Модератори: Юланна.

Сторінки: (2)  # [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Українська анімація

, чи є майбутнє?
тиховій
Відправлено: Sep 9 2017, 12:30
Offline
Avatarus Orbis
Remplis ton coeur d'un vin rebelle
*******
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Користувачі
Повідомлень: 1702
Користувач №: 95794
Реєстрація: 12-January 17





Мавка. Лісова пісня. Ми крокуємо вперед?


Завдяки успішній презентації мультфільму «Мавка. Лісова пісня» на найбільшому анімаційному форумі Європи Cartoon Movie, на якому Україна була представлена вперше, продюсери отримали багато схвальних відгуків та пропозицій співпраці від професіоналів з Європи.

Про це інформує Голос Америки з посиланням на провідне анімаційне видання Animation Magazine, яке внесло проект до списку найважливіших новин поряд із Disney.

Головна героїня мультфільму Мавка прикрасила березневу обкладинку цього видання (офіційного партнера заходу), яке великим тиражем розповсюджувалося на форумі в Бордо, Франція. Це було частиною продуманої кампанії, яка забезпечила команді творців ефективний пітч і поштовх до розвитку.

Мультфільм привернув увагу потенційних європейських ко-продакшен партнерів, інвесторів, дистриб’юторів і бродкастерів. У традиційному для форуму анкетуванні багато з учасників назвали пітч «Мавки» найкращим з 50-ти проектів. Продюсери отримали відгуки від значних гравців анімаційного ринку, серед яких The Walt Disney Company (Germany, Switzerland & Austria). Усі вони відзначили потужність та унікальність головної героїні, високу якість візуальних матеріалів, величезний міжнародний потенціал проекту.

До представлення проекту продюсери Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олєсов, а також уся команда студії Animagrad готувалися декілька місяців. На презентації представили робочі кадри під автентичну музику, написану групою «Даха Браха». Самі члени команди були одягнені в оригінальні костюми, розроблені дизайнером Ольгою Навроцькою.

​«Ми завчасно розуміли, що цей пітчинг дуже важливий для нашої студії, – наголошує креативний продюсер проекту Анна Єлісєєва, – адже перша поява «Мавки» на міжнародній сцені – це не тільки потенційне партнерство з європейськими компаніями, але й реноме проекту на ринку в наступні два роки, протягом яких буде проводитись робота над фільмом. А отже, і його доля на світових екранах. Україна – новий гравець у міжнародній анімації, і ми повинні були зробити все, щоб нас прийняли, запам’ятали та полюбили».

Розробка повнометражного мультфільму триває, реліз планується на 2019 рік. «Мавка. Лісова пісня» створюється за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, а також на основі українських міфів та культурних традицій. Експерти провідних етнографічних інституцій працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, звичаїв, обрядів та візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки».



Джерело: ось
^
тиховій
Відправлено: Sep 9 2017, 14:24
Offline
Avatarus Orbis
Remplis ton coeur d'un vin rebelle
*******
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Користувачі
Повідомлень: 1702
Користувач №: 95794
Реєстрація: 12-January 17





Не знаю, чи ще актуальна новина, чи не дуже... є анонс "Мавки" і навіть тизер є.

Чарівний світ давнього лісу, неймовірні пригоди та фантастичні герої, про яких скоро дізнається весь світ! Мавка – душа лісу, вона – сама природа, складна і суперечлива: може бути ніжною і люблячою, може бути лютою і гнівною, але головне - завжди прагне до миру і гармонії. Історія про магічну силу кохання, яке об’єднує, рятує та дарує життя.
«Мавка. Лісова пісня» - повнометражний анімаційний фільм української студії Animagrad (FILM.UA Group) за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, українських міфів і культурних традицій, який зараз знаходиться на стадії творчого виробництва. Самобутній та неповторний образ лісової принцеси Мавки здатен посісти гідне місце серед низки всесвітньо відомих жіночих персонажів казкової анімації, а сюжет мультфільму буде зрозумілий широкій аудиторії та зацікавить дорослих універсальністю тем, а дітей — пригодами та гумором.

Жанр: фентезі, історія кохання, комедія.
Орієнтовна дата прем’єри: 2019 рік.
За підтримкою Державного агентства України з питань кіно.
Музичний супровід тизеру: гурт «ДахаБраха».

^
Токсичный юльф
Відправлено: Sep 9 2017, 14:37
Offline

перетоксичь токсика
**********
Стать:
Верховний чародій IV
Вигляд: Animagus Hebridean Black Dragon
Група: Користувачі
Повідомлень: 17458
Користувач №: 42966
Реєстрація: 5-October 08





ну, наразі на "Мавку" я чекаю, правда ще довгенько чекати - анонс наче на 2019, чи я помиляюсь? =smile_cry=
Так, не Голівуд, але ж і бюджет, і спеціалісти також не-голівудськи. Як на мене, все досить пристойно виглядає, хоча анімція волосся Мавки не подобається. Також згодна з коментарем що обличчя Мавки занадто "диснеївське", не відчувається, що то персонаж нашого слов'янського фольклору

і ще якийсь мульт про принцесу... забула назву. "Викрадена принцеса" чи як?
Здається, ще одна калька з голівудських сюжетів буде, але подивимось)
^
тиховій
Відправлено: Sep 9 2017, 14:41
Offline
Avatarus Orbis
Remplis ton coeur d'un vin rebelle
*******
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Користувачі
Повідомлень: 1702
Користувач №: 95794
Реєстрація: 12-January 17





Шедаллин, сорі, просто я трохи заплуталася з переносом повідомленя і вийшло не дуже гуд. Тому відредагувала.
Додано через 4 хвилин
Так усе вірно, анонс на 2019 рік. Анімація волосся дійсно якось дивно виглядає.
А сам сюжет фільму мені нагадує Русалоньку. Бо мавка вийде з лісу до селища, до свого коханого. Главний антагоніст мультфільму - жінка. Вона пропонує вирубати ліс і побудувати завод. Люди в селещі лишень за це. Лол. Зараз додам концепт-арти (чого не зробиш, аби польську не робити).
^
тиховій
Відправлено: Sep 9 2017, 15:03
Offline
Avatarus Orbis
Remplis ton coeur d'un vin rebelle
*******
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Користувачі
Повідомлень: 1702
Користувач №: 95794
Реєстрація: 12-January 17





Сама мавка:
Показати текст спойлеру

Показати текст спойлеру

Показати текст спойлеру

Показати текст спойлеру

Показати текст спойлеру

Показати текст спойлеру

Показати текст спойлеру

Показати текст спойлеру


Знайомтесь, Квусь, він котожаб:

Показати текст спойлеру

Показати текст спойлеру


Пан Лісовик:
Показати текст спойлеру

А спочатку його хотіли зробити сходим на Ента з "Володаря перстнів"
Показати текст спойлеру

Показати текст спойлеру


подруга Мавки, русалка Олеся:
Показати текст спойлеру


Головна злодійка мультфільму:
Показати текст спойлеру
^
Токсичный юльф
Відправлено: Sep 9 2017, 15:57
Offline

перетоксичь токсика
**********
Стать:
Верховний чародій IV
Вигляд: Animagus Hebridean Black Dragon
Група: Користувачі
Повідомлень: 17458
Користувач №: 42966
Реєстрація: 5-October 08





Цитата (шерстяной флинтяра @ Sep 9 2017, 14:41)
Шедаллин, сорі, просто я трохи заплуталася з переносом повідомленя і вийшло не дуже гуд. Тому відредагувала.

я хз за що ти вибачаєшся, бо певно все пропустила =lol=
все ок))

Цитата (шерстяной флинтяра @ Sep 9 2017, 15:03)
подруга Мавки, русалка Олеся:

в разі успіху "Мавки" наступний мульт певно буде про неї)))

Цитата (шерстяной флинтяра @ Sep 9 2017, 15:03)
Головна злодійка мультфільму:

еееее... і це жінка з селища?! З СЕЛИЩА?!!!1 =hopelessness=
ну прям точно щойно з вівчарні вийшла чи свиням їсти давала. Хоча ні, що це я! То вона сіно підгортала, ну точно!
^
тиховій
Відправлено: Sep 9 2017, 21:02
Offline
Avatarus Orbis
Remplis ton coeur d'un vin rebelle
*******
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Користувачі
Повідомлень: 1702
Користувач №: 95794
Реєстрація: 12-January 17





Цитата (Шедаллин @ Sep 9 2017, 15:57)
в разі успіху "Мавки" наступний мульт певно буде про неї)))

Все можливо)
Цитата (Шедаллин @ Sep 9 2017, 15:57)
еееее... і це жінка з селища?! З СЕЛИЩА?!!!1 =hopelessness=
ну прям точно щойно з вівчарні вийшла чи свиням їсти давала. Хоча ні, що це я! То вона сіно підгортала, ну точно!

Нєа. В цьому мультфільмі Килина (нарешті згадала її ім'я) приїхала з міста і хоче захапати собі дармову земельку під завод. Ото так файно пані і вбрана, бо грошей - кури не клюють.
^
тиховій
Відправлено: Oct 1 2017, 18:24
Offline
Avatarus Orbis
Remplis ton coeur d'un vin rebelle
*******
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Користувачі
Повідомлень: 1702
Користувач №: 95794
Реєстрація: 12-January 17





Викрадена принцеса

Мультфільм - історія про Руслана і Людмилу. Спочатку навіть так і називався: "Викрадена принцеса: Руслан та Людміла". Людміла! серйозно, я не жартую. Ось трошки про сюжет.


Ця дивовижна історія трапилась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина - донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за вкраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

Цитата
анімаційний фільм «Викрадена принцеса» вже проданий на більш, ніж 20 територій по всьому світу: Китай, Південна Корея, Франція і франкомовні країни, Польща, Болгарія, Ізраїль, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Литва, Латвія, Естонія, а також країни Середнього Сходу та Північної Африки.

Нічогенький так розмах.
Прем'єра анімаційного фільму планується на 2018 рік, наче березень. Трейлер завтра додам, сама ще поки не бачила (та по секрету скажу, що постери прикольні). Хоча знову ж, нагадує Рапунцель.

Додано через 12 хвилин
Коли концепт-арти знову кращі від того, що маємо у результаті.
Показати текст спойлеру

А може й ні. Ахахах
Показати текст спойлеру

Нє, все ж таки на постері картинка ліпша.
Показати текст спойлеру
^
Токсичный юльф
Відправлено: Oct 1 2017, 18:43
Offline

перетоксичь токсика
**********
Стать:
Верховний чародій IV
Вигляд: Animagus Hebridean Black Dragon
Група: Користувачі
Повідомлень: 17458
Користувач №: 42966
Реєстрація: 5-October 08





Цитата (шерстяной флинтяра @ Oct 1 2017, 18:24)
Трейлер завтра додам, сама ще поки не бачила

той трейлер мені нагадує суміш Рапунцель і Красуні з Чудовиськом :unsure:

та все одно, думаю, піду в кінотеатр - треба ж підтримувати вітчизняного виробника))
^
тиховій
Відправлено: Oct 1 2017, 18:55
Offline
Avatarus Orbis
Remplis ton coeur d'un vin rebelle
*******
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Користувачі
Повідомлень: 1702
Користувач №: 95794
Реєстрація: 12-January 17





Шедаллин, та і я оце хочу піти. Взагалі, зараз наче видно прогрес у нашій анімації. Особливо якщо з отим страшним "Микитою Кожум'якою" порівнювати.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (2)  # [1] 2  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0682 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 04:27:45, 19 Mar 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP