Модераторы:

Страницы: (2)  [#] 1 2 .  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

 

Університети України

, та коледжі
Отправлено: Mar 13 2016, 19:31
Дорогий гість Інституту!
Пропоную розповісти тобі про свій навчальний заклад: будь то коледж чи університет. Які враження від рівня освіти? Чи є корупція? Порекомендував ти комусь із форумчан свій ВНЗ і свою спеціальність?

Вам слово, адже це все наше - українське: 3
Отправлено: Mar 14 2016, 16:10
навчаюся в "славетному линиу" (львівський нац. університет ім. івана франка) на третьому курсі. проте не завжди все так було, як є. до того поступала в фінансову академію і вчилась там, поки нас не приєднали до цього "крутого" закладу.
причиною нашого з'єднання була "корупція". точніше її процвітання в нашому внз. це на мій погляд повний ідіотизм, так как корупція є практично всюди. я не стикалася з нею, окрім хіба уку (укр католицький університет). особисто в нас викладачі ніколи не вимагали хабаря, було вчитися комфортно. а тепер... тепер не можу сказати. можливо, на інший факультетах нормально, проте зараз у нас незрозуміла нікому система оцінювання і навчання. навіть викладачі не знають що і до чого. так само велику незручність викликає різноманітне оформлення документації, а про навчання для працюючих студентів... тут варто мовчати. ти або не спиш, їздиш по всьому місту за викладачами, або даєш хабаря. особисто в мене зараз порушені циркадні ритми через різні доздачі і тому подібне. корупція, судячи по одногрупниках, навпаки збільшилась, хоча стипендію отримати легше, ніж в академії. коротше, я не бачу плюсів в приєднанні. говорити можу лише за цей факультет, економічний і юридичний. на юридичному добре, там навчаються або дуже багаті грошима, або знаннями. економічний - "брєд", там студенти вивчають теорію, які ще наші бабусі і дідусі вчили.
з приводу інших чула лише про хамське ставлення до студентів зі сторони викладачів, невміння подавати цікаво матеріал. є звичайно і діаманти серед купи кхм-кхм, але це скоріше винятки, ніж норма.
Отправлено: Mar 14 2016, 18:35
Навчаюсь в ХНУ за спеціальністю "економічна кібернетика". Корупція є, як і всюди, однак мушу сказати, що конкретно на моїй кафедрі т.зв. "взятки" майже ніхто не бере, а ті, хто все-таки беруть, ніколи їх не вимагають. Існує стабільна ситуація типу "Хочеш і можеш - вчись, не хочеш/не можеш - плати". Звісно, доцільно взагалі забрати частину про "плати", але якщо не зважати уваги на цей факт, що мені вдається, бо хабарів не даю, то освітню базу дають непогану, додаткова робота вітається, а якщо потрібна допомога чи порада - викладачі завжди готові допомогти. направити, пояснити.
Не рекомендувала свою спеціальність форумчанам тільки тому, що на даному форумі у мене немає знайомих абітурієнтів.
Отправлено: Mar 14 2016, 18:52
КПІ, факультет інформатики та обчислювальної техніки, комп науки

корупції як такої, не зустрічав, окрім, звичайно, фізкультури, але це не наш факультет і там багато хто платить
викладачі часто адекватні, можна домовитись навіть без грошей - часто йдуть на зустріч і, як наслідок, - мало кого виключають, хіба що студент ну зовсім забив на навчання або зовсім дурний

не сказав би що мій напрям навчає тільки програмуванню, але тут дуже конкурентне середовище, що гарно стимулює до навчання

йдіть, якщо хочете, але спочатку спробуйте вступити на комп інженерію, цього ж факультету, а якщо не вийде, то вже до нас :D
Отправлено: Mar 23 2016, 21:04
Фил, складно взагалі вчитися? Щось мені підказує, що це не самий легкий профіль...
Отправлено: Mar 23 2016, 21:05
Miarteille, охх, як на мене, найбільш складна економічна спеціальність! Я сама економіст, але не до кінця розумію, що саме ви вивчаєте.
Отправлено: Mar 23 2016, 21:59
Флорианна, це правда, однак це дуже цікаво! Я ніразу не пошкодувала, що вступила саме на цю спеціальність ;)
Отправлено: Jul 11 2016, 22:29
НУБіП, факультет ветеринарної медицини.
Ну що доброго сказати.
Корупція є, але в більш "по бажанню". як писала Miarteille, "можеш/хочеш - вчись". В іншому випадку підкидай грошенят.
Але тут більш проблема студентів - деякі знають що викладачі беруть і просто самі пропонують.
за весь час хабар вимагав лише один викладач за допуск. на сам іспит він не прийшов, тому оцінки в 50% випадків отримували знаннями, а не допуском оболонської системи.
а в цілому молоді викладачі йдуть на зустріч.
хоча система викладання "я читаю - ви записуєте" все більш пригнічує
Отправлено: Jul 20 2017, 20:32
Криворізький економічний інститут. Не рекомендую. Бодай не на спеціальність міжнародної економіки. Той ще капець, раніше(ще на 1 курсі) було 28 викладачів на кафедрі, зараз - 4. Вступати можна тільки задля англійської мови. Дійсно хорошу базу отримала. Кажуть, з наступного року знову будуть волонтери з американського Корпусу Миру. Ну то таке. Вони вже довгенько обіцяють. хОча на моїх 1-2 курсах ще застала американців. Майкл та Лінда. Боже, Лінду досі згадую, дивовижна жінка. Зараз там щось мутять з об'єднанням з Академією Полонійною. Не знаю, що воно і до чого, ала всі капризи строго за ваші кошти. Починають розвивати Еразмус+. Студенти їздили до Румунії. Наче подобається, заробили грошенят. Коротше, здається, право, менеджмент, бухгалтерський облік найбільш пристосовані спеціальності в нашому інституті. МЕ дуже обширна і охоплює занадто багато всього, це як на мене не гуд взагалі.
Проте, я бажаю усього найкращого КЕІ та сподіваюсь, що в майбутньому там реально буде отримати суперові знання.
Отправлено: Aug 6 2017, 02:05
Гремучая ива, а довго тобі вчитися залишилось?
Отправлено: Aug 7 2017, 18:55
Пэйджик, до січня 2018. ну і я б не сказала, що вчитися: практика та написання диплому, от і все.
Отправлено: Aug 9 2017, 18:26
Гремучая ива, взагалi економiчна освiта у нас - дно.) Спiвчуваю.
Отправлено: Aug 13 2017, 14:29
Флорианна, мені здається, в Україні практично вся освітня система -дно, не лишень економіки це стосується, що поробиш?
Отправлено: Aug 17 2017, 23:56
Цитата (шерстяной флинтяра @ Aug 13 2017, 14:29)
Флорианна, мені здається, в Україні практично вся освітня система -дно, не лишень економіки це стосується, що поробиш?

до речі, доволі правильно написано. освітня система в цілому дно, хоча викладачі є доволі ідейні ще
Отправлено: Aug 30 2017, 15:24

  i  

Бали за 01.08-30.08:
Бэйджиг -0,2
Флорианна -0,2
Арфей - 0,2


0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (2)  [#] 1 2 . Новая тема

 [ Script Execution time: 0.0995 ]   [ 41 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 15:23:10, 26 Oct 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru