Модератори: Arlen Lhermitte.

Сторінки: (45)  % « Перша ... 43 44 [45]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

3 позитивные вещи

Stargirl
Відправлено: Jan 29 2024, 23:07
Offline
Avatarus Mutatio,Avatarus Solarium,Avatarus Sharpen,Avatarus Orbis
You're pushing your luck and it's dangerous
********
Стать:
Архімагістр VIII
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори
Повідомлень: 4457
Користувач №: 24000
Реєстрація: 10-December 06





Юланна, вітаю з переїздом :tulip: Підозрюю, що ми тепер сусідки?)

1. Я нарешті доплела один зі своїх ґерданів, чому не можу нарадуватись. Сьогодні вже заняття вела у ньому. Одразу взялась за наступний недопліт.

2. Стартувала наступний потік свого просунутого курсу. Цього разу він не такий великий, але душевний. Сподіваюсь, що все пройде добре.

3. Сьогодні нарешті Міжнародний спортивний арбітражний суд виніс рішення у справі про допінг Каміли Валієвої, яка тягнулась ще з лютого 2022 року. Це значить, що всі медалі командного заліку зимової олімпіади 2022 з фігурного катання, які були у "підвішеному" стані поки слухали цю справу, віддадуть нарешті командам. Росіян позбавили золота у команднинку(враховуючи контингент командника, окрім Валієвої, там компашка зібралась, яка підтримує війну, а деякі навіть світились на івентах із зетками, я тихо позловтішалась). Буча, крики і вий російського фандому фк просто не може не радувати.

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 3 балла (+3)

( 3 позитивные вещи (post #5212804) )
(Arlen Lhermitte)

^
Юланна
Відправлено: Jan 31 2024, 21:03
Offline

Мастер
******
Стать:
Архимаг II
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Модератори та викладачі
Повідомлень: 804
Користувач №: 64892
Реєстрація: 29-September 11





Stargirl, саме так)
Похвастаєшся закінченим ґерданом?
^
Arlen Lhermitte
Відправлено: Feb 1 2024, 16:04
Offline

Если не кусать людей, то отравишься от нереализованного яда
**********
Стать:
Архімагістр II
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори
Повідомлень: 14007
Користувач №: 206114
Реєстрація: 27-September 21





1. ЕС наконец-то согласовал пакет помощи Украине, и Орбану уже не удалось поставить палки в колёса.
2. Все музыканты группы Би-2вырвались из Таиланда и сейчас находятся в Израиле в безопасности, вне досягаемости российских спецслужб. Творческих успехов ребятам! В кои-то веки самые разные люди со всего мира сплотились и не дали свершиться очередному беззаконию страны-людоеда.
3. Звонок от близкого человека из другой страны. Наговорились до неспособности шевелить языком ))Будь благословен создатель Телеграмма.

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 3 балла (+3)

( 3 позитивные вещи (post #5213208) )
(Arlen Lhermitte)

^
Arlen Lhermitte
Відправлено: Feb 14 2024, 22:08
Offline

Если не кусать людей, то отравишься от нереализованного яда
**********
Стать:
Архімагістр II
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори
Повідомлень: 14007
Користувач №: 206114
Реєстрація: 27-September 21





1. Наконец-то перезаключили декларацию с семейным врачом. До этого всё как-то не складывалось, то не было времени, то в клинике программа подвисала, а сегодня на диво звёзды сошлись и всё было сделано быстро и четко. Теперь хоть есть у кого направление взять.
2. Валентинки. Люди, вы восхитительны.
3. Программа Дня Святого Валентина удалась по всем пунктам ))

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 3 балла (+3)

( 3 позитивные вещи (post #5215603) )
(Arlen Lhermitte)

^
Stargirl
Відправлено: Feb 14 2024, 22:30
Offline
Avatarus Mutatio,Avatarus Solarium,Avatarus Sharpen,Avatarus Orbis
You're pushing your luck and it's dangerous
********
Стать:
Архімагістр VIII
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори
Повідомлень: 4457
Користувач №: 24000
Реєстрація: 10-December 06





1. Сьогодні абсолютно спокійно з'їздила в центр. Тривогу пересиділа, не влипла нікуди, це вже прекрасно.
2. Ранок почався з новин про потоплення вже чергового рускага карабля. Весь день угорала з мемів, які вже наклепали з цього приводу.
3. Нарешті закінчила навчання і з наступного тижня приступаю до нової роботи. Нарешті) Я ще в грудні мала це зробити, але ковід перепортив усі мої плани. Тому тепер буду "дозорним" і допомогатиму молодняку)

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 3 балла (+3)

( 3 позитивные вещи (post #5215608) )
(Arlen Lhermitte)

^
Arlen Lhermitte
Відправлено: Feb 16 2024, 20:59
Offline

Если не кусать людей, то отравишься от нереализованного яда
**********
Стать:
Архімагістр II
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори
Повідомлень: 14007
Користувач №: 206114
Реєстрація: 27-September 21





1. Выбрались в свет, послушали лекцию, заявленную как"Проблемы гендерного насилия", но вылившуюся в интересный околопсихологический трёп и работу с обожаемыми мной метафорическими картами, в ходе которой я получила весьма,весьма важный инсайт.
2. Пицца в первой попавшейся забегаловке оказалась на удивление вкусной.
3. По некоторым сведениям, пополнивший ряды подводного флота оккупантов БДК "Цезарь Кунников" вёз северокорейские снаряды и баллистические ракеты, кои и благополучно разорвали его в клочья. Его, а не нас, и это весьма, весьма положительный факт. Говорят, там ещё и северокорейские специалисты были, которым гарантировали полную безопасность. И знаете, то, как быстро слетел командующий чф, говорит в пользу этих слухов. Ну, даст Бог, не последний.

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 2 балла (+2)

( 3 позитивные вещи (post #5215825) )
(Arlen Lhermitte)

^
Arlen Lhermitte
Відправлено: Apr 10 2024, 18:14
Offline

Если не кусать людей, то отравишься от нереализованного яда
**********
Стать:
Архімагістр II
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори
Повідомлень: 14007
Користувач №: 206114
Реєстрація: 27-September 21





1. Новая читалка. Старая упокоилась с миром, так что пришлось в срочном порядке искать замену. Вернулась к старому доброму Покетбуку. Помню, как тяжело переходила с него на Эйрбук. Обратный переход дался значительно легче. Немного попсиховала из-за криво работающих настроек в предзагруженной книге, в итоге оказалось, что это пдф (как я должна была это прозреть по рисунку обложки?). Сразу заказала чехол, ибо без него читалки долго не живут, при этом попала на солидную скидку
2. Пицца в Афине. Недорого, быстро, вкусно.
3. Пирожные в Львовской мануфактуре. Давно хотела там посидеть, но всё никак не получалось, и вот сегодня, наконец, звёзды сошлись. Погода - сущее лето, так что приятно посидели на летней площадке и даже нищие не слишком донимали.

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 3 балла (+3)

( 3 позитивные вещи (post #5224950) )
(Arlen Lhermitte)

^
Юланна
Відправлено: Apr 25 2024, 13:09
Offline

Мастер
******
Стать:
Архимаг II
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Модератори та викладачі
Повідомлень: 804
Користувач №: 64892
Реєстрація: 29-September 11





1. Близько місяця тому я взяла кішечку на перетримку і тепер розумію, наскільки домашня тваринка тримає кукуху на місці.
2. Останнім часом почала частіше іздити додому, бо постійно треба вирішувати якісь проблеми. Але зате часто бачу своїх рідних та друзів.
3. Знайомі кажуть, що я добре схудла та і загалом класно виглядаю. От що значить бути безробітною :D

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 2 балла (+2)

( 3 позитивные вещи (post #5227888) )
(Arlen Lhermitte)

^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 43 44 [45]  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0786 ]   [ 29 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 14:38:23, 28 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP