Модератори: Captive, Арфей.

Сторінки: (9)  # « Перша ... 7 8 [9]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Властелин колец: возвращение короля

, фильм
Andromaxa
Відправлено: Mar 5 2007, 22:17
Offline

Hic bibitur...
*******
Стать:
Кудесник II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1906
Користувач №: 22870
Реєстрація: 9-November 06





Цитата (4ex @ Mar 5 2007, 20:55)
Великий фильм! Один из моих любимых! Специфекты в третьей части вапше грамотные! А вот книги так и не смог прочитать!

4ex, зря ты это книги я читала раз по 5!!!! и онм намного интереснее фильма экранизация конечно просто отпадная, но книга(у меня талмуд на 1200 страниц)))))))) - это целый мир со воими традициями, языком и историей. Разве тебе не интересно, что произошло с Сэмом, Мерри и Пином после отъезда Фродо???

Так вот о фильме в своем словарном запасе я нашла только одно слово целиком и полностью, выражающее мои чувства: ПОЛНЫЙ ОТПАД!!!!!!!
^
Prof Dumbledore
Відправлено: Mar 5 2007, 23:08
Offline

Virtual Swiss Pilot LX340
*******
Стать:
Анімаг VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1408
Користувач №: 21807
Реєстрація: 11-October 06





Книжки без сумніву треба читати перед фільмом. Нажаль мені це теж не вдалося. Зараз наздоганяю. Я згоден, з Вами, Andromaxa, що книжки значно багатші за змістом, і фільмам до них все ж таки далеко. Все-таки недарма Толкієн створював цей світ 12 років. У фільмах дуже багато не показано, але втягти в фільм, нехай і 4-годинний, все бажане не так просто. А головне, як на мене, вибрати змогли. 50 років Толкієністи були впевнені, що ніхто не наважиться на екранцізацію книжки, бо знали, що як слід це не вдасться. Але Джексону вдалося. Всі 11 Оскарів третього фільму абсолютно заслужені. Там є все: емоції, і радості і страждання, і красива музика, і спеціальні ефекти, і прекрасна робота акторів, і цікаві задуми режисера та сценаристів. Купив третій фільм у двох версіях і не жалкую про це.
^
freefly
Відправлено: Mar 13 2007, 10:41
Offline

Гуру
********
Стать:
Великий чародій II
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3181
Користувач №: 27432
Реєстрація: 8-March 07





Цитата (Dewei @ Feb 3 2004, 16:41)
Уже в кинотеатре его давно показывают. Так вот здесь пишем понравившиеся сцены из фильма "Властелин колец: возвращение короля".

Мне все понравилось :). (какие сцены больше - потом напишу)

А я властелина колец терпеть не магу....(((
Не нравиццо он мене!
^
Милли Лейстрендж
Відправлено: Jul 16 2016, 21:36
Offline

Эксперт
*****
Стать:
Чародій VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 304
Користувач №: 93484
Реєстрація: 16-February 16





Как же мне нравится этот фильм!!!
^
Катон
Відправлено: Aug 4 2016, 16:58
Offline

Профессионал
****
Метаморфомаг V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Користувач №: 94612
Реєстрація: 1-August 16





Мне понравилась битва у стен Гондора. И речь Арагорна перед второй битвой. То, как он договорился с мёртвыми,тоже было здорово.
Сцена, когда Сэм нёс Фродоочень впечатлила))
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (9)  # « Перша ... 7 8 [9]  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0761 ]   [ 19 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 15:49:43, 30 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP