Модераторы:

Страницы: (2)  # [1] 2  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

9 травня

, день розбрату у країні
гитик
Отправлено: May 11 2013, 10:00

NOTRE JOUR VIENDRA
Великий чародей XII
Облик: Animagus Thunderbird

Потрапила на очі ось ця картинка:
user posted image
У якійсь мірі вона брехлива, в якійсь правдива. Головне що вона маніпулює свідомістю людини. Тобто людина забуває те як його діди били фашистів, немає різниці в рядах якої армії - Красній або ж тій, іншій, яку назвали зрадницькою. Тобто людина боролася за свою землю, за свою сім'ю, за рідних, а цю людину позбавляють дня Перемоги, називаючи 9 травня днем Сталіна.
Що ви обираєте: пам'ятати подвиг наших дідів або ж приписувати день Перемоги Сталіну?
^
Бэйджиг
Отправлено: May 12 2013, 03:35

Мастер флуда
Облик: --

Я намагаюсь не вплутувати себе в дискусії на цю тему. Для мене День Перемоги - це день, коли я в котрий раз згадую свого прадіда, котрий пережив війну, та ще декількох родичей, котрим пощастило меньше. Я про них здагую не тільки 9 мая, звісно. А хто там що думає щодо Сталіна чи не Сталіна - мене це не турбує, нехай кожен думає що йому заманеться.
^
гитик
Отправлено: May 14 2013, 02:19

NOTRE JOUR VIENDRA
Великий чародей XII

Так, мистер Чокнутый, цей день — день пам'яті. Хтось згадує дідусів, хтось йде до церкви, хтось на парад, хтось бере участь ось у таких виставах:
Показать текст спойлера

Так, у кожного своє ставлення. Тільки наш вельмишановний уряд ганебно ставиться до цього дня, це ганебне ставлення ми бачимо по відношенню уряду до ветеранів — це й мізерні пільги, це й те що матеріальна допомога ветеранам більша за прожитковий мінімум повинна обкладатися податком на доходи фізичних осіб, це й те що колись зовсім забули про ветеранів, що воювали проти мілітаристської Японії.
^
Малюк
Отправлено: May 19 2013, 15:58

Всеведающий
Магистр III

Для мене це дійсно день зміни одного окупанта на іншого. Ніхто з моїх прадідусів, за словами бабусь не святкував День перемоги, хоча 3 з них пройшли війну від і до. Святкувати цей день українцям, як на мене - не потрібно. Перемогли? Ні. У другій світовій війні перемогли громадяни лише однієї країни - США. Чому? Марш вивчати економіку.

Цитата (Marcel Albert @ May 11 2013, 10:00)
Що ви обираєте: пам'ятати подвиг наших дідів або ж приписувати день Перемоги Сталіну?

я цей подвиг пам'ятаю, але в цей же час, я цей подвиг не вважаю перемогою. Ви б мали помітити, що доволі схожу тему створював за деякий час до 9 травня. І мали помітити мої думки у ній. Допоки у нас цей день буде Днем Перемоги, а не Днем жалоби - доти він і залишиться днем Сталіна.
^
гитик
Отправлено: May 22 2013, 03:16

NOTRE JOUR VIENDRA
Великий чародей XII

Добре, що згадав США, це ж з їх мовчазної згоди дерибан територій відбувався?
Цитата (Малюк @ May 19 2013, 15:58)
я цей подвиг пам'ятаю, але в цей же час, я цей подвиг не вважаю перемогою. Ви б мали помітити, що доволі схожу тему створював за деякий час до 9 травня. І мали помітити мої думки у ній. Допоки у нас цей день буде Днем Перемоги, а не Днем жалоби - доти він і залишиться днем Сталіна.

Так, думку бачу, згоду в чомусь маю, але одного не розумію - окупація, сталінські часи значно раніше сорок п'ятого року відбулися, навіщо саме цей день чіпати?
^
Малюк
Отправлено: May 23 2013, 16:06

Всеведающий
Магистр III

Цитата (Marcel Albert @ May 22 2013, 03:16)
але одного не розумію - окупація, сталінські часи значно раніше сорок п'ятого року відбулися, навіщо саме цей день чіпати?

Населення західної України окупував саме Сталін, а не більшовики Леніна) Та й 9 травня це день перемоги в першу чергу Сталіна. Тому саме цей день й зачіпають.) А Сталін дійсно переміг, адже якби Гітлер трішки зачекав, то зараз би зовсім інша ідеологія була під табу.)

Цитата (Marcel Albert @ May 22 2013, 03:16)
Добре, що згадав США, це ж з їх мовчазної згоди дерибан територій відбувався?

Я трішки не про це. США виграла через те, що вся територія Європи була розгромлена, населення вбите, інфраструктура зникла. США ж отримала змогу створити Європу такою, якою вони б забажали. Шляхом різної добровільної "допомоги", чи наданням дотацій, кредитів різним країнам/регіонам.)

^
гитик
Отправлено: May 24 2013, 03:18

NOTRE JOUR VIENDRA
Великий чародей XII

Цитата (Малюк @ May 23 2013, 16:06)
Населення західної України окупував саме Сталін, а не більшовики Леніна)

Так, 17 вересня 1939р., але ніяк не 9 травня 1941р.
Цитата (Малюк @ May 23 2013, 16:06)
Та й 9 травня це день перемоги в першу чергу Сталіна.

Ні, це день Перемоги над фашизмом радянського Народу. Хто такий сталін? Якийсь-то вусатий тарган, неук-семінарист з параноїдальними ідеями. Чому тоді і всі здобутки народні йому не приписати?
^
Малюк
Отправлено: May 24 2013, 08:14

Всеведающий
Магистр III

Цитата (Marcel Albert @ May 24 2013, 03:18)
Так, 17 вересня 1939р., але ніяк не 9 травня 1941р.

Окупував в 39 році. В 45 році продовжив термін дії контракту.) %)

Цитата (Marcel Albert @ May 24 2013, 03:18)
Ні, це день Перемоги над фашизмом радянського Народу.

це день вшанування загиблих на Другій Світовій. В таких війнах перемагають лише полководці, політики. Народ ж завжди буде переможеним.
^
источник зла
Отправлено: Jan 13 2014, 15:56

===F*ck them all===
Облик: Animagus Leo

Це не свято, це такий собі день подяки ветеранам, які дійсно є героями, бо не шкодували покласти своє життя заради майбутнього. І на мою думку такими героями є і Радянські і Німецькі солдати, та солдати союзників (саме солдати, а не окреме сміття, що грабувало окуповані території). А Сталіна і Гітлера приплітають лише тому, що у нас менталітет такий - будь-яку тему переводити до політики, хоча ні перший ні другий до перемоги не мають ніякого відношення, чого би вони були варті без народу? - повні нулі.
Цитата (Авось @ May 24 2013, 03:18)
це день Перемоги над фашизмом радянського Народу.

Фашизм Радянський народ не перемагав (а при Сталінському режимі ще й насаджував, але на лівий радикальний), вони боролися з нацистською Германією. Після 2 Світової фашизм існував в Румунії та Іспанії. А під час війни з фашизмом боролися в Італії, і сам же італійський народ його поборов.
А ще представником фашизму (знову-таки лівим радикальним) був Чаушеску, а він правив в Румунії в 70-х роках. Тож казати про перемогу над фашизмом не вірно, правильніше було сказати - день визволення Радянської Республіки від жертв диктаторського режиму Німеччини, з подальшим загарбанням її частини.
Цитата (Малюк @ May 24 2013, 08:14)
Окупував в 39 році. В 45 році продовжив термін дії контракту.)

як на мене, він цей контракт одразу підписав до смерті =)
^
гитик
Отправлено: Jan 18 2014, 14:14

NOTRE JOUR VIENDRA
Великий чародей XII

Цитата (источник зла @ Jan 13 2014, 15:56)
І на мою думку такими героями є і Радянські і Німецькі солдати, та солдати союзників (саме солдати, а не окреме сміття, що грабувало окуповані території).

Ти не помилився часом?
^
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (2)  # [1] 2  Новая тема

[ Script Execution time: 0.0951 ]   [ 34 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 09:52:45, 24 Oct 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru