Модераторы:

Страницы: (3)  # 1 [2] 3  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

Майдан

, Там пишуть нову історію
Ampata
Отправлено: Feb 22 2014, 09:59

Пупсик ^^
Облик: --

Те що на нашій землі воюють інтереси інших держав ні для кого не секрет.
Але я не погоджуся з тобою в іншому. Як ти гадаєш, чому Лукін не підписав згоду? Моя думка така, що Росія відвернулася від Януковича. Навіщо їм віслюк, який не має мізків для того, щоб зупинити революцію? США хочуть, щоб Янукович залишився на своєму місці президента, але я не розумію яким чином вони хочуть це зробити? Бо саме на руках президента кров загиблих хлопців. Не тому, що він там міг накази віддавати чи щось таке, а тому що він не зупинив и не передбачив очевидного. Він не розмовляв з народом, не намагався навіть їх заспоїти. Таке відчуття, що він навмисне хотів розпалити агресію и революцію. Та повернемось до Лукіна. Гадаю, що він не підписав угоду, бо не хоче Росія Яноковича бачити президентом. Майдан не розійдеться, доки ця свиня знаходиться на місці голови держави. Пройде час і з"являться нові жертви, доки народ не доб"ється бажаного. Чи інший варіант подій - росія навмисне тягне бика за яйця, бо АР Крим заявила на днях: "Якщо в Україні найближчим часом не стухне революція, ми відійдемо до російської землі".
^
Фил
Отправлено: Feb 22 2014, 10:17

катализатор
Облик: Animagus Thunderbird

Цитата (Ampata @ Feb 22 2014, 09:59)
АР Крим заявила на днях: "Якщо в Україні найближчим часом не стухне революція, ми відійдемо до російської землі".

вони не можуть це зробити , а за такі настрої потрібно їх всіх пересадити
^
Радость
Отправлено: Feb 22 2014, 10:21

...и опять превращаться в ежа.

Цитата (Ampata @ Feb 22 2014, 08:18)
Доречі у нас в Дніпропетровську за весь час Майдану було лише декілька разів переполох, а то беркут дуже швидко всім давав відсіч. А сьогодні у центрі міста Леніна повалили. От ви мені поясніть, кому він мішав? Історія повинна залишатись історією. Навішо все трощити? Як тварини себе ведуть.

+1 Зовсім знахабніли. Ленін - велика частина нашої історії, щоб там не було. Це вже переходить будь-які межі. =hopelessness=
^
Малюк
Отправлено: Feb 22 2014, 10:30

Всеведающий
Магистр III

Ampata, я написав те саме що й ти просто в іншому формулюванні =huh=

Радость, так поставте пам'ятник хану Батию. Гітлер теж частина історії. І Сталін. Чому їм пам'ятник поставити не хочете? У вас комплекс раба, що вам потрібні пам'ятники людямь, які знищили Україну?
^
Ampata
Отправлено: Feb 22 2014, 10:33

Пупсик ^^

Цитата (Фил @ Feb 22 2014, 10:17)
вони не можуть це зробити , а за такі настрої потрібно їх всіх пересадити

Чому ж не можуть? Оно Львів заявив про свою незалежність. Люди чинять самосуд. Зараз мені здається найбільш підходячий час, щоб родити все що заманеться))

Дивлюсь зараз пряме включення і з кожним разом божеволію від Ляшко. Говорить радикально і по темі. Я б за нього голосувала))) Ото мужик!

Доречі Турчинова щойно вибрали головою Верховної Ради. Порошенко ходить і посміхається))
^
Serna
Отправлено: Feb 22 2014, 10:33

Адепт
Облик: Animagus Nyan Cat

Людям хочеться щось трощити, а Леніна не шкода
^
Ampata
Отправлено: Feb 22 2014, 10:37

Пупсик ^^

Цитата (Малюк @ Feb 22 2014, 10:30)
Радость, так поставте пам'ятник хану Батию. Гітлер теж частина історії. І Сталін. Чому їм пам'ятник поставити не хочете? У вас комплекс раба, що вам потрібні пам'ятники людямь, які знищили Україну?

У нас в Дніпропетровську і пам"ятник вбитому олігарху стоїть у центрі від братків, якого застрелили прямо в центрі міста у власному джипі. Так що тепер?
Не знаю, я вважаю вандалізмом ті дії. Напевне просто поважаю історію, поважаю своїх дідусів та бабусей, у яких зараз сердце кров"ю обливається. Моя бабуся взагалі дуже емоційна и постійно ходить з великим тиском. Переймається...
^
Малюк
Отправлено: Feb 22 2014, 10:38

Всеведающий
Магистр III

Ampata, поясню більш точніше:
Янукович був корисним Росії лише в одному випадку - Україна перетворюється на Білорусь. Коли Путін зрозумів, що так зробити не вийде він і перейшов до іншого плану: кидаємо яника, створюємо збройний конфлікт, а наші ставленники Гепа, Допа і Медведчук зроблять все як треба. Але й у цьому вони провалилися, бо Яник злився раніше ніж вони очікували, а Допу підтримав лише Севастополь і Донбас. Січеслав у лиці Коломойського послав г-на Добкіна сьогодні зранку куди подальше. Колєсніков теж з'явився в раду, як і Новінській. Це говорить про те, що Ахметов також не підтримує російські інтереси. Тому й залишаються Гепа з Допою наодинці з кумом Путіна Медведчуком.

А США був потрібен не так Янукович, як збереження того режиму, який був при ньому. Коли гроші крали в Україні, а відмивали їх уже в Європі та США. Тобто вкладали гроші в економіку їх країн. Для США та ЄС дуже вигідна корупція у нас. Янукович не дурак. Він просто дійшов до межі, коли його почали підставляти всі. І я більш ніж впевнений, що не він давав наказ снайперам коли на майдані вбили 3 людей 22 січня. Хоча... Давав то він, але ми самі розуміємо під чиїм впливом.
Добавлено через 2 минут
Ampata, скинення Леніна - не вандалізм. Це народження Української нації на сході. Замість малоросів тепер там дійсно культурні Українці жити будуть.

І Львів не проголосив незалежність. Він лише відмовився виконувати накази Януковича. Він не оголошував про вихід з України. Та й запам'ятай: Судять не за переворот, а за спробу перевороту.
^
Ampata
Отправлено: Feb 22 2014, 10:48

Пупсик ^^

Ну не скажи. Путін дуже вдало "злився" і швидко поміняв свої плани. Що мішало Януковичу взятися за голову та знайти хоч краплю совісті, щоб хоча би раз у своєму житті зробити все ПРАВИЛЬНО. Він досі сподівається відсидітися і дочекатися кращів часів.
Опозиція зараз швидко регіонів з усіх посад познімає і поставить туди своїх людей. По суті вони роблять те ж саме, що й колись Яник.

Оно с мамою тільки що сміялись, коли Ляшко перечислив усі фамілій чиновників, яких зараз потрібно зняти з посади. Серед них і Допа є. Цікаво як теперь він заспіває)) Вже не підійдуть слова "Та я готов Харьков защищать оружием". Бичара.
^
Малюк
Отправлено: Feb 22 2014, 11:06

Всеведающий
Магистр III

Ampata, Янукович зек, сидівший. Хто зна, що у нього з головою. Я думаю він згадуючи те, що зробив з Тимошенко, зрозумів що сирно відсидітися йому аж ніяк не вийде.
Опозиція то своїх людей поставить, але ці люди не будуть творити те, що творив Янукович. Лише через те, що опозиція це союз багатьох різних бізнес-інтересів. А ПР - це один величезний Донбаський інтерес, який підм'яв терором під себе інші інтереси. Або задавив. При Януковичу був вибір: або платиш відкати янику, або яник все забере силою.
^
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (3)  # 1 [2] 3  Новая тема

[ Script Execution time: 0.1397 ]   [ 34 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 06:28:06, 27 Nov 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru