Модератори: Юланна.

Сторінки: (12)  [#] 1 2 3 ... Остання ».  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Допоможемо один одному самі

, Тема для взаємної підтримки один одного
Відправлено: Dec 14 2023, 23:09
Здоровенькі були!

Ця тема для нас, українців, для того, щоб ми обмінювались досвідом і підтримували один одного у спробах вивезти це життя після початку війни.
Де можна буде поділитись вашими власними с.пособами боротися зі стресом під час тривог, чи після тривог, обмінятися назвою заспокійливих (чи просто алкоголем =sarcastic_hand= ).
В цілому те, чого ми в принципі очікували (добре, я очікувала) від форуму на початку повномасштабного вторгнення, але доведеться тепер робити самим.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2.5 балла (+2.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5206529) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 14 2023, 23:12
Я почну.

Поділіться, яким чином ви приводите кукуху до тями і взагалі можете налаштуватись на роботу в ось такі дні, коли тривог по 4-5 штук, так ще і летить щось.
Бо як я не намагалась сконцентруватись на перевірці гори домашніх завдань, у мене це погано виходило :fried:

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2 балла (+2)

( Допоможемо один одному самі (post #5206531) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 15 2023, 09:32
Останні 2 чи 3 місяці у нас тривога вмикається кожної ночі. Але нерви вже не вивозять і я просто вирубаюсь не дочекавшись відбою.
Від алкоголю я майже повністю відмовилась. Якщо раніше мені було весело в алкогольному сп‘янінні, то зараз навпаки. Тому в цій темі я не допоможу :D

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2 балла (+2)

( Допоможемо один одному самі (post #5206562) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 15 2023, 19:55
Як же ти захарила, країна-гній
user posted image

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 0.5 баллов (+0.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5206585) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 15 2023, 22:50
Сьогодні і до нас дрони запустили. Останнім часом це рідко буває, та ще і на моєму березі. Сюди вони в принципі рідко залітають, але ж спаскудити початок вихідних, чого ще від русні чекати.

Цитата (Юланна @ Dec 15 2023, 09:32)
Останні 2 чи 3 місяці у нас тривога вмикається кожної ночі. Але нерви вже не вивозять і я просто вирубаюсь не дочекавшись відбою.
Від алкоголю я майже повністю відмовилась. Якщо раніше мені було весело в алкогольному сп‘янінні, то зараз навпаки. Тому в цій темі я не допоможу :D


У нас нова фішка - вибухи до тривоги. Було так, що хвилини три пройшло, і лише тоді дали тривогу. А в ніч на середу ми ще не спали, я за дві секунди була в коридорі. Вони відстрілялись, і тоді вже тривога хавила.

Ось я пишу це, і за вікном знову вибухи.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2.5 балла (+2.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5206591) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 16 2023, 10:03
Stargirl, напевно без попередження ще гірше. Після сирени хоча б встигаєш морально підготуватись

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5206628) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 20 2023, 12:12
Ля, я просто «в захваті» від того, що на другому році повномасштабної ми ще маємо доказувати чому питання про шось росняве не має існувати в принципі. Невже немає інших питань?

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5206958) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 20 2023, 12:18
Цитата (Юланна @ Dec 20 2023, 12:12)
Ля, я просто «в захваті» від того, що на другому році повномасштабної ми ще маємо доказувати чому питання про шось росняве не має існувати в принципі. Невже немає інших питань?

Найбільш цікаво споглядати за побудовою аргументів із тезисом: "не фсьо так адназначна. ето всьо політіка".
Іноді складається таке враження, що в будь-якій незрозумілій ситуації їх в школі так вчать говорити.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2.5 балла (+2.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5206959) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 20 2023, 12:24
Цитата (Alex Mahony @ Dec 20 2023, 12:18)
Найбільш цікаво споглядати за побудовою аргументів із тезисом: "не фсьо так адназначна. ето всьо політіка".
Іноді складається таке враження, що в будь-якій незрозумілій ситуації їх в школі так вчать говорити.

А можна було б просто прибрати тригерні питання і ніхто б не «піднімав градус»

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2 балла (+2)

( Допоможемо один одному самі (post #5206960) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 20 2023, 12:38
Ви просто не уявляєте мій шок, коли я побачив запитання типу: "Що написав пушкін, коли там щось у нього в житті сталось".
В мене не було на меті підняти градус, а просто побажання прибрати все, що зав'язується із росіянськими діячами чи росіянським сенсом, чому думаю тут і пояснень не потрібно.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2.5 балла (+2.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5206963) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 20 2023, 12:54
Alex Mahony, а про українських письменників певно жодного питання.
Тепер чекатимемо чи приберуть хоча б про росню

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5206964) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 20 2023, 13:00
Якщо ми такий багатонаціональний форум, то потрібно зробити акцент на космосі ,олімпіаді, футболі ,кіно...
Хоча не все так однозначно, цікаво, що "внє палітіки" для росіянців все: спорт, кіно, поезія, мистецтво, музика, форум, мені навіть здається, що інколи сама політика - "внє палітіки".

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2.5 балла (+2.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5206965) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 20 2023, 13:10
Alex Mahony, та так було завжди. «Нікто не вінават», «ета не ми», «не всьо так адназначна»

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5206966) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 20 2023, 13:10
До речі, щодо тривог, то рекомендую підписатись на "Николаевский Ванек", досить чітко доносить інформацію по атаках і зазвичай заспокоює, коли ти знаєш, що і куди летить.
Ну а особисто я, коли несеться щось незрозуміле по звуках на дворі, то спускаюсь в паркінг, там вже вдосталь є знайомих із якими можна розкинути партію в "УНО" чи захопити ноут ,щоб на крайняк попрацювати.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2.5 балла (+2.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5206968) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 20 2023, 13:40
Alex Mahony, останнім часом в нас є лиш одне місце, куди вони ціляться, то поуи я не сильно тривожусь саме за себе, але дякую, підпишусь.
В нас зараз мало хто спускається в сховища, бо вони фігові і не дцже допоможуть при попаданні(

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2 балла (+2)

( Допоможемо один одному самі (post #5206969) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 20 2023, 13:48
Юланна, в моєму випадку із паркінгом виглядає більш надійно, я спускаюсь, коли геть ніяково, в компанії спокійніше, особливо ,коли діти поряд у футбол ганяють)

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5206970) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 20 2023, 13:54
Alex Mahony, правильно робиш, треба берегти себе і свою менталку. Минулої зими я геть мріяла про укриття і хотіла б ночувати там

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5206971) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 20 2023, 16:06
Цитата (Юланна @ Dec 20 2023, 12:12)
Ля, я просто «в захваті» від того, що на другому році повномасштабної ми ще маємо доказувати чому питання про шось росняве не має існувати в принципі. Невже немає інших питань?


Цитата (Alex Mahony @ Dec 20 2023, 12:18)
Найбільш цікаво споглядати за побудовою аргументів із тезисом: "не фсьо так адназначна. ето всьо політіка".
Іноді складається таке враження, що в будь-якій незрозумілій ситуації їх в школі так вчать говорити.


На жаль, вони так нічого і не зрозуміли. І, судячи з усього, і не зрозуміють. У нас тут кожен момент існування може стати останнім, а для них це все ще "політика", яку не варто виносити на обговорення в принципі. Подихайте там тихенько, не заважайте нам грати.
Це був один з моментів, який мені було дуже важко прийняти, але протягом року рожеві окуляри поступово спали.

Цитата (Alex Mahony @ Dec 20 2023, 13:10)
До речі, щодо тривог, то рекомендую підписатись на "Николаевский Ванек", досить чітко доносить інформацію по атаках і зазвичай заспокоює, коли ти знаєш, що і куди летить.


Плюсую про Ванька, він і Андрій Смолій - мої два основні канали інформації у часи обстрілів.

Alex Mahony, а ти з якого міста?

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 3 балла (+3)

( Допоможемо один одному самі (post #5206975) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 20 2023, 19:32
Stargirl, «Андрій Смолій», так і називається ? Не чув просто раніше про такого )
З Одеси, я вже в звʼязку і цими тривогами практично вивчив кожне поселення в одеському регіоні

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5206983) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 29 2023, 08:40
6 годин тривоги цієї ночі.
Шахеди і ракети.
Влучання і уламки.
Загиблі і поранені.
Держава-терорист кинула майже все, що в неї було в арсеналі.
Щасливого нам Різдва та веселого Нового Року.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5207636) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 29 2023, 08:46
Багатоповерхівки, дитячі садочки, школи, торгівельні центри (русня їхвзагалі особо полюбляє), пологовий будинок...
Тварини, хай вам все повернеться, палати вам в пеклі за життя.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5207638) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 29 2023, 08:47
Сподіваюся, у всіх все добре після цієї нічки

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 0.5 баллов (+0.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5207639) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 29 2023, 08:50
Після перегляду відео/фото з ночі не можу навіть кави попити.
Ніби нагадування, що завтра може прилетіти і в мій будинок.
Треба жити з останніх сил просто

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5207640) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 29 2023, 08:51
Stargirl, сподіваюсь

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 0.5 баллов (+0.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5207641) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 29 2023, 08:51
Arlen Lhermitte, вони вміють тільки руйнувати

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 0.5 баллов (+0.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5207642) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 29 2023, 08:52
...будь миролюбивий, інтернаціональний.
Країна-мразота.
Показати текст спойлеру

їхня боротьба

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5207643) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 29 2023, 09:03
Цитата (Юланна @ Dec 29 2023, 08:51)
вони вміють тільки руйнувати


чому ж, ще красти, гвалтувати, вбивати дітей... отака багатостороння спільнота

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5207645) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 29 2023, 11:07
Alex Mahony, так зване «звільнення»

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 0.5 баллов (+0.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5207652) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 29 2023, 21:26
Знову тривога. Знову безперебійний моніторинг новин.
Дах кудись їде, нерви прощаються, надія лише на смерть окупантів.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5207693) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 31 2023, 21:58
Одеса(
Відправлено: Dec 31 2023, 22:34
Сподіваюсь, наші дадуть гідну відповідь і поздравлять русню як вчора бєлгарад. З новим роком, українці, хай він принесе перемогу і мир. Росіянам мирної землі над головою.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5207912) )
(Юланна)

Відправлено: Dec 31 2023, 23:00
Arlen Lhermitte, амінь
Відправлено: Jan 1 2024, 10:03
Нелюди витрачають свою зброю на музей Шухевича і університет, в якому вчився Бандера, бо розуміють важливість культурної спадщини.
А нам з піною в роті доказують, що література/музика/спорт має бути поза політикою.

user posted image

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2 балла (+2)

( Допоможемо один одному самі (post #5207937) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 2 2024, 05:30
О! Ну русня прям по графіку. В ніч на 2 січня.
Все на Київ летить, і міги підняли.
Крім матюків, зараз нічого нема.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5208044) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 2 2024, 09:06
Stargirl, в нормі?
Відправлено: Jan 2 2024, 09:34
Як знизити тривожність і повернути собі відчуття контролю під час масованих ракетних обстрілів


По-перше, відчувати страх, це нормально. Якщо почуття виникло, то його не можна миттєво виключити чи заборонити. Тому забудьте про слова: «Не бійся, візьми себе в руки, будь мужнім, сильним…» - це безглузда маячня, яка ніколи не працювала!!!

❌Забудьте про фразу «Гдибоко вдихніть»! Під час сильного стресу ритм дихання значно порушується, вдих завжди глибший за видих, а це означає, що при глибоких вдихах стан буде лише погіршуватися! Буде головокружіння, відчуття ватяних ніг і потемніння в очах.
‼️Тому - ВИДИХАЄМО! Через сплющені губи.

‼️Пийте воду! Підчас час стресу часто пересихає ротова порожнина і тіло це сприймає як ще один додатковий стрес. Пийте маленькими ковтками.

Під дією стресу ми часто втрачаємо здатність відчувати тіло. Тому обережно напружуйте, а потім розслабляйте мʼязи ніг, потім рук.

‼️Загинайте почергово (ліва нога, потім права) пальці ніг під себе - як це роблять лапками коти, ніби тупцяють.

Тіло може тремтіти - це нормально! Не намагайтесь це припинити, якщо немає нагальної потреби. Тіло інколи набагато розумніше за усіх психологів, воно самостійно позбавляється стресу в найкращий спосіб.

‼️Фокусуйтесь на великих предметах зверху-знизу-справа-зліва від вас (лампа, килим, вікно,шафа…) Давайте їм просту характеристику - опис. Наприклад, люстра скляна, килим зелений, двері прямокутні тощо. Таким чином йде переключення уваги з вибухів на те, що знаходиться навколо вас.

‼️Якщо сталося лихо, памʼятайте - вас врятують! І рятівники зроблять свою справу!

Автор протоколу «4 стихії» І. Шапіро, модифікація Gershanoff Alexander
Israel Trauma Coalition in UA

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 3 балла (+3)

( Допоможемо один одному самі (post #5208067) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 2 2024, 11:22
Arlen Lhermitte, як же хочеться таку інформацію читати просто для загального розвитку, а не для того щоб себе рятувати

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5208094) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 2 2024, 11:59
Юланна, так, від нас хоч і недалеко бахало (2-3 км десь по звукам, судячи з усього, кинджали збивали), але основний удар прийшовся на інший берег. Є відео, як майже над будинком моїх батьків пролітає ракета.
Після відбою пішла досипати. Батьки на роботу пішли.
Досі думаю, що не зійшла з розуму через те, що сплю майже у будь якій ситуацію, бо моя найкраща подруга знову не спить(

Цитата (Arlen Lhermitte @ Jan 2 2024, 09:34)


<Пийте воду! Підчас час стресу часто пересихає ротова порожнина і тіло це сприймає як ще один додатковий стрес. Пийте маленькими ковтками.



Ось це точно. Такий сушняк сьогодні був, що я перебіжками між кухнею, коридором та туалетом пересувалась

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 3 балла (+3)

( Допоможемо один одному самі (post #5208103) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 2 2024, 12:36
Stargirl, ого, батьки титани, для мене робочі дні після обстрілів були каторгою.
Напевно добре що спиш, нерви ціліші будуть

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5208113) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 2 2024, 13:44
Юланна, та для них то вже, на жаль, звична справа. Я теж сяду попрацюю, хоча уроків зараз поки немає, але творча робота допомогає справлятись)

А я то дививалась, чого до нас у новорічну ніч не придовбались. А вони нас просто на закуску залишили з 99 штуками ракет.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2 балла (+2)

( Допоможемо один одному самі (post #5208128) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 2 2024, 15:27
Stargirl, ага, купу ракет і шахідів відправляють вони, а нацисти бандеровци ми. Треба не переплутати

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5208139) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 2 2024, 16:23
Юланна, хто сам нацист, тому усюди нацисти вважаються

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5208143) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 8 2024, 04:36
Ну що, готові до наступної "серії"?

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 0.5 баллов (+0.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5209077) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 8 2024, 05:29
Stargirl, закидають ракетами в своєму стилі.
Знову ці коридорні ранки

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5209084) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 8 2024, 05:32
Я вже трошки забула як спросоння за кілька секунд перевдягатись з піжами в теплий одяг

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5209085) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 9 2024, 12:03
Юланна, та да, я вчора теж так перевдягалась, вдома зазвичай цього не роблю.
Сильно вас там вчора побило? Бо мій Київ вони 100% залишили на інший день.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5209182) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 9 2024, 20:06
Stargirl, загинули люди і одну вулицю перекривали на декілька годин :(

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5209222) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 10 2024, 08:33
мої методи прості:
скинуть вранішню каву на різні збори;
написати всім близьким;
занюхати кота;
дивитись годину на танці Чонгука.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5209270) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 10 2024, 09:12
Powy, о, класно, коли в наявності є кіт)

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 0.5 баллов (+0.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5209274) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 10 2024, 09:14
Юланна, підібрала на смітнику :man_and_cat:

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 0.5 баллов (+0.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5209275) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 10 2024, 10:48
Powy, врятувати тварину - це хороша справа, кіт тепер живе своє найкраще життя))

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5209291) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 23 2024, 05:20
Ну що, у кого ще чергова серія "Прокинувся від того що за вікном фігачить"?

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5211519) )
(Юланна)

Відправлено: Jan 23 2024, 11:16
Stargirl, ми встигли прокинутись до вибухів, але в укриття не пішли і слухали це все в коридорі

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5211601) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 7 2024, 05:10
В укритті лише я і сім’я з дитиною. Чи то десь є краще сховище, чи то люди мають сталеві нерви - бахкає страшезно

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214056) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 7 2024, 06:07
Юланна, я першу серію проспала. Ось від балістики вже прокинулась,там без варіантів. Укриття біля нас, можна вважати, немає. В основному зараз якщо ходять, то в метро.

У мене бігуча строка у свідомості з підписом йбнрсн

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2 балла (+2)

( Допоможемо один одному самі (post #5214060) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 7 2024, 06:32
Stargirl, я без претензій, просто дивно. Бо після минулого разу я таки вирішила ходити постійно в укриття - на душі хоч трішки легше.
Вже з‘являються фото і відео наслідків ракетної атаки і я в ахї

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214065) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 7 2024, 12:36
Юланна, той факт, що біля тебе є гарне укриття, це вже здоровенний плюс. Тому при таких атаках якщо є можливість, краще ходити. Якщо саме балістична загроза, я би не радила рипатись, бо за 3-4 хв можеш не встигнути добігти. Минулого літа був скандал через зачинене укриття, це тут якраз біля мене, я після цього не рипаюсь. А коли вибухи до оголошння тривоги, то тим більше. Зараз вони відстрілялись, це ще мінімум 4 дні нас не мають чіпати, поки не перезарядяться і не навезуть ще лайна на свої аеропорти.
А так ласкаво просимо в Київ. Останнім часом у нас по 2-3 таких атаки на місяць, причому достатньо масові, бо русня вже зрозуміла, що десятком дронів чи ракет нас не взяти, тому летить все зразу - дрони, ракети, балістика.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 3 балла (+3)

( Допоможемо один одному самі (post #5214121) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 7 2024, 12:58
Stargirl, мінімум 2 дні...

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 0.5 баллов (+0.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214122) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 7 2024, 15:40
Stargirl, що ж, я знала куди їхала, тому готова бігати в укриття. Дякую за підказку щодо балістики, бо не дуже в цьому розбираюсь.
А часто бувають вибухи без тривоги?

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214130) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 7 2024, 15:49
Юланна, рідко, якраз у випадку з балістикою

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 0.5 баллов (+0.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214136) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 7 2024, 20:11
LordPro.teus, ну, сподіваюсь, що це не часто буде

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 0.5 баллов (+0.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214226) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 7 2024, 22:06
Цитата (LordPro.teus @ Feb 7 2024, 12:58)
Stargirl, мінімум 2 дні...

У травні минулого року так і було... Зараз наче трішки рідше.

Цитата (Юланна @ Feb 7 2024, 15:40)
Stargirl, що ж, я знала куди їхала, тому готова бігати в укриття. Дякую за підказку щодо балістики, бо не дуже в цьому розбираюсь.
А часто бувають вибухи без тривоги?


Саме без тривоги - ні, на моїй пам'яті три рази, але чесно, мені то тоді менталку похєрило гірше ніж коли ось так знаєш, від чого зранку прокинешся, як сьогодні (вночі вже бачила повідомлення,що корита позлітали)

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 3 балла (+3)

( Допоможемо один одному самі (post #5214241) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 08:43
Stargirl, «графік ракетних обстрілів» звучить дивно і страшно, але хоч знаєш яи похериться наступний день чи ні

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214268) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 08:54
Юланна, не знаєш, бо є ще ш-міги, які і без обстрілів можуть паралізувати більшу частину дня

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5214270) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 11:23
Сьогодні самісінько над домом кляті тварюки торохтіли. Зазвичай наш район оминають, але інколи долітають. Було гучно. Най у них все повибухає, як завод в Іжевську,і краще з ними.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214273) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 11:39
LordPro.teus, так, але більшість не ходить в укриття через міги і займаються своїми справами. Хоча зупинка транспорту під час вильоту мігів не дуже прикольна штука

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214276) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 11:45
Юланна, так в тому ж і біда, що вся комунікація тощо - все обмежується тими сферами що теж можуть продовжувати якусь діяльність в умовах тривог.. наприклад, ситуація коли банк протягом дня працює 20-30хв, за які ти не встигаєш до нього доповзти - цілком реальна штука :( ну і так, з транспортом подавно... і дуже мало тих сфер, що намагаються підвищувати власну гнучкість з огляду на ці умови - а слід було б

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2.5 балла (+2.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214277) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 12:18
Arlen Lhermitte, так, він гарно горів, частіше в таке бачити за порєбріком

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5214282) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 12:21
LordPro.teus, ну, ця тема не з легких, бо є роботодавці, які змушують їхати на роботу навіть під час ракетної атаки, що вже говорити про похід в укриття під час тривоги

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214283) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 12:28
Юланна, на власній шкурі...

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 0.5 баллов (+0.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214285) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 13:26
LordPro.teus, засуджую вашого роботодавця( Хоч і простій в роботі, але ж людину післ смерті не повернеш

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214288) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 13:28
Юланна, та ж чи люди незамінні... один пішов, інший прийшов, ділов

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5214289) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 15:50
Цитата (Юланна @ Feb 8 2024, 11:39)
LordPro.teus, так, але більшість не ходить в укриття через міги і займаються своїми справами. Хоча зупинка транспорту під час вильоту мігів не дуже прикольна штука


Це правда, але з мігами обстріл може бути реально у будь яку хвилину. Один раз так наче просто тренувальний, а потім почало фігачити якраз під старт моєї індивідуалки, то ми перенесли і я виповзла у коридор.
Звісно, по більшості вони це роблять спеціально щоб нас нервувати, але як практика показує, чим частіше тривога через міги - тим ближче обстріл.

Цитата (Юланна @ Feb 8 2024, 12:21)
LordPro.teus, ну, ця тема не з легких, бо є роботодавці, які змушують їхати на роботу навіть під час ракетної атаки,

Ось чому я і відмовилась від офлайну, бо я при тривозі точно нікуди не доїду, а заняття ніхто не відмінятиме.

Цитата (LordPro.teus @ Feb 8 2024, 13:28)
Юланна, та ж чи люди незамінні... один пішов, інший прийшов, ділов

Дуже фіговий підхід, насправді...

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 3 балла (+3)

( Допоможемо один одному самі (post #5214306) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 15:51
Stargirl, бізнес крутиться, лавеха мутиться
Це ще, в принципі, по-божеськи порівняно з тим як при самі знаєте якої тривалості блекаутах "працюйте коли хочете, але x робочого часу має набігати"

Не одразу дійшло про що мова в розрізі "індивідуалки"...)

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2 балла (+2)

( Допоможемо один одному самі (post #5214307) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 16:31
Цитата (LordPro.teus @ Feb 8 2024, 15:51)
Stargirl, бізнес крутиться, лавеха мутиться
Це ще, в принципі, по-божеськи порівняно з тим як при самі знаєте якої тривалості блекаутах "працюйте коли хочете, але x робочого часу має набігати"

Не одразу дійшло про що мова в розрізі "індивідуалки"...)


Індивідуальні уроки. Я викладаю)
Я тихо радію, що цього року все ок зі світлом (тьфу тьфу), бо ще однієї такою зими вести уроки без вай фаю я не витримаю.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2.5 балла (+2.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214313) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 8 2024, 16:46
Stargirl, щодня тішусь що скільки не планував взяти якомога потужнішу зарядну станцію, але жаба задавила)

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214320) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 10 2024, 13:47
Дуже болить за людей з Харкова. Не уявляю який біль і відчай вони відчували.
Країна гній досі існує, наші люди все ще страждають.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5214559) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 15 2024, 08:56
Сьогодні проспала і тривогу, в сам обстріл, тільки для того щоб мене розбудив... Відбій.
Батьки стояли на вухах з 5 ранку у своїй частині міста, сказали, що ми добре спимо (реально як колода). Левел апом буде взагалі не прокидатись до ранку, напевно.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2 балла (+2)

( Допоможемо один одному самі (post #5215647) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 15 2024, 08:58
Stargirl, а я навпаки сьогодні прокинулась від сирени, хоча раніше не чула її і мене будила сестра

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5215648) )
(Юланна)

Відправлено: Feb 15 2024, 10:54
Юланна, бачиш, раз на раз не приходиться...

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 0.5 баллов (+0.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5215661) )
(Юланна)

Відправлено: Mar 1 2024, 23:52
Одеса((
Відправлено: Mar 21 2024, 08:41
Три години в укритті, подвійна ранкова кава і знову можна жити життя

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5220250) )
(Юланна)

Відправлено: Mar 25 2024, 10:10
В додаток до нічних обстрілів дві 4-тонні ракети. Посеред білого дня. По багатомільйонному місту. Ракетами. По 4 тонни.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5220815) )
(Юланна)

Відправлено: Mar 26 2024, 19:03
Цитата (Юланна @ Mar 1 2024, 23:52)
Одеса((


Це взагалі недалеко від будинку моїх батьків, я 11 років біля цього будинку ходив


А вчора палац спорту, це майже біля будинку моєї дівчини

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5220997) )
(Юланна)

Відправлено: Mar 27 2024, 09:22
Угрюмый_Лорд, жесть, співчуваю. Сподіваюсь, твоя дівчина в нормі

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5221120) )
(Юланна)

Відправлено: Mar 27 2024, 12:59
Цитата (Юланна @ Mar 27 2024, 09:22)
Угрюмый_Лорд, жесть, співчуваю. Сподіваюсь, твоя дівчина в нормі

Морально було важко, дуже стресувала

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1 балл (+1)

( Допоможемо один одному самі (post #5221138) )
(Юланна)

Відправлено: Apr 4 2024, 10:59
Сьогодні плачу разом із вогнеборцем, який втратив прям на виклику свого батька-рятувальника.
Цієї ночі росія знову обстрілювала Харків і повторним ударом забрала життя декількох рятувальників.
Дуже хочеться вірити в карму, бумеранг і всяке таке, бо терористи мають бути покарані.

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислено 2 балла (+2)

( Допоможемо один одному самі (post #5223284) )
(Юланна)

Відправлено: Apr 17 2024, 22:19
17 загиблих в Чернігові, а Тайм ліпить хлебальнік бутербродної на обкладинку і називає її найвпливовішою персоною.
Світ божеволіє, мені хочеться кричати

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5226179) )
(Юланна)

Відправлено: Apr 18 2024, 15:11
Цитата (Юланна @ Apr 17 2024, 22:19)
17 загиблих в Чернігові, а Тайм ліпить хлебальнік бутербродної на обкладинку і називає її найвпливовішою персоною.
Світ божеволіє, мені хочеться кричати


та тайм взагалі та ещё херня

  i  

В Інститут розвитку української мови та літератури - Активність Інституту начислен 1.5 балл (+1.5)

( Допоможемо один одному самі (post #5226303) )
(Юланна)

Відправлено: Apr 23 2024, 00:40
Мда, вже і забулись звуки мопедів над головою.
Кішка не оцінила марш кидок з ліжка до коридору
Відправлено: May 10 2024, 17:14
11 годин повітряної тривоги, а до цього ще 6. Просто не віриться. Нелюди.

user posted image
Відправлено: May 11 2024, 10:30
В нас недалечко був вчора прильот, так гупнуло, ну шо сказать, #$#%@
Відправлено: May 24 2024, 08:01

«А гдє ваши паети і пісатєлі? Пачєму так мало извесньіх авторов?»

user posted image
Відправлено: May 24 2024, 12:16
Цитата (Юланна @ May 24 2024, 08:01)
«А гдє ваши паети і пісатєлі? Пачєму так мало извесньіх авторов?»

user posted image

Правда лишь отчасти. Дело в том, что статистику никто не отменял. Так вот, чисто статистически гениев (и умственно отсталых) больше в государстве с населением в 150 млн, чем в государстве с населением в 50 млн. Кроме того, не будем забывать и то, что Москва как минимум до 2014 года была магнитом для некоторых талантливых украинцев, которым было мало Украины и хотелось больше денег. Они тоже ехали в Россию и там строили свои карьеры.
Відправлено: May 24 2024, 13:52
Walker, якби росія століттями не знищувала наших людей, то талановитих було б набагато більше
Відправлено: May 24 2024, 14:18
Цитата (Walker @ May 24 2024, 12:16)
Дело в том, что статистику никто не отменял. Так вот, чисто статистически гениев (и умственно отсталых) больше в государстве с населением в 150 млн, чем в государстве с населением в 50 млн.

Много ли гениев в Индии и Африке?
Відправлено: May 24 2024, 14:44
Цитата (Walker @ May 24 2024, 12:16)
Правда лишь отчасти. Дело в том, что статистику никто не отменял. Так вот, чисто статистически гениев (и умственно отсталых) больше в государстве с населением в 150 млн, чем в государстве с населением в 50 млн. Кроме того, не будем забывать и то, что Москва как минимум до 2014 года была магнитом для некоторых талантливых украинцев, которым было мало Украины и хотелось больше денег. Они тоже ехали в Россию и там строили свои карьеры.


Дело не только (и не столько) в статистике, но и в условиях для развития и проявления гениальности. Если государство делает всё для оболвания своих граждан, а те радостно откликаются всей душой, если инакомыслящие подвергаются травле, вытесняются, а то и уничтожаются (зачастую теми самыми, откликнувшимися на желание власти и оболванившимися добровольно), то количество гениев будет стремительно уменьшаться, а идиотов и мерзавцев возрастать, что, собственно, и наблюдаем.
Відправлено: May 24 2024, 14:49
Згідно Закона парних випадків, Фейсбук приніс

"Спочатку вони вб’ють твоїх митців.

Заб’ють за гаражами художниць, доведуть до самогубства поетів, згноять у таборах журналістів та істориків, розстріляють священників, а музикантів змусять співати їхні пісні.

Потім вони відкриють кінотеатри, літературні школи і консерваторії. Ти будеш дивитись кіно в кінотеатрі імені Пушкіна, вчитись в консерваторії імені Глінки і слухати оперу в театрі імені Маяковського.

А ще вони завалять твої книгарні і музичні магазини своєю продукцією. Ти й не помітиш, як в тебе на книжковій поличці з’явиться «Золотая серия русской класики», а улюбленою музичною групою стане «Алиса», яка буде розривати колонки піснею про «Небо славян»

Ти будеш дивитись «Грозовые ворота» і "9 роту", ненавидіти «чеченів» і думати, що наші ніколи таке не знімуть.

Одного разу ти будеш в Києві і підеш в музей Булґакова, бо музей «шістдесятництва» буде здаватись тобі провінційним і непривабливим.

А якось в книгарні тобі трапиться на очі самотня книга українською мовою, з дешевою обкладинкою та невідомим тобі автором, і ти подумаєш, що з літературою в нас зовсім не вийшло.

Вони завжди казатимуть тобі, що їх культура – «вєлікая», а твій Шевченко – то так, провінціал, що випадково підкорив столицю.
Ти точно подивишся кілька серіалів про Пушкіна і Єсєніна, і навіть не знатимеш, що існують Панас Мирний чи Валер’ян Підмогильний.

Потім вони зруйнують твій будинок і вигонять тебе з дому, знову вбиватимуть твоїх письменників, руйнуватимуть книгарні, церкви та бібліотеки.
І ти зрозумієш, що все почалося спочатку. Тільки цього разу ти застав новий початок і можеш його усвідомити.

Консерваторії ім. Глінки і театри ім. Пушкіна – це брехня, в якій ти жив. Улюблені розповіді Чехова і пісні Висоцького – це обман, в який тебе втягнули.

Але ти не застав того початку, бо народився в місті імені Кірова і вчився в школі імені Толстого.

Ти був впевнений, що це нормально, що так і має бути. Ти точно думав, що «не вийшли ми літературою», таке буває, не всім же літературам бути великими. Але ти помилявся.

Єдиною правдою, яку ти колись побачив, була та одна українськомовна книжечка серед сотень російських, яка тримала цю країну в той час, як її топили в Достоєвському."
Відправлено: May 24 2024, 14:56

 M 

Дуже хочу нагадати, що в цьому розділі немає місця для мови окупантів

Відправлено: May 24 2024, 15:02
Цитата (Walker @ May 24 2024, 12:16)
Правда лишь отчасти. Дело в том, что статистику никто не отменял. Так вот, чисто статистически гениев (и умственно отсталых) больше в государстве с населением в 150 млн, чем в государстве с населением в 50 млн.


А можна докладніше про статистику, бо логіка поки не зрозуміла? Які у вас дані і до чого вони до харківської трагедії?

Цитата (Walker @ May 24 2024, 12:16)
Кроме того, не будем забывать и то, что Москва как минимум до 2014 года была магнитом для некоторых талантливых украинцев, которым было мало Украины и хотелось больше денег. Они тоже ехали в Россию и там строили свои карьеры.


А є якісь думки чого для деяких москва була магнітом, а не Нью-Йорк, не Берлін?
Відправлено: May 24 2024, 15:02
Цитата (Arlen Lhermitte @ May 24 2024, 14:49)
Ти будеш дивитись «Грозовые ворота» і "9 роту", ненавидіти «чеченів» і думати, що наші ніколи таке не знімуть.

Я дуже сподіваюсь, що наші ніколи такого лайна не знимуть
Відправлено: May 24 2024, 15:39
Цитата (Юланна @ May 24 2024, 14:56)
Дуже хочу нагадати, що в цьому розділі немає місця для мови окупантів


Вибачаюсь. Відповіла на тій мові, на якій звернулися. Більше цієї помилки не припущуся.

Цікаво, нас тут знов назвуть укронацистами

Відправлено: May 24 2024, 16:27
Arlen Lhermitte, я без наїзду до всіх, все Ок)
Відправлено: May 24 2024, 16:29
Цитата (Arlen Lhermitte @ May 24 2024, 15:39)


Цікаво, нас тут знов назвуть укронацистами


Цей розділ буквально для української мови, тому будь які звинувачення будуть неактуальні
Відправлено: May 25 2024, 07:57
Цитата (Юланна @ May 24 2024, 14:56)
Дуже хочу нагадати, що в цьому розділі немає місця для мови окупантів

Хочу нагадати, що немає ніякої "мови окупантів". Російською також послуговується велика частина українців. На додаток, ця мова є рідною для багатьох наших захисників, митців і просто чудових людей. Тому прохання не ділити українців за мовною ознакою і натомість називати речі своїми іменами. Не "мова окупанта", а "російська мова". Дякую!
Відправлено: May 25 2024, 07:59
Цитата
А є якісь думки чого для деяких Москва була магнітом, а не Нью-Йорк, не Берлін?

- Це ж очевидно. Близькість і культурна спорідненість.
Відправлено: May 25 2024, 08:38
Walker, ого, ви навіть виправили назву в своєму цитуванні!
Відправлено: May 25 2024, 08:40
Підкажіть яким ви бачите майбутнє України? Якими ви бачите стосунки України і росііі після закінчення війни?
Відправлено: May 25 2024, 08:52
Цитата (Walker @ May 25 2024, 07:57)
Хочу нагадати, що немає ніякої "мови окупантів". Російською також послуговується велика частина українців. На додаток, ця мова є рідною для багатьох наших захисників, митців і просто чудових людей. Тому прохання не ділити українців за мовною ознакою і натомість називати речі своїми іменами. Не "мова окупанта", а "російська мова". Дякую!


Розділ називається «Інститут розвитку української мови та літератури», тому маю право робити зауваження.

І цікаво, чому ж ця російська мова є рідною для багатьох наших людей? Можливо тому що українську мову знищували, за неї вбивали і катували.

А якщо на третій рік повномасштабної російсько-української війни цивільні не розуміють важливість переходу на українську мову, то це біда.
Відправлено: May 25 2024, 09:00
Цитата (Юланна @ May 25 2024, 08:52)

І цікаво, чому ж ця російська мова є рідною для багатьох наших людей? Можливо тому що українську мову знищували, за неї вбивали і катували.

- Саме так. Але ж питання не в тому "чому", а в тому як є. А є саме так - багатьох виховували в російськомовних родинах, тому рідна російська. Так вже сталося. Така прошивка "біосу", якщо хочете. Головне не цькувати за це людей, а пам'ятати, що з поточною демографічною прірвою, в яку котиться Україна, треба навпаки заохочувати українців (і не тільки!) жити в Україні, повертатися в Україну і просто бути тут. Незалежно від мови спілкування.
Відправлено: May 25 2024, 09:02
Цитата (Power @ May 25 2024, 08:38)
Walker, ого, ви навіть виправили назву в своєму цитуванні!

Виправив граматичну помилку, не дякуйте. Адже назви міст пишуться з великої літери. Я хоч і полюбляю Гаррі Поттера, але не маю магічного мислення (ніби написання "москва", "путін", "росія" з маленької літери бодай на йоту прискорює нашу перемогу чи принаймні непоразку).
Відправлено: May 25 2024, 09:09
Цитата (Power @ May 25 2024, 08:40)
Підкажіть яким ви бачите майбутнє України? Якими ви бачите стосунки України і росііі після закінчення війни?

Поки що, на жаль, зарано казати про закінчення війни. Очевидно, що "побили горщики" на десятиліття. Але зараз питання більше в тому, чи встоїть Україна. Поки що ми, на жаль, програємо. Маю велику надію на мир, але такий, щоб Росія знову не напала за 10-15-20 років. Якщо цього не буде, то навіть після цієї нашої перемоги (а я вважаю збереження України навіть у менших кордонах вже перемогою) багато люду поїдуть звідси. І якщо поїдуть, то це, звісно, буде фактично поразкою. Адже держава не може існувати без людей.
Відправлено: May 25 2024, 09:10

 M 

Багато є що писати, але годі з нас срачів.
Для всіх захисників росії, москворотих і людей з меншовартістю є розділ про політику, отам і пишіть.

Відправлено: Jun 5 2024, 00:56
Чао какао. Розкажіть будь ласка, як платити на OLX. Розділ "Картки" неспинно се вантажить і все. Гаманець не можна використовувати для "товара з OLX доставкою". Я взагалі можу го купити із-за кордону?
Відправлено: Jun 5 2024, 01:34
Forsaken Hermit, не кожний продавець згоден відправляти за кордон. Тож лише в індивідуальному порядку - списатися, з'ясувати, домовитися щодо порядку оплати та відправки.
Відправлено: Jul 8 2024, 07:45
Ранок починається не з кави, а з ракет і падіння уламків.
Яка ж я дурна, що не пішла в укриття
Відправлено: Jul 8 2024, 08:52
Діти під завалами. Вбиті або заблоковані уламками. Русня не люди
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (12)  [#] 1 2 3 ... Остання ». Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1892 ]   [ 212 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 06:17:07, 27 Jul 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP