Модератори: простая прохожая.

Сторінки: (3)  # 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Коллектив или деньги

, Абра К. Дабра, Кетрин Дюпре, Миния Лоннерт
Lada.Gornostaj
Відправлено: Aug 24 2014, 05:54
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





//Ні, ні що ж ці хлопці такі зашорені?! //
- Я, любі мої, - *скорчила іронічну гримаску,* - тим і відрізняюсь від так званих світлих, що співчувати нікому не мушу.Так що питання більш у тім, як часто ви прикидаєтесь співчутливими. А якщо вже я виявляю співчуття, то лише тому, що так хочу! І от зараз мені буде щиро жаль, якщо Індра так і не зрозуміє, що позбавляючи себе грошовитої й може перспективної роботи, він нічим не допомагає ні собі, ні своїм друзям.
*Шелест крил і раптовий спалах а потім -напівморок змусили демоницю роздратовано пдскочити й тут же знову повернутись до пристойних манер*
//Вірно казали мої вчителі, хамства серед так званих світлих може й не більше, ніж серед нас, та чемними ми вміємо бути, хоч би там що, а от вони - ні//
- Мені буде справді прикро, - знову звернулася до Індри, - якщо ти, заляканий неперевіреними чутками, навіть не спробуєш стати до нової перспективної роботи. Втім, є простий спосіб себе перевірити. Візьми відпустку на два-три тиждні на нинішній роботі й у цей час пройди часткове стажування на новій. Якщо робочий ритм і нові відносини не виявляться аж надто страшними, міняй роботу, і знай одну просту річ. Справжній друг не перерве спілкування лише через те, що ти знайшов собі кращу роботу й гідну зарплату. Ну, а якщо виявиться, що нова робота тобі таки не під силу - що ж, ніхто не заборонить тобі повернутись до старої. Але ти бодай спробуєш.
*Підморгнула*
- І тоді вже чесно й щиро бутеш говорити: "Я точно знаю, що наш колектив найкращий!" Ну, це якщо захочеш до нього повернутись із того діловитого й грошовитого, яким так налякав тебе наш приятель янгол.
^
Миния Лоннерт
Відправлено: Aug 24 2014, 09:43
Offline

Гуру
********
Стать:
Великий чародій IV
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Користувачі
Повідомлень: 4382
Користувач №: 80709
Реєстрація: 9-May 13





*Индри молча глядел, как исчезает ангел.* Он что, сдался? Или у него просто истощились запасы убеждений? Или он просто оставил меня одного, не давя на меня в принятии решения? Возможно. *Демон же остался, а парень лишь задумчиво усмехнулся.*
- А что я теряю? Подумаешь, зарплата! Главное - друзья. Остаюсь на работе, выбирая лучшее, что у меня есть. Мой коллектив.
*Он был уверен, что ангел все же расслышал слова своего подопечного и теперь радуется.*

Человек выбирает сторону ангела.
^
MizukiRin
Відправлено: Aug 24 2014, 11:52
Offline

Инфантильный комиссионер © Н.
**********
Стать:
Архімагістр VIII
Вигляд: --
Група: Модератори
Повідомлень: 33225
Користувач №: 80104
Реєстрація: 8-April 13






  i  

Поздравляю ангела Абра К. Дабра с победой.:tulip:


Додано через 38 хвилин

 M 

Все призы разосланы. Благодарю за участие.

^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (3)  # 1 2 [3]  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0854 ]   [ 17 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 12:42:13, 08 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP