Модератори: Эфридика.

Сторінки: (2)  [#] 1 2 .  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Юридична допомога при оформленні пенсії

Відправлено: Feb 19 2024, 07:12
Вітаю. Хочу почати оформляти пенсію за віком. Порадьте спеціаліста.
Відправлено: Feb 19 2024, 07:32
Пенсійний Фонд у допомогу
Відправлено: Feb 19 2024, 08:58
«Актуальна» тема звичайно)
Відправлено: Feb 19 2024, 09:22
Юланна, цією темою займатись ніколи не зарано =vnmln=
Відправлено: Feb 19 2024, 09:34
Свистните мне, когда пойдут ссылки на подозрительные сайты и рекламу. Или сами удалите.
Відправлено: Feb 19 2024, 10:21
LordPro.teus, але ж не на форумі ГП)
Відправлено: Feb 19 2024, 10:33
Юланна, нє, ну а шо? Іпотеки можна, а пенсії - зась? А як же F.I.R.E.? НПФ? Альтернативні інвестиційні стратегії? Та тут потенціалу - непахане поле...
Відправлено: Feb 19 2024, 11:22
Цитата (Юланна @ Feb 19 2024, 10:21)
але ж не на форумі ГП)


мабуть, фанатів ГП вже сприймають старперами, яким вже час на пенсію)))
Відправлено: Feb 19 2024, 11:27
Ахвхахвхазха окей, вмовили, пенсію теж можемо обговорити
Я хоч і отримувала пенсію по втраті годувальника, але завдяки мамі поняття не маю як то все оформлюється :D
Відправлено: Feb 19 2024, 11:29
Ну по-перше я б мабуть наполіг на тому що державну пенсію обговорювати перспектив якось мало... принаймні, бодай якщо ми не ставимо перед собою мети загнати одне одного у депресію
Відправлено: Feb 19 2024, 11:44
Цитата (LordPro.teus @ Feb 19 2024, 11:29)
державну пенсію обговорювати перспектив якось мало... принаймні, бодай якщо ми не ставимо перед собою мети загнати одне одного у депресію

якщо зарплата в конверті, то, звісно, так. А от якщо біла зарплата, достатній стаж, гарна трудова, я б не була так категорична. А усім тим фондам та інвестиційним стратегіям не довіряю. Не в нашій державі і не зараз.
Відправлено: Feb 19 2024, 12:45
Arlen Lhermitte, якщо біла зарплата, питання більше у її розмірі, аніж просто самому факті що вона біла, бо якщо +- мінімальна, то це те самісіньке що і у ФОП з відрахуваннями від мінімального обсягу (а от можливості для до-інвестицій у щось - суттєво різняться)
Реальність також і те що в ПФУ (як і пфр тощо) неадекватно висока вартість адміністрування фондів, не кажучи вже про те що ПФУ точно не опонент шановному "рагулятору" в особі НБУ у боротьбі за цінність ваших внесків.
І особисто для мене критичний аргумент (а тим паче - за нинішніх обставин), що в разі дострокової смерті застрахованої особи від державного пенс.фонду ваші спадкоємці отримають рівно шиш - і всі ваші відрахування підуть комусь іншому
Відправлено: Feb 19 2024, 13:05
Цитата (LordPro.teus @ Feb 19 2024, 12:45)
якщо біла зарплата, питання більше у її розмірі, аніж просто самому факті що вона біла, бо якщо +- мінімальна, то це те самісіньке що і у ФОП з відрахуваннями від мінімального обсягу

та само собою
мінімальну ж ніхто в конверті не отримує

Відправлено: Feb 19 2024, 13:14
Arlen Lhermitte, а от не в конверті... навряд відкрию таємницю сказавши що вбілу ставка часто буває кратно нижча ринкової
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (2)  [#] 1 2 . Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0754 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 07:16:04, 06 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP