Модератори: Илекса.

Сторінки: (31)  % « Перша ... 27 28 [29] 30 31  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Готика

Marianne
Відправлено: Jun 18 2009, 09:33
Offline

In Perfect Harmony
******
Стать:
Метаморфомаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 928
Користувач №: 6562
Реєстрація: 7-August 05





Цитата
Настоящим готам, а не херочкам (которые падки на WT, ага), смешно, когда WT называют готику.

А ти, мабуть, гот, щоб робити такі висновки? =lol=
Якщо був натяк на мене, то я нормальна =lol= і не належу до жодної з субкультур, не одягаюся, як готи, не ношу анх і не говорю людям, шо я готеса =lol= =) Мені вистачає готичної музики і частково літератури.

Цитата
Ах да, их так же глупо сравнивать и с NightWish, потому что последнее - павер, ага.

Я знаю, що Найтвіш павер=) І взагалі, тут не було ні слова про Найтвіш o_O При чому тут вони? Я про ВТ=)

Ти мені фактами, фактами=) А не особистими вподобаннями)

Цитата
Вон, Enter Shikari считают, что они - транскор. Хотя траскор это всё-таки немного другое, нежели постхака с электронными пиу-пиу.

Не знаю такої групи, тому і коментувати нічого тут не можу)
^
Myo
Myo
Відправлено: Jun 18 2009, 10:01
Offline

It's mice to be loved
*********
Стать:
Чародій VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5831
Користувач №: 14433
Реєстрація: 20-March 06





Цитата
А ти, мабуть, гот, щоб робити такі висновки? =lol=
Якщо був натяк на мене, то я нормальна =lol= і не належу до жодної з субкультур, не одягаюся, як готи, не ношу анх і не говорю людям, шо я готеса =lol= =) Мені вистачає готичної музики і частково літератури.

глупый стеб. к тому же, кто сказал, что готы обязательно должны каким-то особым образом одеваться? :voodoo:
^
SugaR
Відправлено: Jun 18 2009, 10:02
Offline

Sid Jenkins
******
Стать:
Заклинач VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 859
Користувач №: 20050
Реєстрація: 18-August 06





Цитата (РамінКа @ Jun 18 2009, 09:33)
А ти, мабуть, гот, щоб робити такі висновки? =lol=

Нет. Но я знаком с людьми, которые в этой субкультуре уже более 10 лет. И вот им-то смешно.
Я тоже себя не причисляю к субкультурам. So what?
Цитата (РамінКа @ Jun 18 2009, 09:33)
Я знаю, що Найтвіш павер=) І взагалі, тут не було ні слова про Найтвіш o_O При чому тут вони? Я про ВТ=)

Где-то на предыдущих страницах их сравнивали.
Цитата (РамінКа @ Jun 18 2009, 09:33)
Ти мені фактами, фактами=) А не особистими вподобаннями)

Может ты сперва? Только не эти "на сайте написано" или "в википедии" :3
Я факты привёл - в текстах и музыке нет ничего готического. Вполне себе такой факт. Ещё могу сказать, что солистка петь не умеет. Факты есть - видео. Дать?
^
Marianne
Відправлено: Jun 18 2009, 10:18
Offline

In Perfect Harmony
******
Стать:
Метаморфомаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 928
Користувач №: 6562
Реєстрація: 7-August 05





Цитата
к тому же, кто сказал, что готы обязательно должны каким-то особым образом одеваться?

О.. Починається.. :nya_minzdr: Люди, відкрийте собі десь тему "готи" і там про це говоріть, а тут про музику.. :nya_minzdr:

Цитата
Нет. Но я знаком с людьми, которые в этой субкультуре уже более 10 лет. И вот им-то смешно.

Припустимо, я теж знаю емошніків, які в цій субкультурі близько 5 років) Ну от вони слухають ці всі культові емо-групи (чи як вони там?..) і при цьому ще слухають токіо хотел і називають їх тру-емо =girl_crazy= =) Тобто, в даному випадку не важливо, що вони мають 5 років стажу, ібо результат очевидний))))

Цитата
Где-то на предыдущих страницах их сравнивали.

Та їх і з Еванесенс тут порівнювали..

Цитата
Я факты привёл - в текстах и музыке нет ничего готического. Вполне себе такой факт.

Це не факт - це ІМХО - имею мнение, хрен оспоришь.

Цитата
Ещё могу сказать, что солистка петь не умеет. Факты есть - видео. Дать?

Ти ще й голос хочеш обговорити? Он, Тіло Вольф не має голосу, і шо з того? =smile_cry=
^
Myo
Myo
Відправлено: Jun 18 2009, 11:05
Offline

It's mice to be loved
*********
Стать:
Чародій VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5831
Користувач №: 14433
Реєстрація: 20-March 06





Цитата
Припустимо, я теж знаю емошніків, які в цій субкультурі близько 5 років) Ну от вони слухають ці всі культові емо-групи (чи як вони там?..) і при цьому ще слухають токіо хотел і називають їх тру-емо =girl_crazy= =) Тобто, в даному випадку не важливо, що вони мають 5 років стажу, ібо результат очевидний))))

так это ты с мазфакерами знакома, а не с эмо
^
Marianne
Відправлено: Jun 18 2009, 11:10
Offline

In Perfect Harmony
******
Стать:
Метаморфомаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 928
Користувач №: 6562
Реєстрація: 7-August 05





Цитата
так это ты с мазфакерами знакома, а не с эмо

з позьооорами=)) =girl_crazy= Але найсмішніше, що вони справді знають всю історію емо, мають ті начоси на голові, купу наколок, 5 років стажу і характер, врешті-решт))) =vnmln= І при цьому всьому вони слухають ТХ :nya_minzdr: .. Я веду до того, що трушних субкультур нема ІМХО, а тому і покладатися на те, скільки людина в субкультурі, не варто)
^
Myo
Myo
Відправлено: Jun 18 2009, 13:20
Offline

It's mice to be loved
*********
Стать:
Чародій VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5831
Користувач №: 14433
Реєстрація: 20-March 06





Цитата
з позьооорами=)) =girl_crazy= Але найсмішніше, що вони справді знають всю історію емо, мають ті начоси на голові, купу наколок, 5 років стажу і характер, врешті-решт))) =vnmln= І при цьому всьому вони слухають ТХ :nya_minzdr: .. Я веду до того, що трушних субкультур нема ІМХО, а тому і покладатися на те, скільки людина в субкультурі, не варто)

у эмо нет никаких начосов =blink= и характер здесь не при чем :scratch:
трушных, может, и нет, а вполне обычные есть. и еще есть мазафака - злейшее зло, большущая глупость.


 M 

не отходим от темы :-[

^
SugaR
Відправлено: Jun 18 2009, 14:43
Offline

Sid Jenkins
******
Стать:
Заклинач VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 859
Користувач №: 20050
Реєстрація: 18-August 06





Цитата (РамінКа @ Jun 18 2009, 10:18)
Припустимо, я теж знаю емошніків, які в цій субкультурі близько 5 років) Ну от вони слухають ці всі культові емо-групи (чи як вони там?..) і при цьому ще слухають токіо хотел і називають їх тру-емо =girl_crazy= =) Тобто, в даному випадку не важливо, що вони мають 5 років стажу, ібо результат очевидний))))

Нет такой субкультуры. Это всё ложь и провокация. Этим людям сколько лет? 15, и начали они в 10?
Цитата (РамінКа @ Jun 18 2009, 10:18)
Це не факт - це ІМХО - имею мнение, хрен оспоришь.

Ну я же и говорю, тогда ты покажи мне факты их готичности. %(
Цитата (РамінКа @ Jun 18 2009, 10:18)
Ти ще й голос хочеш обговорити? Он, Тіло Вольф не має голосу, і шо з того? =smile_cry=

Лакримоза тоже ужасна. :<
^
Marianne
Відправлено: Jun 18 2009, 16:16
Offline

In Perfect Harmony
******
Стать:
Метаморфомаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 928
Користувач №: 6562
Реєстрація: 7-August 05





Цитата
у эмо нет никаких начосов

Це образно=))) =girl_blush= Я про чолки))

Цитата
Этим людям сколько лет? 15, и начали они в 10?

19 =lol=

Цитата
Ну я же и говорю, тогда ты покажи мне факты их готичности. %(

Я віддаю перевагу думці професіоналів, а не випадкових перехожих) =lol= А думку професіоналів я вже прочитала на оф.сайті) =rolleyes=
А, до речі, твоїх доказів протилежного я ще не чула) Суто твоє імхо - так, але ти не профі, щоб на твою думку рівнялись чи довіряли їй) =smile_cry=

Цитата
Нет такой субкультуры. Это всё ложь и провокация.

Нема субкультури емо??? =girl_crazy= Ну ти даєш))))) А слова "емо - это ложь и провокация", це просто... =loly= Такі перли треба заносити в особливий цитатник=))))
ЗІ. Ти комуніст =drag= - заперечуєш повністю все, що тобі не подобається.

Цитата
Лакримоза тоже ужасна. :<

Вітаю тебе, ти мене вбив.. :nya_minzdr: Я нарешті зрозуміла, з ким говорю =dash1= .
^
Myo
Myo
Відправлено: Jun 18 2009, 16:45
Offline

It's mice to be loved
*********
Стать:
Чародій VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5831
Користувач №: 14433
Реєстрація: 20-March 06





Цитата
ЗІ. Ти комуніст =drag= - заперечуєш повністю все, що тобі не подобається.

ошибочка вышла: коммунист здесь я. и вовсе по другой причине
Цитата
Вітаю тебе, ти мене вбив.. :nya_minzdr: Я нарешті зрозуміла, з ким говорю =dash1= .

я тоже считаю, что лакримоса ужасна
Цитата
Я віддаю перевагу думці професіоналів, а не випадкових перехожих) =lol= А думку професіоналів я вже прочитала на оф.сайті) =rolleyes=
А, до речі, твоїх доказів протилежного я ще не чула) Суто твоє імхо - так, але ти не профі, щоб на твою думку рівнялись чи довіряли їй) =smile_cry=

ах, ну Вы же доверяете многим статьям о научных исследованиях? хотя очень часто проведены эти исследования непрофессионалами... внешность обманчива

 M 

Предпоследнее китайское. Еще два оффтопных поста и закругляемся. Я в том чилсе

^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (31)  % « Перша ... 27 28 [29] 30 31  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1065 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 10:41:31, 19 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP