Модератори:

Сторінки: (7)  [#] 1 2 3 ... Остання ».  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Не пиліте, не куріте, я у попелі сиджу

, флудилка УДК
Відправлено: Dec 22 2017, 14:10

  i  

Тут дозволяється:
- обговорювати відкриті, конкурси і дуелі (проте без імен учасників, бо в мене є лозина);
- обговорювати закриті сто років тому дуелі і конкурси (там можна з іменами). я тут журнал Інститутський почитала, які кльові роботи здавалися, ехх;
- генерувати локальні жарти;
- просто спілкуватися українською.

Єдине прохання, відносьтеся одне до одного ввічливо.

знаю, що я ще той генератор назв, але хай поки так буде.
Сподіваюсь, флудилка нам таки була потрібна.


Відправлено: Dec 29 2017, 21:18
Трулала, ніхто не флудить, ну то я почну. Так як 31 я заскакую в потяг і трясуся в невідомому напрямку, і аж до 8-го не буду тут, і ВК, мабуть, теж, то краще пригадайте зараз усе, що хотіли спитати по дуелям/конкурсу. Роботи надсилайте, я приїду усе-усе відкрию. якщо буде що))
Поки що нічого вам не бажаю, бо для цього в мене ще буде ранок 31-го))
Відправлено: Dec 29 2017, 21:21
=offense=
Відправлено: Dec 29 2017, 21:50
сам такий :bebebe:
Відправлено: Dec 30 2017, 10:41
Цитата (шерстяной флинтяра @ Dec 29 2017, 21:18)
до 8-го не буду тут

я так розумію, якщо у мене дедлайн дуелі до 3 січня, краще до 31 грудня закінчити?)
Відправлено: Dec 30 2017, 11:11
Maybe Kingsley, та то, мабуть, уже взагалі жорстоко буде. Ок, я 3-4-го десь постараюсь знайти вай-фай і все виставлю.
Відправлено: Dec 31 2017, 15:34
Тут повинні бути листівки кожному із вас, але я не встигла вранці їх надіслати, а тепер з потягу раз через раз ловлю інет. Тому листівки будуть завтра, а сьогодні просто загальне поздоровлення.
Отож, котики, я хочу побажати вам у новому році сил для втілення поставлених вами цілей, здійснення ваших найпалкіших мрій і задумів. Міцного здоров'я і, звичайно, побільше щасливих і радісних хвилин із важливими для вас людьми.
Надсилаю вам купу обіймів))
з вами тут так тепло і комфортно знаходитися. :tulip:


юпд. Листівки будуть аж на Різдво, мені соромно(
Відправлено: Jan 9 2018, 17:53
Сердечно вітаю вас із Новим Роком і Різдвом Христовим!
Дуже вчасно, проте як є)
Ідею стибрено у Атланти.
Усіх обіймаю))
тицяйте на зображення, не соромтесь)
Рокэ
Показати текст спойлеру

Торі
Показати текст спойлеру
Арфей
Показати текст спойлеру

Катя-Катерина
Показати текст спойлеру
Фея кленового сиропа
Показати текст спойлеру

Arctic Fox
Показати текст спойлеру
kin_sley
Показати текст спойлеру

Dosya
Показати текст спойлеру
Кошка Кєт
Показати текст спойлеру

KAJIb9IH
Показати текст спойлеру
Зенык
Показати текст спойлеру

Soul_EateR
Показати текст спойлеру
Atlanta Holmes
Показати текст спойлеру

Шани
Показати текст спойлеру
Відправлено: Jan 9 2018, 18:51
Усе це дуже круто) Справді) І набагато приємніше, ніж уся та купа дурниць, які мені подарували в реалі Велике дякую ^_^
Відправлено: Jan 9 2018, 19:14
Рокэ, мяв :skype_bear: немає за що))
Відправлено: Jan 9 2018, 20:55
а-за-за, какая милота :inlove: :inlove:

Цитата (шерстяной флинтяра @ Jan 9 2018, 17:53)
Ідею стибрено у Атланти.

=megalol=
ну зато честно %)

Спасибо за такое чудесное и очень теплое пожелание )).
Пусть и у тебя будет много новых радостных и теплых моментов в новом году :kiss:
Відправлено: Jan 9 2018, 21:06
Atlanta Holmes, ^_^ пасиб))

Я на слона все ещё пишу, честно, завтра надеюсь уже выставлю своё творчество, а то чёт седня меня хватило только на эти поздравления.
Відправлено: Jan 9 2018, 21:29
Цитата (шерстяной флинтяра @ Jan 9 2018, 21:06)
а то чёт седня меня хватило только на эти поздравления.

ну ты написала тут будь здоров, так что можно немного и пофилонить у меня :smile_ogo:
Відправлено: Jan 9 2018, 21:37
шерстяной флинтяра, ой, дякую! Так гарно і побажання прям дуже доречне=) Так приємно =girlandm= Якби я ще й насправді так розкішно спала і такі чарівні сни бачила =loly=
Відправлено: Jan 9 2018, 22:47
Картошечка, :tulip: сама терпіти не можу оформлення, а за списки літератури хочеться вбивати, правда)
Відправлено: Jan 10 2018, 09:56
Як класно! Просто слів немає.
Ти супер, і те що ти зробила з ДК це щось неймовірне =smile_cry=
Відправлено: Jan 10 2018, 13:21
Maybe Kingsley, :embarrassment:
Відправлено: Jan 10 2018, 23:00
Цитата (Рокэ @ Jan 9 2018, 18:51)
Усе це дуже круто) Справді) І набагато приємніше, ніж уся та купа дурниць, які мені подарували в реалі Велике дякую ^_^

От Арамінта діло каже:)

Я тут, я живенька, просто захавав реал з головою. Дуже сумую за УДК, та і мій розділ мене вже тижні три не бачив.
Панді треба ставити пам'ятник з бронзи що вона мене терпить з моїми "завтраками".

Ще день два і я "знайдусь".

Зі святами, крихітко. Приїжджай до Києва.
Відправлено: Jan 10 2018, 23:20
Цитата
Ще день два і я "знайдусь".

Чекатиму!)
Цитата
Зі святами, крихітко. Приїжджай до Києва.

Дзенькую) Та планую, хоча поки не обіцятиму точно. Але колись я до вас усе ж таки доберусь))
Відправлено: Jan 11 2018, 00:32
Дякую, це так мило. :nya_angel: Саме гарне поздоровлення з Новым Роком яке мені писали.))))
Відправлено: Jan 11 2018, 16:25
Спочатку вирішила, що мене викрито) Адже кит, та ще й такого кольору)) А якщо серйозно, то це дуже круто! Дуже дякую, приємна несподіванка наприкінці робочого дня.
Відправлено: Jan 12 2018, 09:28
^_^ Дякую, дуже приємно. Формат привiтання цiкавий, незвичний, певно це найкраще й найоригiнальнiше привiтання з Новим роком, яке було менi адресоване.
Відправлено: Jan 12 2018, 20:12
=girl_wink1=
заходьте частіше, мої красуні, я вам завжди рада))

а про кита посміялася, чесно без задньої думки зображення обирала))

Відправлено: Jan 13 2018, 12:36
А почему у флудилки такое название? Зто цитата?
Відправлено: Jan 13 2018, 13:02
Кошка Кєт, мне было лень что-то придумывать, потому да, была взята рандомная цитата из наиболее популярных у моего семейства.

если что, можете предлагать свои названия, я заменю, тут не принципиально.
Відправлено: Jan 15 2018, 17:58
никто не хочет сдать мне сейчас свою работу? ммм? хоть одну, малюююсенькую. а я постараюсь, красивую оформу подберу чего не сделаешь лишь бы от диплома отвлечься, господи =hopelessness=
Відправлено: Jan 15 2018, 19:06
У меня вопрос на счет зтого Крамниця Дуельного Клубу (post #4701626)
Набранные баллы добавляются к баллам за комментарии и дузли в ДК?
Відправлено: Jan 15 2018, 19:14
Кошка Кєт,
Цитата (Кошка Кєт @ Jan 15 2018, 19:06)
У меня вопрос на счет зтого Крамниця Дуельного Клубу (post #4701626)
Набранные баллы добавляются к баллам за комментарии и дузли в ДК?

Верно, так и есть. Один полноценный пост в Институте оценивается в 0,2 балла, а в итоге все идет в табличку УДК.
Відправлено: Jan 15 2018, 19:47
Цитата (шерстяной флинтяра @ Jan 15 2018, 17:58)
никто не хочет сдать мне сейчас свою работу? ммм? хоть одну, малюююсенькую. а я постараюсь, красивую оформу подберу чего не сделаешь лишь бы от диплома отвлечься, господи =hopelessness=

=girl_eyebrows=
а ты не хочешь мне что-нить сдать? :smile_ogo:
Відправлено: Jan 15 2018, 20:56
Atlanta Holmes, :embarrassment: я как-нибудь в другой раз)) я сдам, чесн
Відправлено: Jan 15 2018, 21:30
Цитата (шерстяной флинтяра @ Jan 15 2018, 19:14)
Верно, так и есть. Один полноценный пост в Институте оценивается в 0,2 балла, а в итоге все идет в табличку УДК.

Отлично! Спасибо))
Відправлено: Jan 15 2018, 21:47
всегда пожалуйста)
Відправлено: Mar 29 2018, 13:46
Кволо дригає лапками і нагадує, що завтра роботи ще приймаються, а потім уже ні.

Відправлено: Jul 9 2018, 22:12
Флинтяра, не уходи!)

Когда-то давно я оч хотела секом в удк, но сейчас увы не так много времени( поэтому вся надежда на тебя!!!
Відправлено: Aug 2 2018, 23:01
Слухайте, шо такоє? Де всі мої роботи? Якщо я все вірно пам'ятаю, то чотири уредні дуелянти ще не здалися. 4 дуелянти і 6 робіт. Ох горе мені, лишенько.
Відправлено: Aug 3 2018, 23:29
А и еще почему со мной никто не идет дуэлиться((((
Відправлено: Aug 4 2018, 07:49
Элис,
може на лімерики.
шерстяной флинтяра, хіба що літо підогріває градус уредності.
Відправлено: Aug 4 2018, 09:55
Севилья, я такое не умею, я не писатель) давайте на озвучку - самая простая дуэль! Думать не еадо, просто прочитал текст и все. Что может быть проще?)
Відправлено: Aug 4 2018, 13:58
Элис, жаль, но мне эта дуэль технически не подходит.
Відправлено: Aug 4 2018, 21:02
Севилья, мабуть так воно і є. і моєї, до речі, теж :embarrassment: хоча скоріше не уредності, а ліні. але я скоро виставлю нашу дуельку))
Відправлено: Aug 6 2018, 09:28
Так диктофон на телефоне естт. Я сохраняю ее. Потом на телефоне конвертирую в мп3 и загружаю на япфайл. Все. Очень быстро и просто и не надо мозг напрягать как например на дуэли переводов
Відправлено: Sep 2 2018, 17:12
В стані лінивого холодцю (принаймні тут, бо реал жере нещадно, можна хоч тут полінкувати) аж до 10.09, а може і пізніше.
Ну і користуючись нагодою, зізнаюсь у палкій любові до Ентоні Хопкінса. Сенсу тут не шукайте. А може і шукайте, хто як хоче =eyebrows=. Усім щасливо!

До речі, без надії сподіваюсь і жду ваших робіт.
Відправлено: Oct 3 2018, 20:21
Цитата
Я ніс в душі хандру великосвітську, Що зветься сплін

Мене наздогнала осінь, по відчуттям, кермуючи котком. Хотіла вам гру провести(я пам'ятаю, що завершення року і т.д, після цього планувала), але вже третій день просто бездумно гіпнотизую ноут.
І мені треба хоч 9 гравців. Ото жарт, так?)
Відправлено: Oct 5 2018, 05:02
Можна менi дуельку?)
Відправлено: Oct 5 2018, 06:11
Элис, можна, сьогодні все буде))
Відправлено: Nov 2 2018, 11:23
І передостаннє на сьогодні, що я запланувала, і тоді все-все буде перероблено тут. Оголошення. Гру я вирішила перенести десь на кінець грудня - початок січня, можливо тоді у вас буде більше часу на те, щоб приділити УДК трошки своєї уваги. Ну, і правду кажучи, я трохи задовбалася зі своєю роботою і не встигаю зараз нічого організувати на нормальному рівні. На дуелі часу в мене поки вистачає(вночі відкрию ще одну, я не забула!!!!). Ну а так - чекаю ваших робіт і сподіваюся, що ви ще пам'ятаєте про цей ДК. всіх обіймаю міцними лаписьками)
Відправлено: Nov 18 2018, 17:38
в УДК плакає один котик (то я!!! якшо хтось сумнівався), бо мені не здають роботи. одна була радість - заходити в живий дк, бачити вашу зацікавленість, і ту забрали, розбіглися по своїх реалах.
Відправлено: Nov 18 2018, 17:50
шерстяной флинтяра, я сдам, кицю
Відправлено: Nov 18 2018, 22:13
Арфей, нууу, припустимо в тобі я не сумнівалась, хіба трішки, лихої ночі, пізньої години (але то неправда), бо знаю, шо таки здаси.
То, так скажімо, дружнє нагадування, бо мені шось підказує, що дехто зовсім позабувався про ті дуелі.
Відправлено: Jan 16 2019, 20:55
Вчора наснилось, що мене турнули з УДК, бо я лінива амебка. А до цього снилося, шо прийшла Ювента і подала заявку в секи нашого дк і така: "ти була норм, але я краще", я уві сні трошки попереживала з цього приводу, а потім примирилась.
Отож, хто там чаклує? Га?)
Відправлено: Jan 17 2019, 11:05
шерстяной флинтяра, та вже ж.
Форум в нас чаклунський. Тут всі чаклують. Тілько шо був щит, ням, вже нема :skype_megalol:
Містика
Відправлено: Jan 17 2019, 11:43
Цитата (Зенык @ Jan 17 2019, 11:05)
шерстяной флинтяра, та вже ж.
Форум в нас чаклунський. Тут всі чаклують. Тілько шо був щит, ням, вже нема :skype_megalol:
Містика


от же ж, ворожба, колдунство.
знала б не реєструвалась тут :lol:
Відправлено: Mar 17 2019, 19:26
Хгм, прийшла пора прощатися) Це був пракрасний час (рік із хвостиком) на посаді секунда тут. І без перебільшень - УДК - це мій форумський дім, де завжди тепло і спокійно. І який назавжди в моєму серці. А всі його жителі - моя україномовна сім'я. Люблю вас і пишаюсь тим, що познайомилась із такими кльовими людьми. Міцненько вас обіймаю, мої котуні. :flower1:
Відправлено: Mar 17 2019, 20:39
шерстяной флинтяра,
=flowers=
Жаль, звичайно, що ти прощаєшся з УДК.
Відправлено: Mar 18 2019, 16:57
Зенык, тепер настала ваша черга вести дк, а я буду коментувати *злодійський сміх*))
Відправлено: Mar 18 2019, 18:26
Цитата (шерстяной флинтяра @ Mar 18 2019, 16:57)
я буду коментувати*))

*зробила копію, так, на всяк випадок, щоб автор не відкараскався від своїх слів, принагідно*
:)
Відправлено: Nov 30 2020, 21:17
Короче я максимально схарена, бо повидаляла купу вже розданих дуелів.
Ніхто не прислав роботи, хоча деякі навіть обіцяли це зробити "на днях". Місяць тому. Нащо тоді записуватися? Щоб я потратила час, думаючи над цікавим та не нафталіновим завданням?
:erik_kartman:
Відправлено: Feb 8 2022, 15:06
Всім привіт, хлопці!
Відправлено: Feb 8 2022, 16:24
Сэмме, ну от, а казав, що не вмієш :styleman:
Відправлено: Feb 8 2022, 22:03
Цитата (gamma zeta die @ Feb 8 2022, 16:24)
ну от, а казав, що не вмієш

я просто дуже швидко вчуся B)
Відправлено: Feb 8 2022, 22:05
Сэмме, пахне агентурою
Відправлено: May 14 2022, 19:32
Всегда удивляли комментаторские акции, которые почему-то принижают значимость УЖЕ оставленных комментариев. Всегда считала это крайне несправедливым. Почему людей, которые уже сделали хорошее/полезное дело, отставляются в сторону как нечто незначимое, а вот пришедшие за призом - это прям элита. Сразу видно, как в ДК/разделе ценят комментаторов.
Відправлено: May 14 2022, 21:34
Rhiwelin, не журись, отримаєш втішний приз :teeth:
Відправлено: Jun 6 2022, 17:12
Відкрийте, будь ласка, мою дуель
Відправлено: May 10 2023, 19:58
Панянки та панове, тут є життя?
Відправлено: May 10 2023, 20:42
Arlen Lhermitte, как раз нужен секундант
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (7)  [#] 1 2 3 ... Остання ». Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1119 ]   [ 81 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 21:55:19, 24 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP