Модератори: Captive, Арфей.

  Нова тема

 

Короли лета (The Kings of Summer)

, Комедия, США (2013)
источник зла
Відправлено: Feb 11 2014, 21:24
Offline

===F*ck them all===
*******
Стать:
Маг VII
Вигляд: Animagus Leo
Група: Користувачі
Повідомлень: 2233
Користувач №: 42034
Реєстрація: 27-August 08





Короли лета (The Kings of Summer)



user posted image

Год: 2013.
Страна: США.
Жанр: Комедия, приключения.

Режиссер: Джордан Вогт-Робертс
Продюсеры: Тайлер Дэвидсон, Джон Ходжес, Джордан Вогт-Робертс, Ричард Ротфелд.
Оператор: Росс Ридж.
В главных ролях: Ник Дж. Робинсон, Гэбриел Бассо, Эрин Мориарти, Мойзес Ариас.


Сюжет: Каждый подросток сталкивается с такой проблемой, как непонимание родителей. Подобное жизненное обстоятельство настигло и двух главных героев этого фильма. У Джо проблемы с отцом. В то же время его друг Патрик столкнулся с чрезмерным контролем со стороны обоих своих родителей, которые хотят видеть сына хорошим и послушным мальчиком. Бороться с родителями ребята решают радикально: они сбегают в лес, со странным парнем по имени Биаджио, где уже втроём строят хижину и начинают жизнь дикарей. Жизнь по своим правилам...

Мнение: Фильм смотрится очень легко, его можно отнести в категорию "для семейного просмотра". То есть тупого юмора - по минимуму, но и лопнуть от смеха вам явно не получится. Так-же в картине вы не найдёте запоминающейся музыки. Она слабовата. Про игру актёров: сразу хочу выделить Эрин Мориарти. Очень милая девушка, приятно смотреть на её игру. Главный герой Ника Джей Робинсона - совершенно не впечатлил, а вот его друг Гэбриел Бассо вылажился отлично, как и Мойзес Ариас, который великолепно вжился в роль. Отдельное браво актёрам, сыгравшим родителей. Особенно Меган Маллалли (мама Патрика), и красивым замедлениям.
^
Малюк
Відправлено: Mar 6 2014, 21:00
Offline

Всеведающий
*********
Магістр III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 9922
Користувач №: 18144
Реєстрація: 21-June 06





Дякую за рекомендацію. Коли фільм з'являвся в кінотеатрах вирішив просто пройти повз нього. Побачивши цю тему вирішив таки подивитися. Справив доволі гарні враження.

Edit: вирішив написати трошки більше ніж "гарні враження". Такі фільми зразу ж підпадають під доволі специфічну, практично відсутню категорію населення. В 21 столітті діти дивляться мультфільми, а підлітки Трансформерів чи щось про супергероїв з коміксів. Прості життєві фільми з хорошим милим сценарієм деякий час тому пропали з екранів. Ще досі згадую з дитинства фільми про пса Бетховена. 5 років назад така стрічка би провалилася в прокаті. Але Королі літа спростовують ці тези. У цьому фільмі немає ярко вираженого антигероя, який присутній практично у кожному фільмі, але й також немає хеппі-енду в тому розумінні, яким ми його бачили в сімейних комедіях 90-х років, коли вони були досить популярними. Тут мені дуже сподобався такий собі невимушений сценарій, який досить легко подається в фільмі. Моральні вчинки не висунуті тут на перший план, а легенько приховані, що не завадить вам помітити їх і в той же час не відволікатися від історії, що подається на екрані. Такий собі easy watching. І це мені дуже подобається. Коли ти дивишся фільм все що тобі потрібно - гарний настрій після його перегляду. Під гарним настроєм можна розуміти багато чого, але в сучасному кіноматографі про це почали забувати, штампуючи фільми лише для певної, наймасовішої, категорії людей.

Якщо говорити про акторів, то я в деяому не погоджуся з автором теми. Мені гра головного героя сподобалася більше, ніж його друга. Як на мене Робінзон з своєю роллю справився дуже добре. Доказом цього і є зміна його гри протягом фільму. В той же час, як Бассо залишався одноманітним у практично всіх сценах. Ну і підтримаю думку про гарну гру двох інших підлітків, яких зіграли Ерін Моріарті та Мойзес Аріас.

А на рахунок музики враження дуже протирічні. Деякі мелодії підібрані досить вдало, а ось інші часто псували враження від деяких сцен. Тут тяжко дати якусь одну оцінку.

Загалом, це дуже хороший фільм. Але дивитися його раджу без надії побачити круті спецефекти, почути модні саундтреки. Ви не будете мріяти про круте життя, як при перегляді останніх фільмів з Ді Капріо. Королі Літа - не машина для викачування грошей в кінотеатрах. Це просто хороший фільм.
^
Хайди
Відправлено: Mar 7 2014, 14:18
Offline

Мастер флуда
**********
Стать:
Великий магістр XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 21134
Користувач №: 62341
Реєстрація: 6-August 11





Интересно. Странно, как это фильм прошел мимо? Ничего о нем раньше не слышала, но описание хорошее, надо бы посмотреть. А есть те, кто ознакомился? Если что, про сообщение Малюка молчу, ибо украинский не знаю %)
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0629 ]   [ 17 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 18:29:09, 30 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP