Модераторы:

Страницы: (3)  # [1] 2 3  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

Майдан

, Там пишуть нову історію
Арфей
Отправлено: Feb 21 2014, 15:33
71 час
Облик: --

Мені тут підказали, що можна було б за бажання обговорити останні події у Києві та в Україні загалом.. Що думаєте з цього приводу?
^
Ampata
Отправлено: Feb 21 2014, 15:55

Пупсик ^^

У мене багато друзів з Києву і майже кожного вечора я дізнавалася від них про жорсткі подробиці майдану. Останні події мене дійсно налякали, коли почали з"являтися десятки відео та сотні фотографій постраждалих від снайперів. Майже сотня трупів, тисячі постраждалих. Хто міг подумати, что мирна акція у листопаді призведе до таких масштабів? Хто міг подумати, що наш президент та його братки заховають носа у найвідповідальнішу хвилину життся країни? Страшно, дуже страшно...адже роскол країни призведе до катастрофи всього українского народу.
Сьогодні дивилася пряме включення з парламенту. Депутати нагадали мені тупих гопників, які забули де вони знаходяться. Лупцюють одне одного, ніякої дисципліни. Поки вони там розігрують трагедію, на вулицях гинуть люди по обидві сторони барикад. Як же мене бісить їхнє базікання...воду ллють, ніякой користі. Добре хоч вирішили повернутись до конституції 2004 року, вже якийсь прогрес.
^
Ampata
Отправлено: Feb 21 2014, 15:59

Пупсик ^^

Доречі мені цікаво, що ви думаєте про те, що серед майдану ходять російські солдати і начебто снайпери теж від росії?
Богусловська сьогодні на засіданні сказала, що у них є відео, де снайпер спочатку стріляє по майданівцям, а потім розвертається і стріляє по хлопцям з беркуту.
^
Serna
Отправлено: Feb 21 2014, 16:04

Адепт
Облик: Animagus Nyan Cat

я не думаю, що та були солдати з Росії. це надто невигідно
^
Арфей
Отправлено: Feb 21 2014, 16:06
71 час

Цитата (Serna @ Feb 21 2014, 16:04)
я не думаю, що та були солдати з Росії. це надто невигідно

Можливо це хтось, хто виглядає як солдат з Росії?
^
Ampata
Отправлено: Feb 21 2014, 16:11

Пупсик ^^

Наскільки мені відомо, то було неодноразово знайдено форму чи особісті речі російських військових.
Я не дуже розумію навіщо росії розпалювати війну. Може вони таким чином намагаються росколоти нашу країну та нарешті відхапати Крим, який так сильно рветься до них. У мене таке враження, що на нашій землі вічно проводять експеременти інші країни. Ми як піддослідні звірятка, які мають виживати та кожен раз їм підтверджувати, що ми живучі і ще поборимось за себе!
^
Арфей
Отправлено: Feb 21 2014, 20:46
71 час

Ampata, форму на справді не так складно дістати...
^
Torrens fatum
Отправлено: Feb 22 2014, 01:09

Чего стоит победа, которая достаётся задарма?

Вочевидь на Майдані присутня третя сила. Є дуже протиречні факти.
1) У Кабміні проживали невідомі військові (ну, це я їх вважаю невідомими).
Цитата
"Групу з 10-12 чоловік розмістили в двоповерховому приміщенні, що знаходиться у внутрішньому дворі Кабміну. Члени групи були одягнені в однакову чорну уніформу, мають при собі снайперські гвинтівки, однотипні рюкзаки і захисні окуляри. Військових постійно супроводжували два джипи з тонованими стеклами - чорний "Мерседес-кубик" і срібляста "Тойота Лендкрузер" (реєстраційний номер АА 6623 МА)", - повідомив співрозмовник ZN.UA.

Власне лінк на матеріал: http://dt.ua/UKRAINE/do-sogodnishnogo-rozs...bu-137902_.html
2) Є прослушка снайперів. Відповідно до неї вони НЕ стріляли по людям, але шукали того, хто це робив.
Посилання: http://from-ua.com/politics/e158b46e2ebb4.html
Ну, тут у мене декілька припущень:
- запис - підробка;
- запис був зроблений до того, як снайперам надали наказ;
- на Майдані була наявна ще одна група снайперів, які координувалися окремо, і про яких було невідомом цій групі.
3) Це власно відео, а також запис РадіоСвободи.
http://www.radiosvoboda.org/media/video/25270710.html. Запис знайти не можу. Але перехопили переговори саме групи з цього відео.
http://www.radiosvoboda.org/media/video/25271220.html Цього священика бачу на Майдані з перших днів. Постійно мене благославляв.
Ну, можу накадати ще низку жахливих відео, але краще погугліть.
4) На озброєнні "Альфи" снайперки, які спокійно знімають з 2000 метрів.

Тепер щодо форми і росіян:
- Форму старого зразка дістати як "нєфіг делать".
- Руслана ніби-то зірвала з когось нашивку російського МВС. Але то Руслана. Вона то спалити себе обіцяла, то голодувати. Я все ще чекаю.
- На двох записів снайперів, які я слухала, були українці. Це 100%.
- Ну і відповідно до цього повертаємося до третьої сили та питання, хто стріляв. Але, знаєте, "Беркут" настільки ненавидить Майдан, що тут і зайве втручання не потрібне. Варто віддати лише команду фас.

Тепер про команду "фас", а відповідно до цього і Захарченка.
1. 22 січня хтось застрелив людей на Майдані. Я все ще вірю, що це могла бути внутрішня провокація. Сам Майдан комусь вигідний. І мова тут йде не про опозицію. Я підозрюю, що застрелив "той", хто 30 листопада віддав наказ о побитті студентів.
2. Саме "Беркут" та ВВ почали вбивати людей до того, як Захарченко це дозволив офіційно.
3. СБУ разом з МВС робило заяву, а отже СБУ також "в дєлє".
4. Підрозділи "Соболь" та "Тигр" і Київ так і не потрапили. Знаю, что "Соболь" тупцювався на одній з трас.

Єдине, що можна сказати абсолютно точно. Навіть якщо це дійсно була третя сила, дії Януковича, Захаченка, Клюєва енд соу он протиречать здоровому глузду. Якби вони дійсно хотіли знайти вирішення конфлікту, це було б зроблено.

І я знаю, як можна було розігнати за допомогою техніки Майдан більш мирним шляхом, ніж були спроби.
^
Ampata
Отправлено: Feb 22 2014, 08:18

Пупсик ^^

Торенс, я з тобою згодна на всі 100%.
Жахливо, що в цій політичній грі гинуть молоді парубки. Вчора оприлюднили список загиблих. Середній вік їх був 23 роки. Ви собі можете таке представити? Світла пам"ять.

Доречі у нас в Дніпропетровську за весь час Майдану було лише декілька разів переполох, а то беркут дуже швидко всім давав відсіч. А сьогодні у центрі міста Леніна повалили. От ви мені поясніть, кому він мішав? Історія повинна залишатись історією. Навішо все трощити? Як тварини себе ведуть.
^
Малюк
Отправлено: Feb 22 2014, 08:56

Всеведающий
Магистр III
Облик: Animagus Thunderbird

Те що у нас діяла розвідка і США і РФ - не новина і ніхто це навіть не обговорює. Навіщо говорити очевидне?) але і розвідка США і розвідка РФ працювали в одному напрямку - залишити при владі Януковича. Він вигідний обом сторонам.
Добавлено через 11 минут
Слід добавити, що на 99% цією "третьою стороною" був Медведчук, який розігрував сценарій Грузії. Чому?
Захід хотів залишити Януковича, але тільки при умові відносно мирної ситуації в Україні. Їм не буде вигідно тримати нейтральну позицію, коли усі газети світу про 100 загиблих повідомляють.
А ось тут уже з'являються інтереси Путіна. Йому Янукович потрібен лише в одному випадку, якщо він повністю задавить супротив. Він цього зробити не зумів. Тому й Путін перейшов до плану Б: розпочинаємо громадянську війну, яка має залишити Янукович лише один шанс (повне придушення збройне) або відкрити плацдарм для розколу країни коли під виглядом захисту населення буде створена або нова держава на сході. Саме через те і відбувалося відстріляння учасників обох сторін.
Саме цим і можна пояснити лекілька речей, які сталися вчора ввечері. Бізнес інтереси сходу України не хочуть бути вассалами Путіна, саме тому вони віддають команду СБУ показати проросійським силам хто тут господар. "Зливають" журналістам історію про криміналку для Гепи й Допи. В той же час Янукович добре все пронюхав і дав команду усій своїй сім'ї спасатися. Медведчуку теж дали гарний урок. Бо я не думаю, що до дачі такої впливовоії людини могли б приїхати мітингувальники і спалити її. Це справа рук органів. Та й в Межигір'я сьогодні всіх пускають просто так. Слід зазначити й те, як легко пройшли мітинги у Січеславі та Харкові.
Зараз йде війна східних бізнес інтересів проти проросійських сил в Україні до яких приєднався Янукович.
^
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (3)  # [1] 2 3  Новая тема

[ Script Execution time: 0.0949 ]   [ 34 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 08:29:06, 24 Oct 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru