Сторінки: (45)  % « Перша ... 5 6 [7] 8 9 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Можно ли детям младшего возраста читать 4-6 книги?

Згорнути питання Можно ли детям младшего возраста читать 4-6 книги?
Можно, в книгах нет ничего особенного 155 ]  [24.49%]
Можно, это пойдет на пользу воспитанию 103 ]  [16.27%]
Нельзя, книги повредят их психике 59 ]  [9.32%]
Нельзя, книги вредны с воспитательной точки зрения 21 ]  [3.32%]
Что бы то ни было, детей нельзя лишать такого удовольствия :) 190 ]  [30.02%]
У меня особое мнение на этот счет 105 ]  [16.59%]
Згорнути питання Книга ГП какая она?
Детская 19 ]  [4.81%]
Скорее книга для взрослых 38 ]  [9.62%]
Что- то среднее 190 ]  [48.10%]
На протяжении книги мое мнение менялось 121 ]  [30.63%]
Затрудняюсь ответить 27 ]  [6.84%]
Усього голосів: 507
Гості не можуть голосувати 
{DeviLishkA}
Дата Sep 15 2005, 20:14
Offline

#КиЛлЕр#ТаК чТо БоЙтЕсь#
*****
Стать:
Чарівник початківець III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 322
Користувач №: 5429
Реєстрація: 14-July 05





Ну ты же меня не поняла я говорю!! от! 10 и до 16!!! ну и после тоже!!!
^
[псих]
Дата Sep 15 2005, 20:35
Offline

Эксперт
*****
Підмайстер IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 377
Користувач №: 3565
Реєстрація: 31-March 05





извини. Просто ребенок-это лицо, не достигшее 11 лет, а уж днети младшего возраста...

А от 10 до 16- уже подрости или тинейджеры. В таком возрасте, ядумаю, можно читать =)
^
Risenshine
Дата Sep 16 2005, 09:45
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Мэлс, всі мої думки тільки в м"якшій формі :)))) респект!!! :)
^
canon
  Дата Sep 16 2005, 19:17
Offline

маг
****
Стать:
Заклинач II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 284
Користувач №: 7766
Реєстрація: 16-September 05





Цитата (Пчелка @ Aug 27 2005, 12:17)
Не знаю как у вас,а у меня твердое убеждение что деткам с их нежной неустоичивой психикой 4-6 книги лучше не давать читать. (Хотя попробуй не дай -такой вой поднимут). Просто дети воспринимают всю эту волшебную сказку очень уж серьезно, они не могут как люди более старшие разограничить где быль где не быль. И если Роулинг действительно убьет в конце Гарри (хотя очень сомневаюсь) по Миру может прокатиться волна суицидов разочаровавшихся в жизне малюток. =cryyy=

Я слышал что роулинг Собиралась написать Того же гаррика с первой по сельмую книгу заново но немного переделанной
^
Katerinka
Дата Sep 16 2005, 19:22
Offline

Мастер
******
Стать:
Чародій VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 521
Користувач №: 7574
Реєстрація: 8-September 05





Цитата (canon @ Sep 16 2005, 16:17)
Я слышал что роулинг Собиралась написать Того же гаррика с первой по сельмую книгу заново но немного переделанной

Я тоже слышала... :unsure:
Мне кажется новое, не всегда лучше старого...
Может получится так "хотели как лучше, а получилось как всегда..." :blink:
^
alya_zirka
Дата Sep 17 2005, 10:23
Offline

ведьма
*********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 6308
Користувач №: 3024
Реєстрація: 18-February 05





Думаю, что можно, вопрос захотят ли они и понравится ли им эти книиг!
И что скажите мне есть в книгах такого, чего они не узнают из телевидения и фильмов, у нас реальная жизнь с войнами, землетрясениями и цунами, как самый настоящий ужастик!
^
Гость_Сириус
Гость_Сириус
Дата Sep 17 2005, 11:07





я бы не стал рекомендовать детям младше 10 :angry:
^
Лилия
Дата Sep 17 2005, 12:40
Offline

Фея цветов и волшебства
***
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Користувач №: 7761
Реєстрація: 16-September 05





Детей нельзя лишать такого удовольствия! Я лично люблю и Поттера и Гроттер, поэтому и зашла сюда. Удовольствие было практически одинаковым. Может это и повредит, но...
^
Maria Sana
Дата Sep 18 2005, 22:12
Offline

Спостерігач
********
Стать:
Анімаг IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4421
Користувач №: 79
Реєстрація: 19-February 04





Цитата (horberdin @ Sep 11 2005, 17:59)
Цитата
horberdin, я б тобі сказала, як майбутній історик... але краще спитаю: а що такого геніального є в Достоєвського (який писав у класичному жанрі тієї епохи) чого немає у Хемінгуея (справжнього новатора американської літератури!)?...

кажи, я не проти.
почнемо з достаєвського. жанр у нього класичний згода. проблема в тому, що він попав у точку з розвінченням так званого напалеонівського міфу. людина пуп землі, сама вершить свою долю, якшо вона талановита і т.д. - то доб"ється всього (цим активно грішили романтики). всі вірять у людину. і тут з"являється пан раскольніков. він (раскольніков) - потенційний наполеон, у біля ніг чуть не весь світ має опинитись, який бере долю в сої руки, мочить бабульку для досягнення своїх воістину якихось там цілей. результат - юний наполеон в задниці, точніше в сибіру. розвінчення состоялось, уря таварісчі! достоєвський попадає в струю, ібо на пару з іншими реалістами розказує, шо віра в людину - фігня повна.
тепер переходимо до хемінгуея. взагалі мені плювать, новатор він чи не новатор. вся справа в тому, що я не сприймаю американську літературу (ну так вже історично склалось). там є автори, які мені подобається, але більше ніж на гарний гумор або критику соціального ладу американці так і не спромоглись. до того ж хемінгуей мене просто по-людськи бісить. нічого не можу з собою зробити. пані роулінг читати можу, хемінгуея - не можу.

Цитата
Справа навіть не в максималізмі, а більше у тому, що Роулінг ти можеш вважати хоч останньою з найгірших письменниць, але таких фраз (як філологу) тобі слід уникати.

щодо фраз, згідна, погарячкувала. хоча знаєш, за що я люблю філологію? за те, що це наука суб"єктивна, тому я маю повне право вважати саме так, головне правильно аргументувати. :)

Цитата
І де в Достоєвського в біса ти знайшла позитив?!...

а де я казала про позитив у достаєвського?????

Цитата
І чому ти вважаєш, що до нас доходить тільки найкраще? Хіба з "Розтріляного відродження" до нас дійшла хоч половина того, що є нашим спадком? А про 14-17 століття я взагалі мовчу!

а я вже казала, що погарячкувала. хоча я швидше відовідала на те, чи завжди суспільна думка вибирала найкраще. а от те, дійшло воно до нас чи ні - то вже інша справа. яскравий приклад - омар хаям. коли він писав свої рубаї - він був дуже популярним, замовчування - наслідки політики тодішнього шаха, хана чи когось-там. з розстріляним відродженням - те ж саме, я впевнена, що якби твори не знищувались і не заборонялись, то до нас би дійшло джуе багато гарних творів, але гарними вони вважались все тоді, суспільна думка їх обрала, а те чого вони не збереглись - то вже політична справа.

П.С. вибачайте за помилки і можливо трохи різкий тон, я зла. щодо пані роулінг, то імхо, вона стоїть вище за багатьох сучасних письменників, але багато хто її перепьовує. це об"єктивна реальність.

Як би ж я ще пам'ятала, що хотіла сказати :lol: Мабудь банальність: історія розсудить, але мені вже трошки в голові паморочиться від відступу від теми :blink: :huh: (чотири "від" в одному рядку - мама, рятуй!) Гаразд...
Отже, я таки вв’язалась у літературну дискусію:
Достоєвський в мене мабуть по асоціативній пам’яті злився з заявою про загальноказковий оптимізм - а я з ним категорично і повсякчас, і на віки вічні (тфу! куди мене?..) НЕ ЗГІДНА! Достоєвського-генія оцінюють 9-тикласники, в мене вже й 11-й за плечима, а мій батько стверджує, що я його й через 10 років не зрозумію (хоча я ж не геній...). Так само з Булгаковим (це взагалі неподобство - я ж до нього з філософією Сковороди підходила!)!!! А оцінювати талант Роулінг діти й не повинні (а головне їх ніхто не буде примушувати :D :D :lol: сорі, уявила як 5-ти класника можна примусити щось проаналізувати :lol: ), ВОНИ ПОВИННІ НАСОЛОДЖУВАТИСЯ, НАВЧАТИСЯ ТА ВИХОВУВАТИСЯ! хм, про РОЗВИВАТИСЯ забула, але думаю, що в молодшому дошкільному віці це звичайно можна робити тільки через гру, а в гру затягує герой (хи, згадала експериментальні інтегровані курси для дітей - всі побудовані на героях) і тоді можна дітей навчати навіть арифметиці за допомогою простих задач: два чарівні боби + один чарівник = один чарівник і два несподівані ефекти... (а? шо? де це я знову?!) Я до того, що діти без зайвих стереотипів сприймають героїв не тільки як рівних собі, але й на чуттєвому рівні. Тобто так як їм їх рекомендують (подають): якщо батьки відчувають неприязнь до книжок про ГП, то і дитина до них ставитиметься з недовірою, коли ж навпаки - то з ентузіазмом. Якщо мати читаючи (чи дізнавшись про те, що дитина вже прочитала це місце) про смерть героя виражатиме сум, то і дитина сумуватиме за персонажем (знову ж таки: це емоції! невже ви не розумієте цінності будь-яких емоцій?! та запитайте у будь-якого соціопата він вам розкаже, що може вирости з людини тільки на "рожевих сиропах"!)
Повторююсь (може все ж вивчите?..) діти без зайвих і не дуже стереотипів значно гнучкіше сприймають символіку в казках (може це звучить як парадокс, але всі питання до мораліста (чи може "мораліста") Уайльда).

Horberdin, стосовно "відродження" (того шо ще й "червоне") - Остап Вишня (це питання) - він геній чи просто популярний письменник? І ще одне: назви сучасних геніальних письменників ... "і я скажу, хто ти!" Жарт, але мені цікаво. І, якщо я ще тебе не дістала, то хто по-твоєму Дамблдор?

P.S. Сорі за те шо я тормоз - це все через нерегулярний доступ в Інтернет.
Horberdin, на помилки тут вже давно ніхто не звертає уваги (з тих пір як Марго кудись поділась... а стосовно різкості тону, то тут би мені мабуть довелося таке в підписі ставити :unsure: )


Додано через 3 хвилин
Цитата (Katerinka @ Sep 16 2005, 19:22)
Цитата (canon @ Sep 16 2005, 16:17)
Я слышал что роулинг Собиралась написать Того же гаррика с первой по сельмую книгу заново но немного переделанной

Я тоже слышала... :unsure:
Мне кажется новое, не всегда лучше старого...
Может получится так "хотели как лучше, а получилось как всегда..." :blink:

Бред, на Роу это не похоже и даже не сходиться с ее официальными заявлениями! Может вы хоть источник "информации" выложите, а то окажеться, что это Ленивец сварганил...
^
Фуксия
Дата Sep 19 2005, 11:47
Offline

воительница
******
Стать:
Чарівник початківець XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 654
Користувач №: 6745
Реєстрація: 12-August 05





Я считаю это зависит не от возраста, а от втячатлительности.
Например, я гораздо больше боюсь за свою старшую сестру


Це повідомлення відредагував Фуксия - Sep 19 2005, 11:47
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 5 6 [7] 8 9 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0960 ]   [ 26 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 09:28:24, 30 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP