Сторінки: (5)  # « Перша ... 3 4 [5]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Финеас Нигелус Блэк: самый противоречивый директор

Мелания Кинешемцева
Відправлено: Apr 25 2014, 05:53
Offline

Ипохондрия
*******
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2175
Користувач №: 78410
Реєстрація: 17-January 13





Цитата (Sir Bediver @ Apr 25 2014, 05:11)
В том-то и дело, что да, единственный. Ну, до Снейпа.


Откуда такие сведения? Нет, серьезно, неужели вот всю тысячу лет (или сколько там стоит Хогвартс) директорами принципиально не ставили слизеринцев?
^
Три рубля
Відправлено: Apr 25 2014, 06:36
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





В книгах обращалось на это внимание. Не помню, правда, в какой из книг.
В Хогвартсе, я полагаю, не всегда был директор, потому что Ховартс стал школой в полном смысле этого слова не так давно.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 25 2014, 08:59
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Korell @ Apr 24 2014, 16:14)
Ну как сказать... Раз выступил против Волдеморта - значит, не принимал темную сторону как таковую, правда?
Отут і питання, наскільки він "виступив", а наскільки підкорився магії, що змушувала бути лояльним до Дамблдора, а потім до Снейпа.
Цитата (Мелания Кинешемцева @ Apr 24 2014, 16:26)
Скорей не принимал Волдеморта лично. Что не отменяет ни расизма Найджелуса, ни его жестокости к детям. Во времена, когда всех детей пороли, представляете, как надо было отличиться, чтобы дети невзлюбили?
Даруйте, а він живим особисто знав Ворлдеморта? =-O Бо портрет все ж трохи обмежений власним життєвим досвідом, здається?
А про расизм я згодна, але не вважаю Фінеаса якимось надто визначним у цьому плані. Продукт сімейного виховання, не більш. Он Сиріус, який ніби й геть не расист, зі своїм ельфом поводиться, м'яко кажучи, негарно. Не тому, що від природи злидень, а тому, що іншому поводженню навчитись було ніде.
І останнє. Навряд чи Фінеас був непопулярним серед учнів саме за фізичну жорстокість. Для того, щоб стати ненависним, директорові досить було мати упереджений підхід, наприклад: чистокровні завжди кращі й ніколи не винні у жодному конфлікті, тому карають завжди мутнокровних. Ще легше - мати кількох улюбленців, яким прощалось все. Це, буває, болить не менше за фізичне покарання.
Три рубля, перший директор-слизеринець з часів заснування школи? Тоді зрозуміло, що будь-який крок такої персони під дуже пильним наглядом, а ще ясно, що будь-які дії можна засудити з певної точки зору. Думаю, якщо у той час партія правозахисників стала більш популярною, протягла кілька законів на захист маглів (серед них, наприклад, той, за яким судили старшого Дамблодра, його ж не за порушення статуту секретності, а саме за жорстокий напад судили?). Тоді директор школи, що за власними переконаннями вчитиме дітей прямо протилежним речам, не буде популярним, навіть якщо уявити собі, що він в усіх інших аспектах діяв справедливо й доброчинно.А я у цьому сумніваюсь.
^
Три рубля
Відправлено: Apr 25 2014, 09:14
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
його ж не за порушення статуту секретності, а саме за жорстокий напад судили?

Я думаю, его судили за убийство, как таковое.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 25 2014, 10:29
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Три рубля, саме за вбивство? Не підкажете, де саме кажуть саме це слово? Аберфорт каже "покарав", Скіттер - "напав". Чи то знов глюки перекладу? А як на мене, це принциповий момент. Чи Ви вважаєте, що це просто логічно, бо інакше б дітей допитали у Візенгамоті?
^
Три рубля
Відправлено: Apr 25 2014, 10:33
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





А, у меня глюки. Во всяком случае, наказан он был за жестокость, а то, что применена она была к маглам — лишь отягчающее.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (5)  # « Перша ... 3 4 [5]  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0954 ]   [ 20 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 13:46:33, 28 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP