Модераторы:

Страницы: (2)  [#] 1 2 .  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

Україномовний інтернет

Отправлено: Aug 22 2013, 18:48
Кожен з нас відвідує українські чи закордонні веб-сайти, інформація на яких подається нашою рідною мовою. Новини культури, політики, економіки. Розважальні портали. Енциклопедії. А можливо, інтернет-бібліотеки? Яку частку вашого веб-серфінгу займає інформація українською? :skype_sun:

Розповідаємо про найцікавіші сайти, відвідувані вами. Ділимося посиланнями на україномовні портали, які могли би зацікавити не тільки вас, а й усіх інших.)

Підтримуй українське - воно класне. :skype_sun:
Отправлено: Aug 22 2013, 19:12
я обожнюю та раджу inspired.com.ua - джерело натхнення.
там все дуже гарно та цікаво, багато інформації про подорожі^^
зараз слідкую за їхнім проектом - Inspired Expedition – це подорож Карпатами із заходу на схід тривалістю в місяць та пускаю слюнки на фотографії Карпат :wub:
Отправлено: Aug 22 2013, 19:35
blackberry, уже замовила їхню футболку біч-стайл?))

Отправлено: Aug 22 2013, 20:32
Малюк, тепер замовила :lol:
дуже довго вагалась між "тревел, бітч" та "рід, бітч". зупинилась все ж на читанні^^
Отправлено: Aug 22 2013, 20:49
Такие все украинцы, а футболка с надписью на английском :lol:

По теме. Я редко захожу на подобные сайты. Может потому, что не нашла для себя интересных.
Отправлено: Aug 22 2013, 20:58
Supreme, напевно тому що в футболці "читай, сучко" якось нецензурно по вулиці ходити, підпис англійською хоч якось фільтрує "читачів".

i  

Но-но. Без матюхів.)

Отправлено: Aug 22 2013, 21:35
Цитата (blackberry @ Aug 22 2013, 20:32)
дуже довго вагалась між "тревел, бітч" та "рід, бітч". зупинилась все ж на читанні^^

дай п'ять! :skype_sun:

Цитата (Supreme @ Aug 22 2013, 20:49)
Такие все украинцы, а футболка с надписью на английском

це україномовний інтернет-журнал. Не патріотичний.) Це лише у нашій країні люба поява українською мови в інтернеті пов'язується з патріотизмом. =cry1=
Отправлено: Aug 25 2013, 08:30
хотіла придумати хоч ще щось, крім Інспайред, але.... наче, це також все, що я читаю з українського в інтернеті :lol: так, вк існує багато різних пабліків і не тільки, але якось лише Інспайред має концепцію, яка може зацікавити

пс футболку не замовила :lol:
Отправлено: Aug 27 2013, 08:37
світанкова фея, а National Geographic? Невже не відвідуєш Гуртом?)
Отправлено: Mar 31 2014, 21:46
На правах реклами запропоную новий ресурс, про який, я думаю, вже чули більшість із вас.
А ось і цей ресурс
Отправлено: Apr 1 2014, 09:55
Арфей, провал, а не сайт. Замість того, щоб чесно сказати про незмогу сервера витримати такого напливу людей вони починають придумувати всякі атаки ззовні.

По сабжу: мережа провалиться. Колись у нас пробували запустити connect. Він пропрацював активно деякий час, а потім його перетворили у сайт знайомств. Враховуючи, що україномовний інтернет знаходиться в надто плачевному стані не є потрібним заохочувати до створення власного українського соціального ресурсу. Те що ця мережа з'явилася лише зараз говорить про бажання наживи авторами, значить і співпраця з службами теж буде. Тому вже йде рівний вибір між ФБ, ВК та ВІЮА. Враховуючи, що Фейсбук - свтіова мережа а вк та віюа лише регіональні, відповідь на питання "яку саме обрати" є очевидною.
Отправлено: Oct 23 2014, 08:07
Сайт  procikave.com — це цікаві, пізнавальні, корисні новини та факти про все на світі. У нас затишно та пізнавально. Читайте, дізнавайтесь та коментуйте!
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (2)  [#] 1 2 . Новая тема

[ Script Execution time: 0.1481 ]   [ 34 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 14:59:43, 02 Dec 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru