Сторінки: (27)  % « Перша ... 21 22 [23] 24 25 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Беллатриса Лестрейндж

Regulus Arctur Black
Відправлено: Jan 25 2014, 20:12
Offline

Я не буду убивать Симпсона
**
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Користувач №: 84936
Реєстрація: 18-December 13





Как то и не верится,что Молли победила Беллу
^
Murzik
Відправлено: Mar 29 2014, 12:08
Offline

Опытный пользователь
***
Чудотворець XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Користувач №: 81193
Реєстрація: 5-June 13





Беллатриса неприятный персонаж. Перестать общаться с родной сестрёнкой только из-за её брака. Она-бы точно также из-за этого бросила-бы и Нарциссу, которой помогала обманывать своего обожаемого тёмного лорда и Драко, которому спасала сейчас жизнь, а если бы вся история пошла иначе и выйди он за маглу или маглорождённую забыла-бы или убила, как другую племянницу-Нимфодору.
^
Моника де Франс
Відправлено: Apr 26 2014, 05:36
Offline

ума палата - дороже злата
***
Стать:
Метаморфомаг X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Користувач №: 80372
Реєстрація: 23-April 13





Беллатриса отрицательный персонаж. В неё нет ничего хорошего. Она беспощадно убивание людей на стороне волан де морта. Она предана своему повелителю и тёмной стороне. Вот цитаты.
Темный Лорд вернется, Крауч! Можете запереть нас в Азкабане! Мы и там будем ждать его! Он освободит нас и осыплет милостями! Мы одни остались ему верны! Старались найти его!»

Вот что говорит сам Волан-де-Морт о супругах Лестрейндж, отправленных в Азкабан:

«… — Здесь должны стоять супруги Лестрейндж, но они замурованы в Азкабане. Они были преданны мне. Они предпочли отправится в Азкабан, нежели отречься от меня… Когда стены Азкабана рухнут, они будут вознаграждены так, как и мечтать не могли.»

^
Три рубля
Відправлено: Apr 26 2014, 06:19
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Насчёт ничего хорошего. Не знаю насчёт Вас, но в моих глазах верность ставит человека весьма высоко, независимо от того, какой стороне она принадлежит.
^
Truly_Slytherin
Відправлено: Apr 26 2014, 18:52
Offline

Мастер
******
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 888
Користувач №: 84939
Реєстрація: 18-December 13





....Неоднозначный вопрос...верность злу - хорошо ли это?
^
Korell
Відправлено: Apr 27 2014, 14:52
Offline

Гуру
********
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4089
Користувач №: 70204
Реєстрація: 1-March 12





Моника де Франс,

Цитата
Беллатриса отрицательный персонаж. В неё нет ничего хорошего. Она беспощадно убивание людей на стороне волан де морта. Она предана своему повелителю и тёмной стороне. Вот цитаты.


Да, она безусловно жестокий отрицательный персонаж. Но такая преданность своему лидеру и идеологии делают ее в моих глазах выше откровенного коллаборациониста Артура Уизли, который целый год так и трудился в аппарате министерства на Волдеморта. Победил бы Волдеморт - так и корпел бы в министерстве при новой власти. "Питаться, так сказать, надо".
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 27 2014, 15:58
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Murzik @ Sep 25 2013, 10:19)
большинству из тех кому нравится Беллатриса любят её из-за Хелены Бонем-Картер.

Частково. Книжна менш вишукана й більш нарвана.
Цитата (Моника де Франс @ Apr 26 2014, 05:36)
Беллатриса отрицательный персонаж. В неё нет ничего хорошего

Крім відкритої відданості своєму лордові й можливо своїм переконанням?
Цитата (Три рубля @ Apr 26 2014, 06:19)
в моих глазах верность ставит человека весьма высоко, независимо от того, какой стороне она принадлежит.

У моїх теж. Але є тонка грань між відданністю й фанатизмом. І я вважаю, що Белатрикс її переступила лише після того, як вбила кузена... Це страшна жінка, але справжня фанатичка чистоти крові НЕ чекала б наказу свого лорда, щоб знищити відступницю з власного роду.
Цитата (Korell @ Apr 27 2014, 14:52)
Но такая преданность своему лидеру и идеологии делают ее в моих глазах выше откровенного коллаборациониста Артура Уизли, который целый год так и трудился в аппарате министерства на Волдеморта. Победил бы Волдеморт - так и корпел бы в министерстве при новой власти. "Питаться, так сказать, надо".
Згода щодо відданности Белли, але не повністю щодо Артура... Щоб так говорити про нього, треба точно знати, нащо Артур лишився й що робив у Міністерстві. Такими ж коллабораціоністами Ви вважаєте й усіх викладачів школи? Я так розумію, не було революції з присягою Темному Лорду? А навпаки, повзуче, тихе проникнення у владу. А на місця, звільнені на знак протесту, моментально знайшлися б у сто разів менш порядні персонажі, готові служити Лордові. (Знаю-знаю, я "адвокат поліцаїв" і маю ще 1000 приємних епітетів). Але ж Артур за першої ж нагоди показав, на чиєму він боці, хоча міг би занишкувати й перечекати бійню, бо "треба дбати про родину". Вибачте за оффтоп, але це досить симпатичний мені персонаж

Додам також, що Белла, хоч якою б фанатичкою чистоти крові не була, не менш фанатична патріотка власного роду. Так, вона знищила "нечисті гілки", Тонкс і Сиріуса (чому не дістала Андромеду, цікаво?), але допомогла Нарциссі дотиснути Северуса на непорушну обітницю, яка, без перебільшення, врятувала Драко. Та й потім навчала його, так що певним чином дбає про вже єдину гілку колись розлогого родового дерева. З іншого боку, мені моторошно від її твердження, що якби вона сама мала синів, то без вагань віддала б їх життя на першу вимогу Лорда. Та може тому вона дітей і не має, що насправді ажніяк не готова була б це зробити? (І не треба про Азкабан, вона найстарша з трьох, могла б народити й не одного до падіння Лорда)
^
Korell
Відправлено: Apr 27 2014, 17:43
Offline

Гуру
********
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4089
Користувач №: 70204
Реєстрація: 1-March 12






Цитата (Lada.Gornostaj @ Apr 27 2014, 15:58)
Згода щодо відданности Белли, але не повністю щодо Артура... Щоб так говорити про нього, треба точно знати, нащо Артур лишився й що робив у Міністерстві. Такими ж коллабораціоністами Ви вважаєте й усіх викладачів школи? Я так розумію, не було революції з присягою Темному Лорду? А навпаки, повзуче, тихе проникнення у владу. А на місця, звільнені на знак протесту, моментально знайшлися б у сто разів менш порядні персонажі, готові служити Лордові. (Знаю-знаю, я "адвокат поліцаїв" і маю ще 1000 приємних епітетів). Але ж Артур за першої ж нагоди показав, на чиєму він боці, хоча міг би занишкувати й перечекати бійню, бо "треба дбати про родину". Вибачте за оффтоп, але це досить симпатичний мені персонаж


Lada.Gornostaj, к други у меня претензий почти нет - они и не стоили из себя крутых идейных борцов, которые готовы трупом лечь на пути Темного Лорда. А Уизли строили. Еще и других подначинали: "что же это ты недостаточно идейный, не достаточно маглов любишь?" И вот пришел Волдеморт, и что? Артур с Перси в министерстве, дочка в школе, Ронник друзей бросил в походе... А ведь сколько нетерпимости было!
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 28 2014, 05:38
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Korell @ Apr 27 2014, 17:43)
Lada.Gornostaj, к други у меня претензий почти нет - они и не стоили из себя крутых идейных борцов, которые готовы трупом лечь на пути Темного Лорда. А Уизли строили. Еще и других подначинали: "что же это ты недостаточно идейный, не достаточно маглов любишь?" И вот пришел Волдеморт, и что? Артур с Перси в министерстве, дочка в школе, Ронник друзей бросил в походе... А ведь сколько нетерпимости было!

Кого, власне, крім Мелфоїв вони під'юджували? Бо з Мелфоями, як мені здається, має місце давня ворожнеча, може й родова, і не здивуюсь, якщо давніша за життя Тома Ріддля. У них це вже інстинктивне: мелфоївська зверхність до знаного роду, що, на думку Луціуса, занепадає, і віззлівське відгавкування в ключі "ти багатий, але ж лиш тому, що ти сволота" (даруйте :D ). В усякому разі сутичку Луціуса з Артуром у книгарні, та й пізнішу у міністерстві мені важко сприймати інакше. І Драко повністю копіює батькову поведінку.
Щодо Персі, у мене до нього взагалі немає претензій в цьому плані, бо він щиро вірив у свою правоту і так само щиро розкаявся.
"Дочка в школі" - я у шоці. Навчання обов'язкове. А показувати уже двох хворих дітей означало б нарватись на більш ретельну перевірку й підставити Рона.
А от щодо Рона заперечити нічого, й тут дуже показовий моралізаторський хід на предмет модного нині: "я ж жива людна, можу втомитися"
^
Alex Really
Відправлено: May 6 2014, 15:57
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Учень X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Користувач №: 86954
Реєстрація: 5-May 14





Беллатриса - нужный персонаж. Она добавляет какую-то определенную нотку. Ее нервные выкрики, поведение, которое отличается от многих других. Способность еще больше злить противника, вспомнить хоть 5-ую книгу, когда она, можно так сказать, учила Гарри применять заклятие Круциатус. На мой взгляд такой персонаж является неким разнообразием, среди всех Пожирателей.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (27)  % « Перша ... 21 22 [23] 24 25 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1001 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 21:54:27, 18 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP