Сторінки: (6)  # 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Способности Волдеморта

, Чему он научился у темнейших колдунов Европы?
Три рубля
Відправлено: Aug 31 2014, 16:36
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
У Малфоя было много древних артефактов

А ещё у него много денег...
^
Mystique
Відправлено: Aug 31 2014, 17:06
Offline

Мерлиновы тапки
*********
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 9228
Користувач №: 64141
Реєстрація: 15-September 11





Цитата (Сильвер Сен-Клер @ Aug 31 2014, 14:26)
У Малфоя было много древних артефактов,в которых магии на несколько столетий хватит. Они тоже могут повлиять на силу хозяина.

Цитата (Три рубля @ Aug 31 2014, 16:36)
А ещё у него много денег...

Это на самом деле не такой уж и показатель. В особенности, если использовать все это не с умом. Приведу вам пример, как ситуацию вижу я: у парня есть крутая машина, скажем, внедорожник, с мощным двигаетелм и тп, но это не значит, что ее хозяин выносливее и сильнее сам по себе, как человек. Поэтому-то я и думаю, что сила Малфоя была не слишком высокой. А если вспомнить его поединок с Гарри в Отделе Тайн. Гарри ведь не отличался выдающимися способностями в этом плане, в особенности на пятом курсе, а Люциусу все же не удалось вывести его из строя.
^
Три рубля
Відправлено: Aug 31 2014, 17:31
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
если использовать все это не с умом

Малфой умеет с умом.
Цитата
А если вспомнить его поединок с Гарри в Отделе Тайн. Гарри ведь не отличался выдающимися способностями в этом плане, в особенности на пятом курсе, а Люциусу все же не удалось вывести его из строя.

Я имел в виду те разделы тёмной магии, что непосредственно в бою не используются. Люциус не боевик, да, и организовывать операции не умеет.
^
Кровавая графиня
Відправлено: Aug 31 2014, 20:09
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Цитата (Mystique @ Aug 31 2014, 17:06)
Это на самом деле не такой уж и показатель. В особенности, если использовать все это не с умом. Приведу вам пример, как ситуацию вижу я: у парня есть крутая машина, скажем, внедорожник, с мощным двигаетелм и тп, но это не значит, что ее хозяин выносливее и сильнее сам по себе, как человек. Поэтому-то я и думаю, что сила Малфоя была не слишком высокой. А если вспомнить его поединок с Гарри в Отделе Тайн. Гарри ведь не отличался выдающимися способностями в этом плане, в особенности на пятом курсе, а Люциусу все же не удалось вывести его из строя.

У Малфоя долгое время не было необходимости колдовать,и он немного потерял хватку.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Sep 15 2014, 08:25
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Три рубля @ Jan 31 2014, 07:01)
1. Самолевитация, без палочки и какого-либо ещё артефакта.

Доступна Лілі Еванс у 9 років. :)
Цитата (Три рубля @ Jan 31 2014, 07:01)
2. Легилименция.
Так кажуть. Усі. А можна живі приклади? Бо якось воно дивно, що Северуса Снейпа ніразу не "прорентгенив".Приклад з підсадкою спогадів своєму дядькові - трохи інше, додаткове уміння, це облівіація (забуття фактів) й насадження поверх "зачищеного" навіяних спогадів. Що тут від магії, що від гіпнозу - чорт ногу зломить. Взагалі складний напрямок, Дамбблдор визнавав свою межу в цих уміннях, й я так розумію, не лише етичну.(Відновити спотворені спогади йому було не до снаги?) Якщо сформулювати саме як напрямок чарів по роботі з пам'яттю, а не конкретне заклятя - так, плюсую.
Цитата (Три рубля @ Jan 31 2014, 07:01)
3. Способность овладевать чужим разумом.
Жирний плюс.
Цитата (Три рубля @ Jan 31 2014, 07:01)
4. Тёмный Лорд оперирует с субстанцией вроде жидкого серебра. В книгах он использует её два раза: для создания руки Хвосту и для создания щита в Атриуме Министерства. Полагаю, ему ничего не мешает создать десяток-другой серебряных големов ака Терминатор-2.
Про Хвоста не згадаю, а щит, здається, продукт трансфігурації води у фонтані. В усякому разі ЩОСЬ завадило йому створити армію срібних големів і випустити її проти макгонегелівських ходячих статуй. Брак первинного матеріалу? Чи завелика затратність процесу?
Цитата (Три рубля @ Jan 31 2014, 07:01)
5. Чёрная метка. Весьма нетривиальная магия, работает на расстоянии, позволяет дистанционно общаться с носителем, а также может служить вместо пеленгатора — на случай предательства.
Плюсую. Цікавий винахід - з технічної, так би мовити, точки зору. Та наскільки оригінальний, якщо Грейнджер знайшла у вільному доступі методику й застосувала її для монет Дамблдорової Армії? Втім, то я вже мабуть чіпляюсь.
Цитата (Метатрон @ Aug 29 2014, 11:59)
проклятие на должности преподавателя Защиты от Темных Искусств, которое наложил Волдеморт. Это действительно магия высочайшего класса - ведь проклят не осязаемый предмет, а нечто столь абстрактное, как должность.
А отут цікаво! Маємо 6 років, коли знаємо, ЯК поводяться "прокляті". Із цих 6 без прямої чи побічної участі Волдеморта (чи бодай смертежерів) школу покинув лише Ремус Люпин.Добровільно. З очевидної для себе причини.Сьомий рік і Керроу не беру до уваги, смертежери за означенням прокляті :). А питання випливає цікаве: то наскільки все ж виправдана теза про прокляття? Чи так, як з прокляттям фараонів? Угу. 25 чоловік померло протягом найближчих років - жах!? Але як побачимо, у якому віці вони помирали (переважно близько 70, початок 20ст., середня тривалість життя європейця десь до 60 років), то ніби й пора.
То чи було воно, прокляття? Чи то просто психологічний прийом, щоб школа не мала толкового курсу саме з захисту від темних мистецтв?
^
Три рубля
Відправлено: Sep 15 2014, 15:23
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
Доступна Лілі Еванс у 9 років

Дети и не такое могут. Это другое(-:
Цитата
Та наскільки оригінальний, якщо Грейнджер знайшла у вільному доступі методику й застосувала її для монет Дамблдорової Армії?

Она не методику позаимствовала, а идею. Кстати, в книге был ещё меткоизбирательный барьер, пропускающий только ПСов.
Цитата
Чи завелика затратність процесу?

Возможно.

Волди, кстати, таки выуживал стёртые воспоминания, но при этом Берту он привёл в состояние овоща.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Sep 17 2014, 11:12
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Три рубля @ Sep 15 2014, 15:23)
Дети и не такое могут. Это другое(-:

Якщо різниця лише у тім, що Волдеморт уже дорослий, то не приймається :). Лілі цілком свідомо керувала своїм "польотом" під час першої зустрічі з Северусом, і було видно, що не вперше.
Цитата (Три рубля @ Sep 15 2014, 15:23)
Она не методику позаимствовала, а идею.

Та вже? Втім, у магії відстань від метода до реалізації менша, ніж у технологічному світі, лише тому не наполягатиму.
Цитата (Три рубля @ Sep 15 2014, 15:23)
меткоизбирательный барьер, пропускающий только ПСов.

А оце плюсую, галеони Грейнджер, здається, фільтру "свій-чужий" не мали.
Цитата (Три рубля @ Sep 15 2014, 15:23)
Волди, кстати, таки выуживал стёртые воспоминания, но при этом Берту он привёл в состояние овоща.

Ги! Ну, я думаю, якби той же Дамблдор заповзявся за спогади Слагхорна, теж міг би, але з тим же результатом. То ж ця здатність не є унікальною.
^
Три рубля
Відправлено: Sep 17 2014, 12:31
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
Лілі цілком свідомо керувала своїм "польотом" під час першої зустрічі з Северусом, і було видно, що не вперше.

Детская магия остаётся детской даже если применяется сознательно. Держу пари, взрослая Лили такого не могла.
Цитата
Та вже?

Гермиона применила сложные, но общеизвестные Протеевы чары, а Волдеморт что-то своё.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Sep 18 2014, 04:19
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Три рубля @ Sep 17 2014, 12:31)
Держу пари, взрослая Лили такого не могла.

Я не сперечатимусь лише тому, що ми ніколи не знайдемо у текстах книг підтвердження чи спростування Ваших слів :).
Цитата (Три рубля @ Sep 17 2014, 12:31)
Гермиона применила сложные, но общеизвестные Протеевы чары, а Волдеморт что-то своё.

Але на основі тих самих чарів? Інакше звідки взялась думка про однаковий принцип дії? (Просто, як приклад, я можу зверстати так-сяк сайтик, але не вмію зробити на ньому круглі кнопки, лише прямокутні. Майстер, кращий за мене, уміє намалювати кнопки хоч у формі сніжинок або крокодилів. На основі тих самих принципів і стандартів, але майстер їх розуміє глибше й використовує більш творчо.)
Додано через хвилину
Втім, про нетривіальне використання я вже писала вище, то ж в актив волдеморта Мітка, безперечно, йде. Просто не факт, що принципів її утворення треба вчитись у темних магів.
^
Три рубля
Відправлено: Sep 18 2014, 13:16
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
Але на основі тих самих чарів? Інакше звідки взялась думка про однаковий принцип дії? (Просто, як приклад, я можу зверстати так-сяк сайтик, але не вмію зробити на ньому круглі кнопки, лише прямокутні. Майстер, кращий за мене, уміє намалювати кнопки хоч у формі сніжинок або крокодилів. На основі тих самих принципів і стандартів, але майстер їх розуміє глибше й використовує більш творчо.)
Добавлено в 04:21
Втім, про нетривіальне використання я вже писала вище, то ж в актив волдеморта Мітка, безперечно, йде. Просто не факт, що принципів її утворення треба вчитись у темних магів.

Потому что в основе одна и та же идея.
ИМХО, он её сам изобрёл.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (6)  # 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0795 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 19:15:26, 26 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP