Модераторы:

Страницы: (3)  [#] 1 2 3 .  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

 

Майдан

, Там пишуть нову історію
Отправлено: Feb 21 2014, 15:33
Мені тут підказали, що можна було б за бажання обговорити останні події у Києві та в Україні загалом.. Що думаєте з цього приводу?
Отправлено: Feb 21 2014, 15:55
У мене багато друзів з Києву і майже кожного вечора я дізнавалася від них про жорсткі подробиці майдану. Останні події мене дійсно налякали, коли почали з"являтися десятки відео та сотні фотографій постраждалих від снайперів. Майже сотня трупів, тисячі постраждалих. Хто міг подумати, что мирна акція у листопаді призведе до таких масштабів? Хто міг подумати, що наш президент та його братки заховають носа у найвідповідальнішу хвилину життся країни? Страшно, дуже страшно...адже роскол країни призведе до катастрофи всього українского народу.
Сьогодні дивилася пряме включення з парламенту. Депутати нагадали мені тупих гопників, які забули де вони знаходяться. Лупцюють одне одного, ніякої дисципліни. Поки вони там розігрують трагедію, на вулицях гинуть люди по обидві сторони барикад. Як же мене бісить їхнє базікання...воду ллють, ніякой користі. Добре хоч вирішили повернутись до конституції 2004 року, вже якийсь прогрес.
Отправлено: Feb 21 2014, 15:59
Доречі мені цікаво, що ви думаєте про те, що серед майдану ходять російські солдати і начебто снайпери теж від росії?
Богусловська сьогодні на засіданні сказала, що у них є відео, де снайпер спочатку стріляє по майданівцям, а потім розвертається і стріляє по хлопцям з беркуту.
Отправлено: Feb 21 2014, 16:04
я не думаю, що та були солдати з Росії. це надто невигідно
Отправлено: Feb 21 2014, 16:06
Цитата (Serna @ Feb 21 2014, 16:04)
я не думаю, що та були солдати з Росії. це надто невигідно

Можливо це хтось, хто виглядає як солдат з Росії?
Отправлено: Feb 21 2014, 16:11
Наскільки мені відомо, то було неодноразово знайдено форму чи особісті речі російських військових.
Я не дуже розумію навіщо росії розпалювати війну. Може вони таким чином намагаються росколоти нашу країну та нарешті відхапати Крим, який так сильно рветься до них. У мене таке враження, що на нашій землі вічно проводять експеременти інші країни. Ми як піддослідні звірятка, які мають виживати та кожен раз їм підтверджувати, що ми живучі і ще поборимось за себе!
Отправлено: Feb 21 2014, 20:46
Ampata, форму на справді не так складно дістати...
Отправлено: Feb 22 2014, 01:09
Вочевидь на Майдані присутня третя сила. Є дуже протиречні факти.
1) У Кабміні проживали невідомі військові (ну, це я їх вважаю невідомими).
Цитата
"Групу з 10-12 чоловік розмістили в двоповерховому приміщенні, що знаходиться у внутрішньому дворі Кабміну. Члени групи були одягнені в однакову чорну уніформу, мають при собі снайперські гвинтівки, однотипні рюкзаки і захисні окуляри. Військових постійно супроводжували два джипи з тонованими стеклами - чорний "Мерседес-кубик" і срібляста "Тойота Лендкрузер" (реєстраційний номер АА 6623 МА)", - повідомив співрозмовник ZN.UA.

Власне лінк на матеріал: http://dt.ua/UKRAINE/do-sogodnishnogo-rozs...bu-137902_.html
2) Є прослушка снайперів. Відповідно до неї вони НЕ стріляли по людям, але шукали того, хто це робив.
Посилання: http://from-ua.com/politics/e158b46e2ebb4.html
Ну, тут у мене декілька припущень:
- запис - підробка;
- запис був зроблений до того, як снайперам надали наказ;
- на Майдані була наявна ще одна група снайперів, які координувалися окремо, і про яких було невідомом цій групі.
3) Це власно відео, а також запис РадіоСвободи.
http://www.radiosvoboda.org/media/video/25270710.html. Запис знайти не можу. Але перехопили переговори саме групи з цього відео.
http://www.radiosvoboda.org/media/video/25271220.html Цього священика бачу на Майдані з перших днів. Постійно мене благославляв.
Ну, можу накадати ще низку жахливих відео, але краще погугліть.
4) На озброєнні "Альфи" снайперки, які спокійно знімають з 2000 метрів.

Тепер щодо форми і росіян:
- Форму старого зразка дістати як "нєфіг делать".
- Руслана ніби-то зірвала з когось нашивку російського МВС. Але то Руслана. Вона то спалити себе обіцяла, то голодувати. Я все ще чекаю.
- На двох записів снайперів, які я слухала, були українці. Це 100%.
- Ну і відповідно до цього повертаємося до третьої сили та питання, хто стріляв. Але, знаєте, "Беркут" настільки ненавидить Майдан, що тут і зайве втручання не потрібне. Варто віддати лише команду фас.

Тепер про команду "фас", а відповідно до цього і Захарченка.
1. 22 січня хтось застрелив людей на Майдані. Я все ще вірю, що це могла бути внутрішня провокація. Сам Майдан комусь вигідний. І мова тут йде не про опозицію. Я підозрюю, що застрелив "той", хто 30 листопада віддав наказ о побитті студентів.
2. Саме "Беркут" та ВВ почали вбивати людей до того, як Захарченко це дозволив офіційно.
3. СБУ разом з МВС робило заяву, а отже СБУ також "в дєлє".
4. Підрозділи "Соболь" та "Тигр" і Київ так і не потрапили. Знаю, что "Соболь" тупцювався на одній з трас.

Єдине, що можна сказати абсолютно точно. Навіть якщо це дійсно була третя сила, дії Януковича, Захаченка, Клюєва енд соу он протиречать здоровому глузду. Якби вони дійсно хотіли знайти вирішення конфлікту, це було б зроблено.

І я знаю, як можна було розігнати за допомогою техніки Майдан більш мирним шляхом, ніж були спроби.
Отправлено: Feb 22 2014, 08:18
Торенс, я з тобою згодна на всі 100%.
Жахливо, що в цій політичній грі гинуть молоді парубки. Вчора оприлюднили список загиблих. Середній вік їх був 23 роки. Ви собі можете таке представити? Світла пам"ять.

Доречі у нас в Дніпропетровську за весь час Майдану було лише декілька разів переполох, а то беркут дуже швидко всім давав відсіч. А сьогодні у центрі міста Леніна повалили. От ви мені поясніть, кому він мішав? Історія повинна залишатись історією. Навішо все трощити? Як тварини себе ведуть.
Отправлено: Feb 22 2014, 08:56
Те що у нас діяла розвідка і США і РФ - не новина і ніхто це навіть не обговорює. Навіщо говорити очевидне?) але і розвідка США і розвідка РФ працювали в одному напрямку - залишити при владі Януковича. Він вигідний обом сторонам.
Добавлено через 11 минут
Слід добавити, що на 99% цією "третьою стороною" був Медведчук, який розігрував сценарій Грузії. Чому?
Захід хотів залишити Януковича, але тільки при умові відносно мирної ситуації в Україні. Їм не буде вигідно тримати нейтральну позицію, коли усі газети світу про 100 загиблих повідомляють.
А ось тут уже з'являються інтереси Путіна. Йому Янукович потрібен лише в одному випадку, якщо він повністю задавить супротив. Він цього зробити не зумів. Тому й Путін перейшов до плану Б: розпочинаємо громадянську війну, яка має залишити Янукович лише один шанс (повне придушення збройне) або відкрити плацдарм для розколу країни коли під виглядом захисту населення буде створена або нова держава на сході. Саме через те і відбувалося відстріляння учасників обох сторін.
Саме цим і можна пояснити лекілька речей, які сталися вчора ввечері. Бізнес інтереси сходу України не хочуть бути вассалами Путіна, саме тому вони віддають команду СБУ показати проросійським силам хто тут господар. "Зливають" журналістам історію про криміналку для Гепи й Допи. В той же час Янукович добре все пронюхав і дав команду усій своїй сім'ї спасатися. Медведчуку теж дали гарний урок. Бо я не думаю, що до дачі такої впливовоії людини могли б приїхати мітингувальники і спалити її. Це справа рук органів. Та й в Межигір'я сьогодні всіх пускають просто так. Слід зазначити й те, як легко пройшли мітинги у Січеславі та Харкові.
Зараз йде війна східних бізнес інтересів проти проросійських сил в Україні до яких приєднався Янукович.
Отправлено: Feb 22 2014, 09:59
Те що на нашій землі воюють інтереси інших держав ні для кого не секрет.
Але я не погоджуся з тобою в іншому. Як ти гадаєш, чому Лукін не підписав згоду? Моя думка така, що Росія відвернулася від Януковича. Навіщо їм віслюк, який не має мізків для того, щоб зупинити революцію? США хочуть, щоб Янукович залишився на своєму місці президента, але я не розумію яким чином вони хочуть це зробити? Бо саме на руках президента кров загиблих хлопців. Не тому, що він там міг накази віддавати чи щось таке, а тому що він не зупинив и не передбачив очевидного. Він не розмовляв з народом, не намагався навіть їх заспоїти. Таке відчуття, що він навмисне хотів розпалити агресію и революцію. Та повернемось до Лукіна. Гадаю, що він не підписав угоду, бо не хоче Росія Яноковича бачити президентом. Майдан не розійдеться, доки ця свиня знаходиться на місці голови держави. Пройде час і з"являться нові жертви, доки народ не доб"ється бажаного. Чи інший варіант подій - росія навмисне тягне бика за яйця, бо АР Крим заявила на днях: "Якщо в Україні найближчим часом не стухне революція, ми відійдемо до російської землі".
Отправлено: Feb 22 2014, 10:17
Цитата (Ampata @ Feb 22 2014, 09:59)
АР Крим заявила на днях: "Якщо в Україні найближчим часом не стухне революція, ми відійдемо до російської землі".

вони не можуть це зробити , а за такі настрої потрібно їх всіх пересадити
Отправлено: Feb 22 2014, 10:21
Цитата (Ampata @ Feb 22 2014, 08:18)
Доречі у нас в Дніпропетровську за весь час Майдану було лише декілька разів переполох, а то беркут дуже швидко всім давав відсіч. А сьогодні у центрі міста Леніна повалили. От ви мені поясніть, кому він мішав? Історія повинна залишатись історією. Навішо все трощити? Як тварини себе ведуть.

+1 Зовсім знахабніли. Ленін - велика частина нашої історії, щоб там не було. Це вже переходить будь-які межі. =hopelessness=
Отправлено: Feb 22 2014, 10:30
Ampata, я написав те саме що й ти просто в іншому формулюванні =huh=

Радость, так поставте пам'ятник хану Батию. Гітлер теж частина історії. І Сталін. Чому їм пам'ятник поставити не хочете? У вас комплекс раба, що вам потрібні пам'ятники людямь, які знищили Україну?
Отправлено: Feb 22 2014, 10:33
Цитата (Фил @ Feb 22 2014, 10:17)
вони не можуть це зробити , а за такі настрої потрібно їх всіх пересадити

Чому ж не можуть? Оно Львів заявив про свою незалежність. Люди чинять самосуд. Зараз мені здається найбільш підходячий час, щоб родити все що заманеться))

Дивлюсь зараз пряме включення і з кожним разом божеволію від Ляшко. Говорить радикально і по темі. Я б за нього голосувала))) Ото мужик!

Доречі Турчинова щойно вибрали головою Верховної Ради. Порошенко ходить і посміхається))
Отправлено: Feb 22 2014, 10:33
Людям хочеться щось трощити, а Леніна не шкода
Отправлено: Feb 22 2014, 10:37
Цитата (Малюк @ Feb 22 2014, 10:30)
Радость, так поставте пам'ятник хану Батию. Гітлер теж частина історії. І Сталін. Чому їм пам'ятник поставити не хочете? У вас комплекс раба, що вам потрібні пам'ятники людямь, які знищили Україну?

У нас в Дніпропетровську і пам"ятник вбитому олігарху стоїть у центрі від братків, якого застрелили прямо в центрі міста у власному джипі. Так що тепер?
Не знаю, я вважаю вандалізмом ті дії. Напевне просто поважаю історію, поважаю своїх дідусів та бабусей, у яких зараз сердце кров"ю обливається. Моя бабуся взагалі дуже емоційна и постійно ходить з великим тиском. Переймається...
Отправлено: Feb 22 2014, 10:38
Ampata, поясню більш точніше:
Янукович був корисним Росії лише в одному випадку - Україна перетворюється на Білорусь. Коли Путін зрозумів, що так зробити не вийде він і перейшов до іншого плану: кидаємо яника, створюємо збройний конфлікт, а наші ставленники Гепа, Допа і Медведчук зроблять все як треба. Але й у цьому вони провалилися, бо Яник злився раніше ніж вони очікували, а Допу підтримав лише Севастополь і Донбас. Січеслав у лиці Коломойського послав г-на Добкіна сьогодні зранку куди подальше. Колєсніков теж з'явився в раду, як і Новінській. Це говорить про те, що Ахметов також не підтримує російські інтереси. Тому й залишаються Гепа з Допою наодинці з кумом Путіна Медведчуком.

А США був потрібен не так Янукович, як збереження того режиму, який був при ньому. Коли гроші крали в Україні, а відмивали їх уже в Європі та США. Тобто вкладали гроші в економіку їх країн. Для США та ЄС дуже вигідна корупція у нас. Янукович не дурак. Він просто дійшов до межі, коли його почали підставляти всі. І я більш ніж впевнений, що не він давав наказ снайперам коли на майдані вбили 3 людей 22 січня. Хоча... Давав то він, але ми самі розуміємо під чиїм впливом.
Добавлено через 2 минут
Ampata, скинення Леніна - не вандалізм. Це народження Української нації на сході. Замість малоросів тепер там дійсно культурні Українці жити будуть.

І Львів не проголосив незалежність. Він лише відмовився виконувати накази Януковича. Він не оголошував про вихід з України. Та й запам'ятай: Судять не за переворот, а за спробу перевороту.
Отправлено: Feb 22 2014, 10:48
Ну не скажи. Путін дуже вдало "злився" і швидко поміняв свої плани. Що мішало Януковичу взятися за голову та знайти хоч краплю совісті, щоб хоча би раз у своєму житті зробити все ПРАВИЛЬНО. Він досі сподівається відсидітися і дочекатися кращів часів.
Опозиція зараз швидко регіонів з усіх посад познімає і поставить туди своїх людей. По суті вони роблять те ж саме, що й колись Яник.

Оно с мамою тільки що сміялись, коли Ляшко перечислив усі фамілій чиновників, яких зараз потрібно зняти з посади. Серед них і Допа є. Цікаво як теперь він заспіває)) Вже не підійдуть слова "Та я готов Харьков защищать оружием". Бичара.
Отправлено: Feb 22 2014, 11:06
Ampata, Янукович зек, сидівший. Хто зна, що у нього з головою. Я думаю він згадуючи те, що зробив з Тимошенко, зрозумів що сирно відсидітися йому аж ніяк не вийде.
Опозиція то своїх людей поставить, але ці люди не будуть творити те, що творив Янукович. Лише через те, що опозиція це союз багатьох різних бізнес-інтересів. А ПР - це один величезний Донбаський інтерес, який підм'яв терором під себе інші інтереси. Або задавив. При Януковичу був вибір: або платиш відкати янику, або яник все забере силою.
Отправлено: Feb 22 2014, 12:00
Ну що я можу сказати?
СЛАВА УКРАЇНІ!!!


Новий голова Верховної Ради, новий голова Внутрішніх Діл, ген.прокурора Пшонку зняли з посади, с ПР продовжують виходити депутати. І головне: віпустили Тимошенко. І все це за 15 хвилин. Ото Турчинов молодець! Швидко розігнався))
Добавлено через 3 минут
На порядку денному поставили питання про зняття з посади президента Януковича. І за це будуть голосувати після 16:00.
Він хоч би перед своїм уходом вибачився перед народом!!! Козел безсовістний. І ніхто не знаю де він знаходиться. Ну як це так? Напевне давно вже в Харькові разом з Допою та Гепою вибирають куда б їм звалити з країни))
Отправлено: Feb 22 2014, 12:16
Ampata, внутрішніх справ)
Будемо сподіватися, що все піде на краще.
Отправлено: Feb 23 2014, 11:28
Націоналіста поставили керувати Прокуратурою! Ох, заживемо! =laugh1=
Отправлено: Feb 25 2014, 00:55
Та вони ще півроку ділити посади будуть =drag=

Не встигли до влади прийти, вже дратують.

http://zik.ua/ua/news/2014/02/24/zyavyvsya...dzherelo_464302
Скинули мені сьгодні цей списочок. Сподіваюся, що фейк, бо деякі посади - просто "бімба".
Отправлено: Feb 25 2014, 05:21
Цитата (Torrens fatum @ Feb 25 2014, 00:55)
http://zik.ua/ua/news/2014/02/24/zyavyvsya...dzherelo_464302
Скинули мені сьгодні цей списочок. Сподіваюся, що фейк, бо деякі посади - просто "бімба".

А некоторые очень даже и ничего: Богомолец, я думаю, знаний хватит, Бенюк может и сможет культуру поднять выбивая гранты на госуровне, Кужель, насколько я помню, была одним из разработчиков единого налога, Ковальчук - это кто? аграрий? Сех какое отношение имеет к экологии? Пинзеник... Фарион! Бедные мои дети...
Отправлено: Feb 25 2014, 07:46
Вшанування героїв!


Всі бажаючі, хто хоче вшанувати пам'ять загиблих героїв Майдану, можуть приеднатися до моеї ініціативи з покладання квітів та запалювання поминальних свічок на Майдані Незалежності о 6-й годині вечора.

Попередньо можемо зустрітися на м. Театральна о 17.30. Звертайтесь до мене в ЛС для обміну телефонами та домовимось на зустріч.


Героям Слава!
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (3)  [#] 1 2 3 . Новая тема

 [ Script Execution time: 0.1092 ]   [ 62 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 08:19:13, 24 Oct 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru