Модераторы: Зарезанный одуванчик.

Новая тема

Голосування конкурсу

, "Рідні смаколики"
Зарезанный одуванчик
  Отправлено: Nov 6 2020, 14:24

Мастер двойной игры ©
Облик: Animagus Nyan Cat

user posted image

Ох і красу ж наробили поціновувачі української кухні! Тому мерщій, приступайте до оцінювання робот. :wub:

Як оцінювати?

1. Поставити від 1 до 5 балів за фото страви.
2. Поставити від 1 до 5 балів за опис до страви.

Всім кулінарам буде дуже приємно, якщо ви напишите розгорнуті коментарі, а я за це ще даю подарунки. Але це не обов'язково.
То саме щодо мови: українською — цінуємо і шлемо проміні шани, але й інші мови коментарів вітаються.

Перша робота
Показать текст спойлера

Друга робота
Показать текст спойлера

Третя робота
Показать текст спойлера

Четверта робота
Показать текст спойлера

П'ята робота
Показать текст спойлера

Шоста робота
Показать текст спойлера

Сьома робота
Показать текст спойлера

Восьма робота
Показать текст спойлера

user posted image
Прошу всіх коментуючих бути ввічливими і відокремитися від власних упереджень щодо правильності рецептів.

Пам'ятайте, що кожен кулінар — це художник.

^
MizukiRin
Отправлено: Nov 7 2020, 12:46

Инфантильный комиссионер © Н.
Облик: Animagus Thunderbird

1. Почему-то подача ассоциируется с подачей оливьешки в хорошей столовой. В принципе, это даже не минус работы. Нравится, что показали холодец в разрезе.

Текст. Хорошо, что вы предупредили нас, но зачем рассказывать о своей неудаче на конкурсе?

2. Мне нравится ваш «казан».

Не очень понимаю зачем перед часто необходимо слово «досить». Возможно, «доволi» звучало бы лучше, но я бы его вообще дропнула. Часто и часто, все хватит, пиши, сокращай.

Такой рассказ за обедом получился, в целом, это не замечание.

3. Привет тарелкам) для инста фото не хватает, чтобы деруны были одинаковыми, но пока это лучше фото

Текст. Выглядит лучше на фоне предыдущих работ. Если там разговор за кухонным столом, то это уже художественный рассказ. Клево.

4. Классное инста фото. Кстати, у меня есть такая же тарелка для фото моих завтраков. За это вам будет небольшой бонус.

Текст. Чего-то недостает. Не знаю. Вроде бы и придраться не к чему, а вроде как отписка выглядит.

5. Фото кайф.

Текст. Неплохо, но скучно.

6. Аппетитное фото.

Текст: коротко

7. Фото текут слюни, но текста мало.

8. Фото: просто, но симпатично.
Текст: моя бабушка готовит вкуснее!!!!1111

Оценки:
1. Фото 4
Текст 3

2. Фото 4
Текст 3

3. Фото 5
Текст 5

4. Фото 5+
Текст 3

5. Фото 5
Текст 4

6. Фото 5
Текст 1

7. Фото 5
Текст 1

8. Фото 4
Текст 4

ГГ
^
Зарезанный одуванчик
Отправлено: Nov 12 2020, 13:08

Мастер двойной игры ©

i  

Агов, хлопці, дівчата та небінарні істоти!
Дуже хочеться побачити ваші емоції та оцінки з приводу смаколиків!

Эй, мальчики, девочки и небинарные создания!
Очень хочется увидеть ваши эмоции и оценки по поводу вкусняшек!

^
Эфридика
Отправлено: Nov 15 2020, 12:25

Облик: Animagus Griffin

Спасибо моему прекрасному переводчику *сердечко*

Показать текст спойлера
^
Амишка
Отправлено: Nov 15 2020, 17:22

Can't escape the fallout
Облик: Animagus Basilisk

Перша робота - не зважаючи на те, що я не дуже полюбляю холодець, такий, можливо і спробувала би. Нестандартна подача, тому що у моїй родині його завжди просто нарізають чотирикутниками, Тому ідея чудова. З приводу тексту, також не зрозуміла ці роздуми про агар-агар) Саме фото непонане, хоча з ракурсом можливо було трішки помізкувати, і зробити ще краще.
Фото - оцінка 4
Текст - оцінка 3

Друга робота - аж слинка потекла. Страва смакує прекрасно, а фото тим більше викликає бажання зробити щось таке для себе. Відтінки червоного у самої страви та казанці дуже гарні та насичені, тому з фото ви вгадали. Велика світла пляма від сонця (чи світла?) у самісінькому центрі фото, правда, трошки притягує до себе погляд, а не до того, що треба. І текст також непоганий.
Фото - оцінка 4,5
Текст - оцінка 4

Третя робота - фото на цей момент найкраще. Текст також у формі такої чудової маленької розповіді із життя сім'ї. Єдине, не дуже уявляю, як можна з'їсти одразу кілограм дерунів) Це ж як треба любити картоплю)
Фото - оцінка 5
Текст - оцінка 5

Четверта робота - для мене як на фото, так і у тексті чогось бракує. Можливо, я трохи упереджено ставлюся до власне борщу, не дуже люблю саме червоний, і надаю перевагу зеленому (така собі з мене українка =dontknow= ) Але додаткові елементи на фото гарно вписалися у загальну композицію.
Фото - оцінка 4
Текст - оцінка 4

П'ята робота - слинка продовжує витікати) Гармонічне, просте фото та текст "під стать", але покуштувати страву прямо зараз таки захотілось.
Фото - 4,5
Текст - 4

Шоста робота - дуже апетитні сирники! Декор також на висоті, хоча я б зробила фото трішки світлішим. Текст закороткий, але влучний. А мені, здається, вже час ставити поруч з клавіатурою глечика.
Фото - 5
Текст - 4

Сьома робота - про розмір котлет це просто у яблучко! Якщо випадково взяти більший шматок м'яса, то котлетки будуть такого розміру, що нею прямо і наїсися. Але забагато на фото розмитого, можливо, трішки інакший ракурс вийшов би краще.
Фото - 4
Текст - 4

Восьма робота - дійсно, без солінь нікуди зараз) Проте у моїй сім'ї помідорки ніколи не розрізали, тому з однієї банки можна було виловити як геть дрібноту, так і велетня.
Фото - 5
Текст - 5

ГГ
^
Admin V
Отправлено: Nov 16 2020, 10:06

Мудрец
Чародей III
Облик: Animagus Unicorn

Оцінки
Фото/текст

Перша робота
Хоч ви і додали агар-агар, але холодець на фото вийшов дуже апетитним.
5/4

Друга робота
Головне – свинина, але ж на фото шматочків свинини я не бачу :( .
4/4

Третя робота
Як же смачно на це дивитися. Текст докладний і мені дуже сподобався, як і фото.
5/5

Четверта робота
Яка гарна фотографія. Люблю борщ, а фото у вас таке, що у мене слинки течуть. Але ось опис трохи підвів.
5/4

П'ята робота
А тут протилежно попередній роботі. Фото не дуже сподобалося, хотілося б додати трохи більше фарб. А опис вийшов дуже хорошим.
4/5

Шоста робота
Вірю, що сирники вийшли смачними, але на фото може варто було розмістити сирники рівно по центру. Опис слабенький.
4/2

Сьома робота
Котлета по-київськи повинна бути величезною. Фото краще б виглядало зверху. А якби ви ще зробили котлету з кісточкою, то було б взагалі чудово. Чому не зробили детальний опис? ;(
5/2

Восьма робота
Добре, але чогось не вистачає.
4/4
^
Зарезанный одуванчик
Отправлено: Dec 15 2020, 23:40

Мастер двойной игры ©

i  

Агов, їжа шукає поцінувачів! :cake:

^
Disha Giotto
Отправлено: Dec 28 2020, 12:14

Пупся ©

Сложно оценивать текстовку каждой работы без знания языка, так что да простят меня орг и авторы - я поставлю всем 5 баллов за письменную часть. Это будет справедливо, чем оценивать топорный язык гугла.

Работа#1
Мне не нравится фото. Кетчуп выглядит неуместно, простите. Эта красная жирная клякса сбоку портит всю гармонию снимка, его симметрию и композицию. Без нее было бы гораздо лучше.
2/5

Работа #2
Опять же, блюдо возможно невероятно вкусное, но ваша подача этого не передает. Зачем эта тарелка и почему супница расположена сбоку? Ни ложки, ни вилки - если вы хотели показать эффект блюда с пылу с жару, то и прихватку понаряднее можно было приложить или красивым полотенцем обернуть. И потом такие вкусняхи обычно в горшочках готовят, разве нет?
1/5

Работа #3
Мне нравится, что симметрия на посуде перекликается с орнаментом нижнего фона. И только укроп и жутковатые деруны портят всю гармонию. Они выглядят сгоревшими, автор. Я понимаю, что сложно сделать качественное фото такого блюда, но оно явно не должно выглядеть подгоревшим.
2/5

Работа#4
Я не любитель борща, автор. Но ваше фото даже меня заставило нервно сглотнуть слюну. Пожалуй, это самое эстетичное фото конкурса. И прям точнейшее попадание в заданную тему.
5/5

Работа#5
Красивое фото, я считаю. Моя украинская бабуленька очень любила такую лапшичку. Автор, спасибо, что хоть у вас есть на снимке приглашение к столу)
4/5

Работа#6
Сырники с вишневым выреньем. Прям в самое сердечко, автор. И посуда и эта сахарная пудра...ммм. Очень эстетично и аппетитно.
5/5

Работа#7
Сделать красивое фото котлеты - отдельный вид прекрасного. Ваша котлета по-киевски мне сейчас подмигнула, но я буду строга. Мне не зашло. Прости, котлета.
3/5

Работа#8
Автор, классное фото. Из ничего получилась прекрасная, аппетитная картинка. За лень я вам снижу на балл - вы не заморачивались(
4/5

Гг
^
Зарезанный одуванчик
Отправлено: Jan 4 2021, 22:59

Мастер двойной игры ©

Цитата (Disha Giotto @ Dec 28 2020, 12:14)
Мне не нравится фото. Кетчуп выглядит неуместно, простите. Эта красная жирная клякса сбоку портит всю гармонию снимка, его симметрию и композицию. Без нее было бы гораздо лучше.
Это хрен, а не кетчуп :skype_giggle: :skype_giggle: Холодец не едят с кетчупом, ты чего)))
^
Disha Giotto
Отправлено: Jan 4 2021, 23:19

Пупся ©

Зарезанный одуванчик, =smile_cry= вообще без разницы.
^
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Новая тема

[ Script Execution time: 0.1265 ]   [ 34 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 20:09:03, 18 Jan 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru