Модератори: простая прохожая.

Сторінки: (39)  % « Перша ... 12 13 [14] 15 16 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Hogwarts Legacy – та самая RPG во вселенной ГП

Ник Фазбер
Відправлено: Feb 7 2023, 13:44
Offline

Голодные игры - Дистрикт 6.
**********
Стать:
Великий чародій X
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Користувачі
Повідомлень: 12323
Користувач №: 204820
Реєстрація: 8-September 20





Цитата (Степной Лис @ Feb 7 2023, 13:34)
Что могу сказать после четырех часов игры: ребята офигенно потрудились.
Анимации очень на уровне, начало сюжета затягивающее. Прокачка сделана примерно как в пятой книге - изучаешь Хогвартс.
Сам замок проработан до мелочей, архитектура просто прекрасна. По нему хочется бегать, а не использовать быстрое перемещение.

Боевка немного напоминает дарк соулс, по крайней мере я постоянно перекатываюсь. Пока что у меня ощущение что это то, чего я так ждала все эти годы. Просто возможность побегать и погрузиться в мир.

Еще очень нравится студентота, куча разговоров у них, такое ощущение что наняли целую пачку фикрайтеров на фоновые разговоры. Ну и еще бывают всякие забавные штуки, типа студента над которым постоянно идет дождь. Он не квестовый персонаж, просто стоял в коридоре.

Показати текст спойлеру


Ух. Жаль ПКшникам только вечером сегодняшним дадут делюкс обкатывать. А там ещё и невесть сколько торрента ждать.
^
Duke
Відправлено: Feb 7 2023, 18:11
Offline


******
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 964
Користувач №: 92281
Реєстрація: 5-October 15





Оказывается предзагрузка в стиме была с самого утра, а я не проверил)
^
простая прохожая
Відправлено: Feb 8 2023, 00:22
Online

This isn't user you're looking for
**********
Стать:
Архімагістр VIII
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Адміністратори
Повідомлень: 16299
Користувач №: 20728
Реєстрація: 5-September 06





Количество зрителей Hogwarts Legacy на Twitch превысило 1,143 миллиона — это рекорд для одиночных игр
До этого лучший результат принадлежал Cyberpunk 2077.
^
Ник Фазбер
Відправлено: Feb 8 2023, 04:11
Offline

Голодные игры - Дистрикт 6.
**********
Стать:
Великий чародій X
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Користувачі
Повідомлень: 12323
Користувач №: 204820
Реєстрація: 8-September 20





Цитата (простая прохожая @ Feb 8 2023, 00:22)
Количество зрителей Hogwarts Legacy на Twitch превысило 1,143 миллиона — это рекорд для одиночных игр
До этого лучший результат принадлежал Cyberpunk 2077.


Если когда-нибудь выйдут шестые "Свитки", то наверняка потягаются на равных с "Легаси".

И о, Мерлин. Уже успели взломать Хогвартс Легаси? Буквально только что торрент откопал. Сейчас на крыльях счастья лечу качать. Десять дней? Ха! Пару часов после предзагрузки Делюкса и уже всё готово. Правда всё равно надо ждать взлома официального, но...

Поднимаем белый флаг, каперы! Йо-хо-хо и сундук галлеонов! Герберок хаффовцу. Обмывать такой светлый праздник будем! Это лучший подарок мне на выпуск из Хогвартса.
^
Lindemann
Відправлено: Feb 8 2023, 05:14
Offline

Укушу за бочок
*********
Стать:
Верховний чародій XII
Вигляд: Animagus Hadis Griffin
Група: Користувачі
Повідомлень: 9749
Користувач №: 72862
Реєстрація: 5-June 12





Ник Фазбер, напиши, если игра с торрента будет норм и всё ровно встанет
^
простая прохожая
Відправлено: Feb 8 2023, 05:56
Online

This isn't user you're looking for
**********
Стать:
Архімагістр VIII
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Адміністратори
Повідомлень: 16299
Користувач №: 20728
Реєстрація: 5-September 06





Цитата (Ник Фазбер @ Feb 8 2023, 04:11)
Если когда-нибудь выйдут шестые "Свитки", то наверняка потягаются на равных с "Легаси".

И о, Мерлин. Уже успели взломать Хогвартс Легаси? Буквально только что торрент откопал. Сейчас на крыльях счастья лечу качать. Десять дней? Ха! Пару часов после предзагрузки Делюкса и уже всё готово. Правда всё равно надо ждать взлома официального, но...

Поднимаем белый флаг, каперы! Йо-хо-хо и сундук галлеонов! Герберок хаффовцу. Обмывать такой светлый праздник будем! Это лучший подарок мне на выпуск из Хогвартса.

Будь осторожен, на проверенных ресурсах ни одной новости не вижу.
^
Ник Фазбер
Відправлено: Feb 8 2023, 06:05
Offline

Голодные игры - Дистрикт 6.
**********
Стать:
Великий чародій X
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Користувачі
Повідомлень: 12323
Користувач №: 204820
Реєстрація: 8-September 20





Цитата (простая прохожая @ Feb 8 2023, 05:56)
Будь осторожен, на проверенных ресурсах ни одной новости не вижу.

Так я беру репак R.G. Механиков. А они как известно не из тех, кто заливают Торренты со всякой гадостью вприкуску с основными файлами. Так что я уверен, что всё будет в порядке. Да и сколько помню свой опыт с репаками Механиков - ни одна игра прошедшая через их ловкие ручки ещё не провисала.
^
Lindemann
Відправлено: Feb 8 2023, 06:45
Offline

Укушу за бочок
*********
Стать:
Верховний чародій XII
Вигляд: Animagus Hadis Griffin
Група: Користувачі
Повідомлень: 9749
Користувач №: 72862
Реєстрація: 5-June 12





Цитата (Ник Фазбер @ Feb 8 2023, 06:05)
Так я беру репак R.G. Механиков. А они как известно не из тех, кто заливают Торренты со всякой гадостью вприкуску с основными файлами. Так что я уверен, что всё будет в порядке. Да и сколько помню свой опыт с репаками Механиков - ни одна игра прошедшая через их ловкие ручки ещё не провисала.

Несколько раз на торрентах встречала чужие паки, подписаные как Механики. Так что плюсую, осторожнее
^
Ник Фазбер
Відправлено: Feb 8 2023, 07:03
Offline

Голодные игры - Дистрикт 6.
**********
Стать:
Великий чародій X
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Користувачі
Повідомлень: 12323
Користувач №: 204820
Реєстрація: 8-September 20





Цитата (Lindemann @ Feb 8 2023, 06:45)
Несколько раз на торрентах встречала чужие паки, подписаные как Механики. Так что плюсую, осторожнее

Так убедиться в том, что это тру механики очень просто. Торрент механиков не позволит установить игру по адрессу, в котором присутствует кириллица. По-моему это единственная крупная пиратская группа на моей памяти которая такой особенностью выделяется. Другим пиратским кораблям на кириллицу в пути на который установлена игра как правило плевать.
^
Trafalgar Law
Відправлено: Feb 8 2023, 07:43
Offline

Всеведающий
*********
Стать:
Архимаг V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 7160
Користувач №: 50193
Реєстрація: 15-September 09





Не втримався шось і придбав цю шнягу, бо добрі люде сказали шо воно ото навіть легендарніше за легендарнійший гарє пот в таємній бдсм-кімнаті вийшло.

Картиночка канєшно дуже красива і атмосферна, відчувається художній хист навіть ото з перших моментів гри і навіть в таких, здавалось, банальностях як лист від пані замісниці директора (шо лишній раз показує шо директор в той період звичайно був лінивим чортом, мій кумир прям з перших моментів, хех)

Хогвартс красивий і повний таємниць, таких шо банальна наявність певних дверей в кадрі може дропнути твій фпс зі 140 до 17 в одну секунду. Загалом я впевнений шо все це слід чорної магії да недобра рука гоблінсів, бо допоки ти ходиш під дахом Хогвартсу то тобі майже нічо не загрожує, але як тільки виходиш на подвірʼя то ризикуєш опинитись у вирі чорної магії низького рівня кадрів в секунду. Також я підозрюю професора Ронена, бо навколо нього завжди вирують чари лагів, досить опинитись десь біля цього дідуся.

В сюжеті Хогвартс Легасі дуже строго притримується канону. Так, в перші ж хвилини ми дізнаємось, що перші 4 роки навчання в Хогвортсі це марна трата часу, і догнати студентів 5го курсу навчання в цьому елітному закладі можна за 15 хвилин туторіала. Ось тобі Люмос, ось тобі Ацціо і Репаро, Вінгардіум то імпрувмент з майбутнього, так шо вчи просто могутнішу Левіосу поки, а Алогомора це взагалі каст для випускників нашої школи, не будем забувать що Герміона дійсно геній. Той факт що учні до старших класів взагалі знають за який кінець палочки триматись вже дозволяє їм випуститись з відзнакою. Тим простіше буде їх всіх підкорити… сказав би я.

Не знаю чому саме але шось доля і два скромні питання затягнули мене на Рейвенклоу. Спочатку я вважав що перший раз спробую все ж пройти за світлу сторону сили, хоча ідея перетворить забитого ботана в нового тємнолорда приваблює… та я швидко зрозумів шо забитим ботаном стати не вийде, бо це школа чарів та інклюзивності і забиті тут всі крім власне може тебе (і то якщо сам це обереш). Поки шо зобачив лише трьох з чотирьох «основних» кандидатів в цімбори та цімборашки хогвартса, одного - Аміта, лише мєльком, тому про нього якось згодом.
Наталка, чи як її там, як типова грифіндорка зависокої про себе думки, але завдяки їй я взнав шо в угандській школі фінансування не вистарчає навіть на те щоб забезпечити учнів чарівними палочками. А ще вона також пєрєвєдьонка, і вроді би вважається місцевим генієм. Ну, геніальність не дозволяє їй набити більш як 90 очків в «Притягни шарики», тому дружить з нею якось не сильно хочеться.
Очікував шо Севастіан як типовий візантієць та слизеринець буде самозакоханим муднем, та неочікувано здався досить нормальним тіпом. Трохи звісно слизеринську натуру показує, та загалом здається досить компанійським хлопакою, з яким і на півко сходити замість уроків іноді можна. Хоча в дуелях він звісно повне дно.

А от професоріат в хогвартсі в 18… якомусь там значно цікавіший, різноманітніший і здається компетентніший аніж в 90х. Я поки лише на двох уроках побував, та уроки Гекат, думаю, буде відвідувати дуже цікаво. Тим паче вона, як щира англосаксонка, першим ділом похвалилась про утиски валлійців, так тримать. Ех, а ще на бенкеті була така руденька вчителька в квітах вся, певно та професорка Часникова про яку всі студенти жаліються. Жаль звісно що романтики в Хогвартсі нема, а то б позалицявсь до неї. Навіть Уізлі демонструє компетентність, що від них очікувати зазвичай не варто. Але директор, якого я поки бачив лише 30 секунд на бенкеті, все ж кумир, я впевнений шо в школу працювати його влаштував його батя-міністр.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (39)  % « Перша ... 12 13 [14] 15 16 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0740 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 23:23:21, 03 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP