Модераторы:

Страницы: (2)  [#] 1 2 .  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

Подорожі Україною

, де були, що бачили?
Отправлено: Jan 17 2016, 08:35
Напевно кожен з нас колись вибирався за межі рідної місцевості. Пропоную розповісти свої враження про міста України, їх культуру, що вас здивувало і вразило, а що не дуже сподобалося. Ділимося спогадами, враженнями та фотографіями!
Отправлено: Jan 17 2016, 08:37
За останній місяц я була у Маріуполі та Львові. Львів дуже сподобався, а ось Маріуполь викликав бажання померти. Найсіріше місто з нерозвиненою інфрастуктурою, де 3 години ми шукали їжу. При тому, что питання було не в ціні, а в меню. Зовсім не сподобалось, я би ні за які гроші не змогла би там жити.
Отправлено: Jan 17 2016, 11:31
Цитата (Флорианна @ Jan 17 2016, 08:37)
За останній місяц я була у Маріуполі та Львові. Львів дуже сподобався, а ось Маріуполь викликав бажання померти. Найсіріше місто з нерозвиненою інфрастуктурою, де 3 години ми шукали їжу. При тому, что питання було не в ціні, а в меню. Зовсім не сподобалось, я би ні за які гроші не змогла би там жити.

А, що настільки погано все там? така їжа погана?
Отправлено: Jan 17 2016, 11:34
KAJIb9IH, ахах, справа-то не в їжі, а в тому, що місцевість майже не передбачує заклади ресторанного обслуговування. Ми його просто не могли знайти.

У самому центрі міста лише високоповерхівки та театр, кілька маленьких супермаркетів, і... начебто все. Порівняно, наприклад, з Миколаєвом, котрий у рази меньший за Маріуполь, це небо і земля. "Нє о чьом", як то кажуть.
Отправлено: Jan 17 2016, 11:45
Цитата (Флорианна @ Jan 17 2016, 11:34)
KAJIb9IH, ахах, справа-то не в їжі, а в тому, що місцевість майже не передбачує заклади ресторанного обслуговування. Ми його просто не могли знайти.

У самому центрі міста лише високоповерхівки та театр, кілька маленьких супермаркетів, і... начебто все. Порівняно, наприклад, з Миколаєвом, котрий у рази меньший за Маріуполь, це небо і земля. "Нє о чьом", як то кажуть.

Ну не був в Маріуполі не знаю, я в Ужгород буду їхати за тиждень.
Отправлено: Jan 17 2016, 11:47
KAJIb9IH, гарної подорожі! Обов'язково чекаємо фотографій у цій темі.
Отправлено: Jan 17 2016, 11:49
Цитата (Флорианна @ Jan 17 2016, 11:47)
KAJIb9IH, гарної подорожі! Обов'язково чекаємо фотографій у цій темі.

Якщо буде з чого фотографувати)
Хіба вебка з ноута))
Телефон ж згорів, ходжу зараз з старим телефоном.
Отправлено: Jan 17 2016, 11:50
KAJIb9IH, добре, по можливості будемо чекати)
Щодо телефону - це, певно, нам у сусідню тему) Тут тількі подорожі та обговорення.
Отправлено: Jan 17 2016, 11:51
Цитата (Флорианна @ Jan 17 2016, 11:50)
KAJIb9IH, добре, по можливості будемо чекати)
Щодо телефону - це, певно, нам у сусідню тему) Тут тількі подорожі та обговорення.

Постараюсь щось закинути) маю навазі фото
Отправлено: Sep 21 2020, 20:19
Дуже раджу цей проект про Україну. Він вже є доволі відомим, адже сюжети цікаві, а сам контент є якісним.
https://ukrainer.net

Есть перевод для русскоязычных)
https://ukrainer.net/ru/
Отправлено: Jan 4 2021, 23:06
МАТИ ВАСИЛЕВА
ВИ ЦЕ БАЧИЛИ?????

жодного слова за півторагодинне відео. але як!!!
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (2)  [#] 1 2 . Новая тема

[ Script Execution time: 0.1382 ]   [ 32 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 11:39:51, 25 Sep 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru