Модератори: Мэри.

Сторінки: (115)  % 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Книжный Дозор

, Беседка раздела
Dusk
Відправлено: Sep 27 2005, 13:22
Offline

Магистр
*******
Стать:
Кудесник X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1683
Користувач №: 7000
Реєстрація: 10-August 05





Може бути, що й так. Або спірит. Але не спіретист точно.

Я так і не зрозумів, про що ти хотів спитати у По?
^
Risenshine
Відправлено: Oct 6 2005, 07:52
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Dusk,
Цитата
якщо не нагружаєшся, то не нагрузять; зате в універі можна справді отримати грунтовні знання, а не поверхові, якщо схочеш, звичайно (це не про мене, хе-хе)

якщо сильно захочеться, то можна отримати грунтовні знання взагалі без ніякого універу. :) зате в могилі краще з писаниною. а це теж не мало значить... особливо для філолога...

Цитата
канони жанру, читай уважніше. А якщо за твоїм підходом, то детектив можна і в античній літературі знайти.

почекай іще пару років, і можливо, відбудеться революція в літературознавстві. того шо вже як мінімум у 2 людей проскакувало те, що По ніякий не засновник жанру... :)

Цитата
я знаю, що про це кажуть митці; а якщо якісь там андруховичі, забужки чи товарішч подервянський мелять якусь дурницю, то це їхні проблеми, вони для мене не авторитети

митці? а можна прізвища? того шо я теж знаю, якими словами поливають митці подібну літературу. а якшо хтось і співає дифірамби елітарні літературі - то це хіба шо ті самі андруховичи і забужки...

Цитата
там літературу викладають змістовно і глибоко


та невже? в універі змістовніше і глибше по-любому

взагалі, все залежить від викладача. якшо брати пана моринця та мадам агєєву, то упаси боже від такого викладання.... хоча в універі нормальних викладачів теж раз два і обчьолся....


Девор,
Цитата
2:0 на користь пані.

а за якими критеріями додаються очки?:)

Цитата
Але твоє визначення "літератор" не цілком вірне, до нього ще доплюсовуються критики, філологи-літературознавці, всяка починаюча шушпаль:) і що там ще?...гм... журналісти:).

моє визначання правильне. критики, філологи-літературознавці так і лишаються критиками і філологами-літературознавцями.... :)

Цитата
Могилянка - це круто, але це назва і купа не потрібних встпуних тестів :Р(скажи ще, що я не правий).

не збираюсть. крім всього іншого - це купа безмежно пацаватих тестів. а іще останнім часом могила, вибачайте на слові, скурвлюється. інакше це ніяк не назвеш... а жаль...

Цитата
І знову ви відбились від теми... Почали один одному радити, що прочитати.
Дозвольте мені дати вам спрямування:
Модернізм в літературі 20 століття і з*ява нових жанрів. Так швидше і цікавіше.
Постараюсь викопати вам інфу з підручника зар.літ:).
До скорих зустрічей!

ну тема моя, того дозвольте, я буду визначати, про шо говорити. а відбуватись в усякі дєбрі я зовсім не проти.... :) а щодо 20 ст., то увольтє. не люблю я його в літературі, воно мене трохи напрягає місцями. того говорити про нього не хочу.
^
Dusk
Відправлено: Oct 6 2005, 16:47
Offline

Магистр
*******
Стать:
Кудесник X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1683
Користувач №: 7000
Реєстрація: 10-August 05





horberdin,
Цитата
шо вже як мінімум у 2 людей проскакувало те, що По ніякий не засновник жанру

мене це взагалі-то найменше тубрує, засновник він чи ні, але у купи літературознавцім проскакує купа всього, в тому числі й витоки детктиву, наукової фантастики в античній літературі. Принаймні, про НФ я десь точно читав.

Цитата
а можна прізвища?

Почитай есе відомих письменників, навіть Борхеса, який дуже любив комерційну літературу. Джойса.

Тільки де ж наша дискусія? Ти визнала, що По достойний того рівня, на який я, і всі інші науковці та дослідники, його поставили, чи ні?
^
Risenshine
Відправлено: Oct 13 2005, 11:26
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Dusk,
ні не визнала. і ніколи не визнаю, так само як і багато літературознавців :) ну не дотягую По до Гофмана.
^
palabra
Відправлено: Oct 13 2005, 18:47
Offline

эта нигламурна
*******
Стать:
Маг V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2768
Користувач №: 74
Реєстрація: 4-July 05





ОООООО... Тихий ужааааас.... Все на украинскоооом... Как так ваще монааааа??
^
Dusk
Відправлено: Oct 13 2005, 19:22
Offline

Магистр
*******
Стать:
Кудесник X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1683
Користувач №: 7000
Реєстрація: 10-August 05





horberdin, ну так нафіга було починати цю суперечку. Більшість літературознавців знають ціну По, який нічим Гофману не поступається. І я на їхньому боці! А то що тобі Гофман більше подобається, зовсім не означає, що він кращий)

Я мабуть перейменую назву у "Елітарна література і комерційна література". Може ще хтось захоче посперечатись.

April, если у тебя есть желание читать эту полемику, т.е. игру в одни ворота, где я выиграл с сухим счетом еще до начала, но используй автоматический онлайн переводчик. Линк на него есть вверху. Хотя он может и не помочь, т.к. хорбердин изьясняется на очень странной разновидности украинского :D
^
Risenshine
Відправлено: Oct 14 2005, 16:43
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Dusk, мені так подобається твоя самовпевненість!!! особливо про сухі ворота і літературознавців. а іще про елітарну літературу.

про ворота: так самовпевнено заявляти, шо в суху виграла я - не буду, того шо так не вважаю. і не тому, шо ти так все суперськи пояснив і відстояв свою точку зору. просто я знаю, шо надто мало перечитала і вивчила, шоб розмазувати тебе по стінці.

про літературознавців: розумієш, у кожного нормального літературознавця є своя думка про якогось там письменника чи його тврєніє. всі геніальні у нас тільки в школі. а от за її межами можна почути дуже багато чого цікавого, і я думаю, шо ти це цікаве чув. так от вертаючись до геніальних письменників і думки літературознавців. знаєш, мені колись давно сподобався один вислів, здається, він належить перу Оскара Вайльда. дослівно не пам"ятаю, але сенс такий: коли ти опиняєшся на боці більшості, треба міняти свої думки. ніколи не любила людей, які кажуть шо це "біле" тільки тому, шо так думає більшість. а кращим Гофмана я вважаю того, о прослухала таку кількість лекцій на цю тему, шо тобі і не снилось...

а про елітарну літературу я навіть і заікатись не хочу...

April, не подобається - іди нафіг!
^
Dusk
Відправлено: Oct 14 2005, 16:59
Offline

Магистр
*******
Стать:
Кудесник X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1683
Користувач №: 7000
Реєстрація: 10-August 05





horberdin, я ввжаю біле білим, бо воно таки біле! А якщо хтось вважає, що воно чорне, то йому треба звертатись до окуліста :D

І я послухав лекції не тільки по Гофману, а й по По, і вони мене переконали не менше, якщо не більше!

Заїкатись не треба :D (невже так злякалась, що вже й заїкатись почала?) :D :D :D
^
Risenshine
Відправлено: Oct 14 2005, 17:50
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Dusk, а ти знаєш, що у кожної людини власне сприйняття кольору? :D в літературі так само. одні вважають Пушкіна (По, Толстого, Шекспіра) генієм, інші посередністю. так завжди було і так завжди буде. я поважаю тих, хто може відстоювати свою думку, і у якого аргументи не зводяться джо того, шо так вважає бльшість. моя проблема покишо в тому, шо я не можу толково відстоювати свою думку.

ти єдиний філого в сімействі, чи є іще хтось? питання може і не в тему, але мені це треба, шоб знати, в який бік вести дискусію.... якшо не хочеш можеш не відповідати...
^
Dusk
Відправлено: Oct 14 2005, 18:59
Offline

Магистр
*******
Стать:
Кудесник X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1683
Користувач №: 7000
Реєстрація: 10-August 05





horberdin, фактично єдний, хоча є кілька віддалених родичів.

По-моєму я навів достатньо аргументів, а те, що більшість згодна з Моєю точкою зору, то це приємна випадковість.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (115)  % 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0748 ]   [ 28 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 01:29:56, 29 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP