Сторінки: (15)  # « Перша ... 4 5 [6] 7 8 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Долорес Амбридж: кто она?

Lada.Gornostaj
Відправлено: May 27 2014, 10:57
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





mgh, ТП це хто?
А по суті мушу сказати, що Долорес - далеко не єдина, хто виріс у досить суворих умовах, та сама Макгонегел не від того, щоб нам'яти вуха порушникові, але Мінерва, схоже, знає край своєму гніву. Чи знає його Долорес? В тім і біда, що так. І у її покаранні Поттера "писанням" не лють, а чистої води ієзуїтство.Може й з далеким прицілом.Дамблдора вже дискредитовано, та його віддана заступниця намагається протистояти Міністерству (в особі Долорес, на певних етапах такі люди починають ототожнювати себе з владою). Можливо, Амбридж розраховувала на те, що Мінерва дізнається про її знущання над Гаррі й утне якусь дурницю, й дасть таким чином себе усунути, тоді вже можна вводити інших міністерських до керівництва школою.
Взагалі, вся її ніби то недолуга й тупа політика виявилась досить результативною й провокативною, наприклад погане викладання захисту від темних сил разом з забороною на учнівські гуртки фактично спровокували утворення таємної організації :D , якій можна приписати що завгодно .
І ще. Можна вигадувати виправдання багатьом речам, але я не знаю, що може виправдати наказ дементорам висмоктати душу з 15-літнього підлітка, хай навіть з небезпечним напрямком думок.Цікаво дізнатись, може є версії?
^
Мелания Кинешемцева
Відправлено: May 27 2014, 11:27
Offline

Ипохондрия
*******
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2175
Користувач №: 78410
Реєстрація: 17-January 13





Цитата (Korell @ May 27 2014, 10:57)
А разве одно исключает другое?


Не исключает. Просто пытаюсь донести, чем она именно отвратительна и в чем не имеет оправдания. Не в самих жестоких поступках дело, а в её ощущениях при этих поступках.
^
Burzog
Відправлено: May 27 2014, 12:40
Offline

Сон разума рождает чудовищ
******
Стать:
Маг IX
Вигляд: --
Група: Мульт
Повідомлень: 729
Користувач №: 83817
Реєстрація: 18-October 13





ТРФД, а Снейп-то почему таким плохим стал? Я всегда считал, что он положительный персонаж...Ты книги-то читал?
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: May 27 2014, 13:29
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Мелания Кинешемцева @ May 27 2014, 11:27)
Не в самих жестоких поступках дело, а в её ощущениях при этих поступках.
Те, що Ви пишете - страшно, та, боюся, ця тітка трохи страшніша.
От якщо на пару секунд уявити, що там немає якихось особливих відчуттів, садизму й іншого? Просто жодного співчуття до чужого болю? Долорес отримала завдання по максимуму дикредитувати одних і зашугати других. Вся її радість - від виконання певного етапу плану? От дивиться вона на Поттера з прорізаною пером рукою - й уявляє, як Макгонегел дізнається про стан учня, допитається, що трапилось, і піде здіймати бучу. Далі Долорес спокійненько пакує бунтівну пані декана у дурку за напад на співробітника Міністерства й ставить уже своїм заступником якогось Персі Візлі чи іншого кар'єриста, відданого Фаджеві?
Цитата (Burzog @ May 27 2014, 12:40)
Снейп-то почему таким плохим стал

Дозволю собі зауважити, він не став, він був :) неоднозначним, хоча порівнювати його з Амбридж - то таки принижувати його інтелект і статус. І щодо нашої теми - він дозволив у школі тортури, навіть непростимі прокляття на учнях, ну, або ж закривав на це очі, й від цього не відмитися.

Всі чомусь вважають Амбридж тупою, а я не певна. У межах інтриг-підсиджуань і схожих речей її розум працює досить добре. Вона ж сама певна своєї інтелектуальної переваги, інакше не дозволила б собі казати прилюдно фразу "мабуть, я не дуже розумна" :).
І ще, я чомусь певна, що вона або маглородна, або напівкревна, а її робота у інквізиції - просто ідеальне маскування цього факту. До того ж історію чарівничих родів знає слабенько, раз символ Слізерина не розпізнала.

^
Burzog
Відправлено: May 27 2014, 19:38
Offline

Сон разума рождает чудовищ
******
Стать:
Маг IX
Вигляд: --
Група: Мульт
Повідомлень: 729
Користувач №: 83817
Реєстрація: 18-October 13





Цитата
Дозволю собі зауважити, він не став, він був

Нет. Перечитай "Дары Смерти"
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: May 28 2014, 02:30
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Raiden @ May 27 2014, 19:38)
Нет. Перечитай "Дары Смерти"

І я там не побачу, що у школі за снейпового керівництва дозволено тортури? =-O
^
Кровавая графиня
Відправлено: Jun 28 2014, 19:39
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Амбридж-мерзкая тварь,чьим поступкам я не могу найти оправдания. Но может это от того,что у нее мужа не было? У женщин на этой почве часто клинит. И кстати мы не знаем какой долорес была в молодости.
^
Келли Мэйв
Відправлено: Jun 28 2014, 19:56
Offline

Профессионал
****
Чаклун II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Користувач №: 87541
Реєстрація: 21-June 14





Ниси малфой, У Минервы тоже, по сути, не было. Так, недолгий роман двух пенсионеров. Трелони вообще не была замужем никогда, но вполне добрая тетенька, хоть и чудная. Вектор, Спраут, мадам Помфри - хоть у кого-то из учителей муж прописан?)

Скорее поверю в то, что у нее цель - добраться до поста министра магии, и при этом она считает, что к цели можно идти по головам, в том числе по головам детей. Скорее всего, такое пришло с родительским воспитанием. Наверняка она из семьи потомственных чиновников, маггловских или магических.
^
Кровавая графиня
Відправлено: Jun 28 2014, 20:18
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





У всех женщин по-разному. А может она из какой-нибудь бедной семьи типа уизли? Это могло повлиять на ее характер. Я представляю даже ее мысли в связи с этим:«Пойду по головам,буду лизать сапоги начальства,но не вернусь туда,откуда пришла».
^
Мелания Кинешемцева
Відправлено: Jun 29 2014, 04:42
Offline

Ипохондрия
*******
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2175
Користувач №: 78410
Реєстрація: 17-January 13





Цитата (Ниси малфой @ Jun 28 2014, 20:18)
У всех женщин по-разному. А может она из какой-нибудь бедной семьи типа уизли? Это могло повлиять на ее характер. Я представляю даже ее мысли в связи с этим:«Пойду по головам,буду лизать сапоги начальства,но не вернусь туда,откуда пришла».


И далеко не все из бедных семей становятся такими, как Амбридж. А по мужа вообще смешно. Эт овсе патриархальные выдумки.
Кстати, и особого карьеризма я у Амбридж не заметила. Стремление "вылизать" любого, кт овыше - это да. Но это лишь одна из состалвяющих характера карьериста, и далеко не самая важная. По-моему, власть ей нужна только для того, чтобы иметь право причинять людям боль.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (15)  # « Перша ... 4 5 [6] 7 8 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0946 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 18:53:42, 13 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP