Модератори: Юланна.

Сторінки: (2)  # [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Університети України

, та коледжі
Флорианна
Відправлено: Mar 13 2016, 19:31
Offline

dreams come true
********
Стать:
Великий чарівник X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4661
Користувач №: 38776
Реєстрація: 17-April 08





Дорогий гість Інституту!
Пропоную розповісти тобі про свій навчальний заклад: будь то коледж чи університет. Які враження від рівня освіти? Чи є корупція? Порекомендував ти комусь із форумчан свій ВНЗ і свою спеціальність?

Вам слово, адже це все наше - українське: 3
^
nemas
Відправлено: Mar 14 2016, 16:10
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Чародій I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Користувач №: 93435
Реєстрація: 11-February 16





навчаюся в "славетному линиу" (львівський нац. університет ім. івана франка) на третьому курсі. проте не завжди все так було, як є. до того поступала в фінансову академію і вчилась там, поки нас не приєднали до цього "крутого" закладу.
причиною нашого з'єднання була "корупція". точніше її процвітання в нашому внз. це на мій погляд повний ідіотизм, так как корупція є практично всюди. я не стикалася з нею, окрім хіба уку (укр католицький університет). особисто в нас викладачі ніколи не вимагали хабаря, було вчитися комфортно. а тепер... тепер не можу сказати. можливо, на інший факультетах нормально, проте зараз у нас незрозуміла нікому система оцінювання і навчання. навіть викладачі не знають що і до чого. так само велику незручність викликає різноманітне оформлення документації, а про навчання для працюючих студентів... тут варто мовчати. ти або не спиш, їздиш по всьому місту за викладачами, або даєш хабаря. особисто в мене зараз порушені циркадні ритми через різні доздачі і тому подібне. корупція, судячи по одногрупниках, навпаки збільшилась, хоча стипендію отримати легше, ніж в академії. коротше, я не бачу плюсів в приєднанні. говорити можу лише за цей факультет, економічний і юридичний. на юридичному добре, там навчаються або дуже багаті грошима, або знаннями. економічний - "брєд", там студенти вивчають теорію, які ще наші бабусі і дідусі вчили.
з приводу інших чула лише про хамське ставлення до студентів зі сторони викладачів, невміння подавати цікаво матеріал. є звичайно і діаманти серед купи кхм-кхм, але це скоріше винятки, ніж норма.
^
Масхада
Відправлено: Mar 14 2016, 18:35
Offline

Слава Україні
*******
Магістр II
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 1063
Користувач №: 53928
Реєстрація: 28-May 10





Навчаюсь в ХНУ за спеціальністю "економічна кібернетика". Корупція є, як і всюди, однак мушу сказати, що конкретно на моїй кафедрі т.зв. "взятки" майже ніхто не бере, а ті, хто все-таки беруть, ніколи їх не вимагають. Існує стабільна ситуація типу "Хочеш і можеш - вчись, не хочеш/не можеш - плати". Звісно, доцільно взагалі забрати частину про "плати", але якщо не зважати уваги на цей факт, що мені вдається, бо хабарів не даю, то освітню базу дають непогану, додаткова робота вітається, а якщо потрібна допомога чи порада - викладачі завжди готові допомогти. направити, пояснити.
Не рекомендувала свою спеціальність форумчанам тільки тому, що на даному форумі у мене немає знайомих абітурієнтів.
^
Фил
Відправлено: Mar 14 2016, 18:52
Offline

катализатор
*********
Стать:
Великий магістр VIII
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 8754
Користувач №: 37812
Реєстрація: 7-March 08





КПІ, факультет інформатики та обчислювальної техніки, комп науки

корупції як такої, не зустрічав, окрім, звичайно, фізкультури, але це не наш факультет і там багато хто платить
викладачі часто адекватні, можна домовитись навіть без грошей - часто йдуть на зустріч і, як наслідок, - мало кого виключають, хіба що студент ну зовсім забив на навчання або зовсім дурний

не сказав би що мій напрям навчає тільки програмуванню, але тут дуже конкурентне середовище, що гарно стимулює до навчання

йдіть, якщо хочете, але спочатку спробуйте вступити на комп інженерію, цього ж факультету, а якщо не вийде, то вже до нас :D
^
Флорианна
Відправлено: Mar 23 2016, 21:04
Offline

dreams come true
********
Стать:
Великий чарівник X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4661
Користувач №: 38776
Реєстрація: 17-April 08





Фил, складно взагалі вчитися? Щось мені підказує, що це не самий легкий профіль...
^
Флорианна
Відправлено: Mar 23 2016, 21:05
Offline

dreams come true
********
Стать:
Великий чарівник X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4661
Користувач №: 38776
Реєстрація: 17-April 08





Miarteille, охх, як на мене, найбільш складна економічна спеціальність! Я сама економіст, але не до кінця розумію, що саме ви вивчаєте.
^
Масхада
Відправлено: Mar 23 2016, 21:59
Offline

Слава Україні
*******
Магістр II
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 1063
Користувач №: 53928
Реєстрація: 28-May 10





Флорианна, це правда, однак це дуже цікаво! Я ніразу не пошкодувала, що вступила саме на цю спеціальність ;)
^
Арфей
Відправлено: Jul 11 2016, 22:29
Offline

71 час
**********
Стать:
Великий магістр III
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Супермодератор
Повідомлень: 30255
Користувач №: 33265
Реєстрація: 21-October 07





НУБіП, факультет ветеринарної медицини.
Ну що доброго сказати.
Корупція є, але в більш "по бажанню". як писала Miarteille, "можеш/хочеш - вчись". В іншому випадку підкидай грошенят.
Але тут більш проблема студентів - деякі знають що викладачі беруть і просто самі пропонують.
за весь час хабар вимагав лише один викладач за допуск. на сам іспит він не прийшов, тому оцінки в 50% випадків отримували знаннями, а не допуском оболонської системи.
а в цілому молоді викладачі йдуть на зустріч.
хоча система викладання "я читаю - ви записуєте" все більш пригнічує
^
тиховій
Відправлено: Jul 20 2017, 20:32
Offline
Avatarus Mutatio
Remplis ton coeur d'un vin rebelle
*******
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Користувачі
Повідомлень: 1703
Користувач №: 95794
Реєстрація: 12-January 17





Криворізький економічний інститут. Не рекомендую. Бодай не на спеціальність міжнародної економіки. Той ще капець, раніше(ще на 1 курсі) було 28 викладачів на кафедрі, зараз - 4. Вступати можна тільки задля англійської мови. Дійсно хорошу базу отримала. Кажуть, з наступного року знову будуть волонтери з американського Корпусу Миру. Ну то таке. Вони вже довгенько обіцяють. хОча на моїх 1-2 курсах ще застала американців. Майкл та Лінда. Боже, Лінду досі згадую, дивовижна жінка. Зараз там щось мутять з об'єднанням з Академією Полонійною. Не знаю, що воно і до чого, ала всі капризи строго за ваші кошти. Починають розвивати Еразмус+. Студенти їздили до Румунії. Наче подобається, заробили грошенят. Коротше, здається, право, менеджмент, бухгалтерський облік найбільш пристосовані спеціальності в нашому інституті. МЕ дуже обширна і охоплює занадто багато всього, це як на мене не гуд взагалі.
Проте, я бажаю усього найкращого КЕІ та сподіваюсь, що в майбутньому там реально буде отримати суперові знання.
^
Фея кленового сиропа
Відправлено: Aug 6 2017, 02:05
Offline

Мастер флуда
**********
Стать:
Верховний чародій X
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 31823
Користувач №: 30627
Реєстрація: 23-July 07





Гремучая ива, а довго тобі вчитися залишилось?
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (2)  # [1] 2  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0925 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 09:40:29, 23 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP