Модератори: Мэри.

Сторінки: (9)  # « Перша ... 4 5 [6] 7 8 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Готика

, В литературе и живописи
Золоторог
Відправлено: Dec 14 2005, 13:52
Offline

The Queen Of Metal World
******
Стать:
Учень IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 628
Користувач №: 4620
Реєстрація: 8-June 05





Цитата
зайти на український готичний портал в розділ готична література. там шось таке точно було...

Уже. Але з компа читати в лом :) Буду на Петрівці - куплю якусь гатішну книжечку :)
Цитата
ну, принаймні не так як Гофман. до речі, у цього дядечка дуже раджу перечитати "Песочного человека". бажано вночі....

При всьому бажанні - не зможу. Дуже страшно :)
^
Risenshine
Відправлено: Dec 16 2005, 11:41
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





ой, я теж хочу собі давно якусь готичну книжечку, але шось руки не доходять... :(

чого дуже страшно?
^
Золоторог
Відправлено: Dec 20 2005, 17:24
Offline

The Queen Of Metal World
******
Стать:
Учень IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 628
Користувач №: 4620
Реєстрація: 8-June 05





Придбала собі книжечку про вампірів, тіпа гатішний бестселлєр :) Ще не читала, бо захопилася Ірвіном Шоу :)
А страшно, бо я не люблю такі штуки на ніч читати :) Колись здуру почитала Едгара По "Чорний кіт" чи як там, так всю ніч заснути боялась, виглядаючи того кота, щоб не заскочив зненацька :)
^
Risenshine
Відправлено: Jan 6 2006, 11:21
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Золоторог, боженьки, які ви впячатлітєльні! ніколи б не подумала:D нє, мене такі речі джуе рідко лякають чи зворушують, того я так і відгукуюсь про Гофмана. просто це єдина річ, яка на мене ТАК вплинула...

а я сбі теж чогось гатишно-вампіристичного хочу. навіть заходила в книгарню, тіки у них нічого путнього не було...
^
Золоторог
Відправлено: Jan 6 2006, 11:40
Offline

The Queen Of Metal World
******
Стать:
Учень IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 628
Користувач №: 4620
Реєстрація: 8-June 05





Цитата (horberdin @ Jan 6 2006, 09:21)
Золоторог, боженьки, які ви впячатлітєльні! ніколи б не подумала:D нє, мене такі речі джуе рідко лякають чи зворушують, того я так і відгукуюсь про Гофмана. просто це єдина річ, яка на мене ТАК вплинула...

а я сбі теж чогось гатишно-вампіристичного хочу. навіть заходила в книгарню, тіки у них нічого путнього не було...

Ну так то ж було глубоке дєтство! Дєтская нєокрєпшая псіхіка.... :D А враження залишились негативні :lol:
Я тут позавчора Блейда перший раз в житті подивилась на ніч - і нічого! Правда, снилася потім якась дурня.... :blink:
^
Risenshine
Відправлено: Jan 6 2006, 11:45
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Золоторог, а, так ти б попереджала... :)
блейда наніч - для чого так розстроюватись? хоча веслі снайпс, звичайно, дядько прикольний, але ж кіно - повний ацтой....

мені після прочтєнія енної книжки про відьом всю ніч снилося, як вони на мітлах сновигають:D
^
Золоторог
Відправлено: Jan 6 2006, 13:41
Offline

The Queen Of Metal World
******
Стать:
Учень IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 628
Користувач №: 4620
Реєстрація: 8-June 05





Я тут штуку одну знайшла в себе в архівах, по темі готики в літературі :D


Приєднаний файл
Приєднаний файл  __________.gif
^
Деда Дуся
Відправлено: Jul 31 2009, 05:15
Offline

самый самый....не знали?
***
Стать:
Заклинач XI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Користувач №: 49258
Реєстрація: 24-July 09





ну ребята если говорить про готческую литературу, то советую прочитать "Сатанинскую мельницу"
^
kill
Відправлено: Sep 1 2009, 16:43
Offline

Sasha Tetchyer
***
Стать:
Чаклун II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Користувач №: 49440
Реєстрація: 30-July 09





Есть на этом форуме люди, действительно разбирающиеся в гот. литературе и в гот. искусстве вообще? Посоветуйте на что обратить внимание, что бы понять что это вообще за жанр... Буду благодарна.
^
Risenshine
Відправлено: Sep 20 2009, 18:57
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





kill, так там по-моєму, і так все ясно. ))) Література, в основному представлена так званим готичним романом. Замки, жахи, вбивства, упирі всякі - класичні атрибути. Почитать із стандартного набору можна "Франкенштейна" Мері Шеллі, "Дракулу" Брема стокера. Хоча я віддаю перевагу По. "Падение дома Ашеров", коротенька штука, але вона повністю дозволяє прочуствовать атмосферу. "Метценгерштейн" того ж самого По, здається із цього ж самого розряду, хоча я не впевнена. Є іще дуже класні готичні штуки у Гофмана, але я вже к чортям позабувала всі назви.

Що ж стосується художнього мистецтва, зайдіть сюди. Загальне враження повинне скластися.
http://images.google.com.ua/images?hl=ru&c...F-8&sa=N&tab=wi

P.S. І не бійтесь юзати гугл. Він в таких питання дуже помагає. )))
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (9)  # « Перша ... 4 5 [6] 7 8 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0992 ]   [ 29 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 00:02:57, 03 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP