Сторінки: (43)  % « Перша ... 10 11 [12] 13 14 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

СССР

, Обсуждение
Волколак
Відправлено: Mar 2 2007, 12:09
Offline

Grandmaster Mage
*******
Стать:
Метаморфомаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2102
Користувач №: 8551
Реєстрація: 16-October 05





GothicMan, благи? Ну-ну. Посмотри в окно и скажи какие? Да блин, я скажу что во времена комунизма лучше жилось чем сейчас! И те кто застал то время сомневаюсь, что будут спорить. И если ты хочешь двигаться вперед, то куда это? К какому строю политическому? Либерализму?)))
Рабство и так есть, его возвращать не надо. Каждый день продают наших девушек за границу для секс услуг. Да и в других странах не лучше.
^
xXx_angel_xXx
Відправлено: Mar 2 2007, 14:13
Offline

no alcohol, no cigarettes, no drugs, and no promiscuous sex!
****
Стать:
Маг X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Користувач №: 25418
Реєстрація: 20-January 07





Цитата ([DE|RAIN (Bivshiy TOM RIDDLE) @ Mar 2 2007, 12:04)
Вот с этим я согласен. В нашей стране только так и должно быть.
Нашему народу нельзя давать волю. Это не для него.

Да насчёт воли согласен,потому,что у нашиг народов в понимании демократия,это твори что хочеш...Но для решения такой проблемы объединятся не стоит!!!!!!!!!
^
DE-RAIN
Відправлено: Mar 2 2007, 14:31
Offline

SHIT HAPPENS
*******
Стать:
Чаклун VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2269
Користувач №: 17621
Реєстрація: 10-June 06





Цитата (GothicMan @ Mar 2 2007, 14:13)
Да насчёт воли согласен,потому,что у нашиг народов в понимании демократия,это твори что хочеш...Но для решения такой проблемы объединятся не стоит!!!!!!!!!

Обьединятся стоит для решения многих проблем.
^
Prof Dumbledore
Відправлено: Mar 2 2007, 15:16
Offline

Virtual Swiss Pilot LX340
*******
Стать:
Анімаг VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1408
Користувач №: 21807
Реєстрація: 11-October 06





Цитата (Волколак @ Mar 2 2007, 12:09)
GothicMan, благи? Ну-ну. Посмотри в окно и скажи какие? Да блин, я скажу что во времена комунизма лучше жилось чем сейчас! И те кто застал то время сомневаюсь, что будут спорить. И если ты хочешь двигаться вперед, то куда это? К какому строю политическому? Либерализму?)))
Рабство и так есть, его возвращать не надо. Каждый день продают наших девушек за границу для секс услуг. Да и в других странах не лучше.

Судячи з Вашого віку і мого, то я застав комунізм ще більше ніж Ви. При розвалі системи мені було 10 років. І я можу порівняти. Не гірше за Вас. Можливо, ми з Вами розуміємо по-різному "краще жилося", але я розумію це поняття так:
Свобода слова - не існувала.
Свобода пересування - лише в межах системи. Зараз я вже другий рік навчаюся у Швеції, до того рік в Німеччині, мене ніхто з середини України не обмежує. Мріяти про це за часів Совєтського Союзу я б навіть не наважувався.
Свобода вибору - не існувала.
Тут я маю на увазі і матеріальні і нематеріальні блага. Майонез для святкування Нового Року купували на 1 травня і тримали півроку. Постійні черги, практично за всім. До того ж це все було переважно в максимум 2-3 варіантах. Зараз того ж майонезу 30 видів на вибір.
Моя мама працювала 4 роки в Ялті. Який був розподіл відпочиваючих за місяцями - березень, квітень - прості смертні, травень, червень - люди наближені до секретарів райкомів та обкомів, липень, серпень - ще вище керівництво, потім знов йшов спад.
Мій тато був військовим, служив п'ять років в НДР. Так от німці нам казали - Західна Німеччина живе добре, Східна Німеччина живе, а Ви існуєте. І воно справді так було. Прекрасне пояснення нашого тодішнього життя.
Коли мій знайомий, що жив в Західній Німеччині, приїхав на Схід після об'єднання, син запитав: Тату, тут війна що, ще досі не закінчилася? Це теж непогано пояснює краще тодішнє життя.
Щоб купити машину, треба було стояти в багаторічній черзі, замість того, щоб піти до крамниці та купити. те саме з чергами на житло. Та на все практично. Меблі, техніка, на все були купони.
Раніше, люди кажуть, вони могли відкласти на книжку, зберегти. Це робили тому, що купити за ті гроші було не багато чого.
Моя мама звичайний касир в Ощадному банку, тато працює в секторі Безпеки та охорони. Зараз їм витачає і на життя, і на те щоб дещо зберегти.
Так що я не тільки сперечатися з Вами буду... Повірте, аргументів у мене вистачить.
^
Сёма Семёныч Снейп
Відправлено: Mar 2 2007, 15:20
Offline

Весеннее Буко
******
Стать:
Учень IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 961
Користувач №: 4006
Реєстрація: 8-May 05





Насчёт воли не согласен, просто у нас неправильная демократия,
а насчёт того, что нам нужна монархия согласен!
^
Prof Dumbledore
Відправлено: Mar 2 2007, 15:20
Offline

Virtual Swiss Pilot LX340
*******
Стать:
Анімаг VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1408
Користувач №: 21807
Реєстрація: 11-October 06





Цитата ([DE|RAIN (Bivshiy TOM RIDDLE) @ Mar 2 2007, 14:31)
Обьединятся стоит для решения многих проблем.

Питання лише в тім, як об'єднуватися. Щоб потім сказали "Котлети окремо - мухи окремо"?
Так я не хочу.
^
DE-RAIN
Відправлено: Mar 2 2007, 20:25
Offline

SHIT HAPPENS
*******
Стать:
Чаклун VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2269
Користувач №: 17621
Реєстрація: 10-June 06





Цитата
Питання лише в тім, як об'єднуватися. Щоб потім сказали "Котлети окремо - мухи окремо"?
Так я не хочу.

Что, только из-за этого?
Цитата
Насчёт воли не согласен, просто у нас неправильная демократия

НЕт, у нас просто слишком много разнообразных идиотов. Для которых воля - как коту валерианка, вот им то и нельзя давать воли. Он признают только абсолютную власть.
^
Prof Dumbledore
Відправлено: Mar 2 2007, 20:44
Offline

Virtual Swiss Pilot LX340
*******
Стать:
Анімаг VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1408
Користувач №: 21807
Реєстрація: 11-October 06





Цитата ([DE|RAIN (Bivshiy TOM RIDDLE) @ Mar 2 2007, 20:25)
Что, только из-за этого?

Та хоча б уже навіть через це. Подібні речі уже передбачають нерівність, а отже говрити про якесь "братське" об'єднання не доводиться.
^
Juliana Bran
Відправлено: Mar 3 2007, 15:46
Offline

Поцелованная дьяволом
****
Стать:
Чарівник початківець III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 265
Користувач №: 20036
Реєстрація: 17-August 06





Цитата (Семён Семёныч Снейп @ Mar 2 2007, 15:20)
а насчёт того, что нам нужна монархия согласен!

Боже,какая глупость! :lol: %) Прости,но лично не тебе -россиянину судить нужно ли МОЕЙ СТРАНЕ присоединяться к России или нет.
Цитата (Семён Семёныч Снейп @ Mar 2 2007, 15:20)
у нас неправильная демократия

А ты знаешь какой она должна быть?Об этом даже не знают многие другие державы,в том числе и Америка.
Я согласна ,что полная демократия приведет к хаосу,но чатичная -можно.Но в нашей стране абсолютно другая ситуация.Наша власть не уважает людей,не уважала и не будет.Когда разрешится хотябы эта проблема,то жизнь станет легче(хотя чего собственно она такая уж тяжелая?!).И тогда отпадет этот абсурдный вопрос по-поводу воссоединения СССР.
^
Волколак
Відправлено: Mar 3 2007, 17:23
Offline

Grandmaster Mage
*******
Стать:
Метаморфомаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2102
Користувач №: 8551
Реєстрація: 16-October 05





Juliana Bran, может и не ему решать присоединится ли Украина или нет, но ему решать присоединится ли Россия и захочет ли возраждение монархии.
Мне как украинцу и моим многочисленным знакомым, тоже нельзя решать присоединится ли Украина или нет?
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (43)  % « Перша ... 10 11 [12] 13 14 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0914 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 11:56:32, 10 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP