Модераторы:

Новая тема

Українські фестивалі

Малюк
Отправлено: Aug 3 2013, 18:00

Всеведающий
Магистр III
Облик: Animagus Thunderbird

Що таке фестиваль? Фестиваль (фр. festival та лат. festivus — святковий, веселий) — масове святкове дійство, що включає огляд чи демонстрацію досягнень у певних видах мистецтва; вид подієвих туристичних ресурсів.

Що таке фестиваль в Україні? Море драйву, позитиву, емоцій. Патріотизм мови, культури, музики.

Сьогодні розпочався Бандерштат. Через тиждень-два усі прибудуть на "Захід". Кожен відвідувач цих дійств почерпне щось для себе. Чи то отримаю незабутні враження, знайде вірних друзів. А можливо повністю змінить свої бажання, мрії?

А що таке фестиваль для вас? Ви любите Україну? Ви в захваті від постійного спілкування? Вам подобається обмін досвідом, захопленнями, враженням? Ви фанат кіно, чи музики? Вам до вподоби культура, чи наукові досягнення? Ви хочете розвиватись?

Поділіться з нами частинкою вашого життя. Які фестивалі ви відвідуєте? Що там очікуєте побачити? Як відноситесь до них?

Не бійтесь висловлювати свої думки. Розпочніть діалог. Можливо зовсім скоро ми зможемо відвідати якийсь фестиваль не тільки, як прості українці. А в першу чергу, як група з harrypotter.com.ua

M 

Коментуємо. Ділимося усім-усім. :)

^
гитик
Отправлено: Aug 4 2013, 06:02

NOTRE JOUR VIENDRA
Великий чародей XI

Трошки не в тему. Але. Якось студія, де навчається мій малюк вокалу, була запрошена до участі у фестивалі народної пісні. Діти підготувалися — Даша підготувала дві кримсько-татарські пісні, Азіза, з ії низьким незабутнім вокалом - українську, моя дитина — сербську. Організатори фестивалю сказали нам що їм підходить тільки Азіза. Це якийсь сором, казати дітям у вічі, що вони не підходять тільки-но тому, що співають не тією мовою. Тобто якщо пісня не українською, то вона не народна. Від участі ми відмовились всією студією, більш такими дійствами дивними не цікавимося.
^
Малюк
Отправлено: Aug 4 2013, 10:08

Всеведающий
Магистр III

Marcel Albert, а ви перед тим поцікавилися, чи це фестиваль народної пісні, чи фестиваль української народної пісні?
Якщо це другий випадок, то я повністю розумію організаторів.)
^
гитик
Отправлено: Aug 31 2013, 20:56

NOTRE JOUR VIENDRA
Великий чародей XI

Ахахаха, щось на зразок вини невістки бо ії спідниця ось висить. Зазвичай організатори уточнюють умови конкурсу, тобто так й пишуть що конкурс суто української пісні, але ці якийсь вузьколобі попалися. С другого боку, дитина приймала якось участь у фестивалях, які були організовані у межах фестивалю «Великое русское слово», так там й на думку нікому не спало виганяти дітей з Могильову за спів на білоруській мові чи то дітей з Бердянську за те що вишли на сцену у суто білоруських вишиванках. Ось таке
^
гитик
Отправлено: Sep 24 2013, 03:40

NOTRE JOUR VIENDRA
Великий чародей XI

Нещодавно у Євпаторії пройшов “Мега-марш у вишиванках” й дощова погода з калюжами йому не завадила) Місто наче розквітло від яскравості вишиванок:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
А севастопольці готуються до відзначення 200-річного ювілею Тараса Шевченка, координатором роботи громадськості з підготовки обрано генерального директора національного заповідника «Херсонес Таврійський» Леоніда Михайловича Жунько
^
KAJIb9IH
Отправлено: Sep 24 2013, 12:08

Облик: --

Guernica, Того тижня також проводився ХІІ Мегамарш у вишиванках в місті Києві.
^
kin_sley
Отправлено: Apr 20 2017, 21:13

Мудрец
Великий маг III

З українських фестивалів зараз неймовріно подобається Західфест. Атмосфера нейморвіна, також набір гуртів подобається. Був два останні роки, і цього разу обов’язково буду. Дуже подобається там атмосфера, дружня, просто неймовірна купа знайомств, особливо с сусідніми наметами. Хтось був-буде на Західфесті?

Ще на Файне місто хотів би потрапити, але мені здалися дуже схожими, тому обирав вже перевірений.
^
Арфей
Отправлено: Apr 20 2017, 21:32

71 час

Цитата (underdog @ Apr 20 2017, 21:13)
З українських фестивалів зараз неймовріно подобається Західфест. Атмосфера нейморвіна, також набір гуртів подобається. Був два останні роки, і цього разу обов’язково буду. Дуже подобається там атмосфера, дружня, просто неймовірна купа знайомств, особливо с сусідніми наметами. Хтось був-буде на Західфесті?

Ще на Файне місто хотів би потрапити, але мені здалися дуже схожими, тому обирав вже перевірений.

судячи зі складу цьогорічного Файного та Заходу, краще на Файне їхати
^
kin_sley
Отправлено: Apr 21 2017, 12:22

Мудрец
Великий маг III

Арфей, Дуже хочу послухати In Extremo, сподіваюся що вони на опені будуть все рвати. Захід напевно ще не всіх виконавців назбирав, і немає тих, заради кого я їздив: АННА, Скінхейт. А так поки що файне крутіший по лайнапу, тут не поспорити :) Хай тільки ще dark tranquility забируть до себе)
Добавлено через минуту
До речі, ти їздив на якийсь з цих двох?
^
Вервольф
Отправлено: Apr 16 2020, 22:00

Мудрец

Останні кілька років їжджу на Схід-Рок. Але здается мені, що в цьому році його скасують.
Сподіваюся виявитися не правим.
^
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Новая тема

[ Script Execution time: 0.3744 ]   [ 34 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 15:15:42, 16 Oct 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru