Модераторы:

Страницы: (2)  # 1 [2]  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

 

Великий Герб України

гитик
Отправлено: May 26 2013, 23:41
Offline

NOTRE JOUR VIENDRA
********
Великий чародей XII
Облик: Animagus Thunderbird
Группа: Пользователи
Сообщений: 4408
Пользователь №: 77316
Регистрация: 8-December 12

Цитата (Малюк @ May 26 2013, 16:37)
Колір фону завжди розташовується знизу. Ми звичайно ж не можемо судити про древній тризуб, ні про його кольори, але герб Королівста Русі дозволяє нам побачити, що фоновим кольором того часу був саме синій (Жовтий Лев на синьому фоні). Синій фон означає вологу. У нашому випадку це буде саме небо. Жовтий колір означає сонце, тепло, вогонь. Тому, якщо ми беремо наш прапор і його тематику, то синій колір має бути знизу, а жовтий зверху. Чому? Та тому, що наш герб саме у таких кольорах зроблений. Тепер дивимося на наші прапор та герб.Герб: основний колір - жовтий, допоміжний (фоновий) - блакитний.Прапор: основний колір - синій, допоміжний - жовтий.Щось не в'яжеться. Але якщо просто подивимось на герб Королівства Русі запитання відпадають. основний колір - жовтий. Допоміжний - блакитний (синій). наші предки вибрали саме такі, чому ж ми мусимо йти наперекір волі наших предків та усім законам геральдики?

Зажди, але ж прапор на гербі за проектом Савчука саме такий як й державний прапор, тобто невідповідності як такої не має. До того ж жовтий колір символізує жито. Тобто український прапор зараз виглядає ось як:
user posted image
Чому саме обрали блакитно-жовтий прапор я відповіді не маю, на жаль...
Цитата (Малюк @ May 26 2013, 16:37)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...n_(Grosses).png Німці, наприклад, зуміли помістити усю ту незліченну кількість земель на герб. Чому ми не можемо?

Можемо, чому ні. Наприклад, можна щоб стрічка, яка буде зв'язувати пшеницю та калину, мала назви усіх областей, чи як ось у німців (взагалі якийсь-то сором у них зображено)
^
Малюк
Отправлено: May 27 2013, 08:43
Offline

Всеведающий
*********
Магистр III
Облик: Animagus Thunderbird
Группа: Пользователи
Сообщений: 9922
Пользователь №: 18144
Регистрация: 21-June 06

Цитата (Marcel Albert @ May 26 2013, 23:41)
Зажди, але ж прапор на гербі за проектом Савчука саме такий як й державний прапор, тобто невідповідності як такої не має. До того ж жовтий колір символізує жито. Тобто український прапор зараз виглядає ось як:

Ці кольори почали символізувати жито та небо лише після отримання нами незалежності. Такі кольори на нашому прапорі з'явились набагато раніше. При Грушевському. Тоді прапор якраз був жовто-блакитним.

А на рахунок "такий, як державний". Ну так у того Савчука тоді виходить проблема в тому, що прапор та герб різні.)
^
источник зла
Отправлено: Jan 13 2014, 14:12
Offline

===F*ck them all===
*******
Пол:
Маг VII
Облик: Animagus Leo
Группа: Пользователи
Сообщений: 2233
Пользователь №: 42034
Регистрация: 27-August 08

Цитата (Авось @ May 26 2013, 23:41)
Зажди, але ж прапор на гербі за проектом Савчука саме такий як й державний прапор, тобто невідповідності як такої не має. До того ж жовтий колір символізує жито.

Кажуть що такий прапор є не грамотним, бо синій колір часто символізує воду, а жовтий вогонь. На прапорі жовтий (вогонь) знизу, а вода - зверху, тому і народ такий - яскраво спалахує, але швидко гасне.
Не знаю правда чи ні, але який прапор є - такий і треба шанувати.
^
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (2)  # 1 [2]  Новая тема

 [ Script Execution time: 0.0596 ]   [ 20 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 08:59:48, 24 Oct 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru