Сторінки: (5)  # 1 2 [3] 4 5  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Финеас Нигелус Блэк: самый противоречивый директор

Мелания Кинешемцева
Відправлено: Apr 22 2014, 08:32
Offline

Ипохондрия
*******
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2175
Користувач №: 78410
Реєстрація: 17-January 13





Цитата (Korell @ Apr 22 2014, 08:02)
Но ведь именно к нему за помощью обращался и сам Дамблдор. Почему-то он советовался именно с Финнеасом, а не с тем же Диппетом, например.

Забыла этот факт. Ну что ж, он мог быть умным, проницательным человеком. Это не отменяет, что он был расистом и, судя по непопулярности, крайне жестоким человеком.
^
Korell
Відправлено: Apr 22 2014, 08:38
Offline

Гуру
********
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4089
Користувач №: 70204
Реєстрація: 1-March 12






Цитата (Sir Bediver @ Apr 22 2014, 08:14)
Ась? О.о Дамблдор учился при Блэке?! Я думал, тогда директором был Бэзил Фронсак.

Ну, если он был директором с 1885 по 1926 гг. , то Дамб учился при нем.
^
LyNNi
Відправлено: Apr 22 2014, 08:52
Offline

Хочу того, чего мне не хватает!
***
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Користувач №: 82344
Реєстрація: 20-July 13





Цитата (Korell @ Apr 22 2014, 08:04)
Мы этого не знаем.
Не думаю, чтобы он был таким односторонним. Лучшим учеником школы при нем был гриффиндорец Дамблдор. Значит, Блэк был справедливым директором, раз поддерживал Альбуса?


Вся семья Блеков училась на Слизарене (кроме Сириуса конечно), об этом упоминается не один раз. Думаю, что некоторая предвзятость все-таки была...
^
Три рубля
Відправлено: Apr 22 2014, 09:06
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
если он был директором с 1885 по 1926 гг

А это откуда?
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 22 2014, 10:07
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Що ми знаємо? Директор Албуса.Багато у чому з ним не згодний, але не заперечує, що Дамблдор уміє бути вишуканим... Прозоро натякає на недоліки самого Дамблдора під час сварки Гарі з Дамблдором після загибелі Блека. В усякому разі його фраза про те, що молоді "воліють бути незрозумілими" мені чомусь більше не до Гарі, а до Албуса приклалась :). Єдиний, хто всупереч магічному контракту (так, здаєтья?) намагається саботувати розпорядження Дамблдора й виконує його лише після того, як інші директори всовістили порушника. Хоча я схильна бачити не ідейне протистояння, а просто небажання виконувати накази колишнього учня.
Цитата (Korell @ Oct 20 2013, 12:48)
он стал помогать, когда узнал о гибели Сириуса, последнего из рода Блэков. Месть?
Наскільки розумні й емоційні портрети? Він справді це міг? Якщо так, чому інші портрети такі нейтральні?
Цитата (Мелания Кинешемцева @ Apr 22 2014, 08:32)
Это не отменяет, что он был расистом и, судя по непопулярности, крайне жестоким человеком.
Щодо расиста - здається, це швидше кліше, успадковане ставлення, а не власне переконання Блека. В цьому домі він не міг вирости іншим. Навіть Сиріус Блек не на 100% вільний від цього.
Щодо популярності, непопулярний і поганий, чи нерозумний, чи некомпетентний - далеко не одне й те ж. Причини непопулярності могли не мати жодного відношення до людських якостей Блека. До речі, Дамблдор ніби то був популярний? Двічі за п'ять років усунутий з поста директора через політичні інтриги? А як це не виняток, а нормальна практика?

Про лексикон Блека. "Мутнокровка" й т.п. згодна, що можлива поправка на епоху. Як зараз "афроамеріканець" замість "нігер".
^
Три рубля
Відправлено: Apr 23 2014, 19:48
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Хех, а ведь Финеас — прапрадед Гарри(-:
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 24 2014, 09:52
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Sir Bediver, маєте талант ткнути носом, щоб інші думали: "І як я не помітив?" :)
Але все ж прошу, може знаєте, наскільки вільні портрети у своїх діях? Бо виходить, що маючи серед наймолодшого покоління свого роду Німфадору Тонкс, Драко Мелфоя і Гарі Поттера, Фінеас захищав саме Гарі. Що, у Мелфой-менорі не було його портретів, чи він для цих родичів не авторитетний? Сумніваюсь. Або силу Фінеасового фанатизму щодо чисто- та мутнокровних перебільшували, або дід після смерті порозумнішав? Або ж підкорявся "діючому директору", Снейпу?
^
Три рубля
Відправлено: Apr 24 2014, 10:27
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Я думаю, он и при жизни был весьма умён. И не думаю, что он был уж прям совсем фанатиком.
А чем бы он помог Драко?
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Apr 24 2014, 15:12
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Ну, власне корисним він міг би бути лише якби повідомив про перебування голден-тріо не Северуса, а Драко. Реально допомога майже ніяка, просто ще один шанс для малого Мелфоя вислужити у Волдеморта амністію. Але тоді й справді дідові доводиться прирікати праправнука може й на смерть від іншого праправнука, та ще й на додачу долати магію, яка змушує коритись діючому директорові школи.
Але було б у Ровлінг бажання розвивати цю лінію, щось би придумала :)
^
Korell
Відправлено: Apr 24 2014, 15:32
Offline

Гуру
********
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4089
Користувач №: 70204
Реєстрація: 1-March 12





Lada.Gornostaj,

Цитата
Про лексикон Блека. "Мутнокровка" й т.п. згодна, що можлива поправка на епоху. Як зараз "афроамеріканець" замість "нігер".

Совершенно верно. Можно ли осуждать человека за то, что он расист, если он вырос и жил в эпоху, когда расизм не просто поощряется, а считается государственной идеологией? Думаю, нет. Эпоху и общество не выбирают. Выбирают личные качества. А вот по личным качествам Блэк как раз оказался на высоте: ворчал, язвил, но помогал в борьбе с Темными силами безропотно.
Да и многое из того, что он говорил Поттеру верно. Например: хватить истерить, что Дамблдор тебе уделяет мало внимания - знаешь, у директора есть дела поважнее. Блэк язвителен по форме, но по сути прав. (Я, понятно, не имею ввиду его расистские заявления, но тут он дитя эпохи).
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (5)  # 1 2 [3] 4 5  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0764 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 07:36:04, 28 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP