Модератори: Мэри.

Сторінки: (9)  # « Перша ... 2 3 [4] 5 6 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Готика

, В литературе и живописи
Золоторог
Відправлено: Nov 23 2005, 07:37
Offline

The Queen Of Metal World
******
Стать:
Учень IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 628
Користувач №: 4620
Реєстрація: 8-June 05





Цитата
гостра на язик?  не смішіть мої носки, то я все стібаюсь 
і взагалі, ти заглядав у профіль приємної дівчини? там і про упирів, і про відьм є.... і не тільки 

я ж кажу, шо у науковому, прктикувать нічого не збираюсь... але цікавлюдь давно і надовго... у нас це взагалі сімейне 


Так в профілі ж можна що завгодно накалякать.... Хочеться, так би мовити, почути істину з перших вуст :D А я вже було подумав, що в тебе десь є хатинка з різними там зіллями і порошочками, і ти там практикуєшся... на заблукалих упирях... :D А взагалі, упирі - це ті, що кров смокчуть, чи ті, що їдять маленьких дітей? Чи помісь? :D Мені ще от цікаво, де можна почитати про факти існування подібних створінь? Я маю на увазі не фентезі, а по типу якогось посібника, чи що :D Мене взагалі такі штуки теж цікавлять, але казок уже з мене вистачить, хочеться якихось більш конкретних доказів того, що ці всі упиряки - не витвір людської уяви :lol:
^
Risenshine
Відправлено: Nov 23 2005, 11:16
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





профіль - то теж з перших вуст..... =biggrin=

да упирі вони всякі бувають і шкодять по всякому...
наукової літератури по цьому є дофіга і більше, але фактів існування... ну як би тобі сказати... це все народні повір"я, а того їх існування зовсім не фак, а то і навпаки.... по упирях і всякій нечитьсі мені дуже подобається книжечка Орлова "История сношений человека с дьяволом", але я не знаю, як вона у вільному продажу...
^
Золоторог
Відправлено: Nov 23 2005, 12:27
Offline

The Queen Of Metal World
******
Стать:
Учень IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 628
Користувач №: 4620
Реєстрація: 8-June 05





Дуже дякую! Я вже в Інеті її знайшов :) Зараз буду просвіщатись :)
Цитата
це все народні повір"я, а того їх існування зовсім не фак, а то і навпаки....

Ну, скажу тобі, народні повір'я якраз і містять у собі найбільшу частку правди... :) Прочитаю книженцію - подискутуємо :)
^
Dusk
Відправлено: Nov 23 2005, 14:23
Offline

Магистр
*******
Стать:
Кудесник X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1683
Користувач №: 7000
Реєстрація: 10-August 05





horberdin, Золоторог, ну і де тут дискусія про готику в літературі і мистецтві? Про фольклор заводьте нову тему, наприклад, в "розмовах про житті", або у "ваших захопленнях".
^
Risenshine
Відправлено: Nov 23 2005, 19:31
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Dusk, коли тут з"явиться хтось, з ким можна буде поговорити про готику, я буду говорити про готику...
^
Золоторог
Відправлено: Dec 5 2005, 16:42
Offline

The Queen Of Metal World
******
Стать:
Учень IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 628
Користувач №: 4620
Реєстрація: 8-June 05





Цитата
книжечка Орлова "История сношений человека с дьяволом"

Читаю і плачу... від сміху... цікаві коментарі автора, особливо "история об этом умалчивает"... :)
А хто знає, яка книга про вампірів найцікавіша? Порадьте щось, дуже хочеться почитати про тих клятих упиряк... :) і взагалі, хочеться чогось такого гАтічного почитати... :)
^
Risenshine
Відправлено: Dec 7 2005, 17:20
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Золоторог, я теж довго сміялась =biggrin=
якшо про нечисть взагалі, то мені дуже подобається гоголь і гофман. якшо конкретно про упирів? ну не знаю...чесно кажучи, нічого ТАКОГО про них не читала... "вампір" брема стокреа, імхо, не дуже. фільм цікавіше будеть. "інтерв2ю з вампіром" ен райс тіки почала читати, того покишо нічого сказати не можу, хоча на перший погляд теж не блєщіт. більше покишо нічого не пригадується... я сама шукаю шось цікаве про упиряків усяких, проте, покишо безуспішно... а прот гатішну всяку муть... ну, можеш почитати "дневник сатані" андреева. як на мене, під гатичність можна підвести. штука дуже депресивна. карочі, декаданс на ліцо....
^
Золоторог
Відправлено: Dec 8 2005, 08:10
Offline

The Queen Of Metal World
******
Стать:
Учень IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 628
Користувач №: 4620
Реєстрація: 8-June 05





Цитата
я сама шукаю шось цікаве про упиряків усяких, проте, покишо безуспішно...

Я тут один сайтик надыбал: http://www.nosferatu.ru/biblio/novels/novels.html
Так и называется - Романы о вампирах. Может, тут что-то интересное найдется? :)
а здесь:
http://tes.ag.ru/mw/vampire/books.shtml
вообще сайт, посвященный вампирам, вампиризму, и т.д., вплоть до указаний, как стать вампиром :) надо попробовать как-то... :)
Мне говорили, что из книг об этих "creatures" :) очень хорошие книги "Вампиры Вварденфелла", Том I и II (на этом сайте они тоже есть).
Ну что, вперед за свежей кровью? :)
"...Совершенно понятно, что мы сильнее, быстрее и лучше сосредоточены, чем обычные существа. Вы обнаружите, что ваше тело не так хрупко, как тело обычного человека. Болезни для вас ничего не значат, а те, кто попытается парализовать вас, непременно потерпят неудачу. Мы с легкостью скользим сквозь ночь, всегда оставаясь начеку. И, разумеется, мы можем высосать теплокровного, восстановив собственную жизненную силу..." - цитата....
^
Risenshine
Відправлено: Dec 8 2005, 11:58
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





розгребкусь з роботою і сесією і займусь цим питанням вкруту ))))
мері за лінки )
^
Somnia
Відправлено: Dec 12 2005, 07:30
Offline

Я одна в этом мире высоких стен и серых душ и некому согреть
****
Стать:
Учень III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Користувач №: 5301
Реєстрація: 9-July 05





Долго разбиралась с украинским, ничего не поняла, но решила зайти на сайтики Золоторога
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (9)  # « Перша ... 2 3 [4] 5 6 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0955 ]   [ 28 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 12:31:14, 29 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP