут не стати фаталістом?

Кадрові зміни відбулися проти моєї волі, проти волі голови відбірної комісії. Потім відбулося щось середнє між встановленням справедливості і змовою і через два тижні після кадрових змін мене і [user]Просто Мася[/user] було звільнено з посад секундантів за те, що ми «протирали штанці» у ДК. Моє прохання про відстрочку в зв'язку з зайнятістю в житті проігнорували. І очевидно не дарма. Адже одразу після мого усунення розпочалося свавілля і хаос, якобінський терор, якщо можна так сказати, (адже масову зміну всіх тих надбань, що були гордістю клубу інакше не назвеш): було відмінено грошові призи, змінено правила покарання. Але новоспеченим секундантам було замало. Вони посягнули на святе. Всупереч правилам Інституту, логіці, і керуючись лише бажанням збільшити кількість відвідувачів та примарною шляхетністю секунданти виставили на голосування те, що ставити під сумнів – гріх і святотатство: вони запропонували дозвіл голосування російською мовою в межах ДК.

До чого докотився клуб сьогодні? Насправді результат таких демократичних реформ передбачуваний: все більший і більший відсоток російськомовних користувачів відвідує клуб і як наслідок все більше і більше художніх дуелей проводиться. За популярністю ізлавів, юзербарів і цитат у картинках наш ДК наздоганяє художній. Такі ж типи дуелей, як поетів, винахідливих, авторів, ремейків майже не проводяться.

Ось один з останніх постів у місцевій книзі скарг, що красномовніший за томи наукових трактатів з цього приводу:

Може, зменшимо кількість художніх дуелей, чи без них обійдемось?

Клуб втратив вісь обертання і тепер летить у безодню. Розв'язку побачимо, певне, в наступній серії.

Дія третя. Ієрархія.

Третя дія спектаклю, остання перед антрактом і на відміну від попередніх оптимістична. Мабуть небесний сценарист вирішив подарувати глядачеві трохи відпочинку і емоційного розвантаження. Адже реформа модерації в Інституті була дійсно потрібною і, як виявилося, корисною. Разом з новими обличчями Катару (Cathara Faul) та Ейрену ([user]Эйрена[/user]) змінили Ірма ([user]Просто Ірма[/user]) та Соверейн (Sovereign) до Інституту завітала і нова система модерації. Не так давно по форуму прокотилася хвиля розмов про новий вигляд цієї структури, адже вона потребувала змін. Інститут пройнявся цими ідеями реформування і реалізував їх на своїй території. Відтепер окрім головного модератора в нашому розділі є рольовий та креативний, кожний з яких має помічників. На початку кожного місяця ухвалюється план дій кожної з команд (рольової та креативної) після чого, наприкінці місяця підводяться підсумки. Це полегшує контроль за курсом нашого «судна», підкреслює досягнення кожного члену правління. Спочатку здавалося, що ідея довго не проживе і не вдасться (як і всі інші). Але чудовий дебют обох груп з їх цікавими програмами наполягає на протилежному. Нова ієрархія допомогла Інституту отримати друге життя і великими кроками почати рухатися в напрямку прогресу. Будемо сподіватися, що сценарій не підготував на несподіваного повороту в гірший бік і динаміка позитивного росту збережеться і буде довгою і стабільною.

Такими були останні новини з Інституту.

Події освітлював Святой Абдулла







[ Script Execution time: 0.0290 ]   [ 20 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 01:10:53, 20 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP